Activ Plătitor TVAe‑Factură

PANZO SOFTWARE DESIGN SRL

CUI: 32121612
CIF: RO32121612
Reg. Com.: J2013000990176
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 august 2013 · 13 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 02:48

Despre PANZO SOFTWARE DESIGN SRL

PANZO SOFTWARE DESIGN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PANZO SOFTWARE DESIGN SRL a raportat o cifra de afaceri de 616.928 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.5%). Profitul net inregistrat a fost de 271.562 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 58.470 RON in 2013 la 616.928 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
616.928 RON
Venituri totale
617.747 RON
Cheltuieli totale
288.940 RON
Profit brut
328.807 RON
Profit net
271.562 RON
Marja profit net
44,02%
Active imobilizate
128.634 RON
Active circulante
202.277 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
82.566 RON
Casa & conturi bănci
119.711 RON
Capital propriu
271.802 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Frunzei nr. 8A
Detalii adresademisol
Telefon0723177212

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Frunzei nr. 8A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Frunzei nr. 8A
Detalii
demisol
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.08.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
11 septembrie 2013 - 1 februarie 2018

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
616.928 RON
Rezultat net
271.562 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 616.928 RON 626.148 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 617.747 RON 649.126 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 288.940 RON 366.211 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 328.807 RON 282.915 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 271.562 RON 276.647 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 128.634 RON 207.737 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 202.277 RON 270.342 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 330.911 RON 478.079 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 82.566 RON 81.991 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 119.711 RON 188.351 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 40.998 RON 21.643 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 271.802 RON 437.992 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active330.911RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale330.911 RON
Datorii totale40.998 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
82,1 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,93 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
82,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 616.928 -1,5% față de anul precedent 617.747 288.940 328.807 +16,2% față de anul precedent 271.562 -1,8% față de anul precedent 0 0
2023 626.148 -7,6% față de anul precedent 649.126 366.211 282.915 -22,8% față de anul precedent 276.647 -20,1% față de anul precedent 0 0
2022 677.862 +29,2% față de anul precedent 717.299 350.659 366.640 +27,8% față de anul precedent 346.286 +27,7% față de anul precedent 0 0
2021 524.640 -3,2% față de anul precedent 542.430 255.453 286.977 -23,1% față de anul precedent 271.142 -25,7% față de anul precedent 0 0
2020 541.804 +10,2% față de anul precedent 602.064 228.908 373.156 +22,6% față de anul precedent 365.046 +26,2% față de anul precedent 0 0
2019 491.551 -2,6% față de anul precedent 505.855 201.462 304.393 +13,6% față de anul precedent 289.368 +14,4% față de anul precedent 0 0
2018 504.593 +12,5% față de anul precedent 512.991 244.937 268.054 +20,6% față de anul precedent 252.916 +21,1% față de anul precedent 0 0
2017 448.407 +14,7% față de anul precedent 503.637 281.334 222.303 +4,8% față de anul precedent 208.843 +4,2% față de anul precedent 0 0
2016 390.971 +34,0% față de anul precedent 398.622 186.395 212.227 +93,5% față de anul precedent 200.497 +98,7% față de anul precedent 0 0
2015 291.849 +60,0% față de anul precedent 407.387 297.705 109.682 -29,7% față de anul precedent 100.901 -32,9% față de anul precedent 0 0
2014 182.416 +212,0% față de anul precedent 185.839 29.926 155.913 +211,7% față de anul precedent 150.422 +211,7% față de anul precedent 0 0
2013 58.470 58.555 8.534 50.021 48.266 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 128.634 202.277 330.911 0 82.566 119.711
2023 207.737 270.342 478.079 0 81.991 188.351
2022 292.960 1.626.430 1.919.390 0 65.082 1.561.348
2021 368.068 1.213.003 1.581.071 0 6.486 1.206.517
2020 426.902 912.550 1.339.452 0 46.366 866.184
2019 191.323 720.336 911.659 613 14.339 705.384
2018 204.777 412.337 617.114 613 5.292 406.432
2017 233.611 198.732 432.343 0 65.945 132.787
2016 165.158 94.928 260.086 0 42.132 52.796
2015 183.370 194.052 377.422 0 50.010 144.042
2014 0 205.319 205.319 0 998 204.321
2013 0 55.314 55.314 0 627 54.687

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 40.998 +89,4% față de anul precedent 271.802 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 21.643 -20,8% față de anul precedent 437.992 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 27.310 -6,1% față de anul precedent 1.873.302 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 29.096 -50,1% față de anul precedent 1.532.864 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 58.286 +289,0% față de anul precedent 1.261.722 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 14.983 +52,8% față de anul precedent 896.676 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 9.806 -82,1% față de anul precedent 607.308 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 54.793 +24,5% față de anul precedent 377.550 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 44.011 -43,3% față de anul precedent 216.075 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 77.632 +1.107,2% față de anul precedent 299.790 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 6.431 -6,1% față de anul precedent 198.888 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 6.848 48.466 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 616.928 RON. Profit: 271.562 RON

Cifra de afaceri: 616.928 RON. Profit: 271.562 RON

Cifra de afaceri
616.928 RON -1.47% față de anul precedent
Profit net
271.562 RON -1.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
40.998 RON +89.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 626.148 RON. Profit: 276.647 RON

Cifra de afaceri: 626.148 RON. Profit: 276.647 RON

Cifra de afaceri
626.148 RON -7.63% față de anul precedent
Profit net
276.647 RON -20.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.643 RON -20.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 677.862 RON. Profit: 346.286 RON

Cifra de afaceri: 677.862 RON. Profit: 346.286 RON

Cifra de afaceri
677.862 RON +29.21% față de anul precedent
Profit net
346.286 RON +27.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.310 RON -6.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 524.640 RON. Profit: 271.142 RON

