Activ

TRAIMUN SRL

CUI: 32302929
CIF: 32302929
Reg. Com.: J40/12123/2013
CAEN: 5630
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 octombrie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 00:30

Despre TRAIMUN SRL

TRAIMUN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TRAIMUN SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 71 RON (in crestere puternica).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
83 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
83 RON
Profit net
71 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
6.017 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
4.650 RON
Casa & conturi bănci
1.367 RON
Capital propriu
1.176 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Popa Nicolae nr. 16, 23344
Detalii adresaCAMERA NR. 1
Telefon0723694693

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Popa Nicolae nr. 16, 23344
Cod poștal: 21404
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld. Emanuel Pake-Protopopescu nr. 21, 21404
Detalii
SPA?IU SITUAT LA SUBSOL 97,56 MP
Cod postal
21404
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.09.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
14 aprilie 2017
Data reactivare
7 august 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
71 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 150 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 83 RON 150 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 100 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 83 RON 50 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 71 RON 43 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 6.017 RON 6.024 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 6.017 RON 6.024 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 4.650 RON 4.650 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.367 RON 1.374 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.841 RON 4.919 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.176 RON 1.105 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active6.017RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

80,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale6.017 RON
Datorii totale4.841 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,2 %Profit net / active totale
ROE
6,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,24 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
19,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 83 0 83 +66,0% față de anul precedent 71 +65,1% față de anul precedent 0 0
2023 150 -85,9% față de anul precedent 150 100 50 -93,8% față de anul precedent 43 -94,5% față de anul precedent 0 0
2022 1.060 +430,0% față de anul precedent 1.060 253 807 +908,8% față de anul precedent 779 +952,7% față de anul precedent 0 0
2021 200 -42,9% față de anul precedent 200 120 80 -68,0% față de anul precedent 74 -69,0% față de anul precedent 0 0
2020 350 +16,7% față de anul precedent 350 100 250 +25,0% față de anul precedent 239 +25,1% față de anul precedent 0 0
2019 300 0,0% față de anul precedent 300 100 200 0,0% față de anul precedent 191 0,0% față de anul precedent 0 0
2018 300 -89,3% față de anul precedent 300 100 200 -41,7% față de anul precedent 191 -26,3% față de anul precedent 0 0
2017 2.807 -45,1% față de anul precedent 2.807 2.464 343 +60,3% față de anul precedent 259 +324,6% față de anul precedent 0 0
2016 5.111 +1.603,7% față de anul precedent 5.111 4.897 214 +52,9% față de anul precedent 61 -53,4% față de anul precedent 0 0
2015 300 -96,1% față de anul precedent 300 160 140 -84,3% față de anul precedent 131 -80,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 7.653 +455,4% față de anul precedent 7.653 6.759 894 664 0 0
2013 1.378 1.378 14.092 0 0 12.714 12.755

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 6.017 6.017 0 4.650 1.367
2023 0 6.024 6.024 0 4.650 1.374
2022 0 6.002 6.002 0 4.500 1.502
2021 0 5.321 5.321 0 4.500 821
2020 0 5.232 5.232 0 4.500 732
2019 0 4.991 4.991 0 4.500 491
2018 0 4.800 4.800 0 4.500 300
2017 0 4.504 4.504 0 4.500 4
2016 0 6.015 6.015 0 4.500 1.515
2015 0 5.068 5.068 0 4.500 568
2014 0 4.928 4.928 0 4.500 428
2013 0 7.448 7.448 5.132 2.236 80

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.841 -1,6% față de anul precedent 1.176 Neraportat 0
2023 4.919 -0,4% față de anul precedent 1.105 Neraportat 0
2022 4.940 -2,0% față de anul precedent 1.062 Neraportat 0
2021 5.038 -68,6% față de anul precedent 283 Neraportat 0
2020 16.051 +0,0% față de anul precedent -10.819 Neraportat 0
2019 16.049 0,0% față de anul precedent -11.058 Neraportat 0
2018 16.049 +0,7% față de anul precedent -11.249 Neraportat 0
2017 15.944 -10,0% față de anul precedent -11.440 Neraportat 0
2016 17.714 +5,3% față de anul precedent -11.699 Neraportat 0
2015 16.828 +0,1% față de anul precedent -11.760 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 16.819 -15,9% față de anul precedent -11.891 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 20.003 -12.555 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

