Activ Plătitor TVAe‑Factură

SMART DENTAL SERVICES SRL

CUI: 32377670
CIF: RO32377670
Reg. Com.: J40/12984/2013
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 octombrie 2013 · 12 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 23:15

Despre SMART DENTAL SERVICES SRL

SMART DENTAL SERVICES SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2013 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SMART DENTAL SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.429.161 RON, in scadere fata de anul precedent (-5.1%). Profitul net inregistrat a fost de 240.812 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.083.666 RON in 2014 la 2.429.161 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.429.161 RON
Venituri totale
2.451.364 RON
Cheltuieli totale
2.173.563 RON
Profit brut
277.801 RON
Profit net
240.812 RON
Marja profit net
9,91%
Active imobilizate
819.158 RON
Active circulante
1.219.111 RON
Stocuri
259.004 RON
Creanțe
944.839 RON
Casa & conturi bănci
15.268 RON
Capital propriu
-50.394 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld. Lacul Tei nr. 1 BIS, 20796

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld. Lacul Tei nr. 1 BIS, 20796
Cod poștal: 20796
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld. Lacul Tei nr. 1 BIS, 20796
Cod postal
20796
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.05.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.429.161 RON
Rezultat net
240.812 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.429.161 RON 2.560.286 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.451.364 RON 2.837.401 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.173.563 RON 2.496.804 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 277.801 RON 340.597 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 240.812 RON 310.927 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 819.158 RON 948.138 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.219.111 RON 924.106 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.038.269 RON 1.872.244 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 259.004 RON 58.985 RON
CreanțeSume de încasat 944.839 RON 851.880 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 15.268 RON 13.241 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.072.584 RON 2.171.147 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -50.394 RON -291.206 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.038.269RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

101,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.038.269 RON
Datorii totale2.072.584 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
11,8 %Profit net / active totale
ROE
-477,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,59 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-2,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.429.161 -5,1% față de anul precedent 2.451.364 2.173.563 277.801 -18,4% față de anul precedent 240.812 -22,6% față de anul precedent 0 0
2023 2.560.286 +15,2% față de anul precedent 2.837.401 2.496.804 340.597 +215,7% față de anul precedent 310.927 +245,5% față de anul precedent 0 0
2022 2.222.930 +14,5% față de anul precedent 2.294.763 2.186.877 107.886 +26,0% față de anul precedent 89.982 +28,6% față de anul precedent 0 0
2021 1.941.035 +10,3% față de anul precedent 1.978.029 1.892.409 85.620 +91,1% față de anul precedent 69.959 +121,2% față de anul precedent 0 0
2020 1.760.154 -40,4% față de anul precedent 1.823.420 1.778.626 44.794 -40,9% față de anul precedent 31.624 -30,5% față de anul precedent 0 0
2019 2.955.294 -1,2% față de anul precedent 3.055.012 2.979.238 75.774 +74,0% față de anul precedent 45.484 +271,4% față de anul precedent 0 0
2018 2.991.251 -10,7% față de anul precedent 3.166.757 3.123.213 43.544 -22,7% față de anul precedent 12.247 -78,3% față de anul precedent 0 0
2017 3.350.487 +5,6% față de anul precedent 3.378.613 3.322.290 56.323 56.323 0 0
2016 3.172.546 +31,9% față de anul precedent 3.446.455 3.772.333 0 0 325.878 325.878
2015 2.405.736 +122,0% față de anul precedent 2.577.736 2.933.869 0 0 356.133 356.133
2014 1.083.666 1.097.011 1.376.688 0 0 279.677 279.677

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 819.158 1.219.111 2.038.269 259.004 944.839 15.268
2023 948.138 924.106 1.872.244 58.985 851.880 13.241
2022 994.726 742.483 1.737.209 14.010 715.220 13.253
2021 862.872 805.751 1.668.623 20.237 764.794 20.720
2020 1.421.293 449.112 1.870.405 86.684 339.909 22.519
2019 1.411.508 1.407.637 2.819.145 35.572 1.365.539 6.526
2018 1.583.304 961.666 2.544.970 162.724 788.904 10.038
2017 1.484.823 603.361 2.088.184 144.436 453.449 5.476
2016 1.615.738 459.482 2.075.220 77.025 372.382 10.075
2015 1.613.852 400.867 2.014.719 13.997 300.081 86.789
2014 645.803 647.368 1.293.171 27.373 546.303 73.692

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.072.584 -4,5% față de anul precedent -50.394 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 2.171.147 -7,6% față de anul precedent -291.206 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 2.349.460 -0,2% față de anul precedent -602.132 Neraportat 2
2021 2.354.171 -12,3% față de anul precedent -692.114 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 2.684.047 -26,9% față de anul precedent -816.460 Neraportat 2 -80,0% față de anul precedent
2019 3.669.422 +6,6% față de anul precedent -848.084 Neraportat 10 -28,6% față de anul precedent
2018 3.441.819 +14,6% față de anul precedent -894.636 Neraportat 14 -17,7% față de anul precedent
2017 3.003.354 -1,2% față de anul precedent -906.903 Neraportat 17 -26,1% față de anul precedent
2016 3.040.438 +14,5% față de anul precedent -962.226 Neraportat 23 +64,3% față de anul precedent
2015 2.656.383 +68,6% față de anul precedent -637.348 Neraportat 14 -12,5% față de anul precedent
2014 1.575.140 -281.216 Neraportat 16

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.429.161 RON. Profit: 240.812 RON

Cifra de afaceri: 2.429.161 RON. Profit: 240.812 RON

Cifra de afaceri
2.429.161 RON -5.12% față de anul precedent
Profit net
240.812 RON -22.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
2.072.584 RON -4.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.560.286 RON. Profit: 310.927 RON

