Activ Plătitor TVA

LIU YE IMPEX SRL

CUI: 32545928
CIF: RO32545928
Reg. Com.: J2013003629235
CAEN: 4642
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 decembrie 2013 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:59

Despre LIU YE IMPEX SRL

LIU YE IMPEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Fundeni Com. Dobroeşti, judetul ILFOV, infiintata in 2013 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei" (cod CAEN 4642), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LIU YE IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.657.953 RON, in crestere fata de anul precedent (+48.0%). Profitul net inregistrat a fost de 254.333 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.657.953 RON
Venituri totale
1.658.124 RON
Cheltuieli totale
1.354.043 RON
Profit brut
304.081 RON
Profit net
254.333 RON
Marja profit net
15,34%
Active imobilizate
7.516 RON
Active circulante
854.350 RON
Stocuri
543.161 RON
Creanțe
174.947 RON
Casa & conturi bănci
136.242 RON
Capital propriu
488.946 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Doinei nr. 78A, 77086
Detalii adresaConstrucţia C2/1. Parter

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Doinei nr. 78A, 77086
Cod poștal: 77086
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Doinei nr. 78A, 77086
Detalii
Construcţia C2/1. Parter
Cod postal
77086
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.12.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.657.953 RON
Rezultat net
254.333 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.657.953 RON 1.120.377 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.658.124 RON 1.120.377 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.354.043 RON 1.085.746 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 304.081 RON 34.631 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 254.333 RON 23.427 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.516 RON 23.163 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 854.350 RON 751.043 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 861.866 RON 774.206 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 543.161 RON 614.137 RON
CreanțeSume de încasat 174.947 RON 89.510 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 136.242 RON 47.396 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 589.241 RON 480.249 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 488.946 RON 430.273 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active861.866RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

68,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale861.866 RON
Datorii totale589.241 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
29,5 %Profit net / active totale
ROE
52,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,45 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
56,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.657.953 +48,0% față de anul precedent 1.658.124 1.354.043 304.081 +778,1% față de anul precedent 254.333 +985,6% față de anul precedent 0 0
2023 1.120.377 +1,4% față de anul precedent 1.120.377 1.085.746 34.631 -87,2% față de anul precedent 23.427 -91,0% față de anul precedent 0 0
2022 1.105.084 +37,1% față de anul precedent 1.107.584 836.906 270.678 -1,8% față de anul precedent 259.626 -3,0% față de anul precedent 0 0
2021 806.150 +265,8% față de anul precedent 806.396 530.659 275.737 267.676 0 0
2020 220.396 -57,3% față de anul precedent 220.396 262.206 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 41.810 43.927
2019 516.662 +13,5% față de anul precedent 516.924 363.553 153.371 +617,2% față de anul precedent 148.204 +780,5% față de anul precedent 0 0
2018 455.329 -35,6% față de anul precedent 456.024 434.639 21.385 16.831 0 0
2017 706.994 +13,9% față de anul precedent 707.019 730.281 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 23.262 31.351
2016 620.566 +69,3% față de anul precedent 621.087 526.844 94.243 +98,0% față de anul precedent 77.915 +95,0% față de anul precedent 0 0
2015 366.525 +31,6% față de anul precedent 367.457 319.859 47.598 +153,8% față de anul precedent 39.950 +284,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 278.431 278.431 259.680 18.751 10.399 0 0
2013 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 7.516 854.350 861.866 543.161 174.947 136.242
2023 23.163 751.043 774.206 614.137 89.510 47.396
2022 39.426 708.152 747.578 456.359 75.353 176.440
2021 55.690 645.310 701.000 502.882 54.135 88.293
2020 0 505.289 505.289 420.939 30.671 53.679
2019 0 426.557 426.557 384.960 29.367 12.230
2018 0 236.170 236.170 105.520 15.136 115.514
2017 5.252 293.013 298.265 20.070 66.208 206.735
2016 68.269 233.949 302.218 174.700 9.301 49.948
2015 131.281 111.670 242.951 20.468 2.651 88.551
2014 131.012 64.110 195.122 32.690 29.530 1.890
2013 254 5.000 5.254 0 0 5.000

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 589.241 +22,7% față de anul precedent 488.946 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2023 480.249 +40,0% față de anul precedent 430.273 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 343.087 +50,3% față de anul precedent 450.324 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 228.241 -21,0% față de anul precedent 490.698 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 288.897 +17,1% față de anul precedent 223.021 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 246.802 +57,9% față de anul precedent 266.948 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2018 156.336 -20,4% față de anul precedent 118.744 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 196.352 +16,2% față de anul precedent 101.913 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 168.954 -9,9% față de anul precedent 133.264 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 187.601 -2,0% față de anul precedent 55.350 Neraportat 1
2014 191.458 +75.277,2% față de anul precedent 15.399 Neraportat 0
2013 254 5.000 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.657.953 RON. Profit: 254.333 RON

Cifra de afaceri: 1.657.953 RON. Profit: 254.333 RON

Cifra de afaceri
1.657.953 RON +47.98% față de anul precedent
Profit net
254.333 RON +985.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
589.241 RON +22.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.120.377 RON. Profit: 23.427 RON

