Activ Plătitor TVA

HOMODEUS S.R.L.

CUI: 32293740
CIF: RO32293740
Reg. Com.: J2013000538398
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 septembrie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 15:50

Despre HOMODEUS S.R.L.

HOMODEUS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HOMODEUS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.691.210 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+87.3%). Profitul net inregistrat a fost de 313.973 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 10, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.691.210 RON
Venituri totale
3.692.692 RON
Cheltuieli totale
3.325.639 RON
Profit brut
367.053 RON
Profit net
313.973 RON
Marja profit net
8,51%
Active imobilizate
21.220 RON
Active circulante
758.653 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
636.591 RON
Casa & conturi bănci
122.062 RON
Capital propriu
364.013 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Grigore Manolescu nr. 7A
Detalii adresaCAMERA 10
Telefon0733018393

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Grigore Manolescu nr. 7A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Grigore Manolescu nr. 7A
Detalii
CAMERA 10
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 13.11.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.691.210 RON
Rezultat net
313.973 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.691.210 RON 1.970.745 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.692.692 RON 1.972.024 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.325.639 RON 1.628.951 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 367.053 RON 343.073 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 313.973 RON 325.740 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 21.220 RON 47.686 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 758.653 RON 665.268 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 779.873 RON 712.954 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 798 RON
CreanțeSume de încasat 636.591 RON 572.204 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 122.062 RON 92.266 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 425.948 RON 380.651 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 364.013 RON 370.643 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 10 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active779.873RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

54,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale779.873 RON
Datorii totale425.948 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
40,3 %Profit net / active totale
ROE
86,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,78 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
46,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.691.210 +87,3% față de anul precedent 3.692.692 3.325.639 367.053 +7,0% față de anul precedent 313.973 -3,6% față de anul precedent 0 0
2023 1.970.745 +209,1% față de anul precedent 1.972.024 1.628.951 343.073 +3,9% față de anul precedent 325.740 +0,5% față de anul precedent 0 0
2022 637.675 +96,1% față de anul precedent 638.089 307.761 330.328 +67,4% față de anul precedent 324.079 +67,0% față de anul precedent 0 0
2021 325.194 +12,3% față de anul precedent 325.194 127.842 197.352 -23,1% față de anul precedent 194.100 -23,6% față de anul precedent 0 0
2020 289.536 289.536 32.975 256.561 253.883 0 0
2019 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2018 2.000 2.000 0 2.000 1.940 0 0
2017 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2016 1.000 -60,0% față de anul precedent 1.000 0 1.000 -60,0% față de anul precedent 970 -60,0% față de anul precedent 0 0
2015 2.500 2.500 0 2.500 2.425 Neraportat 0
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 21.220 758.653 779.873 0 636.591 122.062
2023 47.686 665.268 712.954 798 572.204 92.266
2022 17.438 315.588 333.026 0 254.389 61.175
2021 25.188 71.235 96.423 0 8.888 62.347
2020 0 265.088 265.088 0 189.213 75.875
2019 0 5.535 5.535 0 0 5.535
2018 0 5.535 5.535 0 0 5.535
2017 0 3.625 3.625 0 0 3.625
2016 0 3.625 3.625 0 0 3.625
2015 0 2.700 2.700 0 0 2.700
2014 0 200 200 0 0 200
2013 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 425.948 +11,9% față de anul precedent 364.013 Neraportat 10 +66,7% față de anul precedent
2023 380.651 +2.076,5% față de anul precedent 370.643 Neraportat 6 +200,0% față de anul precedent
2022 17.489 -30,0% față de anul precedent 315.537 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 24.965 +340,3% față de anul precedent 71.458 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 5.670 259.418 Neraportat 1
2019 0 5.535 Neraportat 0
2018 0 -100,0% față de anul precedent 5.535 Neraportat 0
2017 30 0,0% față de anul precedent 3.595 Neraportat 0
2016 30 -60,0% față de anul precedent 3.595 Neraportat 0
2015 75 2.625 Neraportat 0
2014 0 200 Neraportat 0
2013 0 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

21din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.691.210 RON. Profit: 313.973 RON

Cifra de afaceri: 3.691.210 RON. Profit: 313.973 RON

Cifra de afaceri
3.691.210 RON +87.3% față de anul precedent
Profit net
313.973 RON -3.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +66.67% față de anul precedent
Datorii
425.948 RON +11.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.970.745 RON. Profit: 325.740 RON

