Activ

MATECIUC EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 32674540
CIF: 32674540
Reg. Com.: F22/74/2014
CAEN: 5811
Formă: Necunoscut
Înființată: 20 ianuarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Activităţi de editare a cărţilor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 21:26

Despre MATECIUC EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

MATECIUC EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Orş. Hârlău, judetul IAŞI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de editare a cărţilor" (cod CAEN 5811), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Orş. Hârlău, Str. Primăverii nr. 21, 705100

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Orş. Hârlău, Str. Primăverii nr. 21, 705100
Cod poștal: 705100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Orş. Hârlău, Str. Primăverii nr. 21, 705100
Cod postal
705100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 20.01.2014
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Hârlău
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2014 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2014
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2014 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMATECIUC EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 5811 in Orş. Hârlău (IAŞI)

MATECIUC EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 5811 in Orş. Hârlău (IAŞI)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 5811, Iaşi

EDITURA POLIROM SA
CUI: 12280354CAEN: 5811
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1999-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.251.341 RON
Profit
1.477.309 RON
Angajati
70
EDITURA GAMA SRL
CUI: 5786996CAEN: 5811
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1994-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.720.943 RON
Profit
2.237.918 RON
Angajati
38
ALPHA GROUP SRL
CUI: 14346218CAEN: 5811
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2001-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.784.535 RON
Profit
51.571 RON
Angajati
21
PUBLIMEDIA S.R.L.
CUI: 6787566CAEN: 5811
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1995-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.662.220 RON
Profit
816.992 RON
Angajati
2
EDITURA GAMA JUNIOR SRL
CUI: 22146660CAEN: 5811
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2007-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.203.223 RON
Profit
410.986 RON
Angajati
3
DIVERSCART SRL
CUI: 26059567CAEN: 5811
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2009-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
895.492 RON
Profit
60.047 RON
Angajati
1
EUROBOOK SRL
CUI: 24586188CAEN: 5811
Activ
IAŞI, Sat Breazu Com. Rediu2008-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
865.528 RON
Profit
293.231 RON
Angajati
3
EDITURA ALICE BOOKS S.R.L.
CUI: 35607189CAEN: 5811
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2016-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
780.657 RON
Profit
160.914 RON
Angajati
2
EDITURA SF.MINA S.R.L.
CUI: 12775752CAEN: 5811
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2000-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
611.406 RON
Profit
110.622 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MATECIUC EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul MATECIUC EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 32674540.

Unde este sediul MATECIUC EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MATECIUC EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, IAŞI, Orş. Hârlău, Str. Primăverii nr. 21, 705100, Orş. Hârlău, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata MATECIUC EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MATECIUC EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Ce activitate are MATECIUC EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MATECIUC EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 5811 (Activităţi de editare a cărţilor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.