Cifra de afaceri: 1.120.377 RON. Profit: 23.427 RON

Cifra de afaceri
1.120.377 RON +1.38% față de anul precedent
Profit net
23.427 RON -90.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
480.249 RON +39.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.105.084 RON. Profit: 259.626 RON

Cifra de afaceri: 1.105.084 RON. Profit: 259.626 RON

Cifra de afaceri
1.105.084 RON +37.08% față de anul precedent
Profit net
259.626 RON -3.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
343.087 RON +50.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 806.150 RON. Profit: 267.676 RON

Cifra de afaceri: 806.150 RON. Profit: 267.676 RON

Cifra de afaceri
806.150 RON +265.77% față de anul precedent
Profit net
267.676 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
228.241 RON -21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 220.396 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 220.396 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
220.396 RON -57.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
43.927 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
288.897 RON +17.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 516.662 RON. Profit: 148.204 RON

Cifra de afaceri: 516.662 RON. Profit: 148.204 RON

Cifra de afaceri
516.662 RON +13.47% față de anul precedent
Profit net
148.204 RON +780.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
246.802 RON +57.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 455.329 RON. Profit: 16.831 RON

Cifra de afaceri: 455.329 RON. Profit: 16.831 RON

Cifra de afaceri
455.329 RON -35.6% față de anul precedent
Profit net
16.831 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
156.336 RON -20.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 706.994 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 706.994 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
706.994 RON +13.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
31.351 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
196.352 RON +16.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 620.566 RON. Profit: 77.915 RON

Cifra de afaceri: 620.566 RON. Profit: 77.915 RON

Cifra de afaceri
620.566 RON +69.31% față de anul precedent
Profit net
77.915 RON +95.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
168.954 RON -9.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 366.525 RON. Profit: 39.950 RON

Cifra de afaceri: 366.525 RON. Profit: 39.950 RON

Cifra de afaceri
366.525 RON +31.64% față de anul precedent
Profit net
39.950 RON +284.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
187.601 RON -2.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 278.431 RON. Profit: 10.399 RON

Cifra de afaceri: 278.431 RON. Profit: 10.399 RON

Cifra de afaceri
278.431 RON
Profit net
10.399 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
191.458 RON +75277.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
254 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLIU YE IMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Sat Fundeni Com. Dobroeşti (ILFOV)

LIU YE IMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Sat Fundeni Com. Dobroeşti (ILFOV)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4642, Ilfov

GREAT ATLANTIC IMPEX SRL
CUI: 13457676CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Com. Afumaţi2000-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.662.308 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
CARAIELLI S.R.L.
CUI: 44795243CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2021-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.622.487 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRIDENT MOD SRL
CUI: 19167795CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2006-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.701.876 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EMA EXTREM SRL
CUI: 36710629CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2016-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.610.235 RON
Profit
248.112 RON
Angajati
1
OPELA INTERNATIONAL SRL
CUI: 10790330CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti1998-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.854.613 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
TITANIC CONSUM SRL
CUI: 29260050CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2011-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.536.821 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4642, Ilfov

MAX MAGIC ACTIVE SRL
CUI: 32533133CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2013-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.215.698 RON
Profit
447.738 RON
Angajati
2
NEW ERA PREMIUM S.R.L.
CUI: 32678282CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2014-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
322.897 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SURIDEX STAR SRL
CUI: 32517103CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2013-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.542.464 RON
Profit
311.536 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

ANDI & ICA MARKET SRL
CUI: 32545073CAEN: 4722
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2013-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.622 RON
Profit
162.864 RON
Angajati
1
INTERFRIG FISH SRL
CUI: 32548657CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele2013-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.022.415 RON
Profit
3.505.163 RON
Angajati
46
ALAN MARKET SRL
CUI: 32535100CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2013-12-02
fara e-Factura
DECOSAL URBANSERVICE SRL
CUI: 32554306CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2013-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
509.982 RON
Profit
5.191 RON
Angajati
4
REAL SPEED TRANS SRL
CUI: 32640849CAEN: 4941
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2014-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
938.828 RON
Profit
76.021 RON
Angajati
4
BEST IDEAS STORE SRL
CUI: 31380716CAEN: 7312
Activ
ILFOV, Sat Tamaşi Com. Corbeanca2013-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
377.481 RON
Profit
313.611 RON
Angajati
1
EUROINK CHEMICAL SRL
CUI: 33454461CAEN: 4685
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2014-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.476 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
C&G FISCONT SRL
CUI: 14633550CAEN: 7820
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2002-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LIU YE IMPEX SRL?

CUI-ul LIU YE IMPEX SRL este 32545928.

Unde este sediul LIU YE IMPEX SRL?

LIU YE IMPEX SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Doinei nr. 78A, 77086, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata LIU YE IMPEX SRL?

LIU YE IMPEX SRL a fost infiintata in anul 2013 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LIU YE IMPEX SRL in 2024?

In 2024, LIU YE IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.657.953 RON.

Cati angajati are LIU YE IMPEX SRL?

LIU YE IMPEX SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are LIU YE IMPEX SRL?

LIU YE IMPEX SRL are codul CAEN principal 4642 (Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei).

Ce profit a inregistrat LIU YE IMPEX SRL in 2024?

LIU YE IMPEX SRL a inregistrat un profit net de 254.333 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.