Activ Plătitor TVA

HAR-INVEST ROYALS SRL

CUI: 32204599
CIF: RO32204599
Reg. Com.: J2013000256193
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 septembrie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 09:13

Despre HAR-INVEST ROYALS SRL

HAR-INVEST ROYALS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Odorheiu Secuiesc, judetul HARGHITA, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HAR-INVEST ROYALS SRL a raportat o cifra de afaceri de 22.386 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-55.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (1.613.456 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
22.386 RON
Venituri totale
26.792 RON
Cheltuieli totale
95.886 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
1.524.972 RON
Active circulante
34.691 RON
Stocuri
770 RON
Creanțe
4.621 RON
Casa & conturi bănci
29.300 RON
Capital propriu
-53.793 RON

Contact

AdresaRomania, HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc, Str. Tîrgului nr. 12
Telefon0746077908

Adresă sediu social

Romania, HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc, Str. Tîrgului nr. 12
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc, Str. Tîrgului nr. 12
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.09.2013
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
14 octombrie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
22.386 RON
Rezultat net
-69.094 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 22.386 RON 50.756 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 26.792 RON 89.756 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 95.886 RON 88.197 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 1.559 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 1.347 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 69.094 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 69.094 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.524.972 RON 1.570.847 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 34.691 RON 52.520 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.559.663 RON 1.623.367 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 770 RON 2.385 RON
CreanțeSume de încasat 4.621 RON 1.707 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 29.300 RON 48.428 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.613.456 RON 1.608.066 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -53.793 RON 15.301 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.559.663RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

103,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.559.663 RON
Datorii totale1.613.456 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-3,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 22.386 -55,9% față de anul precedent 26.792 95.886 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 69.094 69.094
2023 50.756 -13,5% față de anul precedent 89.756 88.197 1.559 -83,3% față de anul precedent 1.347 -79,5% față de anul precedent 0 0
2022 58.693 +137,8% față de anul precedent 138.866 129.541 9.325 +344,5% față de anul precedent 6.577 +430,8% față de anul precedent 0 0
2021 24.685 -62,2% față de anul precedent 114.685 112.587 2.098 +17,5% față de anul precedent 1.239 +160,3% față de anul precedent 0 0
2020 65.381 -23,6% față de anul precedent 165.381 163.596 1.785 -44,4% față de anul precedent 476 -79,9% față de anul precedent 0 0
2019 85.584 +18,7% față de anul precedent 106.056 102.847 3.209 +69,8% față de anul precedent 2.365 +186,0% față de anul precedent 0 0
2018 72.132 +60,7% față de anul precedent 127.387 125.497 1.890 +42,2% față de anul precedent 827 -0,2% față de anul precedent 0 0
2017 44.894 +367,7% față de anul precedent 49.975 48.646 1.329 -38,9% față de anul precedent 829 -44,6% față de anul precedent 0 0
2016 9.600 +500,0% față de anul precedent 22.600 20.426 2.174 +62,9% față de anul precedent 1.496 +16,2% față de anul precedent 0 0
2015 1.600 1.600 265 1.335 1.287 Neraportat 0
2014 0 0 1.343 0 0 1.343 1.343
2013 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.524.972 34.691 1.559.663 770 4.621 29.300
2023 1.570.847 52.520 1.623.367 2.385 1.707 48.428
2022 1.627.963 36.488 1.664.451 1.452 5.132 29.904
2021 1.164.458 65.275 1.229.733 23.714 2.137 39.424
2020 441.523 34.306 475.829 13.400 0 20.906
2019 466.400 94.336 560.736 44.681 10.610 39.045
2018 94.819 49.261 144.080 18.836 27.638 2.787
2017 39.696 5.121 44.817 134 4.053 934
2016 0 5.730 5.730 3.217 725 1.788
2015 0 11.880 11.880 8.066 1.616 2.198
2014 0 10.274 10.274 8.066 1.936 272
2013 789 361 1.150 140 0 221