52din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 71 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 71 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
71 RON +65.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.841 RON -1.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 150 RON. Profit: 43 RON

Cifra de afaceri: 150 RON. Profit: 43 RON

Cifra de afaceri
150 RON -85.85% față de anul precedent
Profit net
43 RON -94.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.919 RON -0.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.060 RON. Profit: 779 RON

Cifra de afaceri: 1.060 RON. Profit: 779 RON

Cifra de afaceri
1.060 RON +430% față de anul precedent
Profit net
779 RON +952.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.940 RON -1.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 200 RON. Profit: 74 RON

Cifra de afaceri: 200 RON. Profit: 74 RON

Cifra de afaceri
200 RON -42.86% față de anul precedent
Profit net
74 RON -69.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.038 RON -68.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 350 RON. Profit: 239 RON

Cifra de afaceri: 350 RON. Profit: 239 RON

Cifra de afaceri
350 RON +16.67% față de anul precedent
Profit net
239 RON +25.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.051 RON +0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 191 RON

Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 191 RON

Cifra de afaceri
300 RON 0% față de anul precedent
Profit net
191 RON 0% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.049 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 191 RON

Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 191 RON

Cifra de afaceri
300 RON -89.31% față de anul precedent
Profit net
191 RON -26.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.049 RON +0.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.807 RON. Profit: 259 RON

Cifra de afaceri: 2.807 RON. Profit: 259 RON

Cifra de afaceri
2.807 RON -45.08% față de anul precedent
Profit net
259 RON +324.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.944 RON -9.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 5.111 RON. Profit: 61 RON

Cifra de afaceri: 5.111 RON. Profit: 61 RON

Cifra de afaceri
5.111 RON +1603.67% față de anul precedent
Profit net
61 RON -53.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.714 RON +5.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 131 RON

Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 131 RON

Cifra de afaceri
300 RON -96.08% față de anul precedent
Profit net
131 RON -80.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
16.828 RON +0.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 7.653 RON. Profit: 664 RON

Cifra de afaceri: 7.653 RON. Profit: 664 RON

Cifra de afaceri
7.653 RON +455.37% față de anul precedent
Profit net
664 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.819 RON -15.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.378 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.378 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.378 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.755 RON
Angajati
1
Datorii
20.003 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTRAIMUN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

TRAIMUN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5630, Municipiul Bucureşti

COFFEE NOOK S.R.L.
CUI: 32291684CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-09-26
fara e-Factura
ABELS WINE BAR AND MORE SRL
CUI: 32318135CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
754.353 RON
Profit
169.876 RON
Angajati
1
CAFFE BAR & GAMES SRL
CUI: 32156483CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.563 RON
Profit
737 RON
Angajati
2
VICON AD SRL
CUI: 32414833CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.398 RON
Profit
32.805 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

CRUISER TRAINING SRL
CUI: 32302902CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.873 RON
Profit
28.112 RON
Angajati
0
OPTILENS STAR SRL
CUI: 32302520CAEN: 4774
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.522 RON
Profit
116.814 RON
Angajati
1
MODAMANIA INTERNATIONAL SRL
CUI: 32303240CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.608 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NIMBUS IMOB SRL
CUI: 32275123CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.685 RON
Profit
1.066.717 RON
Angajati
1
NICOL TOP EXPERT SRL
CUI: 31990552CAEN: 4752
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.316.867 RON
Profit
91.761 RON
Angajati
2
ELLA GENERAL CONSULTING SRL
CUI: 32595012CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.691 RON
Profit
4.486 RON
Angajati
1
KATLYN COSMETICS SRL
CUI: 28454953CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.234 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FISHING ADDICT SRL
CUI: 35058544CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRAIMUN SRL?

CUI-ul TRAIMUN SRL este 32302929.

Unde este sediul TRAIMUN SRL?

TRAIMUN SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Popa Nicolae nr. 16, 23344, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata TRAIMUN SRL?

TRAIMUN SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TRAIMUN SRL in 2024?

In 2024, TRAIMUN SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are TRAIMUN SRL?

TRAIMUN SRL are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).

Ce profit a inregistrat TRAIMUN SRL in 2024?

TRAIMUN SRL a inregistrat un profit net de 71 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.