Activ

LEX COUTURE SRL

CUI: 32655637
CIF: 32655637
Reg. Com.: J12/84/2014
CAEN: 1413
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 ianuarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:35

Despre LEX COUTURE SRL

LEX COUTURE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 1413). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, LEX COUTURE SRL a raportat o cifra de afaceri de 67.761 RON. Profitul net inregistrat a fost de 4.375 RON. Datoriile raportate (289.969 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
67.761 RON
Venituri totale
71.039 RON
Cheltuieli totale
66.664 RON
Profit brut
4.375 RON
Profit net
4.375 RON
Marja profit net
6,46%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
286.554 RON
Stocuri
245.056 RON
Creanțe
6.103 RON
Casa & conturi bănci
35.395 RON
Capital propriu
-3.415 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Antonio Gaudi nr. 26A

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Antonio Gaudi nr. 26A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Antonio Gaudi nr. 26A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.01.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
67.761 RON
Rezultat net
4.375 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 67.761 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 71.039 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 66.664 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 4.375 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.375 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 286.554 RON 4.006 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 286.554 RON 4.006 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 245.056 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 6.103 RON 3.564 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 35.395 RON 442 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 289.969 RON 5.483 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -3.415 RON -1.477 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active286.554RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

101,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale286.554 RON
Datorii totale289.969 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
1,5 %Profit net / active totale
ROE
-128,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,99 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 67.761 71.039 66.664 4.375 4.375 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2016 3.564 3.564 5.134 0 0 1.570 1.677
2015 0 0 3.028 0 0 Neraportat 3.028
2014 0 0 539 0 0 539 539

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 286.554 286.554 245.056 6.103 35.395
2022 0 4.006 4.006 0 3.564 442
2020 0 4.006 4.006 0 3.564 442
2019 0 4.006 4.006 0 3.564 442
2018 0 4.006 4.006 0 3.564 442
2017 0 4.006 4.006 0 3.564 442
2016 0 3.806 3.806 0 3.564 242
2015 2.410 1.090 3.500 155 0 935
2014 377 184 561 0 0 184

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 289.969 +5.188,5% față de anul precedent -3.415 Neraportat 0
2022 5.483 0,0% față de anul precedent -1.477 Neraportat 0
2020 5.483 0,0% față de anul precedent -1.477 Neraportat 0
2019 5.483 0,0% față de anul precedent -1.477 Neraportat 0
2018 5.483 0,0% față de anul precedent -1.477 Neraportat 0
2017 5.483 +3,8% față de anul precedent -1.477 Neraportat 0
2016 5.283 -23,1% față de anul precedent -1.477 Neraportat 0
2015 6.867 +663,0% față de anul precedent -3.367 Neraportat 0
2014 900 -339 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 67.761 RON. Profit: 4.375 RON

Cifra de afaceri: 67.761 RON. Profit: 4.375 RON

Cifra de afaceri
67.761 RON
Profit net
4.375 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
289.969 RON +5188.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.483 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.483 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.483 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.483 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.483 RON +3.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.564 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.564 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.564 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.677 RON
Angajati
0
Datorii
5.283 RON -23.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.028 RON
Angajati
0
Datorii
6.867 RON +663% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
539 RON
Angajati
0
Datorii
900 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLEX COUTURE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1413 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

LEX COUTURE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1413 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1413, Cluj

SARTORIAL SERV S.R.L.
CUI: 35872711CAEN: 1413
Activ
CLUJ, Mun. Dej2016-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DNY FASHION STUDIO SRL
CUI: 37779091CAEN: 1413
Activ
CLUJ, Sat Iclod Com. Iclod2017-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.240 RON
Profit
29.954 RON
Angajati
0
ENI POP FASHION S.R.L.
CUI: 47826387CAEN: 1413
Activ
CLUJ, Sat Sălişca Com. Câţcău2023-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.529 RON
Profit
5.474 RON
Angajati
2
MONYA ADVERTISING S.R.L.
CUI: 46209758CAEN: 1413
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.375 RON
Profit
3.753 RON
Angajati
0
ALYA ONE S.R.L.
CUI: 41172127CAEN: 1413
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.313 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CONCEPT DESIGN BY ANCA S.R.L.
CUI: 41400691CAEN: 1413
Activ
CLUJ, Sat Corusu Com. Baciu2019-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.100 RON
Profit
30.894 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1413, Cluj

ATELIER CORAL S.R.L.
CUI: 32911530CAEN: 1413
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.672 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GALA CONF SRL
CUI: 32247581CAEN: 1413
Activ
CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău2013-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.730 RON
Profit
40.260 RON
Angajati
1
INFINITI PROSPER SRL
CUI: 32937174CAEN: 1413
Activ
CLUJ, Mun. Turda2014-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.088 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

MON ATELIER SRL
CUI: 32655602CAEN: 7420
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.388 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DUAL OFFICE PROJECTS SRL
CUI: 32655661CAEN: 7111
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.556 RON
Profit
5.408 RON
Angajati
1
SPEED YAN SRL
CUI: 32648842CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.398 RON
Profit
54.068 RON
Angajati
1
NEDA EXPERT SERV SRL
CUI: 32662499CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.510 RON
Profit
61.852 RON
Angajati
1
PERFECT DAY DECOR SRL
CUI: 32563070CAEN: 9329
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2013-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.298 RON
Profit
2.116 RON
Angajati
0
NERO TUR SRL
CUI: 32745748CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Nireş Com. Mica2014-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
453 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MEDICAL DISTRICT SRL
CUI: 31643987CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.590.730 RON
Profit
698.143 RON
Angajati
3
SANIPID NEW ERA SRL
CUI: 33403425CAEN: 8123
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.156 RON
Profit
65.260 RON
Angajati
1
BS ENTERPRISE SRL
CUI: 18633773CAEN: 8121
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2006-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
302.847 RON
Profit
32.159 RON
Angajati
2
AGROZOO VETMED SRL
CUI: 38501831CAEN: 7500
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
747.148 RON
Profit
10.344 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LEX COUTURE SRL?

CUI-ul LEX COUTURE SRL este 32655637.

Unde este sediul LEX COUTURE SRL?

LEX COUTURE SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Antonio Gaudi nr. 26A, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata LEX COUTURE SRL?

LEX COUTURE SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LEX COUTURE SRL in 2023?

In 2023, LEX COUTURE SRL a raportat o cifra de afaceri de 67.761 RON.

Ce activitate are LEX COUTURE SRL?

LEX COUTURE SRL are codul CAEN principal 1413.

Ce profit a inregistrat LEX COUTURE SRL in 2023?

LEX COUTURE SRL a inregistrat un profit net de 4.375 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.