Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 00:55
Despre NICOLAV BEST TRANSCOM SRL
NICOLAV BEST TRANSCOM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2013 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, NICOLAV BEST TRANSCOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 66 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+65.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Datoriile raportate (13.297 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 66 RON
- Venituri totale
- 66 RON
- Cheltuieli totale
- 1.490 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 562 RON
- Stocuri
- 30 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 532 RON
- Capital propriu
- -12.735 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Apusului nr. 31, 62279
- Detalii
- CAMERA 2
- Cod postal
- 62279
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 12.11.2013
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2013 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 66 RON
- Rezultat net
- -1.424 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 66 RON | 40 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 66 RON | 40 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.490 RON | 2.524 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 1.424 RON | 2.484 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 1.424 RON | 2.484 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 562 RON | 527 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 562 RON | 527 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 30 RON | 30 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 532 RON | 497 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 13.297 RON | 11.837 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -12.735 RON | -11.310 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,04 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -2.266,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 66 +65,0% față de anul precedent | 66 | 1.490 | 0 | 0 | 1.424 | 1.424 |
| 2023 | 40 +1.900,0% față de anul precedent | 40 | 2.524 | 0 | 0 | 2.484 | 2.484 |
| 2022 | 2 -100,0% față de anul precedent | 2 | 2.096 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 2.094 | 2.094 |
| 2021 | 32.763 +450,3% față de anul precedent | 33.263 | 11.703 | 21.560 | 20.563 | 0 | 0 |
| 2020 | 5.954 -85,7% față de anul precedent | 5.954 | 20.229 | 0 | 0 | 14.275 | 14.330 |
| 2019 | 41.672 +5,3% față de anul precedent | 41.672 | 48.979 | 0 | 0 | 7.307 | 7.724 |
| 2018 | 39.559 -4,2% față de anul precedent | 40.059 | 53.188 | 0 | 0 | 13.129 | 13.528 |
| 2017 | 41.306 -6,9% față de anul precedent | 41.306 | 54.842 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 13.536 | 14.702 |
| 2016 | 44.346 +35,4% față de anul precedent | 44.346 | 33.413 | 10.933 +4,3% față de anul precedent | 10.046 +5,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 32.759 +128,8% față de anul precedent | 32.759 | 22.278 | 10.481 +157,1% față de anul precedent | 9.498 +160,4% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 14.318 | 14.318 | 10.242 | 4.076 | 3.647 | 0 | 0 |
| 2013 | 0 | 0 | 402 | 0 | 0 | 402 | 402 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 562 | 562 | 30 | 0 | 532 |
| 2023 | 0 | 527 | 527 | 30 | 0 | 497 |
| 2022 | 0 | 812 | 812 | 30 | 0 | 782 |
| 2021 | 0 | 23.006 | 23.006 | 0 | 0 | 23.006 |
| 2020 | 0 | 261 | 261 | 0 | 0 | 261 |
| 2019 | 0 | 1.295 | 1.295 | 0 | 0 | 1.295 |
| 2018 | 0 | 1.685 | 1.685 | 0 | 0 | 1.685 |
| 2017 | 0 | 10.073 | 10.073 | 0 | 0 | 10.073 |
| 2016 | 0 | 24.351 | 24.351 | 0 | 114 | 24.237 |
| 2015 | 0 | 13.317 | 13.317 | 0 | 0 | 13.317 |
| 2014 | 229 | 2.840 | 3.069 | 0 | 0 | 2.840 |
| 2013 | 479 | 251 | 730 | 0 | 0 | 251 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.297 +12,3% față de anul precedent | -12.735 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 11.837 +22,8% față de anul precedent | -11.310 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 9.638 -67,6% față de anul precedent | -8.826 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 29.738 +7,9% față de anul precedent | -6.732 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2020 | 27.556 +93,2% față de anul precedent | -27.295 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 14.260 +101,8% față de anul precedent | -12.965 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 7.065 +180,5% față de anul precedent | -5.241 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 2.519 +31,0% față de anul precedent | 8.287 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 1.923 +46,2% față de anul precedent | 22.989 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 1.315 +56,2% față de anul precedent | 12.943 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 842 -39,9% față de anul precedent | 3.445 | Neraportat | 1 |
| 2013 | 1.400 | -202 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
13 repere. O singură cronologie.
Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 66 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 66 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 66 RON +65% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.424 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 13.297 RON +12.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 40 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 40 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 40 RON +1900% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.484 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 11.837 RON +22.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2 RON -99.99% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.094 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 9.638 RON -67.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 32.763 RON. Profit: 20.563 RON
Cifra de afaceri: 32.763 RON. Profit: 20.563 RON
- Cifra de afaceri
- 32.763 RON +450.27% față de anul precedent
- Profit net
- 20.563 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 29.738 RON +7.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.954 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 5.954 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 5.954 RON -85.71% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 14.330 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 27.556 RON +93.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 41.672 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 41.672 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 41.672 RON +5.34% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.724 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 14.260 RON +101.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 39.559 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 39.559 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 39.559 RON -4.23% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.528 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 7.065 RON +180.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 41.306 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 41.306 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 41.306 RON -6.86% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 14.702 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.519 RON +30.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 44.346 RON. Profit: 10.046 RON
Cifra de afaceri: 44.346 RON. Profit: 10.046 RON
- Cifra de afaceri
- 44.346 RON +35.37% față de anul precedent
- Profit net
- 10.046 RON +5.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.923 RON +46.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 32.759 RON. Profit: 9.498 RON
Cifra de afaceri: 32.759 RON. Profit: 9.498 RON
- Cifra de afaceri
- 32.759 RON +128.8% față de anul precedent
- Profit net
- 9.498 RON +160.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.315 RON +56.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 14.318 RON. Profit: 3.647 RON
Cifra de afaceri: 14.318 RON. Profit: 3.647 RON
- Cifra de afaceri
- 14.318 RON
- Profit net
- 3.647 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 842 RON -39.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 402 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.400 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNICOLAV BEST TRANSCOM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
NICOLAV BEST TRANSCOM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4932, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4932, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul NICOLAV BEST TRANSCOM SRL?
CUI-ul NICOLAV BEST TRANSCOM SRL este 32462130.
Unde este sediul NICOLAV BEST TRANSCOM SRL?
NICOLAV BEST TRANSCOM SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Apusului nr. 31, 62279, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata NICOLAV BEST TRANSCOM SRL?
NICOLAV BEST TRANSCOM SRL a fost infiintata in anul 2013 (12 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a NICOLAV BEST TRANSCOM SRL in 2024?
In 2024, NICOLAV BEST TRANSCOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 66 RON.
Ce activitate are NICOLAV BEST TRANSCOM SRL?
NICOLAV BEST TRANSCOM SRL are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).
Ce profit a inregistrat NICOLAV BEST TRANSCOM SRL in 2024?
NICOLAV BEST TRANSCOM SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.424 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.