Activ Plătitor TVA

ISEDIA SRL

CUI: 32664856
CIF: RO32664856
Reg. Com.: J08/45/2014
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 ianuarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:24

Despre ISEDIA SRL

ISEDIA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ISEDIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
600 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
1.680 RON
Active circulante
45.410 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
20.734 RON
Casa & conturi bănci
24.676 RON
Capital propriu
-48.645 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Cal. Bucureşti nr. 249, 500299

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Cal. Bucureşti nr. 249, 500299
Cod poștal: 500299
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Cal. Bucureşti nr. 249, 500299
Cod postal
500299
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.01.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-600 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 141 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 600 RON 600 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 600 RON 459 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 600 RON 459 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.680 RON 1.680 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 45.410 RON 45.910 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 47.090 RON 47.590 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 20.734 RON 20.734 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 24.676 RON 25.176 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 95.735 RON 95.635 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -48.645 RON -48.045 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active47.090RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

203,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale47.090 RON
Datorii totale95.735 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,47 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-103,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 600 0 0 600 600
2023 0 141 600 0 0 459 459
2022 0 0 2.688 0 0 2.688 2.688
2021 0 0 1.742 0 0 1.742 1.742
2020 0 0 2.535 0 0 2.535 2.535
2019 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.307 0 0 3.307 3.307
2018 88.093 -50,7% față de anul precedent 97.418 159.449 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 62.031 63.839
2017 178.743 +68,1% față de anul precedent 184.648 180.706 3.942 -80,2% față de anul precedent 2.593 -84,4% față de anul precedent 0 0
2016 106.322 +5,9% față de anul precedent 106.322 86.383 19.939 +202,4% față de anul precedent 16.637 +200,4% față de anul precedent 0 0
2015 100.447 -9,9% față de anul precedent 100.447 93.853 6.594 +255,1% față de anul precedent 5.539 +256,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 111.515 111.530 109.673 1.857 1.555 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.680 45.410 47.090 0 20.734 24.676
2023 1.680 45.910 47.590 0 20.734 25.176
2022 1.680 45.910 47.590 0 20.734 25.176
2021 1.680 154.257 155.937 0 128.956 25.301
2020 1.680 156.398 158.078 0 128.956 27.442
2019 2.669 157.744 160.413 0 128.956 28.788
2018 4.198 170.704 174.902 0 128.914 41.790
2017 13.136 160.773 173.909 0 127.212 33.561
2016 6.472 80.159 86.631 0 73.444 6.715
2015 3.920 45.899 49.819 0 43.288 2.611
2014 0 28.763 28.763 3.376 24.401 986

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 95.735 +0,1% față de anul precedent -48.645 Neraportat 0
2023 95.635 +0,5% față de anul precedent -48.045 Neraportat 0
2022 95.176 -52,6% față de anul precedent -47.586 Neraportat 0
2021 200.835 -0,2% față de anul precedent -44.898 Neraportat 0
2020 201.235 +0,1% față de anul precedent -43.157 Neraportat 0
2019 201.035 -5,4% față de anul precedent -40.622 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 212.464 +44,4% față de anul precedent -37.315 Neraportat 1
2017 147.126 +134,7% față de anul precedent 26.524 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 62.700 +47,4% față de anul precedent 23.931 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 42.525 +57,5% față de anul precedent 7.294 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 27.008 1.755 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
600 RON
Angajati
0
Datorii
95.735 RON +0.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
459 RON
Angajati
0
Datorii
95.635 RON +0.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.688 RON
Angajati
0
Datorii
95.176 RON -52.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.742 RON
Angajati
0
Datorii
200.835 RON -0.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.535 RON
Angajati
0
Datorii
201.235 RON +0.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.307 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
201.035 RON -5.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 88.093 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 88.093 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
88.093 RON -50.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
63.839 RON
Angajati
1
Datorii
212.464 RON +44.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 178.743 RON. Profit: 2.593 RON

Cifra de afaceri: 178.743 RON. Profit: 2.593 RON

Cifra de afaceri
178.743 RON +68.11% față de anul precedent
Profit net
2.593 RON -84.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
147.126 RON +134.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 106.322 RON. Profit: 16.637 RON

Cifra de afaceri: 106.322 RON. Profit: 16.637 RON

Cifra de afaceri
106.322 RON +5.85% față de anul precedent
Profit net
16.637 RON +200.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
62.700 RON +47.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 100.447 RON. Profit: 5.539 RON

Cifra de afaceri: 100.447 RON. Profit: 5.539 RON

Cifra de afaceri
100.447 RON -9.93% față de anul precedent
Profit net
5.539 RON +256.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
42.525 RON +57.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 111.515 RON. Profit: 1.555 RON

Cifra de afaceri: 111.515 RON. Profit: 1.555 RON

Cifra de afaceri
111.515 RON
Profit net
1.555 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
27.008 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataISEDIA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

ISEDIA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Braşov

R.A. SOLAR SRL
CUI: 32741878CAEN: 7022
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2014-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.209 RON
Profit
4.652 RON
Angajati
1
INSPIRE SPA SRL
CUI: 32506244CAEN: 7022
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
649.188 RON
Profit
255.823 RON
Angajati
1
CF WOOD S.R.L.
CUI: 32757882CAEN: 7022
Activ
BRAŞOV, Sat Homorod Com. Homorod2014-02-07
fara e-Factura

Alte firme din Braşov

AVEMAVENTURA S.R.L.
CUI: 32664848CAEN: 9329
Activ
BRAŞOV, Com. Drăguş2014-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
497.331 RON
Profit
108.393 RON
Angajati
6
CHAMADE VINCIT S.R.L.
CUI: 32664872CAEN: 4712
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2014-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.973 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
APOSTU TRANSPORTURI SRL
CUI: 32641143CAEN: 4941
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2014-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
432.376 RON
Profit
89.080 RON
Angajati
1
TERSADIS COMPANY SRL
CUI: 32682704CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2014-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
770.656 RON
Profit
207.716 RON
Angajati
8
STOVIK KONCEPT SRL
CUI: 32506066CAEN: 4632
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
362.515 RON
Profit
406 RON
Angajati
1
MY FIRST BILLION B.I. SRL
CUI: 32832976CAEN: 6820
Activ
BRAŞOV, Sat Ghimbav Orş. Ghimbav2014-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LADYLACE SRL
CUI: 30712540CAEN: 6831
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2012-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.006 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TRUST DAMO SRL
CUI: 34350205CAEN: 5621
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2015-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
445.600 RON
Profit
194 RON
Angajati
3
ICCO-NET SRL
CUI: 6535623CAEN: 4321
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1994-12-14
fara e-Factura
TRANSIGENT S.R.L.
CUI: 42866291CAEN: 4619
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2020-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.480.376 RON
Profit
978.771 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ISEDIA SRL?

CUI-ul ISEDIA SRL este 32664856.

Unde este sediul ISEDIA SRL?

ISEDIA SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Cal. Bucureşti nr. 249, 500299, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata ISEDIA SRL?

ISEDIA SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ISEDIA SRL in 2024?

In 2024, ISEDIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ISEDIA SRL?

ISEDIA SRL are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat ISEDIA SRL in 2024?

ISEDIA SRL a inregistrat o pierdere neta de 600 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.