Activ Plătitor TVA

ANDROS B & P COM SRL

CUI: 32659736
CIF: RO32659736
Reg. Com.: J40/315/2014
CAEN: 4649
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 ianuarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 02:01

Despre ANDROS B & P COM SRL

ANDROS B & P COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc" (cod CAEN 4649), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ANDROS B & P COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 533.593 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+2.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 73.122 RON in 2014 la 533.593 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
533.593 RON
Venituri totale
593.803 RON
Cheltuieli totale
590.711 RON
Profit brut
3.092 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
366.966 RON
Stocuri
361.354 RON
Creanțe
4.391 RON
Casa & conturi bănci
1.221 RON
Capital propriu
304.169 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Drumeagului nr. 54, 31877

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Drumeagului nr. 54, 31877
Cod poștal: 31877
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Drumeagului nr. 54, 31877
Cod postal
31877
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.01.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
533.593 RON
Rezultat net
-4.581 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 533.593 RON 519.997 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 593.803 RON 606.997 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 590.711 RON 558.896 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.092 RON 48.101 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 43.279 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 4.581 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 366.966 RON 369.378 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 366.966 RON 369.378 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 361.354 RON 356.965 RON
CreanțeSume de încasat 4.391 RON 4.677 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.221 RON 7.736 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 62.837 RON 60.662 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 304.169 RON 308.750 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active366.966RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

17,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale366.966 RON
Datorii totale62.837 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,84 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
82,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 533.593 +2,6% față de anul precedent 593.803 590.711 3.092 -93,6% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 4.581
2023 519.997 +13,3% față de anul precedent 606.997 558.896 48.101 -25,5% față de anul precedent 43.279 -26,8% față de anul precedent 0 0
2022 459.142 +1,0% față de anul precedent 543.142 478.563 64.579 -35,8% față de anul precedent 59.146 -37,7% față de anul precedent 0 0
2021 454.499 -15,2% față de anul precedent 573.749 473.225 100.524 -70,8% față de anul precedent 94.896 -71,7% față de anul precedent 0 0
2020 536.063 -5,3% față de anul precedent 858.913 515.219 343.694 +1.167,0% față de anul precedent 335.494 +1.463,9% față de anul precedent 0 0
2019 565.996 +13,7% față de anul precedent 565.996 538.869 27.127 21.453 0 0
2018 497.935 +3,2% față de anul precedent 497.935 510.729 0 0 12.794 17.794
2017 482.437 +80,3% față de anul precedent 482.437 520.423 0 0 37.986 42.835
2016 267.533 +280,6% față de anul precedent 267.533 312.839 0 0 45.306 50.698
2015 70.288 -3,9% față de anul precedent 70.288 136.045 0 0 Neraportat 67.866
2014 73.122 73.122 137.453 0 0 64.331 66.525

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 366.966 366.966 361.354 4.391 1.221
2023 0 369.378 369.378 356.965 4.677 7.736
2022 0 310.847 310.847 304.653 4.343 1.851
2021 23 250.342 250.365 244.706 4.343 1.293
2020 0 190.701 190.701 185.411 4.753 537
2019 0 102.412 102.412 97.753 4.343 316
2018 0 87.487 87.487 82.613 4.343 531
2017 0 90.030 90.030 86.199 1.694 2.137
2016 0 102.134 102.134 89.709 10.958 1.467
2015 0 127.205 127.205 107.409 19.500 296
2014 137 62.987 63.124 55.019 7.894 74

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 62.837 +3,6% față de anul precedent 304.169 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 60.662 +33,6% față de anul precedent 308.750 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 45.405 +3,0% față de anul precedent 265.471 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 44.069 -44,4% față de anul precedent 206.325 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 79.300 -75,7% față de anul precedent 111.429 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 326.505 -2,0% față de anul precedent -224.065 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 333.005 +4,8% față de anul precedent -245.518 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 317.754 +10,7% față de anul precedent -227.724 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2016 287.022 +9,8% față de anul precedent -184.888 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 261.395 +101,9% față de anul precedent -134.190 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 129.449 -66.325 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 533.593 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 533.593 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
533.593 RON +2.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.581 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
62.837 RON +3.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 519.997 RON. Profit: 43.279 RON

Cifra de afaceri: 519.997 RON. Profit: 43.279 RON

Cifra de afaceri
519.997 RON +13.25% față de anul precedent
Profit net
43.279 RON -26.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
60.662 RON +33.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 459.142 RON. Profit: 59.146 RON

Cifra de afaceri: 459.142 RON. Profit: 59.146 RON

Cifra de afaceri
459.142 RON +1.02% față de anul precedent
Profit net
59.146 RON -37.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
45.405 RON +3.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 454.499 RON. Profit: 94.896 RON

