Activ Plătitor TVA

MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL

CUI: 32129322
CIF: RO32129322
Reg. Com.: J03/1076/2013
CAEN: 4532
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 august 2013 · 13 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 08:37

Despre MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL

MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Mioveni, judetul ARGEŞ, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4532). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.141.930 RON, in crestere fata de anul precedent (+21.8%). Profitul net inregistrat a fost de 93.291 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 7.231 RON in 2013 la 3.141.930 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.141.930 RON
Venituri totale
3.161.930 RON
Cheltuieli totale
3.050.702 RON
Profit brut
111.228 RON
Profit net
93.291 RON
Marja profit net
2,97%
Active imobilizate
111.711 RON
Active circulante
452.723 RON
Stocuri
423.074 RON
Creanțe
735 RON
Casa & conturi bănci
28.914 RON
Capital propriu
210.926 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Orş. Mioveni, Str. Pieţei, 115400
Telefon0747611175

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Orş. Mioveni, Str. Pieţei, 115400
Cod poștal: 115400
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Orş. Mioveni, Str. Pieţei, 115400
Cod postal
115400
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.08.2013
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Mioveni
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
2 octombrie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.141.930 RON
Rezultat net
93.291 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.141.930 RON 2.580.003 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.161.930 RON 2.580.003 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.050.702 RON 2.466.829 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 111.228 RON 113.174 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 93.291 RON 90.272 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 111.711 RON 8.252 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 452.723 RON 569.099 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 564.434 RON 577.351 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 423.074 RON 493.536 RON
CreanțeSume de încasat 735 RON 2.206 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 28.914 RON 73.357 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 353.508 RON 459.716 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 210.926 RON 117.635 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active564.434RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

62,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale564.434 RON
Datorii totale353.508 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
16,5 %Profit net / active totale
ROE
44,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,28 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
37,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.141.930 +21,8% față de anul precedent 3.161.930 3.050.702 111.228 -1,7% față de anul precedent 93.291 +3,3% față de anul precedent 0 0
2023 2.580.003 +12,7% față de anul precedent 2.580.003 2.466.829 113.174 +339,5% față de anul precedent 90.272 +2.638,8% față de anul precedent 0 0
2022 2.290.280 +6,9% față de anul precedent 2.323.280 2.297.532 25.748 -80,6% față de anul precedent 3.296 -97,0% față de anul precedent 0 0
2021 2.142.943 +24,3% față de anul precedent 2.192.943 2.059.930 133.013 -7,3% față de anul precedent 110.653 -12,2% față de anul precedent 0 0
2020 1.723.913 -16,4% față de anul precedent 1.823.913 1.680.461 143.452 +123,6% față de anul precedent 125.953 +193,1% față de anul precedent 0 0
2019 2.061.834 +9,8% față de anul precedent 2.061.817 1.997.658 64.159 +22,8% față de anul precedent 42.975 +30,3% față de anul precedent 0 0
2018 1.877.656 -2,0% față de anul precedent 1.909.043 1.856.803 52.240 +23,0% față de anul precedent 32.994 +43,3% față de anul precedent 0 0
2017 1.915.075 +41,6% față de anul precedent 1.935.195 1.892.715 42.480 +2,7% față de anul precedent 23.029 -33,7% față de anul precedent 0 0
2016 1.352.287 +66,6% față de anul precedent 1.352.287 1.310.936 41.351 +217,1% față de anul precedent 34.735 +220,6% față de anul precedent 0 0
2015 811.797 +161,8% față de anul precedent 811.798 798.758 13.040 +130,4% față de anul precedent 10.833 Neraportat 0
2014 310.135 +4.189,0% față de anul precedent 311.777 306.116 5.661 +1.806,1% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.694
2013 7.231 7.232 6.935 297 80 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 111.711 452.723 564.434 423.074 735 28.914
2023 8.252 569.099 577.351 493.536 2.206 73.357
2022 0 521.843 521.843 363.919 114.444 43.480
2021 891 405.284 406.175 358.375 31.664 15.245
2020 3.398 416.938 420.336 277.465 1.812 137.661
2019 1.861 333.506 335.367 223.747 2.052 107.707
2018 5.104 293.112 298.216 242.896 15.111 35.105
2017 4.076 372.596 376.672 211.802 34.268 126.526
2016 2.137 402.007 404.144 265.096 64.383 72.528
2015 2.580 258.481 261.061 206.131 50.346 2.004
2014 0 145.100 145.100 72.843 17.964 54.293
2013 0 12.730 12.730 7.364 1.670 3.696

