Activ e‑Factură

BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL

CUI: 32682160
CIF: 32682160
Reg. Com.: J40/551/2014
CAEN: 7490
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 ianuarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 18:23

Despre BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL

BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7490). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 174.775 RON, in crestere fata de anul precedent (+17.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 59.467 RON in 2014 la 174.775 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
174.775 RON
Venituri totale
174.775 RON
Cheltuieli totale
183.011 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
56.104 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
44.812 RON
Casa & conturi bănci
11.292 RON
Capital propriu
17.314 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Şos. Olteniţei nr. 107, 41303
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Şos. Olteniţei nr. 107, 41303
Cod poștal: 41303
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Şos. Olteniţei nr. 107, 41303
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
41303
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.01.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
174.775 RON
Rezultat net
-9.994 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 174.775 RON 148.250 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 174.775 RON 148.250 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 183.011 RON 122.588 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 25.662 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 24.177 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 8.236 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 9.994 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 56.104 RON 41.802 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 56.104 RON 41.802 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 44.812 RON 35.240 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.292 RON 6.562 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 38.790 RON 14.494 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 17.314 RON 27.308 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active56.104RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

69,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale56.104 RON
Datorii totale38.790 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,45 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
30,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 174.775 +17,9% față de anul precedent 174.775 183.011 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.236 9.994
2023 148.250 -19,6% față de anul precedent 148.250 122.588 25.662 -67,9% față de anul precedent 24.177 -69,0% față de anul precedent 0 0
2022 184.450 +29,8% față de anul precedent 184.450 104.577 79.873 +44,8% față de anul precedent 78.029 +45,2% față de anul precedent 0 0
2021 142.080 +29,2% față de anul precedent 142.080 86.928 55.152 +178,5% față de anul precedent 53.731 +187,3% față de anul precedent 0 0
2020 109.990 -0,3% față de anul precedent 109.990 90.188 19.802 -68,4% față de anul precedent 18.702 -69,6% față de anul precedent 0 0
2019 110.345 +24,4% față de anul precedent 110.345 47.768 62.577 +27,1% față de anul precedent 61.474 +27,2% față de anul precedent 0 0
2018 88.670 +8,9% față de anul precedent 88.670 39.448 49.222 +49,5% față de anul precedent 48.335 +50,5% față de anul precedent 0 0
2017 81.460 -3,2% față de anul precedent 81.460 48.534 32.926 +15,0% față de anul precedent 32.111 +19,2% față de anul precedent 0 0
2016 84.136 -5,9% față de anul precedent 84.136 55.503 28.633 -9,3% față de anul precedent 26.950 -6,7% față de anul precedent 0 0
2015 89.400 +50,3% față de anul precedent 89.400 57.837 31.563 +998,2% față de anul precedent 28.881 +2.549,6% față de anul precedent 0 0
2014 59.467 59.467 56.593 2.874 1.090 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 56.104 56.104 0 44.812 11.292
2023 0 41.802 41.802 0 35.240 6.562
2022 0 95.586 95.586 0 42.251 53.335
2021 0 70.739 70.739 0 38.051 32.688
2020 0 243.170 243.170 0 30.592 212.578
2019 0 215.552 215.552 273 16.377 198.902
2018 0 143.154 143.154 273 19.366 123.515
2017 0 96.570 96.570 0 25.071 71.499
2016 0 61.798 61.798 0 12.231 49.567
2015 0 35.110 35.110 0 13.589 21.521
2014 0 9.945 9.945 0 4.910 5.035

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 38.790 +167,6% față de anul precedent 17.314 Neraportat 0
2023 14.494 -16,4% față de anul precedent 27.308 Neraportat 0
2022 17.326 +3,3% față de anul precedent 78.260 Neraportat 0
2021 16.768 -32,4% față de anul precedent 53.971 Neraportat 0
2020 24.818 +56,1% față de anul precedent 218.352 Neraportat 0
2019 15.903 +219,4% față de anul precedent 199.649 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 4.979 -37,8% față de anul precedent 138.175 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 8.000 +71,0% față de anul precedent 88.570 Neraportat 1
2016 4.678 -5,3% față de anul precedent 57.120 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 4.939 -42,9% față de anul precedent 30.171 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2014 8.655 1.290 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 174.775 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 174.775 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
174.775 RON +17.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.994 RON
Angajati
0
Datorii
38.790 RON +167.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 148.250 RON. Profit: 24.177 RON

Cifra de afaceri: 148.250 RON. Profit: 24.177 RON

Cifra de afaceri
148.250 RON -19.63% față de anul precedent
Profit net
24.177 RON -69.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.494 RON -16.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 184.450 RON. Profit: 78.029 RON

