Radiat

FERACO TECH CONSULTING SRL

CUI: 32604269
CIF: 32604269
Reg. Com.: J05/2041/2013
CAEN: 7490
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 decembrie 2013 · 12 ani
Radiată din: 15 mai 2026
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:13

Despre FERACO TECH CONSULTING SRL

FERACO TECH CONSULTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2013 (12 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7490). Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din mai 2026).

In 2024, FERACO TECH CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
2.507 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
1.541 RON
Active circulante
38.885 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
882 RON
Casa & conturi bănci
38.003 RON
Capital propriu
40.426 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Nicolae Bălcescu nr. 16, 410327
Telefon0720696625

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Nicolae Bălcescu nr. 16, 410327
Cod poștal: 410327
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Nicolae Bălcescu nr. 16, 410327
Cod postal
410327
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
15 mai 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 15.05.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-2.507 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 126.088 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 126.089 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.507 RON 82.376 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 43.713 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 42.453 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.507 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.507 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.541 RON 2.697 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 38.885 RON 40.236 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 40.426 RON 42.933 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 882 RON 728 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 38.003 RON 39.508 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 40.426 RON 42.933 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active40.426RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale40.426 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.507 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.507 2.507
2023 126.088 -14,8% față de anul precedent 126.089 82.376 43.713 -44,1% față de anul precedent 42.453 -44,7% față de anul precedent 0 0
2022 148.024 +0,2% față de anul precedent 148.024 69.823 78.201 +2,2% față de anul precedent 76.750 +2,0% față de anul precedent 0 0
2021 147.713 +1,7% față de anul precedent 147.713 71.176 76.537 -14,3% față de anul precedent 75.237 -14,4% față de anul precedent 0 0
2020 145.284 +22,3% față de anul precedent 145.285 55.983 89.302 +116,8% față de anul precedent 87.849 +119,7% față de anul precedent 0 0
2019 118.776 -4,0% față de anul precedent 122.170 80.970 41.200 -37,8% față de anul precedent 39.978 -38,4% față de anul precedent 0 0
2018 123.732 -51,6% față de anul precedent 124.289 58.104 66.185 -53,2% față de anul precedent 64.942 -53,2% față de anul precedent 0 0
2017 255.619 -2,3% față de anul precedent 256.896 115.542 141.354 -11,2% față de anul precedent 138.785 -11,3% față de anul precedent 0 0
2016 261.526 +1,9% față de anul precedent 261.713 102.552 159.161 +5,2% față de anul precedent 156.544 +9,0% față de anul precedent 0 0
2015 256.697 +40,1% față de anul precedent 256.802 105.488 151.314 +39,6% față de anul precedent 143.610 +39,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 183.288 183.288 74.894 108.394 102.896 0 0
2013 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.541 38.885 40.426 0 882 38.003
2023 2.697 40.236 42.933 0 728 39.508
2022 3.853 122.065 125.918 0 74.488 47.577
2021 5.009 147.959 152.968 0 29.447 118.512
2020 0 140.218 140.218 0 29.001 111.217
2019 0 114.529 114.529 0 42.620 71.909
2018 0 152.323 152.323 0 131.120 21.203
2017 0 144.407 144.407 0 47.167 97.240
2016 1.506 163.307 164.813 0 0 163.307
2015 3.149 248.154 251.303 0 57 248.097
2014 4.792 102.274 107.066 5.166 1.031 96.077
2013 519 6.681 7.200 0 0 6.681

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 40.426 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 0 -100,0% față de anul precedent 42.933 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 48.688 +352,9% față de anul precedent 77.230 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 10.751 -9,7% față de anul precedent 142.217 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 11.911 +30,5% față de anul precedent 128.307 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 9.129 -70,7% față de anul precedent 105.400 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 31.141 +501,0% față de anul precedent 121.182 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 5.182 -36,9% față de anul precedent 139.225 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 8.211 +63,1% față de anul precedent 156.784 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 5.033 +26,8% față de anul precedent 246.270 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 3.970 -43,3% față de anul precedent 103.096 Neraportat 1
2013 7.000 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AFALESSIO FERACOadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2026 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 18664/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.507 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 126.088 RON. Profit: 42.453 RON

Cifra de afaceri: 126.088 RON. Profit: 42.453 RON

Cifra de afaceri
126.088 RON -14.82% față de anul precedent
Profit net
42.453 RON -44.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 148.024 RON. Profit: 76.750 RON

Cifra de afaceri: 148.024 RON. Profit: 76.750 RON

Cifra de afaceri
148.024 RON +0.21% față de anul precedent
Profit net
76.750 RON +2.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
48.688 RON +352.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 147.713 RON. Profit: 75.237 RON

Cifra de afaceri: 147.713 RON. Profit: 75.237 RON

Cifra de afaceri
147.713 RON +1.67% față de anul precedent
Profit net
75.237 RON -14.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.751 RON -9.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 145.284 RON. Profit: 87.849 RON