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 353.508 -23,1% față de anul precedent 210.926 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 459.716 -7,0% față de anul precedent 117.635 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 494.480 +50,1% față de anul precedent 27.363 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 329.477 +115,0% față de anul precedent 76.698 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 153.231 -21,1% față de anul precedent 267.105 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 194.215 -2,9% față de anul precedent 141.152 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 200.039 -35,8% față de anul precedent 98.177 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 311.489 -14,0% față de anul precedent 65.183 Neraportat 1
2016 361.990 +42,7% față de anul precedent 42.154 Neraportat 0
2015 253.642 +70,8% față de anul precedent 7.419 Neraportat 0
2014 148.514 +1.092,9% față de anul precedent -3.414 Neraportat 0
2013 12.450 280 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

28din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.141.930 RON. Profit: 93.291 RON

Cifra de afaceri: 3.141.930 RON. Profit: 93.291 RON

Cifra de afaceri
3.141.930 RON +21.78% față de anul precedent
Profit net
93.291 RON +3.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
353.508 RON -23.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.580.003 RON. Profit: 90.272 RON

Cifra de afaceri: 2.580.003 RON. Profit: 90.272 RON

Cifra de afaceri
2.580.003 RON +12.65% față de anul precedent
Profit net
90.272 RON +2638.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
459.716 RON -7.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.290.280 RON. Profit: 3.296 RON

Cifra de afaceri: 2.290.280 RON. Profit: 3.296 RON

Cifra de afaceri
2.290.280 RON +6.88% față de anul precedent
Profit net
3.296 RON -97.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
494.480 RON +50.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.142.943 RON. Profit: 110.653 RON

Cifra de afaceri: 2.142.943 RON. Profit: 110.653 RON

Cifra de afaceri
2.142.943 RON +24.31% față de anul precedent
Profit net
110.653 RON -12.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
329.477 RON +115.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.723.913 RON. Profit: 125.953 RON

Cifra de afaceri: 1.723.913 RON. Profit: 125.953 RON

Cifra de afaceri
1.723.913 RON -16.39% față de anul precedent
Profit net
125.953 RON +193.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
153.231 RON -21.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.061.834 RON. Profit: 42.975 RON

Cifra de afaceri: 2.061.834 RON. Profit: 42.975 RON

Cifra de afaceri
2.061.834 RON +9.81% față de anul precedent
Profit net
42.975 RON +30.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
194.215 RON -2.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.877.656 RON. Profit: 32.994 RON

Cifra de afaceri: 1.877.656 RON. Profit: 32.994 RON

Cifra de afaceri
1.877.656 RON -1.95% față de anul precedent
Profit net
32.994 RON +43.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
200.039 RON -35.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.915.075 RON. Profit: 23.029 RON

Cifra de afaceri: 1.915.075 RON. Profit: 23.029 RON

Cifra de afaceri
1.915.075 RON +41.62% față de anul precedent
Profit net
23.029 RON -33.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
311.489 RON -13.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.352.287 RON. Profit: 34.735 RON

Cifra de afaceri: 1.352.287 RON. Profit: 34.735 RON

Cifra de afaceri
1.352.287 RON +66.58% față de anul precedent
Profit net
34.735 RON +220.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
361.990 RON +42.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 811.797 RON. Profit: 10.833 RON