Cifra de afaceri: 184.450 RON. Profit: 78.029 RON

Cifra de afaceri
184.450 RON +29.82% față de anul precedent
Profit net
78.029 RON +45.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.326 RON +3.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 142.080 RON. Profit: 53.731 RON

Cifra de afaceri: 142.080 RON. Profit: 53.731 RON

Cifra de afaceri
142.080 RON +29.18% față de anul precedent
Profit net
53.731 RON +187.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.768 RON -32.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 109.990 RON. Profit: 18.702 RON

Cifra de afaceri: 109.990 RON. Profit: 18.702 RON

Cifra de afaceri
109.990 RON -0.32% față de anul precedent
Profit net
18.702 RON -69.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.818 RON +56.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 110.345 RON. Profit: 61.474 RON

Cifra de afaceri: 110.345 RON. Profit: 61.474 RON

Cifra de afaceri
110.345 RON +24.44% față de anul precedent
Profit net
61.474 RON +27.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
15.903 RON +219.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 88.670 RON. Profit: 48.335 RON

Cifra de afaceri: 88.670 RON. Profit: 48.335 RON

Cifra de afaceri
88.670 RON +8.85% față de anul precedent
Profit net
48.335 RON +50.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
4.979 RON -37.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 81.460 RON. Profit: 32.111 RON

Cifra de afaceri: 81.460 RON. Profit: 32.111 RON

Cifra de afaceri
81.460 RON -3.18% față de anul precedent
Profit net
32.111 RON +19.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
8.000 RON +71.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 84.136 RON. Profit: 26.950 RON

Cifra de afaceri: 84.136 RON. Profit: 26.950 RON

Cifra de afaceri
84.136 RON -5.89% față de anul precedent
Profit net
26.950 RON -6.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
4.678 RON -5.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 89.400 RON. Profit: 28.881 RON

Cifra de afaceri: 89.400 RON. Profit: 28.881 RON

Cifra de afaceri
89.400 RON +50.34% față de anul precedent
Profit net
28.881 RON +2549.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
4.939 RON -42.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 59.467 RON. Profit: 1.090 RON

Cifra de afaceri: 59.467 RON. Profit: 1.090 RON

Cifra de afaceri
59.467 RON
Profit net
1.090 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
8.655 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7490 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7490 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7490, Municipiul Bucureşti

OTD INTELLECTUAL PROPERTY S.R.L.
CUI: 48952740CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.306 RON
Profit
125.378 RON
Angajati
1
SAP CONSULTING MDRS S.R.L.
CUI: 50298087CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.608 RON
Profit
150.957 RON
Angajati
1
IDEAL BUSINESS & INOVATION SRL
CUI: 36465937CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.724 RON
Profit
82.840 RON
Angajati
1
TANEVAL BUSINESS S.R.L.
CUI: 40614425CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.289 RON
Profit
63.187 RON
Angajati
1
STRATEGIC BUSINESS PARTNERS SRL
CUI: 32611282CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.881 RON
Profit
8.918 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7490, Municipiul Bucureşti

MINA SERV INTEGRAT SRL
CUI: 32792952CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.295 RON
Profit
26.946 RON
Angajati
2
BICAN RISK MANAGEMENT SRL
CUI: 32611401CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.900 RON
Profit
4.275 RON
Angajati
1
SUSTENA CONSULTING SRL
CUI: 32987660CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-03-27
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

THINKSHIP ON BOARD SRL
CUI: 32682151CAEN: 7021
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-01-21
fara e-Factura
PRESTMAR SSM SRL
CUI: 32682186CAEN: 0111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
539.601 RON
Profit
110.625 RON
Angajati
1
IVCAR CONSTRUCT SRL
CUI: 32678428CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.008 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
REZOLV IT SERVICES SRL
CUI: 32684110CAEN: 6209
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.660.764 RON
Profit
57.507 RON
Angajati
10
ANAMAR EVOLUTIONS SRL
CUI: 32709800CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.845 RON
Profit
122.939 RON
Angajati
2
PARFAIT MIO SRL
CUI: 32392999CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.360.263 RON
Profit
135.180 RON
Angajati
0
JUMPERONE SRL
CUI: 32981439CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.923.119 RON
Profit
306.852 RON
Angajati
2
INTEGRITY SOLUTIONS SRL
CUI: 35334488CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.463 RON
Profit
3.499 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL?

CUI-ul BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL este 32682160.

Unde este sediul BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL?

BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Şos. Olteniţei nr. 107, 41303, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL?

BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL in 2024?

In 2024, BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 174.775 RON.

Ce activitate are BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL?

BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL are codul CAEN principal 7490.

Ce profit a inregistrat BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL in 2024?

BLITZ SAFETY SOLUTIONS SRL a inregistrat o pierdere neta de 9.994 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.