Cifra de afaceri: 145.284 RON. Profit: 87.849 RON

Cifra de afaceri
145.284 RON +22.32% față de anul precedent
Profit net
87.849 RON +119.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.911 RON +30.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 118.776 RON. Profit: 39.978 RON

Cifra de afaceri: 118.776 RON. Profit: 39.978 RON

Cifra de afaceri
118.776 RON -4.01% față de anul precedent
Profit net
39.978 RON -38.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.129 RON -70.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 123.732 RON. Profit: 64.942 RON

Cifra de afaceri: 123.732 RON. Profit: 64.942 RON

Cifra de afaceri
123.732 RON -51.6% față de anul precedent
Profit net
64.942 RON -53.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
31.141 RON +500.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 255.619 RON. Profit: 138.785 RON

Cifra de afaceri: 255.619 RON. Profit: 138.785 RON

Cifra de afaceri
255.619 RON -2.26% față de anul precedent
Profit net
138.785 RON -11.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
5.182 RON -36.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 261.526 RON. Profit: 156.544 RON

Cifra de afaceri: 261.526 RON. Profit: 156.544 RON

Cifra de afaceri
261.526 RON +1.88% față de anul precedent
Profit net
156.544 RON +9.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
8.211 RON +63.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 256.697 RON. Profit: 143.610 RON

Cifra de afaceri: 256.697 RON. Profit: 143.610 RON

Cifra de afaceri
256.697 RON +40.05% față de anul precedent
Profit net
143.610 RON +39.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.033 RON +26.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 183.288 RON. Profit: 102.896 RON

Cifra de afaceri: 183.288 RON. Profit: 102.896 RON

Cifra de afaceri
183.288 RON
Profit net
102.896 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
3.970 RON -43.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFERACO TECH CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7490 in Mun. Oradea (BIHOR)

FERACO TECH CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7490 in Mun. Oradea (BIHOR)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

15.052026Radiere · Buletin 18664/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Companie
FERACO TECH CONSULTING SRL
CUI
32604269
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
15.05.2026
Registrul Comerțului
J5/2041/2013
EUID
ROONRC.J5/2041/2013
Sediu
Municipiul Oradea, Jud. Bihor, Strada NICOLAE BĂLCESCU, Nr. 16, Bl. PB64, Ap. 3
Județ
Bihor
Număr încheiere
396092
Data încheierii
15.05.2026
Număr dosar
1913091
Data dosarului
12.05.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Alexandra-Silvana Decean
Motiv radiere
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 18664/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7490, Bihor

ROCABLE SRL
CUI: 21178095CAEN: 7490
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2007-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.459.276 RON
Profit
475.814 RON
Angajati
1
GRAVO STILE INDUSTRY SRL
CUI: 35447584CAEN: 7490
Activ
BIHOR, Mun. Salonta2016-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.032.196 RON
Profit
12.634 RON
Angajati
5
BEAROIL S.R.L.
CUI: 42280054CAEN: 7490
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2020-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
849.103 RON
Profit
706.594 RON
Angajati
0
WATRON CONCEPT SRL
CUI: 35327367CAEN: 7490
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2015-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
783.549 RON
Profit
497.200 RON
Angajati
3
AMADINA COM S.R.L.
CUI: 6157870CAEN: 7490
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
714.475 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
GHERDAN & ASSOCIATES S.R.L.
CUI: 44257082CAEN: 7490
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2021-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
612.452 RON
Profit
401.809 RON
Angajati
1
LUCARIS TECH S.R.L.
CUI: 49412977CAEN: 7490
Activ
BIHOR, Sat Vadu Crişului Com. Vadu Crişului2024-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
595.183 RON
Profit
371.788 RON
Angajati
2
DUMA SHOWCASE S.R.L.
CUI: 48859870CAEN: 7490
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
585.516 RON
Profit
141.195 RON
Angajati
1
POMPSI CONSULT SRL
CUI: 36801441CAEN: 7490
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2016-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
567.706 RON
Profit
321.923 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FERACO TECH CONSULTING SRL?

CUI-ul FERACO TECH CONSULTING SRL este 32604269.

Unde este sediul FERACO TECH CONSULTING SRL?

FERACO TECH CONSULTING SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Nicolae Bălcescu nr. 16, 410327, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata FERACO TECH CONSULTING SRL?

FERACO TECH CONSULTING SRL a fost infiintata in anul 2013 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FERACO TECH CONSULTING SRL in 2024?

In 2024, FERACO TECH CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are FERACO TECH CONSULTING SRL?

FERACO TECH CONSULTING SRL are codul CAEN principal 7490.

Ce profit a inregistrat FERACO TECH CONSULTING SRL in 2024?

FERACO TECH CONSULTING SRL a inregistrat o pierdere neta de 2.507 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.