Radiat

VYOCER AUTO TECHNIC SRL

CUI: 32268975
CIF: 32268975
Reg. Com.: J29/1500/2013
CAEN: 4532
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 septembrie 2013 · 12 ani
Radiată din: 25 februarie 2026
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:13

Despre VYOCER AUTO TECHNIC SRL

VYOCER AUTO TECHNIC SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Boldeşti-Scăeni, judetul PRAHOVA, infiintata in 2013 (12 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4532). Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din februarie 2026).

In 2024, VYOCER AUTO TECHNIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 144.792 RON, in crestere fata de anul precedent (+27.1%). Profitul net inregistrat a fost de 33.943 RON (in crestere puternica). Datoriile raportate (160.013 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
144.792 RON
Venituri totale
149.334 RON
Cheltuieli totale
111.773 RON
Profit brut
37.561 RON
Profit net
33.943 RON
Marja profit net
23,44%
Active imobilizate
20.616 RON
Active circulante
32.813 RON
Stocuri
2.999 RON
Creanțe
6.286 RON
Casa & conturi bănci
23.528 RON
Capital propriu
-105.669 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni, Str. Gloriei nr. 19
Telefon0766215695

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni, Str. Gloriei nr. 19
Cod poștal: 105300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni, Str. Gloriei nr. 19, 105300
Cod postal
105300
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
25 februarie 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 25.02.2026
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
144.792 RON
Rezultat net
33.943 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 144.792 RON 113.902 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 149.334 RON 115.469 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 111.773 RON 107.753 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 37.561 RON 7.716 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 33.943 RON 5.652 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 20.616 RON 24.682 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 32.813 RON 24.647 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 53.429 RON 49.329 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.999 RON 12.312 RON
CreanțeSume de încasat 6.286 RON 3.879 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 23.528 RON 8.456 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 160.013 RON 190.025 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -105.669 RON -139.612 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active53.429RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

299,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale53.429 RON
Datorii totale160.013 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
63,5 %Profit net / active totale
ROE
-32,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,21 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-197,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 144.792 +27,1% față de anul precedent 149.334 111.773 37.561 +386,8% față de anul precedent 33.943 +500,6% față de anul precedent 0 0
2023 113.902 -48,1% față de anul precedent 115.469 107.753 7.716 +2.560,7% față de anul precedent 5.652 0 0
2022 219.397 -13,3% față de anul precedent 228.164 227.874 290 0 0 5.085
2021 253.008 -2,0% față de anul precedent 258.777 260.145 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.368 9.226
2020 258.041 -10,8% față de anul precedent 258.041 248.997 9.044 1.939 0 0
2019 289.130 -0,6% față de anul precedent 293.930 339.256 0 0 45.326 54.144
2018 290.821 +34,0% față de anul precedent 290.821 298.902 0 0 8.081 16.806
2017 217.072 +0,2% față de anul precedent 217.144 228.650 0 0 11.506 18.018
2016 216.717 +0,4% față de anul precedent 216.717 217.661 0 0 944 7.445
2015 215.889 +19,4% față de anul precedent 216.160 219.543 0 0 Neraportat 9.868
2014 180.834 181.334 200.279 0 0 18.945 23.686
2013 0 0 3.126 0 0 3.126 3.126

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 20.616 32.813 53.429 2.999 6.286 23.528
2023 24.682 24.647 49.329 12.312 3.879 8.456
2022 3.961 64.639 68.600 25.292 8.174 31.173
2021 846 83.323 84.169 40.674 13.247 29.402
2020 1.110 121.397 122.507 107.897 11.244 2.256
2019 941 155.471 156.412 151.199 3.674 598
2018 1.161 214.570 215.731 206.221 3.674 4.675
2017 1.794 259.208 261.002 254.390 4.724 94
2016 9.107 153.076 162.183 143.655 3.674 5.747
2015 15.707 76.009 91.716 71.442 4.099 468
2014 14.274 14.167 28.441 11.211 111 2.845
2013 12.611 28.016 40.627 17.069 1.280 9.667

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 160.013 -15,8% față de anul precedent -105.669 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 190.025 -9,1% față de anul precedent -139.612 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 208.941 -7,5% față de anul precedent -145.264 Neraportat 1
2021 225.785 -11,0% față de anul precedent -140.179 Neraportat 0
2020 253.801 -12,4% față de anul precedent -130.953 Neraportat 0
2019 289.656 -1,8% față de anul precedent -132.892 Neraportat 0
2018 294.829 -8,8% față de anul precedent -78.749 Neraportat 0
2017 323.357 +56,4% față de anul precedent -61.943 Neraportat 0
2016 206.822 +60,6% față de anul precedent -43.925 Neraportat 0
2015 128.803 +131,2% față de anul precedent -36.480 Neraportat 0
2014 55.711 +25,2% față de anul precedent -26.612 Neraportat 0
2013 44.488 -2.926 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IVION VIOREL CERNATadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2026 3 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 7528/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 2838/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 144.792 RON. Profit: 33.943 RON

Cifra de afaceri: 144.792 RON. Profit: 33.943 RON

Cifra de afaceri
144.792 RON +27.12% față de anul precedent
Profit net
33.943 RON +500.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
160.013 RON -15.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 113.902 RON. Profit: 5.652 RON

