Comerţ cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 08:38
Despre 2M PULSAUTO SRL
2M PULSAUTO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Jiu, judetul GORJ, infiintata in 2013 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule" (cod CAEN 4672), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, 2M PULSAUTO SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.110.487 RON, in scadere fata de anul precedent (-10.8%). Profitul net inregistrat a fost de 21.157 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.110.487 RON
- Venituri totale
- 1.360.625 RON
- Cheltuieli totale
- 1.316.936 RON
- Profit brut
- 43.689 RON
- Profit net
- 21.157 RON
- Marja profit net
- 1,91%
- Active imobilizate
- 546.632 RON
- Active circulante
- 4.857.399 RON
- Stocuri
- 2.547 RON
- Creanțe
- 4.490.063 RON
- Casa & conturi bănci
- 364.789 RON
- Capital propriu
- 273.922 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Str. Tismana nr. 71, 210205
- Cod postal
- 210205
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 12.11.2013
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 martie 2024)
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 18 februarie 2019
- Data reactivare
- 14 mai 2019
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2013 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.110.487 RON
- Rezultat net
- 21.157 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.110.487 RON | 1.245.310 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.360.625 RON | 1.268.657 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.316.936 RON | 1.212.346 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 43.689 RON | 56.311 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 21.157 RON | 43.640 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 546.632 RON | 166.043 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 4.857.399 RON | 633.042 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 5.404.031 RON | 799.085 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 2.547 RON | 2.862 RON |
| CreanțeSume de încasat | 4.490.063 RON | 301.892 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 364.789 RON | 328.288 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.078.667 RON | 546.319 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 273.922 RON | 252.766 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,4 %Profit net / active totale
- ROE
- 7,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 4,50 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 5,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.110.487 -10,8% față de anul precedent | 1.360.625 | 1.316.936 | 43.689 -22,4% față de anul precedent | 21.157 -51,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 1.245.310 -10,5% față de anul precedent | 1.268.657 | 1.212.346 | 56.311 -73,0% față de anul precedent | 43.640 -77,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.391.673 +57,4% față de anul precedent | 1.760.992 | 1.552.655 | 208.337 +684,4% față de anul precedent | 190.726 +1.079,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 884.124 +96,8% față de anul precedent | 1.050.712 | 1.024.152 | 26.560 +42,1% față de anul precedent | 16.172 +28,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 449.283 +44,0% față de anul precedent | 611.136 | 592.448 | 18.688 +36,6% față de anul precedent | 12.619 +22,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 312.067 -8,5% față de anul precedent | 336.589 | 322.905 | 13.684 +146,3% față de anul precedent | 10.317 +538,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 341.119 +429,6% față de anul precedent | 394.158 | 388.601 | 5.557 +146,8% față de anul precedent | 1.616 +17,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 64.406 -23,4% față de anul precedent | 64.406 | 62.154 | 2.252 -34,9% față de anul precedent | 1.374 +46,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 84.068 -52,0% față de anul precedent | 84.031 | 80.574 | 3.457 -38,9% față de anul precedent | 936 +131,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 175.091 +206,9% față de anul precedent | 175.091 | 169.435 | 5.656 +37,6% față de anul precedent | 405 -83,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 57.050 | 57.050 | 52.938 | 4.112 | 2.400 | 0 | 0 |
| 2013 | 0 | 0 | 77 | 0 | 0 | 77 | 77 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 546.632 | 4.857.399 | 5.404.031 | 2.547 | 4.490.063 | 364.789 |
| 2023 | 166.043 | 633.042 | 799.085 | 2.862 | 301.892 | 328.288 |
| 2022 | 155.163 | 843.988 | 999.151 | 3.218 | 538.397 | 302.373 |
| 2021 | 293.934 | 1.329.551 | 1.623.485 | 3.126 | 1.238.999 | 87.426 |