Cifra de afaceri: 1.970.745 RON. Profit: 325.740 RON

Cifra de afaceri
1.970.745 RON +209.05% față de anul precedent
Profit net
325.740 RON +0.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +200% față de anul precedent
Datorii
380.651 RON +2076.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 637.675 RON. Profit: 324.079 RON

Cifra de afaceri: 637.675 RON. Profit: 324.079 RON

Cifra de afaceri
637.675 RON +96.09% față de anul precedent
Profit net
324.079 RON +66.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
17.489 RON -29.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 325.194 RON. Profit: 194.100 RON

Cifra de afaceri: 325.194 RON. Profit: 194.100 RON

Cifra de afaceri
325.194 RON +12.32% față de anul precedent
Profit net
194.100 RON -23.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
24.965 RON +340.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 289.536 RON. Profit: 253.883 RON

Cifra de afaceri: 289.536 RON. Profit: 253.883 RON

Cifra de afaceri
289.536 RON
Profit net
253.883 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.670 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.000 RON. Profit: 1.940 RON

Cifra de afaceri: 2.000 RON. Profit: 1.940 RON

Cifra de afaceri
2.000 RON
Profit net
1.940 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
30 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.000 RON. Profit: 970 RON

Cifra de afaceri: 1.000 RON. Profit: 970 RON

Cifra de afaceri
1.000 RON -60% față de anul precedent
Profit net
970 RON -60% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
30 RON -60% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.500 RON. Profit: 2.425 RON

Cifra de afaceri: 2.500 RON. Profit: 2.425 RON

Cifra de afaceri
2.500 RON
Profit net
2.425 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
75 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHOMODEUS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

HOMODEUS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

PHAZE01 S.R.L.
CUI: 35245933CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.692.893 RON
Profit
1.343.860 RON
Angajati
1
OMITEO S.R.L.
CUI: 42002988CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.685.137 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
CHIPAHEAD SRL
CUI: 37977927CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.786.046 RON
Profit
783.298 RON
Angajati
4
ITP STUDIOS RO S.R.L.
CUI: 48361425CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.659.963 RON
Profit
184.342 RON
Angajati
5
INGENIOS.RO SRL
CUI: 22174083CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.928.749 RON
Profit
96.714 RON
Angajati
10
CODEMELT DEV HOUSE S.R.L.
CUI: 41451121CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.508.175 RON
Profit
255.455 RON
Angajati
9

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

UP STARS SRL
CUI: 32286424CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.946 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DEIMOS SPACE SRL
CUI: 32327281CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.990.728 RON
Profit
0 RON
Angajati
20
AUTODESK SRL
CUI: 32270770CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.270.904 RON
Profit
1.839.404 RON
Angajati
84
OPENCODE S.R.L.
CUI: 32332105CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.937.440 RON
Profit
567.402 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

EXPERT TEHNIC MD SRL
CUI: 32292140CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.326 RON
Profit
1.824 RON
Angajati
1
SMART FUEL SRL
CUI: 32291790CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.680 RON
Profit
72.870 RON
Angajati
1
UCA TELECRY IMPEX SRL
CUI: 32296410CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-09-27
fara e-Factura
DAST CONCEPT SOLUTIONS SRL
CUI: 32264965CAEN: 9510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.273 RON
Profit
6.086 RON
Angajati
0
XANDRANET S.R.L.
CUI: 31978494CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.977.402 RON
Profit
389.307 RON
Angajati
1
AGENŢIA MONITORING NEWS SRL
CUI: 32588813CAEN: 6031
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.000 RON
Profit
5.936 RON
Angajati
2
SOL GREEN ENERGY S.R.L.
CUI: 28437367CAEN: 3511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-05-06
fara e-Factura
PERFECT ROOF SRL
CUI: 35052193CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HOMODEUS S.R.L.?

CUI-ul HOMODEUS S.R.L. este 32293740.

Unde este sediul HOMODEUS S.R.L.?

HOMODEUS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Grigore Manolescu nr. 7A, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata HOMODEUS S.R.L.?

HOMODEUS S.R.L. a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HOMODEUS S.R.L. in 2024?

In 2024, HOMODEUS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.691.210 RON.

Cati angajati are HOMODEUS S.R.L.?

HOMODEUS S.R.L. a raportat un numar mediu de 10 salariati in 2024.

Ce activitate are HOMODEUS S.R.L.?

HOMODEUS S.R.L. are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat HOMODEUS S.R.L. in 2024?

HOMODEUS S.R.L. a inregistrat un profit net de 313.973 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.