Cifra de afaceri: 113.902 RON. Profit: 5.652 RON

Cifra de afaceri
113.902 RON -48.08% față de anul precedent
Profit net
5.652 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
190.025 RON -9.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 219.397 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 219.397 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
219.397 RON -13.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.085 RON
Angajati
1
Datorii
208.941 RON -7.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 253.008 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 253.008 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
253.008 RON -1.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.226 RON
Angajati
0
Datorii
225.785 RON -11.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 258.041 RON. Profit: 1.939 RON

Cifra de afaceri: 258.041 RON. Profit: 1.939 RON

Cifra de afaceri
258.041 RON -10.75% față de anul precedent
Profit net
1.939 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
253.801 RON -12.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 289.130 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 289.130 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
289.130 RON -0.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.144 RON
Angajati
0
Datorii
289.656 RON -1.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 290.821 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 290.821 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
290.821 RON +33.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.806 RON
Angajati
0
Datorii
294.829 RON -8.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 217.072 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 217.072 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
217.072 RON +0.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.018 RON
Angajati
0
Datorii
323.357 RON +56.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 216.717 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 216.717 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
216.717 RON +0.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.445 RON
Angajati
0
Datorii
206.822 RON +60.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 215.889 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 215.889 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
215.889 RON +19.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.868 RON
Angajati
0
Datorii
128.803 RON +131.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 180.834 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 180.834 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
180.834 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.686 RON
Angajati
0
Datorii
55.711 RON +25.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.126 RON
Angajati
0
Datorii
44.488 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVYOCER AUTO TECHNIC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4532 in Orş. Boldeşti-Scăeni (PRAHOVA)

VYOCER AUTO TECHNIC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4532 in Orş. Boldeşti-Scăeni (PRAHOVA)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

25.022026Radiere · Buletin 7528/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Companie
VYOCER AUTO TECHNIC SRL
CUI
32268975
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
25.02.2026
Registrul Comerțului
J29/1500/2013
EUID
ROONRC.J29/1500/2013
Sediu
Jud. Prahova, Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Strada GLORIEI, Nr. 19
Județ
Prahova
Număr încheiere
155778
Data încheierii
24.02.2026
Număr dosar
708954
Data dosarului
16.02.2026
Tribunal
Prahova
Registrator
Mariana-Agnes Ciobanu
Motiv radiere
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 7528/2026 (PDF)
27.012026Mentiune · Buletin 2838/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
VYOCER AUTO TECHNIC SRL
CUI
32268975
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.01.2026
Registrul Comerțului
J29/1500/2013
EUID
ROONRC.J29/1500/2013
Sediu
Jud. Prahova, Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Strada GLORIEI, Nr. 19
Județ
Prahova
Număr încheiere
56596
Data încheierii
26.01.2026
Număr dosar
5050032
Data dosarului
31.12.2025
Tribunal
Prahova
Registrator
Cristina Marinela Stan
Vezi Buletinul ONRC nr. 2838/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4532, Prahova

EKATRUST S.R.L.
CUI: 8429459CAEN: 4532
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1996-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.095.471 RON
Profit
966.850 RON
Angajati
65
ANVELOCORS MOBILE SRL
CUI: 33730001CAEN: 4532
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2014-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.476.981 RON
Profit
313.613 RON
Angajati
3
ANDANAUTO SRL
CUI: 15683696CAEN: 4532
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2003-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.892.193 RON
Profit
252.067 RON
Angajati
13
SPEED S.R.L.
CUI: 1349239CAEN: 4532
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.589.180 RON
Profit
47.207 RON
Angajati
6
ALEMAR SAD SPEDITION S.R.L.
CUI: 40713267CAEN: 4532
Activ
PRAHOVA, Sat Goruna Com. Cocorăştii Mislii2019-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.504.387 RON
Profit
99.506 RON
Angajati
2
PREMIER SERV AUTO SHOP SRL
CUI: 33314450CAEN: 4532
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2014-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.878.283 RON
Profit
218.829 RON
Angajati
2
ANSIL MEDIA SRL
CUI: 16950481CAEN: 4532
Activ
PRAHOVA, Orş. Băicoi2004-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.735.462 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NAN ADI AUTO-MOBILE S.R.L.
CUI: 45487004CAEN: 4532
Activ
PRAHOVA, Sat Păuleşti Com. Păuleşti2022-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.626.384 RON
Profit
102.438 RON
Angajati
2
ANDRALEX CRISYO IMPEX SRL
CUI: 30459812CAEN: 4532
Activ
PRAHOVA, Sat Colţu de Jos Com. Cocorăştii Colţ2012-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.541.015 RON
Profit
120.703 RON
Angajati
2
IANNAMOTORS SRL
CUI: 1351395CAEN: 4532
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.496.323 RON
Profit
109.467 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VYOCER AUTO TECHNIC SRL?

CUI-ul VYOCER AUTO TECHNIC SRL este 32268975.

Unde este sediul VYOCER AUTO TECHNIC SRL?

VYOCER AUTO TECHNIC SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni, Str. Gloriei nr. 19, Orş. Boldeşti-Scăeni, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata VYOCER AUTO TECHNIC SRL?

VYOCER AUTO TECHNIC SRL a fost infiintata in anul 2013 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VYOCER AUTO TECHNIC SRL in 2024?

In 2024, VYOCER AUTO TECHNIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 144.792 RON.

Ce activitate are VYOCER AUTO TECHNIC SRL?

VYOCER AUTO TECHNIC SRL are codul CAEN principal 4532.

Ce profit a inregistrat VYOCER AUTO TECHNIC SRL in 2024?

VYOCER AUTO TECHNIC SRL a inregistrat un profit net de 33.943 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.