Cifra de afaceri: 454.499 RON. Profit: 94.896 RON

Cifra de afaceri
454.499 RON -15.22% față de anul precedent
Profit net
94.896 RON -71.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
44.069 RON -44.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 536.063 RON. Profit: 335.494 RON

Cifra de afaceri: 536.063 RON. Profit: 335.494 RON

Cifra de afaceri
536.063 RON -5.29% față de anul precedent
Profit net
335.494 RON +1463.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
79.300 RON -75.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 565.996 RON. Profit: 21.453 RON

Cifra de afaceri: 565.996 RON. Profit: 21.453 RON

Cifra de afaceri
565.996 RON +13.67% față de anul precedent
Profit net
21.453 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
326.505 RON -1.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 497.935 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 497.935 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
497.935 RON +3.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.794 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
333.005 RON +4.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 482.437 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 482.437 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
482.437 RON +80.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.835 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
317.754 RON +10.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 267.533 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 267.533 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
267.533 RON +280.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50.698 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
287.022 RON +9.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 70.288 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 70.288 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
70.288 RON -3.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
67.866 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
261.395 RON +101.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 73.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 73.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
73.122 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
66.525 RON
Angajati
1
Datorii
129.449 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANDROS B & P COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4649 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ANDROS B & P COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4649 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4649, Municipiul Bucureşti

NARSEDA SRL
CUI: 35677079CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
534.993 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ALA LOGISTIC CONCEPT SRL
CUI: 24402641CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
530.151 RON
Profit
21.727 RON
Angajati
0
CHARM LIFE IMPORT-EXPORT S.R.L.
CUI: 21418902CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
545.698 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALGSEN S.R.L.
CUI: 41617268CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
530.001 RON
Profit
120.503 RON
Angajati
0
GLOBAL TOYS LAND SRL
CUI: 29957422CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
604.412 RON
Profit
41.181 RON
Angajati
1
PROFESSIONAL DATABASE SRL
CUI: 29446916CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
469.985 RON
Profit
10.434 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4649, Municipiul Bucureşti

ROTVIGCOM SRL
CUI: 32583522CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.692.633 RON
Profit
622.207 RON
Angajati
0
JOVIAL BIROTICA SRL
CUI: 32736790CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.570.500 RON
Profit
75.401 RON
Angajati
2
TITIZ PLASTIC S.R.L.
CUI: 32476429CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-11-15
fara e-Factura
CRISTION ACTIV SRL
CUI: 32767827CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.691.351 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TEAM SHINING RO SRL
CUI: 32659698CAEN: 9039
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
942.763 RON
Profit
558.893 RON
Angajati
2
RYA FAST DELIVERY S.R.L.
CUI: 32659760CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
340.605 RON
Profit
0 RON
Angajati
20
PRACTIC PLAN S.R.L.
CUI: 32658277CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
365.673 RON
Profit
84.337 RON
Angajati
1
AUREL ŞI NICOLETA COMPANY SRL
CUI: 32663958CAEN: 4932
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.748 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
REREVE INVEST SRL
CUI: 32624487CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.195.083 RON
Profit
527.500 RON
Angajati
3
METAL WIZARD S.R.L.
CUI: 32690774CAEN: 2511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.836 RON
Profit
79.760 RON
Angajati
0
COMRENT DEVELOPMENT SRL
CUI: 32371333CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-10-18
fara e-Factura
INSTAL CONSTRUCT INNOVATION SRL
CUI: 32961709CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.800.170 RON
Profit
2.988.125 RON
Angajati
7
ELECTRO ENERGY SUD SRL
CUI: 29087383CAEN: 3511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.224.019 RON
Profit
7.188.981 RON
Angajati
17
AVIDD CONCEPT SRL
CUI: 35319216CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
809.179 RON
Profit
437.717 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANDROS B & P COM SRL?

CUI-ul ANDROS B & P COM SRL este 32659736.

Unde este sediul ANDROS B & P COM SRL?

ANDROS B & P COM SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Drumeagului nr. 54, 31877, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ANDROS B & P COM SRL?

ANDROS B & P COM SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANDROS B & P COM SRL in 2024?

In 2024, ANDROS B & P COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 533.593 RON.

Cati angajati are ANDROS B & P COM SRL?

ANDROS B & P COM SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are ANDROS B & P COM SRL?

ANDROS B & P COM SRL are codul CAEN principal 4649 (Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc).

Ce profit a inregistrat ANDROS B & P COM SRL in 2024?

ANDROS B & P COM SRL a inregistrat o pierdere neta de 4.581 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.