Activ Plătitor TVA

SAD SRL

CUI: 3232382
CIF: RO3232382
Reg. Com.: J1992000872518
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 februarie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 01:50

Despre SAD SRL

SAD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Grădiştea Com. Grădiştea, judetul CĂLĂRAŞI, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SAD SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.157.518 RON, in crestere fata de anul precedent (+37.7%). Profitul net inregistrat a fost de 69.618 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 384.847 RON in 2008 la 1.157.518 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.157.518 RON
Venituri totale
1.160.386 RON
Cheltuieli totale
1.055.836 RON
Profit brut
104.550 RON
Profit net
69.618 RON
Marja profit net
6,01%
Active imobilizate
213 RON
Active circulante
622.667 RON
Stocuri
555.047 RON
Creanțe
11.006 RON
Casa & conturi bănci
56.614 RON
Capital propriu
-20.789 RON

Contact

AdresaRomania, CĂLĂRAŞI, Sat Grădiştea Com. Grădiştea, Sat BOGATA
Telefon0721204678

Adresă sediu social

Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Grădiştea Com. Grădiştea, Sat BOGATA
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Grădiştea Com. Grădiştea, Sat BOGATA
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.02.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 iulie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.157.518 RON
Rezultat net
69.618 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.157.518 RON 840.844 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.160.386 RON 841.802 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.055.836 RON 780.080 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 104.550 RON 61.722 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 69.618 RON 53.233 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 213 RON 213 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 622.667 RON 1.250.976 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 622.880 RON 1.251.189 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 555.047 RON 1.101.792 RON
CreanțeSume de încasat 11.006 RON 117.544 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 56.614 RON 31.640 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 643.669 RON 1.341.596 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -20.789 RON -90.407 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active622.880RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

103,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale622.880 RON
Datorii totale643.669 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
11,2 %Profit net / active totale
ROE
-334,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,97 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-3,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.157.518 +37,7% față de anul precedent 1.160.386 1.055.836 104.550 +69,4% față de anul precedent 69.618 +30,8% față de anul precedent 0 0
2023 840.844 +93,3% față de anul precedent 841.802 780.080 61.722 +205,8% față de anul precedent 53.233 +237,6% față de anul precedent 0 0
2022 435.043 +29,3% față de anul precedent 435.366 415.183 20.183 15.767 0 0
2021 336.350 -29,1% față de anul precedent 336.350 338.461 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.111 5.608
2020 474.462 +34,8% față de anul precedent 474.462 473.724 738 0 0 3.525
2019 351.992 -16,0% față de anul precedent 351.992 380.398 0 0 28.406 31.964
2018 418.790 +64,3% față de anul precedent 418.790 428.669 0 0 9.879 14.100
2017 254.884 +14,5% față de anul precedent 254.884 288.583 0 0 33.699 36.268
2016 222.708 -30,5% față de anul precedent 222.708 251.739 0 0 29.031 31.283
2015 320.214 -5,7% față de anul precedent 320.214 329.283 0 0 Neraportat 9.069
2014 339.506 +16,4% față de anul precedent 339.506 341.540 0 0 2.034 2.034
2013 291.764 -9,0% față de anul precedent 291.764 311.725 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 19.961 19.961
2012 320.627 -2,9% față de anul precedent 320.627 320.038 589 -79,5% față de anul precedent 589 -79,5% față de anul precedent 0 0
2011 330.227 +19,5% față de anul precedent 330.227 327.355 2.872 2.872 0 0
2010 276.317 -24,7% față de anul precedent 276.317 287.934 0 0 11.617 16.492
2009 367.003 -4,6% față de anul precedent 367.003 369.675 0 0 2.672 7.005
2008 384.847 384.848 386.783 0 0 1.935 1.935

