Activ Plătitor TVA

TERMOCASA AMBIENT SRL

CUI: 32547473
CIF: RO32547473
Reg. Com.: J2013001956056
CAEN: 4322
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 decembrie 2013 · 12 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:11

Despre TERMOCASA AMBIENT SRL

TERMOCASA AMBIENT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2013 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat" (cod CAEN 4322), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TERMOCASA AMBIENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 10.505 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-77.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Datoriile raportate (102.567 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
10.505 RON
Venituri totale
20.024 RON
Cheltuieli totale
36.796 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
16.695 RON
Active circulante
40.307 RON
Stocuri
9.500 RON
Creanțe
888 RON
Casa & conturi bănci
29.919 RON
Capital propriu
-45.082 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Jókai Mór nr. 2
Detalii adresaap. spaţiu comercial
Telefon0723761738

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Jókai Mór nr. 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Jókai Mór nr. 2
Detalii
ap. spaţiu comercial
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.12.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
23 august 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
10.505 RON
Rezultat net
-17.531 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 10.505 RON 46.215 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 20.024 RON 1.073 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 36.796 RON 44.905 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 16.772 RON 43.832 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 17.531 RON 46.516 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 16.695 RON 50.084 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 40.307 RON 26.220 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 57.002 RON 76.304 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 9.500 RON 15.500 RON
CreanțeSume de încasat 888 RON 888 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 29.919 RON 9.832 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 102.567 RON 103.855 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -45.082 RON -27.551 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active57.002RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

179,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale57.002 RON
Datorii totale102.567 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,39 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-79,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 10.505 -77,3% față de anul precedent 20.024 36.796 0 0 16.772 17.531
2023 46.215 -62,3% față de anul precedent 1.073 44.905 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 43.832 46.516
2022 122.551 -40,1% față de anul precedent 49.855 38.465 11.390 +90,8% față de anul precedent 8.078 +356,4% față de anul precedent 0 0
2021 204.603 -67,1% față de anul precedent 369.423 363.452 5.971 1.770 0 0
2020 621.179 -34,9% față de anul precedent 621.378 715.922 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 94.544 100.758
2019 954.641 -39,8% față de anul precedent 955.617 927.656 27.961 -39,2% față de anul precedent 18.405 -38,8% față de anul precedent 0 0
2018 1.586.934 +79,6% față de anul precedent 1.589.371 1.543.393 45.978 -47,7% față de anul precedent 30.084 -51,1% față de anul precedent 0 0
2017 883.398 +148,8% față de anul precedent 883.803 795.822 87.981 +6,1% față de anul precedent 61.467 -15,3% față de anul precedent 0 0
2016 355.105 +134,5% față de anul precedent 357.398 274.481 82.917 +141,9% față de anul precedent 72.561 +144,0% față de anul precedent 0 0
2015 151.440 +487,2% față de anul precedent 151.502 117.221 34.281 +535,3% față de anul precedent 29.736 +544,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 25.790 26.064 20.668 5.396 4.613 Neraportat 0
2013 0 0 334 0 0 334 334

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 16.695 40.307 57.002 9.500 888 29.919
2023 50.084 26.220 76.304 15.500 888 9.832
2022 83.474 133.677 217.151 61.277 888 71.512
2021 116.864 413.798 530.662 133.810 271.505 8.483
2020 1.289 489.663 490.952 146.046 272.613 71.004
2019 4.509 630.420 634.929 317.728 295.300 17.392
2018 1.375 316.881 318.256 236.401 69.315 11.165
2017 1.375 179.962 181.337 56.886 113.716 9.360
2016 0 85.069 85.069 26.705 58.287 77
2015 0 31.549 31.549 16.010 13.535 2.004
2014 0 17.601 17.601 16.371 1.000 230
2013 0 1.366 1.366 0 0 1.366

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 102.567 -1,2% față de anul precedent -45.082 Neraportat 0
2023 103.855 -47,7% față de anul precedent -27.551 Neraportat 0
2022 198.588 -61,8% față de anul precedent 18.964 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 519.476 +7,9% față de anul precedent 11.186 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 481.536 +1,4% față de anul precedent 9.416 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 474.755 +169,0% față de anul precedent 160.174 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 176.487 +255,5% față de anul precedent 141.769 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 49.652 +303,4% față de anul precedent 131.685 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 12.308 +663,1% față de anul precedent 72.761 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 1.613 -87,7% față de anul precedent 29.936 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 13.122 +774,8% față de anul precedent 4.479 Neraportat 1
2013 1.500 -134 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
FŞFLORIN ŞTEFAN PINTILIEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 26531/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, incetare mandat administrator, Numire administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, incetare mandat administrator, Numire administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 10.505 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.505 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.505 RON -77.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.531 RON
Angajati
0
Datorii
102.567 RON -1.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 46.215 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 46.215 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
46.215 RON -62.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
46.516 RON
Angajati
0
Datorii
103.855 RON -47.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 122.551 RON. Profit: 8.078 RON

Cifra de afaceri: 122.551 RON. Profit: 8.078 RON

Cifra de afaceri
122.551 RON -40.1% față de anul precedent
Profit net
8.078 RON +356.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
198.588 RON -61.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 204.603 RON. Profit: 1.770 RON

Cifra de afaceri: 204.603 RON. Profit: 1.770 RON

Cifra de afaceri
204.603 RON -67.06% față de anul precedent
Profit net
1.770 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
519.476 RON +7.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 621.179 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 621.179 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
621.179 RON -34.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
100.758 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
481.536 RON +1.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 954.641 RON. Profit: 18.405 RON

Cifra de afaceri: 954.641 RON. Profit: 18.405 RON

Cifra de afaceri
954.641 RON -39.84% față de anul precedent
Profit net
18.405 RON -38.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
474.755 RON +169% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.586.934 RON. Profit: 30.084 RON

