Activ

FIFTY FIVE TUNING SRL

CUI: 32652991
CIF: 32652991
Reg. Com.: J27/13/2014
CAEN: 4532
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 ianuarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 17:14

Despre FIFTY FIVE TUNING SRL

FIFTY FIVE TUNING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4532). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FIFTY FIVE TUNING SRL a raportat o cifra de afaceri de 98.608 RON, in crestere fata de anul precedent (+18.4%). Profitul net inregistrat a fost de 37.460 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 37.363 RON in 2014 la 98.608 RON in 2024. Datoriile raportate (117.771 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
98.608 RON
Venituri totale
109.808 RON
Cheltuieli totale
64.906 RON
Profit brut
44.902 RON
Profit net
37.460 RON
Marja profit net
37,99%
Active imobilizate
9.974 RON
Active circulante
56.399 RON
Stocuri
19.148 RON
Creanțe
12.220 RON
Casa & conturi bănci
25.031 RON
Capital propriu
-51.398 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Constantin Matasă nr. 7, 610270
Telefon0740604703

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Constantin Matasă nr. 7, 610270
Cod poștal: 610270
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Constantin Matasă nr. 7, 610270
Cod postal
610270
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.01.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
98.608 RON
Rezultat net
37.460 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 98.608 RON 83.280 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 109.808 RON 83.280 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 64.906 RON 88.744 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 44.902 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 37.460 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 5.464 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 5.464 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.974 RON 12.416 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 56.399 RON 37.698 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 66.373 RON 50.114 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 19.148 RON 14.327 RON
CreanțeSume de încasat 12.220 RON 1.998 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25.031 RON 21.373 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 117.771 RON 138.972 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -51.398 RON -88.858 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active66.373RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

177,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale66.373 RON
Datorii totale117.771 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
56,4 %Profit net / active totale
ROE
-72,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,48 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-77,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 98.608 +18,4% față de anul precedent 109.808 64.906 44.902 37.460 0 0
2023 83.280 +1,1% față de anul precedent 83.280 88.744 0 0 5.464 5.464
2022 82.403 +4,8% față de anul precedent 85.103 93.520 0 0 8.417 10.970
2021 78.650 +1,2% față de anul precedent 78.730 92.233 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 13.503 15.866
2020 77.722 -3,1% față de anul precedent 86.274 81.165 5.109 +11,6% față de anul precedent 2.572 +16,4% față de anul precedent 0 0
2019 80.213 +18,3% față de anul precedent 80.213 75.633 4.580 2.210 0 0
2018 67.824 +8,9% față de anul precedent 68.181 88.975 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 20.794 21.868
2017 62.276 +61,9% față de anul precedent 62.351 59.719 2.632 761 0 0
2016 38.458 -9,7% față de anul precedent 38.541 61.424 0 0 22.883 23.792
2015 42.589 +14,0% față de anul precedent 42.589 48.570 0 0 Neraportat 7.259
2014 37.363 37.363 45.624 0 0 8.261 9.382

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 9.974 56.399 66.373 19.148 12.220 25.031
2023 12.416 37.698 50.114 14.327 1.998 21.373
2022 14.859 43.096 57.955 35.178 1.280 6.638
2021 28.945 33.736 62.681 27.959 1.630 4.147
2020 33.031 38.724 71.755 37.127 350 1.247
2019 0 41.890 41.890 38.697 350 2.843
2018 0 37.952 37.952 37.906 0 46
2017 0 19.138 19.138 16.298 460 2.380
2016 0 7.411 7.411 7.307 0 104
2015 0 7.141 7.141 6.946 0 195
2014 0 13.022 13.022 11.891 619 512

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 117.771 -15,3% față de anul precedent -51.398 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 138.972 -1,7% față de anul precedent -88.858 Neraportat 1
2022 141.349 +4,6% față de anul precedent -83.394 Neraportat 0
2021 135.105 +5,3% față de anul precedent -72.424 Neraportat 0
2020 128.313 +27,0% față de anul precedent -56.558 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 101.020 +1,7% față de anul precedent -59.130 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 99.291 +69,4% față de anul precedent -61.339 Neraportat 1
2017 58.610 +23,0% față de anul precedent -39.472 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 47.644 +102,0% față de anul precedent -40.233 Neraportat 1
2015 23.582 +6,2% față de anul precedent -16.441 Neraportat 0
2014 22.204 -9.182 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 98.608 RON. Profit: 37.460 RON

Cifra de afaceri: 98.608 RON. Profit: 37.460 RON

Cifra de afaceri
98.608 RON +18.41% față de anul precedent
Profit net
37.460 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
117.771 RON -15.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 83.280 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 83.280 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
83.280 RON +1.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.464 RON
Angajati
1
Datorii
138.972 RON -1.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 82.403 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 82.403 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
82.403 RON +4.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.970 RON
Angajati
0
Datorii
141.349 RON +4.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 78.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 78.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
78.650 RON +1.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
15.866 RON
Angajati
0
Datorii
135.105 RON +5.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 77.722 RON. Profit: 2.572 RON

