Activ

APOSTOL SIMONA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 32664503
CIF: 32664503
Reg. Com.: F27/45/2014
CAEN: 4782
Formă: Necunoscut
Înființată: 16 ianuarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:20

Despre APOSTOL SIMONA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

APOSTOL SIMONA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule" (cod CAEN 4782), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Aleea Aurorei nr. 1, 610264
Telefon0743695001

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Aleea Aurorei nr. 1, 610264
Cod poștal: 610264
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Aleea Aurorei nr. 1, 610264
Cod postal
610264
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 16.01.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2014 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2014
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2014 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAPOSTOL SIMONA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4782 in Mun. Piatra Neamţ (NEAMŢ)

APOSTOL SIMONA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4782 in Mun. Piatra Neamţ (NEAMŢ)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4782, Neamţ

STEFAN SI COMPANIA SRL
CUI: 2046900CAEN: 4782
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.996.878 RON
Profit
1.051.904 RON
Angajati
30
AUTO DIN SRL
CUI: 26170602CAEN: 4782
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2009-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.891.163 RON
Profit
0 RON
Angajati
15
AUTO GROUP SRL
CUI: 15257453CAEN: 4782
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2003-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.459.521 RON
Profit
1.105.772 RON
Angajati
41
DANELYS PREST SRL
CUI: 3669450CAEN: 4782
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1993-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.930.751 RON
Profit
62.689 RON
Angajati
17
DIZING SRL
CUI: 4041496CAEN: 4782
Activ
NEAMŢ, Sat Brusturi Com. Brusturi1993-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.337.815 RON
Profit
5.319 RON
Angajati
11
MIRADORA AUTO PARTS SRL
CUI: 33853837CAEN: 4782
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2014-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.516.646 RON
Profit
228.211 RON
Angajati
1
PETALB CONCEPT S.R.L.
CUI: 41272657CAEN: 4782
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2019-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.146.226 RON
Profit
199.367 RON
Angajati
7
AUTO NEAMŢ EXPRESS S.R.L.
CUI: 39051492CAEN: 4782
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2018-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.479.569 RON
Profit
97.595 RON
Angajati
4
AISSIN PARTS S.R.L.
CUI: 44977202CAEN: 4782
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2021-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.289.235 RON
Profit
59.129 RON
Angajati
0
AUTO COM 2008 SRL
CUI: 23240150CAEN: 4782
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2008-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.853.734 RON
Profit
100.071 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul APOSTOL SIMONA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul APOSTOL SIMONA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 32664503.

Unde este sediul APOSTOL SIMONA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

APOSTOL SIMONA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Aleea Aurorei nr. 1, 610264, Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata APOSTOL SIMONA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

APOSTOL SIMONA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Ce activitate are APOSTOL SIMONA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

APOSTOL SIMONA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4782 (Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.