Activ

UVAVET-PET S.R.L.

CUI: 32091619
CIF: 32091619
Reg. Com.: J33/572/2013
CAEN: 7500
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 august 2013 · 13 ani
Distribuie:

Activități veterinare

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 15:19

Despre UVAVET-PET S.R.L.

UVAVET-PET S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Câmpulung Moldovenesc, judetul SUCEAVA, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități veterinare" (cod CAEN 7500), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, UVAVET-PET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 258.272 RON, in crestere fata de anul precedent (+13.2%). Profitul net inregistrat a fost de 34.386 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 4.143 RON in 2013 la 258.272 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
258.272 RON
Venituri totale
267.829 RON
Cheltuieli totale
231.138 RON
Profit brut
36.691 RON
Profit net
34.386 RON
Marja profit net
13,31%
Active imobilizate
37.781 RON
Active circulante
114.146 RON
Stocuri
70.705 RON
Creanțe
37.591 RON
Casa & conturi bănci
5.850 RON
Capital propriu
75.879 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Str. Limpedele nr. 2, 725100
Telefon0758909304

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Str. Limpedele nr. 2, 725100
Cod poștal: 725100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Str. Limpedele nr. 2, 725100
Cod postal
725100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.08.2013
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
258.272 RON
Rezultat net
34.386 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 258.272 RON 228.186 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 267.829 RON 228.189 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 231.138 RON 224.160 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 36.691 RON 4.029 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 34.386 RON 2.089 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 37.781 RON 34.815 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 114.146 RON 108.958 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 151.927 RON 143.773 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 70.705 RON 51.381 RON
CreanțeSume de încasat 37.591 RON 26.523 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.850 RON 31.054 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 76.048 RON 102.280 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 75.879 RON 41.493 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active151.927RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

50,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale151.927 RON
Datorii totale76.048 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
22,6 %Profit net / active totale
ROE
45,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,50 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
49,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 258.272 +13,2% față de anul precedent 267.829 231.138 36.691 +810,7% față de anul precedent 34.386 +1.546,1% față de anul precedent 0 0
2023 228.186 -3,8% față de anul precedent 228.189 224.160 4.029 -80,1% față de anul precedent 2.089 -88,5% față de anul precedent 0 0
2022 237.104 +55,2% față de anul precedent 242.166 221.903 20.263 +192,1% față de anul precedent 18.132 +572,3% față de anul precedent 0 0
2021 152.807 -15,0% față de anul precedent 153.969 147.032 6.937 +69,1% față de anul precedent 2.697 +91,1% față de anul precedent 0 0
2020 179.709 +10,5% față de anul precedent 181.409 177.307 4.102 +50,3% față de anul precedent 1.411 +28,3% față de anul precedent 0 0
2019 162.646 +12,0% față de anul precedent 162.859 160.130 2.729 1.100 0 0
2018 145.229 +0,2% față de anul precedent 146.688 147.410 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 722 2.189
2017 144.950 +17,2% față de anul precedent 147.988 144.763 3.225 +70,1% față de anul precedent 1.745 +443,6% față de anul precedent 0 0
2016 123.679 -20,8% față de anul precedent 126.709 124.813 1.896 -83,9% față de anul precedent 321 -95,5% față de anul precedent 0 0
2015 156.155 +151,0% față de anul precedent 162.072 150.328 11.744 -4,6% față de anul precedent 7.054 -32,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 62.211 +1.401,6% față de anul precedent 62.610 50.297 12.313 10.447 0 0
2013 4.143 4.311 5.575 0 0 1.264 1.393

