Activități de tratament și înfrumusețare
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 01:43
Despre CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL
CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de tratament și înfrumusețare" (cod CAEN 9622), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL a raportat o cifra de afaceri de 56.020 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+58.2%). Profitul net inregistrat a fost de 13.158 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.591 RON in 2013 la 56.020 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 56.020 RON
- Venituri totale
- 56.020 RON
- Cheltuieli totale
- 39.903 RON
- Profit brut
- 16.117 RON
- Profit net
- 13.158 RON
- Marja profit net
- 23,49%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 84.085 RON
- Stocuri
- 237 RON
- Creanțe
- 83.406 RON
- Casa & conturi bănci
- 442 RON
- Capital propriu
- 80.139 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Păuşa nr. 39, 51302
- Detalii
- CAMERA 1
- Cod postal
- 51302
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 11.09.2013
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 6 februarie 2017
- Data reactivare
- 11 noiembrie 2020
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2013 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 56.020 RON
- Rezultat net
- 13.158 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 56.020 RON | 35.420 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 56.020 RON | 35.420 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 39.903 RON | 20.521 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 16.117 RON | 14.899 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 13.158 RON | 12.873 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 84.085 RON | 84.014 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 84.085 RON | 84.014 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 237 RON | 501 RON |
| CreanțeSume de încasat | 83.406 RON | 81.968 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 442 RON | 1.545 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 3.946 RON | 1.023 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 80.139 RON | 82.991 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 15,6 %Profit net / active totale
- ROE
- 16,4 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 21,31 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 95,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 56.020 +58,2% față de anul precedent | 56.020 | 39.903 | 16.117 +8,2% față de anul precedent | 13.158 +2,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 35.420 -49,9% față de anul precedent | 35.420 | 20.521 | 14.899 -73,2% față de anul precedent | 12.873 -76,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 70.725 +76,7% față de anul precedent | 70.725 | 15.050 | 55.675 +230,0% față de anul precedent | 53.868 +240,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 40.020 +111,8% față de anul precedent | 40.020 | 23.147 | 16.873 +697,8% față de anul precedent | 15.836 +656,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 18.896 | 18.896 | 16.781 | 2.115 | 2.094 | 0 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 | 0 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 85 -94,7% față de anul precedent | 85 | 1.148 | 0 | 0 | 1.063 | 1.066 |
| 2013 | 1.591 | 1.591 | 2.358 | 0 | 0 | 767 | 815 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 84.085 | 84.085 | 237 | 83.406 | 442 |
| 2023 | 0 | 84.014 | 84.014 | 501 | 81.968 | 1.545 |
| 2022 | 0 | 70.718 | 70.718 | 110 | 70.462 | 146 |
| 2021 | 0 | 17.154 | 17.154 | 428 | 15.614 | 1.112 |
| 2020 | 0 | 927 | 927 | 618 | 168 | 141 |
| 2019 | 0 | 3.433 | 3.433 | 3.433 | 0 | 0 |
| 2018 | 0 | 3.433 | 3.433 | 3.433 | 0 | 0 |
| 2017 | 0 | 3.433 | 3.433 | 3.433 | 0 | 0 |
| 2016 | 0 | 3.433 | 3.433 | 3.433 | 0 | 0 |
| 2015 | 0 | 3.433 | 3.433 | 3.433 | 0 | 0 |
| 2014 | 0 | 3.433 | 3.433 | 3.433 | 0 | 0 |
| 2013 | 523 | 3.478 | 4.001 | 3.433 | 0 | 45 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.946 +285,7% față de anul precedent | 80.139 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 1.023 +70,5% față de anul precedent | 82.991 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 600 -33,6% față de anul precedent | 70.118 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 904 -35,1% față de anul precedent | 16.250 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 1.393 -72,8% față de anul precedent | 414 | Neraportat | 1 |
| 2019 | 5.113 0,0% față de anul precedent | -1.680 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 5.113 0,0% față de anul precedent | -1.680 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 5.113 0,0% față de anul precedent | -1.680 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 5.113 0,0% față de anul precedent | -1.680 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 5.113 -0,0% față de anul precedent | -1.680 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 5.114 -2,4% față de anul precedent | -1.681 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 5.240 | -615 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
15 repere. O singură cronologie.
Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 56.020 RON. Profit: 13.158 RON
Cifra de afaceri: 56.020 RON. Profit: 13.158 RON
- Cifra de afaceri
- 56.020 RON +58.16% față de anul precedent
- Profit net
- 13.158 RON +2.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.946 RON +285.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 35.420 RON. Profit: 12.873 RON
Cifra de afaceri: 35.420 RON. Profit: 12.873 RON
- Cifra de afaceri
- 35.420 RON -49.92% față de anul precedent
- Profit net
- 12.873 RON -76.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.023 RON +70.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 70.725 RON. Profit: 53.868 RON
Cifra de afaceri: 70.725 RON. Profit: 53.868 RON
- Cifra de afaceri
- 70.725 RON +76.72% față de anul precedent
- Profit net
- 53.868 RON +240.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 600 RON -33.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 40.020 RON. Profit: 15.836 RON
Cifra de afaceri: 40.020 RON. Profit: 15.836 RON
- Cifra de afaceri
- 40.020 RON +111.79% față de anul precedent
- Profit net
- 15.836 RON +656.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 904 RON -35.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 18.896 RON. Profit: 2.094 RON
Cifra de afaceri: 18.896 RON. Profit: 2.094 RON
- Cifra de afaceri
- 18.896 RON
- Profit net
- 2.094 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 1.393 RON -72.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
2019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.113 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.113 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.113 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.113 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.113 RON -0.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 85 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 85 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 85 RON -94.66% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.066 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.114 RON -2.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.591 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.591 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.591 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 815 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.240 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9622 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9622 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9622, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9622, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL?
CUI-ul CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL este 32234808.
Unde este sediul CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL?
CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Păuşa nr. 39, 51302, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL?
CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL in 2024?
In 2024, CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL a raportat o cifra de afaceri de 56.020 RON.
Cati angajati are CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL?
CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL?
CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL are codul CAEN principal 9622 (Activități de tratament și înfrumusețare).
Ce profit a inregistrat CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL in 2024?
CRYSTAL CLEAN EXCLUSIV SRL a inregistrat un profit net de 13.158 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.