Cifra de afaceri: 1.586.934 RON. Profit: 30.084 RON

Cifra de afaceri
1.586.934 RON +79.64% față de anul precedent
Profit net
30.084 RON -51.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
176.487 RON +255.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 883.398 RON. Profit: 61.467 RON

Cifra de afaceri: 883.398 RON. Profit: 61.467 RON

Cifra de afaceri
883.398 RON +148.77% față de anul precedent
Profit net
61.467 RON -15.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
49.652 RON +303.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 355.105 RON. Profit: 72.561 RON

Cifra de afaceri: 355.105 RON. Profit: 72.561 RON

Cifra de afaceri
355.105 RON +134.49% față de anul precedent
Profit net
72.561 RON +144.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.308 RON +663.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 151.440 RON. Profit: 29.736 RON

Cifra de afaceri: 151.440 RON. Profit: 29.736 RON

Cifra de afaceri
151.440 RON +487.2% față de anul precedent
Profit net
29.736 RON +544.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.613 RON -87.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 25.790 RON. Profit: 4.613 RON

Cifra de afaceri: 25.790 RON. Profit: 4.613 RON

Cifra de afaceri
25.790 RON
Profit net
4.613 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
13.122 RON +774.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
334 RON
Angajati
0
Datorii
1.500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTERMOCASA AMBIENT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Mun. Oradea (BIHOR)

TERMOCASA AMBIENT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Mun. Oradea (BIHOR)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

14.072026Mentiune · Buletin 26531/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, incetare mandat administrator, Numire administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; retragere, adăugare asociaţi persoane fizice; incetare mandat administrator, Numire administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul FN din data: 02.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
TERMOCASA AMBIENT SRL
CUI
32547473
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
14.07.2026
Registrul Comerțului
J5/1956/2013
EUID
ROONRC.J5/1956/2013
Sediu
Municipiul Oradea, Jud. Bihor, Strada ZORELELOR, Nr. 5
Județ
Bihor
Număr încheiere
557550
Data încheierii
13.07.2026
Număr dosar
2689856
Data dosarului
07.07.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Teodor Andrei Rizescu

Subiecte

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, incetare mandat administrator, Numire administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1 din 07.07.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 01 din 02.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 26531/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4322, Bihor

BODEAN CONSTRUCT INSTAL S.R.L.
CUI: 40639926CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2019-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INSTALELIS S.R.L.
CUI: 50433426CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2024-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INSTAL GARDA SRL
CUI: 32671080CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2014-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.688 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BOBIS PREST SRL
CUI: 5825009CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.985 RON
Profit
1.770 RON
Angajati
1
IDEALPROINSTAL S.R.L.
CUI: 45511757CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.210 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4322, Bihor

PREMIUM HVAC SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 32180635CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2013-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.058.731 RON
Profit
31.366 RON
Angajati
6
AGCHEM SRL
CUI: 31631311CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Sat Cetariu Com. Cetariu2013-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
749.296 RON
Profit
213.505 RON
Angajati
3
ALBOSERV PLUS SRL
CUI: 33090050CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2014-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.234.772 RON
Profit
20.010 RON
Angajati
3

Alte firme din Bihor

LACIWOLF SRL
CUI: 32547465CAEN: 4532
Activ
BIHOR, Mun. Marghita2013-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.449 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IDEPO ON LINE SRL
CUI: 32548258CAEN: 5510
Activ
BIHOR, Sat Săcădat Com. Săcădat2013-12-04
fara e-Factura
DISTRIBIND SRL
CUI: 32533214CAEN: 6311
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2013-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.048 RON
Profit
110.473 RON
Angajati
0
TALIGIA S.R.L.
CUI: 32557590CAEN: 4619
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2013-12-06
fara e-Factura
MOKA GSM SERVICE SRL
CUI: 32372266CAEN: 4740
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2013-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.018.843 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
DUMSIM SRL
CUI: 32683173CAEN: 4334
Activ
BIHOR, Mun. Beiuş2014-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.100 RON
Profit
163.049 RON
Angajati
1
FLORYPOPMED SRL
CUI: 30672399CAEN: 8621
Activ
BIHOR, Sat Popeşti Com. Popeşti2012-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
443.580 RON
Profit
176.424 RON
Angajati
2
FELMARI PROD SRL
CUI: 34160898CAEN: 4637
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2015-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.662.870 RON
Profit
60.028 RON
Angajati
3
SALISTEANA PRODIMPEX S.R.L.
CUI: 6368355CAEN: 3614
Activ
BIHOR, Sat Sălişte de Vaşcău Com. Criştioru de Jos1994-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.350 RON
Profit
26.298 RON
Angajati
1
LICENTEONLINE S.R.L.
CUI: 43220115CAEN: 4791
Activ
BIHOR, Mun. Beiuş2020-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.472 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TERMOCASA AMBIENT SRL?

CUI-ul TERMOCASA AMBIENT SRL este 32547473.

Unde este sediul TERMOCASA AMBIENT SRL?

TERMOCASA AMBIENT SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Jókai Mór nr. 2, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata TERMOCASA AMBIENT SRL?

TERMOCASA AMBIENT SRL a fost infiintata in anul 2013 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TERMOCASA AMBIENT SRL in 2024?

In 2024, TERMOCASA AMBIENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 10.505 RON.

Ce activitate are TERMOCASA AMBIENT SRL?

TERMOCASA AMBIENT SRL are codul CAEN principal 4322 (Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat).

Ce profit a inregistrat TERMOCASA AMBIENT SRL in 2024?

TERMOCASA AMBIENT SRL a inregistrat o pierdere neta de 17.531 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.