| 2020 | 419.899 | 64.274 | 484.173 | 17.677 | 15.497 | 31.100 |
| 2019 | 110.534 | 92.229 | 202.763 | 2.896 | 40.787 | 48.546 |
| 2018 | 98.437 | 76.004 | 174.441 | 2.880 | 29.843 | 43.281 |
| 2017 | 31.324 | 37.888 | 69.212 | 0 | 42 | 37.846 |
| 2016 | 26.190 | 24.097 | 50.287 | 0 | 1.754 | 22.343 |
| 2015 | 5.379 | 84.918 | 90.297 | 334 | 82.738 | 1.846 |
| 2014 | 12.570 | 6.967 | 19.537 | 0 | 0 | 6.967 |
| 2013 | 591 | 232 | 823 | 0 | 0 | 232 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.078.667 +97,4% față de anul precedent | 273.922 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 546.319 -29,4% față de anul precedent | 252.766 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2022 | 774.143 +18,7% față de anul precedent | 225.008 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 652.409 +43,6% față de anul precedent | 43.786 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2020 | 454.183 +145,0% față de anul precedent | 29.990 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 185.393 +10,8% față de anul precedent | 17.370 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 167.388 +162,5% față de anul precedent | 7.053 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2017 | 63.775 +38,0% față de anul precedent | 5.437 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2016 | 46.224 -47,0% față de anul precedent | 4.063 | Neraportat | 1 |
| 2015 | 87.169 +412,3% față de anul precedent | 3.128 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 17.014 +2.330,6% față de anul precedent | 2.523 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 700 | 123 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| MDMARIAN DUMITRU | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2013 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23808/2026modificare date, retragere asociaţi persoane fizice
modificare date, retragere asociaţi persoane fizice
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22370/2026modificare date asociaţi persoane fizice, Depunere cerere de renunţare la soluţionare conform actului Cerere de renunţare la judecată avand numarul 2247719 din data: 04.06.2026, Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 28.04.2026
modificare date asociaţi persoane fizice, Depunere cerere de renunţare la soluţionare conform actului Cerere de renunţare la judecată avand numarul 2247719 din data: 04.06.2026, Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 28.04.2026
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.110.487 RON. Profit: 21.157 RON
Cifra de afaceri: 1.110.487 RON. Profit: 21.157 RON
- Cifra de afaceri
- 1.110.487 RON -10.83% față de anul precedent
- Profit net
- 21.157 RON -51.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.078.667 RON +97.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.245.310 RON. Profit: 43.640 RON
Cifra de afaceri: 1.245.310 RON. Profit: 43.640 RON
- Cifra de afaceri
- 1.245.310 RON -10.52% față de anul precedent
- Profit net
- 43.640 RON -77.12% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 546.319 RON -29.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.391.673 RON. Profit: 190.726 RON
Cifra de afaceri: 1.391.673 RON. Profit: 190.726 RON
- Cifra de afaceri
- 1.391.673 RON +57.41% față de anul precedent
- Profit net
- 190.726 RON +1079.36% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 774.143 RON +18.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 884.124 RON. Profit: 16.172 RON
Cifra de afaceri: 884.124 RON. Profit: 16.172 RON
- Cifra de afaceri
- 884.124 RON +96.79% față de anul precedent
- Profit net
- 16.172 RON +28.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 652.409 RON +43.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 449.283 RON. Profit: 12.619 RON
Cifra de afaceri: 449.283 RON. Profit: 12.619 RON
- Cifra de afaceri
- 449.283 RON +43.97% față de anul precedent
- Profit net
- 12.619 RON +22.31% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 454.183 RON +144.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 312.067 RON. Profit: 10.317 RON
Cifra de afaceri: 312.067 RON. Profit: 10.317 RON
- Cifra de afaceri
- 312.067 RON -8.52% față de anul precedent
- Profit net
- 10.317 RON +538.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 185.393 RON +10.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 341.119 RON. Profit: 1.616 RON
Cifra de afaceri: 341.119 RON. Profit: 1.616 RON
- Cifra de afaceri
- 341.119 RON +429.64% față de anul precedent
- Profit net
- 1.616 RON +17.61% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 167.388 RON +162.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 64.406 RON. Profit: 1.374 RON
Cifra de afaceri: 64.406 RON. Profit: 1.374 RON