Cifra de afaceri: 524.640 RON. Profit: 271.142 RON

Cifra de afaceri
524.640 RON -3.17% față de anul precedent
Profit net
271.142 RON -25.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
29.096 RON -50.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 541.804 RON. Profit: 365.046 RON

Cifra de afaceri: 541.804 RON. Profit: 365.046 RON

Cifra de afaceri
541.804 RON +10.22% față de anul precedent
Profit net
365.046 RON +26.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
58.286 RON +289.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 491.551 RON. Profit: 289.368 RON

Cifra de afaceri: 491.551 RON. Profit: 289.368 RON

Cifra de afaceri
491.551 RON -2.58% față de anul precedent
Profit net
289.368 RON +14.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.983 RON +52.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 504.593 RON. Profit: 252.916 RON

Cifra de afaceri: 504.593 RON. Profit: 252.916 RON

Cifra de afaceri
504.593 RON +12.53% față de anul precedent
Profit net
252.916 RON +21.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.806 RON -82.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 448.407 RON. Profit: 208.843 RON

Cifra de afaceri: 448.407 RON. Profit: 208.843 RON

Cifra de afaceri
448.407 RON +14.69% față de anul precedent
Profit net
208.843 RON +4.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
54.793 RON +24.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 390.971 RON. Profit: 200.497 RON

Cifra de afaceri: 390.971 RON. Profit: 200.497 RON

Cifra de afaceri
390.971 RON +33.96% față de anul precedent
Profit net
200.497 RON +98.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
44.011 RON -43.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 291.849 RON. Profit: 100.901 RON

Cifra de afaceri: 291.849 RON. Profit: 100.901 RON

Cifra de afaceri
291.849 RON +59.99% față de anul precedent
Profit net
100.901 RON -32.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
77.632 RON +1107.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 182.416 RON. Profit: 150.422 RON

Cifra de afaceri: 182.416 RON. Profit: 150.422 RON

Cifra de afaceri
182.416 RON +211.98% față de anul precedent
Profit net
150.422 RON +211.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.431 RON -6.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 58.470 RON. Profit: 48.266 RON

Cifra de afaceri: 58.470 RON. Profit: 48.266 RON

Cifra de afaceri
58.470 RON
Profit net
48.266 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
6.848 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPANZO SOFTWARE DESIGN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

PANZO SOFTWARE DESIGN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Galaţi

BYTELOOP UNLIMITED S.R.L.
CUI: 43423292CAEN: 6210
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2020-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
646.602 RON
Profit
574.311 RON
Angajati
1
DEVBRAINS S.R.L.
CUI: 49356184CAEN: 6210
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2024-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
612.851 RON
Profit
380.524 RON
Angajati
1
REDANS SRL
CUI: 24074080CAEN: 6210
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2008-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
657.760 RON
Profit
14.811 RON
Angajati
4
MINDBOX SRL
CUI: 22550803CAEN: 6210
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2007-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
611.370 RON
Profit
391.006 RON
Angajati
2
UNODOTZERO S.R.L.
CUI: 47040575CAEN: 6210
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2022-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
954.305 RON
Profit
727.740 RON
Angajati
1
AXERA SYMLOGIC S.R.L.
CUI: 44148492CAEN: 6210
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2021-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
549.721 RON
Profit
324.724 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Galaţi

FOURGRAFX SRL
CUI: 31234486CAEN: 6210
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2013-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
349.232 RON
Profit
243.552 RON
Angajati
2
VISION STARTJOBS SRL
CUI: 32904487CAEN: 6210
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2014-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PARHELION SOFTWARE SRL
CUI: 31105708CAEN: 6210
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2013-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.660 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Galaţi

PROSIM MEDIA & PUBLICITY SRL
CUI: 32121647CAEN: 7311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2013-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.183.731 RON
Profit
1.141.377 RON
Angajati
19
POHVASMAR SRL
CUI: 32097700CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Sat Matca Com. Matca2013-08-05
fara e-Factura
OPRICA COM SRL
CUI: 32143840CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2013-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
969.691 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MONEY FOR YOU SRL
CUI: 31720303CAEN: 6492
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2013-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.033.928 RON
Profit
502.680 RON
Angajati
4
IAMANIS 2008 SRL
CUI: 32350624CAEN: 0111
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2013-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
675.624 RON
Profit
93.545 RON
Angajati
1
KADIZ LAND S.R.L.
CUI: 28530449CAEN: 4685
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2011-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.782.010 RON
Profit
11.444 RON
Angajati
2
DEALEXIS CAKEDESIGN S.R.L.
CUI: 34795335CAEN: 1071
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2015-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.876 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DESMIR PRO S.R.L.
CUI: 49107167CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2023-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
442.414 RON
Profit
27.179 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PANZO SOFTWARE DESIGN SRL?

CUI-ul PANZO SOFTWARE DESIGN SRL este 32121612.

Unde este sediul PANZO SOFTWARE DESIGN SRL?

PANZO SOFTWARE DESIGN SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Frunzei nr. 8A, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata PANZO SOFTWARE DESIGN SRL?

PANZO SOFTWARE DESIGN SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PANZO SOFTWARE DESIGN SRL in 2024?

In 2024, PANZO SOFTWARE DESIGN SRL a raportat o cifra de afaceri de 616.928 RON.

Cati angajati are PANZO SOFTWARE DESIGN SRL?

PANZO SOFTWARE DESIGN SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PANZO SOFTWARE DESIGN SRL?

PANZO SOFTWARE DESIGN SRL are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat PANZO SOFTWARE DESIGN SRL in 2024?

PANZO SOFTWARE DESIGN SRL a inregistrat un profit net de 271.562 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.