Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 16:16
Despre PRO LUCK TRANS SRL
PRO LUCK TRANS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă" (cod CAEN 4933), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, PRO LUCK TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 164.382 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+60.5%). Profitul net inregistrat a fost de 64.766 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 6.975 RON in 2013 la 164.382 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 164.382 RON
- Venituri totale
- 175.494 RON
- Cheltuieli totale
- 109.459 RON
- Profit brut
- 66.035 RON
- Profit net
- 64.766 RON
- Marja profit net
- 39,40%
- Active imobilizate
- 25.812 RON
- Active circulante
- 69.006 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 55.612 RON
- Casa & conturi bănci
- 13.394 RON
- Capital propriu
- 65.056 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Borhanciului nr. 21A
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 18.09.2013
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2013 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 164.382 RON
- Rezultat net
- 64.766 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 164.382 RON | 102.437 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 175.494 RON | 102.737 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 109.459 RON | 90.050 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 66.035 RON | 12.687 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 64.766 RON | 10.464 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 25.812 RON | 32.095 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 69.006 RON | 51.866 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 94.818 RON | 83.961 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 55.612 RON | 33.826 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 13.394 RON | 18.040 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 30.980 RON | 10.805 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 65.056 RON | 73.156 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 68,3 %Profit net / active totale
- ROE
- 99,6 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 2,23 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 68,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 164.382 +60,5% față de anul precedent | 175.494 | 109.459 | 66.035 +420,5% față de anul precedent | 64.766 +518,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 102.437 +4,1% față de anul precedent | 102.737 | 90.050 | 12.687 +37,5% față de anul precedent | 10.464 +37,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 98.427 +52,6% față de anul precedent | 98.883 | 89.653 | 9.230 -79,3% față de anul precedent | 7.622 -82,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 64.510 +27,7% față de anul precedent | 68.260 | 23.767 | 44.493 +41,1% față de anul precedent | 43.356 +41,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 50.510 -8,1% față de anul precedent | 56.063 | 24.528 | 31.535 -0,8% față de anul precedent | 30.550 +0,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 54.987 +36,4% față de anul precedent | 54.762 | 22.968 | 31.794 +2.888,2% față de anul precedent | 30.306 +5.750,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 40.310 +54,4% față de anul precedent | 41.254 | 40.190 | 1.064 | 518 | 0 | 0 |
| 2017 | 26.114 -34,1% față de anul precedent | 26.114 | 35.952 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 9.838 | 10.275 |
| 2016 | 39.598 +120,7% față de anul precedent | 39.598 | 23.406 | 16.192 | 15.004 | 0 | 0 |
| 2015 | 17.939 -44,3% față de anul precedent | 18.027 | 22.090 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | Neraportat | 4.604 |
| 2014 | 32.221 +362,0% față de anul precedent | 32.229 | 23.648 | 8.581 +104,3% față de anul precedent | 7.614 +90,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 6.975 | 6.975 | 2.775 | 4.200 | 3.991 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 25.812 | 69.006 | 94.818 | 0 | 55.612 | 13.394 |
| 2023 | 32.095 | 51.866 | 83.961 | 0 | 33.826 | 18.040 |
| 2022 | 51.170 | 51.531 | 102.701 | 0 | 1.771 | 49.760 |
| 2021 | 12.279 | 85.075 | 97.354 | 0 | 1.072 | 84.003 |
| 2020 | 12.279 | 44.782 | 57.061 | 0 | 210 | 44.572 |
| 2019 | 12.279 | 5.417 | 17.696 | 0 | 210 | 5.207 |
| 2018 | 0 | 955 | 955 | 0 | 210 | 745 |
| 2017 | 3.307 | 11.968 | 15.275 | 0 | 210 | 11.758 |
| 2016 | 3.307 | 19.647 | 22.954 | 0 | 210 | 19.437 |
| 2015 | 3.307 | 5.073 | 8.380 | 0 | 210 | 4.863 |
| 2014 | 3.307 | 9.448 | 12.755 | 0 | 150 | 9.298 |
| 2013 | 3.307 | 1.632 | 4.939 | 0 | 0 | 1.632 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 30.980 +186,7% față de anul precedent | 65.056 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 10.805 -66,8% față de anul precedent | 73.156 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 32.509 +651,1% față de anul precedent | 70.192 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 4.328 +18,9% față de anul precedent | 92.570 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 3.641 +1.449,4% față de anul precedent | 49.214 | Neraportat | 1 |
| 2019 | 235 +19,3% față de anul precedent | 18.664 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 197 -94,1% față de anul precedent | 758 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 3.346 +126,5% față de anul precedent | 11.929 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 1.477 +3,5% față de anul precedent | 22.204 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 1.427 +50,2% față de anul precedent | 7.201 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 950 -8,1% față de anul precedent | 11.805 | Neraportat | 1 |
| 2013 | 1.034 | 4.191 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
13 repere. O singură cronologie.
Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 164.382 RON. Profit: 64.766 RON
Cifra de afaceri: 164.382 RON. Profit: 64.766 RON
- Cifra de afaceri
- 164.382 RON +60.47% față de anul precedent
- Profit net
- 64.766 RON +518.94% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 30.980 RON +186.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 102.437 RON. Profit: 10.464 RON
Cifra de afaceri: 102.437 RON. Profit: 10.464 RON
- Cifra de afaceri
- 102.437 RON +4.07% față de anul precedent
- Profit net
- 10.464 RON +37.29% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 10.805 RON -66.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 98.427 RON. Profit: 7.622 RON
Cifra de afaceri: 98.427 RON. Profit: 7.622 RON
- Cifra de afaceri
- 98.427 RON +52.58% față de anul precedent
- Profit net
- 7.622 RON -82.42% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 32.509 RON +651.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 64.510 RON. Profit: 43.356 RON
Cifra de afaceri: 64.510 RON. Profit: 43.356 RON
- Cifra de afaceri
- 64.510 RON +27.72% față de anul precedent
- Profit net
- 43.356 RON +41.92% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.328 RON +18.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 50.510 RON. Profit: 30.550 RON
Cifra de afaceri: 50.510 RON. Profit: 30.550 RON
- Cifra de afaceri
- 50.510 RON -8.14% față de anul precedent
- Profit net
- 30.550 RON +0.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 3.641 RON +1449.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 54.987 RON. Profit: 30.306 RON
Cifra de afaceri: 54.987 RON. Profit: 30.306 RON
- Cifra de afaceri
- 54.987 RON +36.41% față de anul precedent
- Profit net
- 30.306 RON +5750.58% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 235 RON +19.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 40.310 RON. Profit: 518 RON
Cifra de afaceri: 40.310 RON. Profit: 518 RON
- Cifra de afaceri
- 40.310 RON +54.36% față de anul precedent
- Profit net
- 518 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 197 RON -94.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 26.114 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 26.114 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 26.114 RON -34.05% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 10.275 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.346 RON +126.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 39.598 RON. Profit: 15.004 RON
Cifra de afaceri: 39.598 RON. Profit: 15.004 RON
- Cifra de afaceri
- 39.598 RON +120.74% față de anul precedent
- Profit net
- 15.004 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.477 RON +3.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 17.939 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 17.939 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 17.939 RON -44.33% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 4.604 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.427 RON +50.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 32.221 RON. Profit: 7.614 RON
Cifra de afaceri: 32.221 RON. Profit: 7.614 RON
- Cifra de afaceri
- 32.221 RON +361.95% față de anul precedent
- Profit net
- 7.614 RON +90.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 950 RON -8.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 6.975 RON. Profit: 3.991 RON
Cifra de afaceri: 6.975 RON. Profit: 3.991 RON
- Cifra de afaceri
- 6.975 RON
- Profit net
- 3.991 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.034 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPRO LUCK TRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)
PRO LUCK TRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4933, Cluj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4933, Cluj
Alte firme din Cluj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul PRO LUCK TRANS SRL?
CUI-ul PRO LUCK TRANS SRL este 32257402.
Unde este sediul PRO LUCK TRANS SRL?
PRO LUCK TRANS SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Borhanciului nr. 21A, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.
Cand a fost infiintata PRO LUCK TRANS SRL?
PRO LUCK TRANS SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a PRO LUCK TRANS SRL in 2024?
In 2024, PRO LUCK TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 164.382 RON.
Ce activitate are PRO LUCK TRANS SRL?
PRO LUCK TRANS SRL are codul CAEN principal 4933 (Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă).
Ce profit a inregistrat PRO LUCK TRANS SRL in 2024?
PRO LUCK TRANS SRL a inregistrat un profit net de 64.766 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.