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.613.456 +0,3% față de anul precedent -53.793 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 1.608.066 -2,6% față de anul precedent 15.301 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.650.497 +35,0% față de anul precedent 13.954 Neraportat 1
2021 1.222.356 +159,6% față de anul precedent 7.377 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 470.807 -15,2% față de anul precedent 6.138 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 555.074 +294,3% față de anul precedent 5.662 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 140.783 +232,4% față de anul precedent 3.297 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 42.348 +935,4% față de anul precedent 2.469 Neraportat 1
2016 4.090 -65,2% față de anul precedent 1.640 Neraportat 0
2015 11.736 +2,8% față de anul precedent 144 Neraportat 0
2014 11.417 +1.101,8% față de anul precedent -1.143 Neraportat 0
2013 950 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
SISANDOR ILYESîmputernicitNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9169/2026modificare date sediu social

modificare date sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 22.386 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.386 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.386 RON -55.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
69.094 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.613.456 RON +0.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 50.756 RON. Profit: 1.347 RON

Cifra de afaceri: 50.756 RON. Profit: 1.347 RON

Cifra de afaceri
50.756 RON -13.52% față de anul precedent
Profit net
1.347 RON -79.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.608.066 RON -2.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 58.693 RON. Profit: 6.577 RON

Cifra de afaceri: 58.693 RON. Profit: 6.577 RON

Cifra de afaceri
58.693 RON +137.77% față de anul precedent
Profit net
6.577 RON +430.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.650.497 RON +35.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 24.685 RON. Profit: 1.239 RON

Cifra de afaceri: 24.685 RON. Profit: 1.239 RON

Cifra de afaceri
24.685 RON -62.24% față de anul precedent
Profit net
1.239 RON +160.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.222.356 RON +159.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 65.381 RON. Profit: 476 RON

Cifra de afaceri: 65.381 RON. Profit: 476 RON

Cifra de afaceri
65.381 RON -23.61% față de anul precedent
Profit net
476 RON -79.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
470.807 RON -15.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 85.584 RON. Profit: 2.365 RON

Cifra de afaceri: 85.584 RON. Profit: 2.365 RON

Cifra de afaceri
85.584 RON +18.65% față de anul precedent
Profit net
2.365 RON +185.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
555.074 RON +294.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 72.132 RON. Profit: 827 RON

Cifra de afaceri: 72.132 RON. Profit: 827 RON

Cifra de afaceri
72.132 RON +60.67% față de anul precedent
Profit net
827 RON -0.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
140.783 RON +232.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 44.894 RON. Profit: 829 RON

Cifra de afaceri: 44.894 RON. Profit: 829 RON

Cifra de afaceri
44.894 RON +367.65% față de anul precedent
Profit net
829 RON -44.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
42.348 RON +935.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 9.600 RON. Profit: 1.496 RON

Cifra de afaceri: 9.600 RON. Profit: 1.496 RON

Cifra de afaceri
9.600 RON +500% față de anul precedent
Profit net
1.496 RON +16.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.090 RON -65.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.600 RON. Profit: 1.287 RON

Cifra de afaceri: 1.600 RON. Profit: 1.287 RON

Cifra de afaceri
1.600 RON
Profit net
1.287 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.736 RON +2.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.343 RON
Angajati
0
Datorii
11.417 RON +1101.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
950 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHAR-INVEST ROYALS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Mun. Odorheiu Secuiesc (HARGHITA)

HAR-INVEST ROYALS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Mun. Odorheiu Secuiesc (HARGHITA)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.032026Mentiune · Buletin 9169/2026modificare date sediu social

modificare date sediu social; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 19.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
HAR-INVEST ROYALS SRL
CUI
32204599
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.03.2026
Registrul Comerțului
J2013000256193
EUID
ROONRC.J2013000256193
Sediu
Jud. Harghita, Sat Remetea, Comuna Remetea, Strada BORVÍZ, Nr. 19
Județ
Harghita
Număr încheiere
196272
Data încheierii
09.03.2026
Număr dosar
996812
Data dosarului
05.03.2026
Tribunal
Harghita
Registrator
Enache Victor Mihail