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 37.781 114.146 151.927 70.705 37.591 5.850
2023 34.815 108.958 143.773 51.381 26.523 31.054
2022 41.688 75.837 117.525 49.434 14.522 11.881
2021 57.860 48.618 106.478 39.343 7.272 2.003
2020 19.973 38.706 58.679 29.453 3.685 5.568
2019 24.785 45.371 70.156 37.588 1.544 6.239
2018 14.713 35.772 50.485 25.899 6.001 3.872
2017 8.371 26.014 34.385 20.217 2.586 3.211
2016 8.371 20.524 28.895 14.871 1.586 4.067
2015 8.371 19.455 27.826 10.567 6.603 2.285
2014 8.371 26.492 34.863 20.694 1.491 4.307
2013 710 3.938 4.648 3.481 0 457

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 76.048 -25,7% față de anul precedent 75.879 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 102.280 +30,9% față de anul precedent 41.493 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 78.121 -10,4% față de anul precedent 39.404 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 87.193 +117,8% față de anul precedent 21.522 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 40.033 -24,1% față de anul precedent 18.825 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2019 52.742 +54,3% față de anul precedent 17.414 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 34.172 +115,2% față de anul precedent 16.313 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2017 15.883 +30,9% față de anul precedent 18.502 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 12.137 +6,6% față de anul precedent 16.758 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2015 11.389 -55,3% față de anul precedent 16.437 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2014 25.480 +336,2% față de anul precedent 9.383 Neraportat 2
2013 5.841 -1.193 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 258.272 RON. Profit: 34.386 RON

Cifra de afaceri: 258.272 RON. Profit: 34.386 RON

Cifra de afaceri
258.272 RON +13.18% față de anul precedent
Profit net
34.386 RON +1546.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
76.048 RON -25.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 228.186 RON. Profit: 2.089 RON

Cifra de afaceri: 228.186 RON. Profit: 2.089 RON

Cifra de afaceri
228.186 RON -3.76% față de anul precedent
Profit net
2.089 RON -88.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
102.280 RON +30.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 237.104 RON. Profit: 18.132 RON

Cifra de afaceri: 237.104 RON. Profit: 18.132 RON

Cifra de afaceri
237.104 RON +55.17% față de anul precedent
Profit net
18.132 RON +572.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
78.121 RON -10.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 152.807 RON. Profit: 2.697 RON

Cifra de afaceri: 152.807 RON. Profit: 2.697 RON

Cifra de afaceri
152.807 RON -14.97% față de anul precedent
Profit net
2.697 RON +91.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
87.193 RON +117.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 179.709 RON. Profit: 1.411 RON

Cifra de afaceri: 179.709 RON. Profit: 1.411 RON

Cifra de afaceri
179.709 RON +10.49% față de anul precedent
Profit net
1.411 RON +28.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
40.033 RON -24.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 162.646 RON. Profit: 1.100 RON

Cifra de afaceri: 162.646 RON. Profit: 1.100 RON

Cifra de afaceri
162.646 RON +11.99% față de anul precedent
Profit net
1.100 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
52.742 RON +54.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 145.229 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 145.229 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
145.229 RON +0.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.189 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
34.172 RON +115.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 144.950 RON. Profit: 1.745 RON

Cifra de afaceri: 144.950 RON. Profit: 1.745 RON

Cifra de afaceri
144.950 RON +17.2% față de anul precedent
Profit net
1.745 RON +443.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
15.883 RON +30.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 123.679 RON. Profit: 321 RON

Cifra de afaceri: 123.679 RON. Profit: 321 RON

Cifra de afaceri
123.679 RON -20.8% față de anul precedent
Profit net
321 RON -95.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
12.137 RON +6.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 156.155 RON. Profit: 7.054 RON

Cifra de afaceri: 156.155 RON. Profit: 7.054 RON

Cifra de afaceri
156.155 RON +151.01% față de anul precedent
Profit net
7.054 RON -32.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
11.389 RON -55.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 62.211 RON. Profit: 10.447 RON

Cifra de afaceri: 62.211 RON. Profit: 10.447 RON

Cifra de afaceri
62.211 RON +1401.59% față de anul precedent
Profit net
10.447 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
25.480 RON +336.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 4.143 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.143 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.143 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.393 RON
Angajati
0
Datorii
5.841 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataUVAVET-PET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7500 in Mun. Câmpulung Moldovenesc (SUCEAVA)