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 213 622.667 622.880 555.047 11.006 56.614
2023 213 1.250.976 1.251.189 1.101.792 117.544 31.640
2022 213 1.351.173 1.351.386 1.209.831 140.766 576
2021 213 1.033.991 1.034.204 930.255 95.011 8.725
2020 213 781.619 781.832 725.304 55.994 321
2019 213 711.779 711.992 655.368 50.131 6.280
2018 213 702.530 702.743 569.674 59.870 72.986
2017 213 616.610 616.823 556.864 50.723 9.023
2016 213 440.364 440.577 406.008 29.843 4.513
2015 213 309.701 309.914 282.235 15.075 12.391
2014 213 289.924 290.137 269.150 17.654 3.120
2013 213 243.569 243.782 230.820 6.797 5.952
2012 213 175.366 175.579 174.038 260 1.068
2011 213 148.985 149.198 148.287 45 653
2010 213 166.472 166.685 154.268 8.066 4.138
2009 213 122.221 122.434 118.414 2.317 1.490
2008 213 105.637 105.850 103.203 1.869 565

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 643.669 -52,0% față de anul precedent -20.789 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 1.341.596 -10,3% față de anul precedent -90.407 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.495.025 +25,3% față de anul precedent -143.639 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.193.610 +27,6% față de anul precedent -159.406 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 935.629 +8,5% față de anul precedent -153.797 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 862.264 +5,0% față de anul precedent -150.272 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 821.051 +13,9% față de anul precedent -118.308 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 721.031 +41,8% față de anul precedent -104.208 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 508.517 +46,7% față de anul precedent -67.940 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 346.571 +9,1% față de anul precedent -36.657 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 317.725 +18,0% față de anul precedent -27.588 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2013 269.336 +48,7% față de anul precedent -25.554 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 181.172 +16,6% față de anul precedent -5.593 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2011 155.380 -11,6% față de anul precedent -6.182 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 175.738 +52,8% față de anul precedent -9.053 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 114.996 +25,8% față de anul precedent 7.438 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2008 91.406 14.444 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AAANETA ACHIMfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 2 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23166/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.157.518 RON. Profit: 69.618 RON

Cifra de afaceri: 1.157.518 RON. Profit: 69.618 RON

Cifra de afaceri
1.157.518 RON +37.66% față de anul precedent
Profit net
69.618 RON +30.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
643.669 RON -52.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 840.844 RON. Profit: 53.233 RON

Cifra de afaceri: 840.844 RON. Profit: 53.233 RON

Cifra de afaceri
840.844 RON +93.28% față de anul precedent
Profit net
53.233 RON +237.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.341.596 RON -10.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 435.043 RON. Profit: 15.767 RON

Cifra de afaceri: 435.043 RON. Profit: 15.767 RON

Cifra de afaceri
435.043 RON +29.34% față de anul precedent
Profit net
15.767 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.495.025 RON +25.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 336.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 336.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
336.350 RON -29.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.608 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.193.610 RON +27.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 474.462 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 474.462 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
474.462 RON +34.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.525 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
935.629 RON +8.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 351.992 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 351.992 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
351.992 RON -15.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.964 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
862.264 RON +5.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 418.790 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 418.790 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
418.790 RON +64.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.100 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
821.051 RON +13.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 254.884 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 254.884 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
254.884 RON +14.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.268 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
721.031 RON +41.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 222.708 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 222.708 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
222.708 RON -30.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.283 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
508.517 RON +46.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 320.214 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 320.214 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
320.214 RON -5.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.069 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
346.571 RON +9.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 339.506 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 339.506 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
339.506 RON +16.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.034 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
317.725 RON +17.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 291.764 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 291.764 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
291.764 RON -9% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
19.961 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
269.336 RON +48.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 320.627 RON. Profit: 589 RON

Cifra de afaceri: 320.627 RON. Profit: 589 RON

Cifra de afaceri
320.627 RON -2.91% față de anul precedent
Profit net
589 RON -79.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
181.172 RON +16.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 330.227 RON. Profit: 2.872 RON