Subiecte

modificare date sediu social

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 996812 din 05.03.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 19.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 9169/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Harghita

INTER-WOOD SRL
CUI: 14502309CAEN: 7020
Activ
HARGHITA, Sat Ditrău Com. Ditrău2002-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.431 RON
Profit
132 RON
Angajati
1
CSIKINVEST HOLDING S.R.L.
CUI: 41895736CAEN: 7020
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2019-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.566 RON
Profit
36.222 RON
Angajati
0
TM-ASIGCONS SRL
CUI: 26164686CAEN: 7020
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2009-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.254 RON
Profit
8.561 RON
Angajati
0
TEOMA SRL
CUI: 17561253CAEN: 7020
Activ
HARGHITA, Mun. Topliţa2005-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.500 RON
Profit
14.461 RON
Angajati
0
HOLON CONSULTING SRL
CUI: 31239734CAEN: 7020
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2013-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.900 RON
Profit
2.983 RON
Angajati
0
A.D. SRL
CUI: 3132960CAEN: 7020
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc1993-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.206 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Harghita

DEVELO GROUP CONSULTING SRL
CUI: 32252936CAEN: 7020
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2013-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.951.292 RON
Profit
958.469 RON
Angajati
5
STONEASIG SRL
CUI: 31017703CAEN: 7020
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2012-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.110 RON
Profit
6.401 RON
Angajati
0
HER PP SOLUTIONS SRL
CUI: 32269873CAEN: 7020
Activ
HARGHITA, Sat Feliceni Com. Feliceni2013-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.800 RON
Profit
91.989 RON
Angajati
0

Alte firme din Harghita

KITROP S.R.L.
CUI: 32170305CAEN: 4791
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni2013-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.872.802 RON
Profit
34.253 RON
Angajati
2
DRIFT TRANS SRL
CUI: 32210698CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2013-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.470 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TOTAL GAMES PROD SRL
CUI: 32077860CAEN: 5630
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2013-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.030.256 RON
Profit
833.680 RON
Angajati
8
BALAZS E FORESTIER SRL
CUI: 31269891CAEN: 2211
Activ
HARGHITA, Sat Plăieşii de Sus Com. Plăieşii de Jos2013-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.847 RON
Profit
29.199 RON
Angajati
2
ALIMEX CATCO SRL
CUI: 32831229CAEN: 5630
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni2014-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
611.577 RON
Profit
3.880 RON
Angajati
3
EXPERT OFFICE S.R.L.
CUI: 24583530CAEN: 6920
Activ
HARGHITA, Sat Bancu Com. Ciucsângeorgiu2008-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.100 RON
Profit
60.057 RON
Angajati
2
TISZTA SZONYEG S.R.L.
CUI: 37339449CAEN: 9601
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2017-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.149 RON
Profit
2.736 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HAR-INVEST ROYALS SRL?

CUI-ul HAR-INVEST ROYALS SRL este 32204599.

Unde este sediul HAR-INVEST ROYALS SRL?

HAR-INVEST ROYALS SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc, Str. Tîrgului nr. 12, Mun. Odorheiu Secuiesc, judetul HARGHITA.

Cand a fost infiintata HAR-INVEST ROYALS SRL?

HAR-INVEST ROYALS SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HAR-INVEST ROYALS SRL in 2024?

In 2024, HAR-INVEST ROYALS SRL a raportat o cifra de afaceri de 22.386 RON.

Cati angajati are HAR-INVEST ROYALS SRL?

HAR-INVEST ROYALS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are HAR-INVEST ROYALS SRL?

HAR-INVEST ROYALS SRL are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Ce profit a inregistrat HAR-INVEST ROYALS SRL in 2024?

HAR-INVEST ROYALS SRL a inregistrat o pierdere neta de 69.094 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.