UVAVET-PET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7500 in Mun. Câmpulung Moldovenesc (SUCEAVA)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7500, Suceava

DELBOG VET S.R.L.
CUI: 36555347CAEN: 7500
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2016-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.825 RON
Profit
5.417 RON
Angajati
1
TRAIAN VET SRL
CUI: 17795360CAEN: 7500
Activ
SUCEAVA, Sat Moldoviţa Com. Moldoviţa2005-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
257.365 RON
Profit
196.889 RON
Angajati
2
CUORE PET VET S.R.L.
CUI: 43648910CAEN: 7500
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2021-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.483 RON
Profit
9.806 RON
Angajati
2
MIRADAVIO INTELLIVET-GTX S.R.L.
CUI: 41438270CAEN: 7500
Activ
SUCEAVA, Sat Volovăţ Com. Volovăţ2019-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.321 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BRADVET MEDICLINIC S.R.L.
CUI: 45757019CAEN: 7500
Activ
SUCEAVA, Sat Stulpicani Com. Stulpicani2022-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
321.298 RON
Profit
17.562 RON
Angajati
5
OZZY FARMVET S.R.L.
CUI: 33463729CAEN: 7500
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei2014-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.501 RON
Profit
91.508 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7500, Suceava

HEALER-VET S.R.L.
CUI: 31730323CAEN: 7500
Activ
SUCEAVA, Sat Tisăuţi Com. Ipoteşti2013-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
687.959 RON
Profit
35.546 RON
Angajati
8
ALEX LIFE VET S.R.L.
CUI: 32126261CAEN: 7500
Activ
SUCEAVA, Loc. Frasin Orş. Frasin2013-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.932 RON
Profit
99 RON
Angajati
1
ZOOHELPVET S.R.L.
CUI: 30857648CAEN: 7500
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2012-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
496.705 RON
Profit
179.604 RON
Angajati
2
PRO ANIMALS TINA MED S.R.L.
CUI: 32537089CAEN: 7500
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2013-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.284 RON
Profit
4.609 RON
Angajati
1

Alte firme din Suceava

CDV ALU INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 32091600CAEN: 4100
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2013-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.436.478 RON
Profit
147.246 RON
Angajati
7
MATRIX JUNIOR S.R.L.
CUI: 32091635CAEN: 4322
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2013-08-02
fara e-Factura
PAVTIN S.R.L.
CUI: 32104913CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia2013-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
153.538 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONSTRUCT INSTAL POWER S.R.L.
CUI: 31581906CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia2013-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.862.128 RON
Profit
1.336.199 RON
Angajati
16
SERBORO SRL
CUI: 28559330CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2011-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
384.729 RON
Profit
102.912 RON
Angajati
1
DO-IT S.R.L.
CUI: 34706842CAEN: 4719
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2015-06-26
fara e-Factura
MGE CERAMIC S.R.L.
CUI: 46967779CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Corocăieşti Com. Vereşti2022-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
346.047 RON
Profit
172.564 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul UVAVET-PET S.R.L.?

CUI-ul UVAVET-PET S.R.L. este 32091619.

Unde este sediul UVAVET-PET S.R.L.?

UVAVET-PET S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Str. Limpedele nr. 2, 725100, Mun. Câmpulung Moldovenesc, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata UVAVET-PET S.R.L.?

UVAVET-PET S.R.L. a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a UVAVET-PET S.R.L. in 2024?

In 2024, UVAVET-PET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 258.272 RON.

Cati angajati are UVAVET-PET S.R.L.?

UVAVET-PET S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are UVAVET-PET S.R.L.?

UVAVET-PET S.R.L. are codul CAEN principal 7500 (Activități veterinare).

Ce profit a inregistrat UVAVET-PET S.R.L. in 2024?

UVAVET-PET S.R.L. a inregistrat un profit net de 34.386 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.