Cifra de afaceri: 330.227 RON. Profit: 2.872 RON

Cifra de afaceri
330.227 RON +19.51% față de anul precedent
Profit net
2.872 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
155.380 RON -11.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 276.317 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 276.317 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
276.317 RON -24.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.492 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
175.738 RON +52.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 367.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 367.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
367.003 RON -4.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.005 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
114.996 RON +25.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 384.847 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 384.847 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
384.847 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.935 RON
Angajati
3
Datorii
91.406 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

17.062026Mentiune · Buletin 23166/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 19743 din data: 10.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SAD SRL
CUI
3232382
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.06.2026
Registrul Comerțului
J1992000872518
EUID
ROONRC.J1992000872518
Sediu
Sat Gradiştea, Comuna Gradiştea, Jud. Călăraşi, Sat BOGATA
Județ
Călăraşi
Număr încheiere
488057
Data încheierii
17.06.2026
Număr dosar
2370881
Data dosarului
12.06.2026
Tribunal
Călărasi
Registrator
Nicoleta Vlase

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 10.06.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2370881 din 12.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 23166/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Călăraşi

PIAŢA DE LA ŢARĂ S.R.L.
CUI: 41370817CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Nana Com. Nana2019-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.183.038 RON
Profit
35.207 RON
Angajati
3
ENE SRL
CUI: 1911573CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Săruleşti-Gara Com. Săruleşti1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.155.470 RON
Profit
43.739 RON
Angajati
2
ECO SALUB TAMADAUL MARE S.R.L.
CUI: 42176372CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Tămădău Mare Com. Tămădău Mare2020-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.193.571 RON
Profit
174.695 RON
Angajati
1
DIG CO SRL
CUI: 16972048CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2004-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.122.455 RON
Profit
54.998 RON
Angajati
2
CENA SRL
CUI: 7846431CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Chirnogi Com. Chirnogi1995-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.288.067 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
ONDINA SRL
CUI: 1920016CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Lehliu-Gară1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.059.320 RON
Profit
7.312 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Călăraşi

BEBE SRL
CUI: 3231336CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi1993-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.384.402 RON
Profit
40.684 RON
Angajati
12
GIL SRL
CUI: 3232676CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi1993-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.224.171 RON
Profit
361.087 RON
Angajati
17
NED SAM SRL
CUI: 3230381CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Olteniţa1993-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.714 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GENERAL SHOP SRL
CUI: 3232986CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi1993-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.809 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Călăraşi

GIIF SRL
CUI: 3232145CAEN: 4683
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Mânăstirea Com. Mânăstirea1993-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
389.035 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
I.D.G. SRL
CUI: 3232609CAEN: 2599
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi1993-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.212.631 RON
Profit
170.233 RON
Angajati
4
SLABU SRL
CUI: 2860010CAEN: 4673
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Budeşti1993-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.018.307 RON
Profit
5.341 RON
Angajati
11
MARICRIS SRL
CUI: 3465353CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi1993-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.750 RON
Profit
28.071 RON
Angajati
1
CAF SRL
CUI: 1925455CAEN: 4511
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Olteniţa1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.937 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EMMA 2000 SRL
CUI: 4444910CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Răzvani Orş. Lehliu-Gară1993-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.537.641 RON
Profit
33.907 RON
Angajati
3
LOVEM SRL
CUI: 15676958CAEN: 5611
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2003-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
834.080 RON
Profit
125.471 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SAD SRL?

CUI-ul SAD SRL este 3232382.

Unde este sediul SAD SRL?

SAD SRL are sediul in Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Grădiştea Com. Grădiştea, Sat BOGATA, Sat Grădiştea Com. Grădiştea, judetul CĂLĂRAŞI.

Cand a fost infiintata SAD SRL?

SAD SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SAD SRL in 2024?

In 2024, SAD SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.157.518 RON.

Cati angajati are SAD SRL?

SAD SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SAD SRL?

SAD SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat SAD SRL in 2024?

SAD SRL a inregistrat un profit net de 69.618 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.