Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 17:24
Despre SILFRUCT S.R.L.
SILFRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV, infiintata in 2013 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor" (cod CAEN 4631), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, SILFRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 837.296 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-95.6%). Profitul net inregistrat a fost de 107.946 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7. Datoriile raportate (1.779.182 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 837.296 RON
- Venituri totale
- 1.699.323 RON
- Cheltuieli totale
- 1.574.110 RON
- Profit brut
- 125.213 RON
- Profit net
- 107.946 RON
- Marja profit net
- 12,89%
- Active imobilizate
- 855.052 RON
- Active circulante
- 13.551.364 RON
- Stocuri
- 735.880 RON
- Creanțe
- 12.374.025 RON
- Casa & conturi bănci
- 441.459 RON
- Capital propriu
- 12.135.310 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Şos. Olteniţei nr. 14E, 77160
- Cod postal
- 77160
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 16.12.2013
- Organ fiscal competent
- Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2013 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 837.296 RON
- Rezultat net
- 107.946 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 837.296 RON | 18.903.769 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.699.323 RON | 20.172.567 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.574.110 RON | 10.220.131 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 125.213 RON | 9.952.436 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 107.946 RON | 8.595.867 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 855.052 RON | 525 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 13.551.364 RON | 14.719.834 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 14.406.416 RON | 14.720.359 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 735.880 RON | 753.770 RON |
| CreanțeSume de încasat | 12.374.025 RON | 13.684.190 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 441.459 RON | 281.874 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.779.182 RON | 1.995.709 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 12.135.310 RON | 12.027.363 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 7 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,7 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 7,62 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 84,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 837.296 -95,6% față de anul precedent | 1.699.323 | 1.574.110 | 125.213 -98,7% față de anul precedent | 107.946 -98,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 18.903.769 -39,2% față de anul precedent | 20.172.567 | 10.220.131 | 9.952.436 +33,7% față de anul precedent | 8.595.867 +37,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 31.065.569 +74,6% față de anul precedent | 37.409.797 | 29.965.710 | 7.444.087 +228,4% față de anul precedent | 6.276.460 +221,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 17.787.995 +58,0% față de anul precedent | 32.661.736 | 30.395.072 | 2.266.664 +75,1% față de anul precedent | 1.954.817 +61,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 11.255.636 +31,6% față de anul precedent | 17.663.699 | 16.369.167 | 1.294.532 -47,8% față de anul precedent | 1.213.222 -50,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 8.554.002 +127,1% față de anul precedent | 13.856.940 | 11.375.735 | 2.481.205 +76,2% față de anul precedent | 2.431.105 +77,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 3.767.064 | 11.767.534 | 10.359.063 | 1.408.471 | 1.370.800 | 0 | 0 |
| 2017 | 0 | 954.263 | 955.735 | 0 | 0 | 1.472 | 1.472 |
| 2016 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 855.052 | 13.551.364 | 14.406.416 | 735.880 | 12.374.025 | 441.459 |
| 2023 | 525 | 14.719.834 | 14.720.359 | 753.770 | 13.684.190 | 281.874 |
| 2022 | 4.207 | 24.756.768 | 24.760.975 | 8.098.317 | 16.407.253 | 251.198 |
| 2021 | 5.001 | 40.247.271 | 40.252.272 | 25.679.832 | 13.633.830 | 933.609 |
| 2020 | 8.611 | 36.965.674 | 36.974.285 | 25.981.104 | 10.974.817 | 9.753 |
| 2019 | 0 | 32.881.325 | 32.881.325 | 22.533.488 | 9.195.402 | 1.152.435 |
| 2018 | 0 | 22.702.759 | 22.702.759 | 20.101.193 | 2.567.846 | 33.720 |
| 2017 | 1.869.128 | 283.041 | 2.152.169 | 212.240 | 49.751 | 21.050 |
| 2016 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| 2015 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| 2014 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| 2013 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.779.182 -10,9% față de anul precedent | 12.135.310 | Neraportat | 7 |
| 2023 | 1.995.709 -88,7% față de anul precedent | 12.027.363 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2022 | 17.625.693 -53,1% față de anul precedent | 6.276.710 | Neraportat | 24 |
| 2021 | 37.552.721 +17,7% față de anul precedent | 1.955.067 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2020 | 31.904.980 +9,7% față de anul precedent | 4.288.004 | Neraportat | 53 +960,0% față de anul precedent |
| 2019 | 29.079.862 +36,3% față de anul precedent | 3.801.463 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 21.333.015 +890,7% față de anul precedent | 1.369.744 | Neraportat | 5 -37,5% față de anul precedent |
| 2017 | 2.153.441 | -1.272 | Neraportat | 8 |
| 2016 | 0 | 200 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 0 | 200 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 0 | 200 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 0 | 200 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| VUVASILE UNGUREANU | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
15 repere. O singură cronologie.