Cifra de afaceri: 2.560.286 RON. Profit: 310.927 RON

Cifra de afaceri
2.560.286 RON +15.18% față de anul precedent
Profit net
310.927 RON +245.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
2.171.147 RON -7.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.222.930 RON. Profit: 89.982 RON

Cifra de afaceri: 2.222.930 RON. Profit: 89.982 RON

Cifra de afaceri
2.222.930 RON +14.52% față de anul precedent
Profit net
89.982 RON +28.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
2.349.460 RON -0.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.941.035 RON. Profit: 69.959 RON

Cifra de afaceri: 1.941.035 RON. Profit: 69.959 RON

Cifra de afaceri
1.941.035 RON +10.28% față de anul precedent
Profit net
69.959 RON +121.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.354.171 RON -12.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.760.154 RON. Profit: 31.624 RON

Cifra de afaceri: 1.760.154 RON. Profit: 31.624 RON

Cifra de afaceri
1.760.154 RON -40.44% față de anul precedent
Profit net
31.624 RON -30.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -80% față de anul precedent
Datorii
2.684.047 RON -26.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.955.294 RON. Profit: 45.484 RON

Cifra de afaceri: 2.955.294 RON. Profit: 45.484 RON

Cifra de afaceri
2.955.294 RON -1.2% față de anul precedent
Profit net
45.484 RON +271.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -28.57% față de anul precedent
Datorii
3.669.422 RON +6.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.991.251 RON. Profit: 12.247 RON

Cifra de afaceri: 2.991.251 RON. Profit: 12.247 RON

Cifra de afaceri
2.991.251 RON -10.72% față de anul precedent
Profit net
12.247 RON -78.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -17.65% față de anul precedent
Datorii
3.441.819 RON +14.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.350.487 RON. Profit: 56.323 RON

Cifra de afaceri: 3.350.487 RON. Profit: 56.323 RON

Cifra de afaceri
3.350.487 RON +5.61% față de anul precedent
Profit net
56.323 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 -26.09% față de anul precedent
Datorii
3.003.354 RON -1.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.172.546 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.172.546 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.172.546 RON +31.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
325.878 RON
Angajati
23 +64.29% față de anul precedent
Datorii
3.040.438 RON +14.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.405.736 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.405.736 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.405.736 RON +122% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
356.133 RON
Angajati
14 -12.5% față de anul precedent
Datorii
2.656.383 RON +68.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.083.666 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.083.666 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.083.666 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
279.677 RON
Angajati
16
Datorii
1.575.140 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSMART DENTAL SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SMART DENTAL SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

NDR REAL ESTATE VENTURES S.R.L.
CUI: 44089914CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.431.905 RON
Profit
1.903.289 RON
Angajati
1
APOLODOR SA
CUI: 2351628CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.422.413 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
JPS PRODUCT SRL
CUI: 32611487CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.438.937 RON
Profit
2.193.816 RON
Angajati
1
EFECT CAPITAL SRL
CUI: 14517466CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.412.946 RON
Profit
96.757 RON
Angajati
2
STICEROM SA
CUI: 331608CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.458.471 RON
Profit
515.021 RON
Angajati
6
BRASOV VEST S.R.L.
CUI: 18217968CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.363.346 RON
Profit
2.143.659 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

ROCAZARE STIL SRL
CUI: 32355079CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.820 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FLASH OFFICE SOLUTIONS SRL
CUI: 32381485CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
654.379 RON
Profit
2.041 RON
Angajati
1
PAPI GENERAL AUTOSERV SRL
CUI: 32326669CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.200 RON
Profit
50.047 RON
Angajati
1
BUREBISTA RESIDENCE SRL
CUI: 32433100CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ACT SMART HOUSE SRL
CUI: 32376675CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
419.042 RON
Profit
99.550 RON
Angajati
2
ZAZYRO MEDICAL SERVICES SRL
CUI: 32377700CAEN: 2829
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.005 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GOLDEN BANANA SRL
CUI: 32372886CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.979.050 RON
Profit
1.923.595 RON
Angajati
29
DAIOPHARM CONSULTING SRL
CUI: 32381345CAEN: 4646
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.007.037 RON
Profit
193.607 RON
Angajati
4
ATELIER SUBURBAN SRL
CUI: 32347327CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
424.883 RON
Profit
39.520 RON
Angajati
1
YLSE ENGINEERING CONSULTANTS SRL
CUI: 32407631CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.479 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SPARTAN SPEDITION SRL
CUI: 32086892CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-08-01
fara e-Factura
MEDICAL GAZPLUS SRL
CUI: 32666172CAEN: 4646
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.089.541 RON
Profit
1.452.689 RON
Angajati
35
AUREUS INVOICE SRL
CUI: 28573016CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-06-01
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SMART DENTAL SERVICES SRL?

CUI-ul SMART DENTAL SERVICES SRL este 32377670.

Unde este sediul SMART DENTAL SERVICES SRL?

SMART DENTAL SERVICES SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld. Lacul Tei nr. 1 BIS, 20796, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SMART DENTAL SERVICES SRL?

SMART DENTAL SERVICES SRL a fost infiintata in anul 2013 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SMART DENTAL SERVICES SRL in 2024?

In 2024, SMART DENTAL SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.429.161 RON.

Cati angajati are SMART DENTAL SERVICES SRL?

SMART DENTAL SERVICES SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are SMART DENTAL SERVICES SRL?

SMART DENTAL SERVICES SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat SMART DENTAL SERVICES SRL in 2024?

SMART DENTAL SERVICES SRL a inregistrat un profit net de 240.812 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.