Cifra de afaceri: 811.797 RON. Profit: 10.833 RON

Cifra de afaceri
811.797 RON +161.76% față de anul precedent
Profit net
10.833 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
253.642 RON +70.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 310.135 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 310.135 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
310.135 RON +4188.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.694 RON
Angajati
0
Datorii
148.514 RON +1092.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 7.231 RON. Profit: 80 RON

Cifra de afaceri: 7.231 RON. Profit: 80 RON

Cifra de afaceri
7.231 RON
Profit net
80 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.450 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMARBO PIESE AUTO IMPORT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4532 in Orş. Mioveni (ARGEŞ)

MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4532 in Orş. Mioveni (ARGEŞ)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4532, Argeş

AVA TOP ANVELOPE SRL
CUI: 37829009CAEN: 4532
Activ
ARGEŞ, Sat Bascov Com. Bascov2017-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.804.940 RON
Profit
364.002 RON
Angajati
2
PARTS AUTO GLOB SRL
CUI: 12706078CAEN: 4532
Activ
ARGEŞ, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2000-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.416.538 RON
Profit
6.260 RON
Angajati
10
SEBCAR EUROTOP SRL
CUI: 32563371CAEN: 4532
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2013-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.658.631 RON
Profit
40.781 RON
Angajati
2
CATALEXIA-AUTO COM SRL
CUI: 31198537CAEN: 4532
Activ
ARGEŞ, Orş. Topoloveni2013-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.295.616 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
BOGDAN AUTO CLASS MARKET SRL-D
CUI: 36615740CAEN: 4532
Activ
ARGEŞ, Sat Vrăneşti Com. Călineşti2016-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
864.876 RON
Profit
11.440 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4532, Argeş

LEBO AUTOMOTO SRL
CUI: 32054475CAEN: 4532
Activ
ARGEŞ, Sat Smeura Com. Moşoaia2013-07-24
fara e-Factura
ALEXTIM DEANIKO SRL
CUI: 32274365CAEN: 4532
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2013-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
466.293 RON
Profit
22.146 RON
Angajati
1
ALMAN AUTO INVEST SRL
CUI: 31375965CAEN: 4532
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2013-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.426 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AUTO BIG TOP SRL
CUI: 32290697CAEN: 4532
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2013-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.623 RON
Profit
9.128 RON
Angajati
1

Alte firme din Argeş

FLOREA TOTAL BUSINESS SRL
CUI: 32123419CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2013-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.373.363 RON
Profit
254.977 RON
Angajati
1
EDITURA DART MEDIA S.R.L.
CUI: 32110184CAEN: 5811
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2013-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.012 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LIDIANIS TRANS SRL
CUI: 32155330CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Ciobăneşti Com. Băbana2013-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.878.436 RON
Profit
293.105 RON
Angajati
20
UNIV STONE ARG SRL
CUI: 31905379CAEN: 4752
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2013-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
478.342 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
NOY DISTRIBUŢIE S.R.L.
CUI: 32326006CAEN: 4634
Activ
ARGEŞ, Sat Dârmăneşti Com. Dârmăneşti2013-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.344.438 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
LORIMAR SPEDITION EXPRES SRL
CUI: 29675928CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2012-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.544.625 RON
Profit
28.253 RON
Angajati
6
RENATA CRIS CONSTRUCT SRL
CUI: 34046967CAEN: 9621
Activ
ARGEŞ, Sat Lupueni Com. Băbana2015-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.671 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NON SENSE STUDIO S.R.L.
CUI: 44817368CAEN: 9602
Activ
ARGEŞ, Orş. Mioveni2021-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.160 RON
Profit
1.219 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL?

CUI-ul MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL este 32129322.

Unde este sediul MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL?

MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Orş. Mioveni, Str. Pieţei, 115400, Orş. Mioveni, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL?

MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL in 2024?

In 2024, MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.141.930 RON.

Cati angajati are MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL?

MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL?

MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL are codul CAEN principal 4532.

Ce profit a inregistrat MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL in 2024?

MARBO PIESE AUTO IMPORT SRL a inregistrat un profit net de 93.291 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.