Din 2013 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12764/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11363/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 837.296 RON. Profit: 107.946 RON
Cifra de afaceri: 837.296 RON. Profit: 107.946 RON
- Cifra de afaceri
- 837.296 RON -95.57% față de anul precedent
- Profit net
- 107.946 RON -98.74% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7
- Datorii
- 1.779.182 RON -10.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 18.903.769 RON. Profit: 8.595.867 RON
Cifra de afaceri: 18.903.769 RON. Profit: 8.595.867 RON
- Cifra de afaceri
- 18.903.769 RON -39.15% față de anul precedent
- Profit net
- 8.595.867 RON +36.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 1.995.709 RON -88.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 31.065.569 RON. Profit: 6.276.460 RON
Cifra de afaceri: 31.065.569 RON. Profit: 6.276.460 RON
- Cifra de afaceri
- 31.065.569 RON +74.64% față de anul precedent
- Profit net
- 6.276.460 RON +221.08% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 24
- Datorii
- 17.625.693 RON -53.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 17.787.995 RON. Profit: 1.954.817 RON
Cifra de afaceri: 17.787.995 RON. Profit: 1.954.817 RON
- Cifra de afaceri
- 17.787.995 RON +58.04% față de anul precedent
- Profit net
- 1.954.817 RON +61.13% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 37.552.721 RON +17.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 11.255.636 RON. Profit: 1.213.222 RON
Cifra de afaceri: 11.255.636 RON. Profit: 1.213.222 RON
- Cifra de afaceri
- 11.255.636 RON +31.58% față de anul precedent
- Profit net
- 1.213.222 RON -50.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 53 +960% față de anul precedent
- Datorii
- 31.904.980 RON +9.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 8.554.002 RON. Profit: 2.431.105 RON
Cifra de afaceri: 8.554.002 RON. Profit: 2.431.105 RON
- Cifra de afaceri
- 8.554.002 RON +127.07% față de anul precedent
- Profit net
- 2.431.105 RON +77.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 29.079.862 RON +36.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.767.064 RON. Profit: 1.370.800 RON
Cifra de afaceri: 3.767.064 RON. Profit: 1.370.800 RON
- Cifra de afaceri
- 3.767.064 RON
- Profit net
- 1.370.800 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -37.5% față de anul precedent
- Datorii
- 21.333.015 RON +890.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.472 RON
- Angajati
- 8
- Datorii
- 2.153.441 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSILFRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4631 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)
SILFRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4631 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
02.042026Mentiune · Buletin 12764/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 31.03.2026
- Companie
- SILFRUCT S.R.L.
- CUI
- 32586294
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 02.04.2026
- Registrul Comerțului
- J2013003754234
- EUID
- ROONRC.J2013003754234
- Sediu
- Jud. Ilfov, Oraş Popeşti Leordeni, Şoseaua OLTENIŢEI, Nr. 14E
- Județ
- Ilfov
- Număr încheiere
- 279602
- Data încheierii
- 02.04.2026
- Număr dosar
- 1401491
- Data dosarului
- 01.04.2026
- Tribunal
- Ilfov
- Registrator
- Iozefina-Georgiana Ochetan
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 01 din 31.03.2026
24.032026Mentiune · Buletin 11363/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 20.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- SILFRUCT S.R.L.
- CUI
- 32586294
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 24.03.2026
- Registrul Comerțului
- J2013003754234
- EUID
- ROONRC.J2013003754234
- Sediu
- Jud. Ilfov, Oraş Popeşti Leordeni, Şoseaua OLTENIŢEI, Nr. 14E
- Județ
- Ilfov
- Număr încheiere
- 246209
- Data încheierii
- 24.03.2026
- Număr dosar
- 1245887
- Data dosarului
- 23.03.2026
- Tribunal
- Ilfov
- Registrator
- Florentina Tanasescu
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 01 din 20.03.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1245887 din 23.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4631, Ilfov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4631, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul SILFRUCT S.R.L.?
CUI-ul SILFRUCT S.R.L. este 32586294.
Unde este sediul SILFRUCT S.R.L.?
SILFRUCT S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Şos. Olteniţei nr. 14E, 77160, Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata SILFRUCT S.R.L.?
SILFRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2013 (12 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a SILFRUCT S.R.L. in 2024?
In 2024, SILFRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 837.296 RON.
Cati angajati are SILFRUCT S.R.L.?
SILFRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2024.
Ce activitate are SILFRUCT S.R.L.?
SILFRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4631 (Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor).
Ce profit a inregistrat SILFRUCT S.R.L. in 2024?
SILFRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 107.946 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.