- Cifra de afaceri
- 64.406 RON -23.39% față de anul precedent
- Profit net
- 1.374 RON +46.79% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 63.775 RON +37.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 84.068 RON. Profit: 936 RON
Cifra de afaceri: 84.068 RON. Profit: 936 RON
- Cifra de afaceri
- 84.068 RON -51.99% față de anul precedent
- Profit net
- 936 RON +131.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 46.224 RON -46.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 175.091 RON. Profit: 405 RON
Cifra de afaceri: 175.091 RON. Profit: 405 RON
- Cifra de afaceri
- 175.091 RON +206.91% față de anul precedent
- Profit net
- 405 RON -83.12% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 87.169 RON +412.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 57.050 RON. Profit: 2.400 RON
Cifra de afaceri: 57.050 RON. Profit: 2.400 RON
- Cifra de afaceri
- 57.050 RON
- Profit net
- 2.400 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 17.014 RON +2330.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 77 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 700 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintata2M PULSAUTO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4672 in Mun. Târgu Jiu (GORJ)
2M PULSAUTO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4672 in Mun. Târgu Jiu (GORJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
23.062026Mentiune · Buletin 23808/2026modificare date, retragere asociaţi persoane fizice
modificare date, retragere asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- 2M PULSAUTO SRL
- CUI
- 32462245
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 23.06.2026
- Registrul Comerțului
- J2013000577188
- EUID
- ROONRC.J2013000577188
- Sediu
- Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj, Strada TISMANA, Nr. 71
- Județ
- Gorj
- Număr încheiere
- 502425
- Data încheierii
- 22.06.2026
- Număr dosar
- 2440312
- Data dosarului
- 17.06.2026
- Tribunal
- Gorj
- Registrator
- Anca-Laura Anton
Subiecte
modificare date, retragere asociaţi persoane fizice
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 3 din 10.06.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2440312 din 17.06.2026
11.062026Mentiune · Buletin 22370/2026modificare date asociaţi persoane fizice, Depunere cerere de renunţare la soluţionare conform actului Cerere de renunţare la judecată avand numarul 2247719 din data: 04.06.2026, Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 28.04.2026
modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere cerere de renunţare la soluţionare conform actului Cerere de renunţare la judecată avand numarul 2247719 din data: 04.06.2026, Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 28.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- 2M PULSAUTO SRL
- CUI
- 32462245
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 11.06.2026
- Registrul Comerțului
- J2013000577188
- EUID
- ROONRC.J2013000577188
- Sediu
- Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj, Strada TISMANA, Nr. 71
- Județ
- Gorj
- Număr încheiere
- 470331
- Data încheierii
- 11.06.2026
- Număr dosar
- 2058670
- Data dosarului
- 20.05.2026
- Tribunal
- Gorj
- Registrator
- Daniela Miloiu
Subiecte
modificare date asociaţi persoane fizice, Depunere cerere de renunţare la soluţionare conform actului Cerere de renunţare la judecată avand numarul 2247719 din data: 04.06.2026, Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 28.04.2026
Documente menționate
- Hotărâre nr. 1 din 28.04.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2058670 din 20.05.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4672, Gorj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4672, Gorj
Alte firme din Gorj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul 2M PULSAUTO SRL?
CUI-ul 2M PULSAUTO SRL este 32462245.
Unde este sediul 2M PULSAUTO SRL?
2M PULSAUTO SRL are sediul in Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Str. Tismana nr. 71, 210205, Mun. Târgu Jiu, judetul GORJ.
Cand a fost infiintata 2M PULSAUTO SRL?
2M PULSAUTO SRL a fost infiintata in anul 2013 (12 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a 2M PULSAUTO SRL in 2024?
In 2024, 2M PULSAUTO SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.110.487 RON.
Cati angajati are 2M PULSAUTO SRL?
2M PULSAUTO SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are 2M PULSAUTO SRL?
2M PULSAUTO SRL are codul CAEN principal 4672 (Comerţ cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule).
Ce profit a inregistrat 2M PULSAUTO SRL in 2024?
2M PULSAUTO SRL a inregistrat un profit net de 21.157 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.