Cifra de afaceri: 77.722 RON. Profit: 2.572 RON

Cifra de afaceri
77.722 RON -3.11% față de anul precedent
Profit net
2.572 RON +16.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
128.313 RON +27.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 80.213 RON. Profit: 2.210 RON

Cifra de afaceri: 80.213 RON. Profit: 2.210 RON

Cifra de afaceri
80.213 RON +18.27% față de anul precedent
Profit net
2.210 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
101.020 RON +1.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 67.824 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 67.824 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
67.824 RON +8.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
21.868 RON
Angajati
1
Datorii
99.291 RON +69.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 62.276 RON. Profit: 761 RON

Cifra de afaceri: 62.276 RON. Profit: 761 RON

Cifra de afaceri
62.276 RON +61.93% față de anul precedent
Profit net
761 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
58.610 RON +23.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 38.458 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.458 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.458 RON -9.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.792 RON
Angajati
1
Datorii
47.644 RON +102.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 42.589 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 42.589 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
42.589 RON +13.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.259 RON
Angajati
0
Datorii
23.582 RON +6.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 37.363 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 37.363 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
37.363 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.382 RON
Angajati
0
Datorii
22.204 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFIFTY FIVE TUNING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4532 in Mun. Piatra Neamţ (NEAMŢ)

FIFTY FIVE TUNING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4532 in Mun. Piatra Neamţ (NEAMŢ)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4532, Neamţ

ANTI CAR PARTS ROMAN S.R.L.
CUI: 45815330CAEN: 4532
Activ
NEAMŢ, Sat Rotunda Com. Doljeşti2022-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.310 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DANI AUTO PARTS S.R.L.
CUI: 33119513CAEN: 4532
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2014-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.400 RON
Profit
31.181 RON
Angajati
0
DAMISEL 10 AUTO S.R.L.
CUI: 50467755CAEN: 4532
Activ
NEAMŢ, Sat Podoleni Com. Podoleni2024-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.571 RON
Profit
4.181 RON
Angajati
1
ELSTER COM SRL
CUI: 4881094CAEN: 4532
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman1993-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.760 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AUTO PTN SHOP S.R.L.
CUI: 50585874CAEN: 4782
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2024-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.703 RON
Profit
6.214 RON
Angajati
1
BOGDAN CRISSERV AUTO SRL
CUI: 38413136CAEN: 4532
Activ
NEAMŢ, Sat Ştefan cel Mare Com. Ştefan cel Mare2017-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.239 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4532, Neamţ

IMPORT UK FINE SRL
CUI: 31300547CAEN: 4532
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2013-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
319.303 RON
Profit
9.918 RON
Angajati
1
AUTORIV CENTER SRL
CUI: 29044510CAEN: 4532
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2011-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.313.146 RON
Profit
76.983 RON
Angajati
0

Alte firme din Neamţ

FLOWERSPEDITION SRL
CUI: 32652983CAEN: 4776
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2014-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.189.419 RON
Profit
216.433 RON
Angajati
6
YARIDAV CONF SRL
CUI: 32659248CAEN: 4120
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2014-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.326 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
HUANG FASHION SRL
CUI: 32573618CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Sat Horia Com. Horia2013-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.412.482 RON
Profit
47.218 RON
Angajati
17
T-MAX FREIGHT SRL
CUI: 32697217CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie2014-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.941.876 RON
Profit
69.657 RON
Angajati
3
LE MAN & LOG SRL
CUI: 32138240CAEN: 4120
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2013-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.048 RON
Profit
6.259 RON
Angajati
2
GHERASIM AUTO ALEX SRL
CUI: 33108786CAEN: 4520
Activ
NEAMŢ, Sat Ţolici Com. Petricani2014-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
573.015 RON
Profit
119.154 RON
Angajati
1
MITA DENT S.R.L.
CUI: 26576580CAEN: 8623
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2010-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.019.289 RON
Profit
531.335 RON
Angajati
11
AMI EVALSEC SRL
CUI: 36483097CAEN: 7020
Activ
NEAMŢ, Sat Lunca Com. Vânători-Neamţ2016-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.937 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FIFTY FIVE TUNING SRL?

CUI-ul FIFTY FIVE TUNING SRL este 32652991.

Unde este sediul FIFTY FIVE TUNING SRL?

FIFTY FIVE TUNING SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Constantin Matasă nr. 7, 610270, Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata FIFTY FIVE TUNING SRL?

FIFTY FIVE TUNING SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FIFTY FIVE TUNING SRL in 2024?

In 2024, FIFTY FIVE TUNING SRL a raportat o cifra de afaceri de 98.608 RON.

Cati angajati are FIFTY FIVE TUNING SRL?

FIFTY FIVE TUNING SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FIFTY FIVE TUNING SRL?

FIFTY FIVE TUNING SRL are codul CAEN principal 4532.

Ce profit a inregistrat FIFTY FIVE TUNING SRL in 2024?

FIFTY FIVE TUNING SRL a inregistrat un profit net de 37.460 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.