Transporturi rutiere de mărfuri
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 08:39
Despre ROBAND LOGISTIC SPEED SRL
ROBAND LOGISTIC SPEED SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Nămăeşti Com. Valea Mare Pravăţ, judetul ARGEŞ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ROBAND LOGISTIC SPEED SRL a raportat o cifra de afaceri de 400.334 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.8%). Profitul net inregistrat a fost de 28.450 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 200.414 RON in 2014 la 400.334 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 400.334 RON
- Venituri totale
- 403.179 RON
- Cheltuieli totale
- 367.024 RON
- Profit brut
- 36.155 RON
- Profit net
- 28.450 RON
- Marja profit net
- 7,11%
- Active imobilizate
- 68.723 RON
- Active circulante
- 148.681 RON
- Stocuri
- 2.049 RON
- Creanțe
- 11.189 RON
- Casa & conturi bănci
- 135.443 RON
- Capital propriu
- 194.522 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARGEŞ, Sat Nămăeşti Com. Valea Mare Pravăţ, 117811
- Cod postal
- 117811
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 21.01.2014
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 februarie 2024)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2014 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 400.334 RON
- Rezultat net
- 28.450 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 400.334 RON | 381.806 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 403.179 RON | 406.785 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 367.024 RON | 326.673 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 36.155 RON | 80.112 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 28.450 RON | 76.482 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 68.723 RON | 12.388 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 148.681 RON | 321.591 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 217.404 RON | 333.979 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 2.049 RON | 16.915 RON |
| CreanțeSume de încasat | 11.189 RON | 27.463 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 135.443 RON | 277.213 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 22.882 RON | 21.207 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 194.522 RON | 312.772 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 13,1 %Profit net / active totale
- ROE
- 14,6 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 6,50 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 89,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 400.334 +4,9% față de anul precedent | 403.179 | 367.024 | 36.155 -54,9% față de anul precedent | 28.450 -62,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 381.806 -7,8% față de anul precedent | 406.785 | 326.673 | 80.112 +26,1% față de anul precedent | 76.482 +28,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 414.174 +24,5% față de anul precedent | 420.625 | 357.073 | 63.552 -20,9% față de anul precedent | 59.343 -22,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 332.775 +18,3% față de anul precedent | 332.789 | 252.473 | 80.316 +34,3% față de anul precedent | 76.965 +34,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 281.377 +2,2% față de anul precedent | 281.832 | 222.022 | 59.810 +41,6% față de anul precedent | 57.216 +44,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 275.441 +1,1% față de anul precedent | 275.607 | 233.369 | 42.238 +580,8% față de anul precedent | 39.482 +1.036,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 272.358 +14,0% față de anul precedent | 272.891 | 266.687 | 6.204 -66,7% față de anul precedent | 3.473 -78,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 238.884 -10,9% față de anul precedent | 239.449 | 220.830 | 18.619 -62,2% față de anul precedent | 16.224 -64,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 267.983 -16,0% față de anul precedent | 268.611 | 219.323 | 49.288 -23,7% față de anul precedent | 46.103 -16,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 319.194 +59,3% față de anul precedent | 320.098 | 255.470 | 64.628 +166,8% față de anul precedent | 55.096 +202,9% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 200.414 | 200.989 | 176.769 | 24.220 | 18.189 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 68.723 | 148.681 | 217.404 | 2.049 | 11.189 | 135.443 |
| 2023 | 12.388 | 321.591 | 333.979 | 16.915 | 27.463 | 277.213 |
| 2022 | 17.444 | 340.154 | 357.598 | 6.744 | 11.410 | 322.000 |
| 2021 | 28.170 | 317.969 | 346.139 | 6.619 | 24.660 | 286.690 |
| 2020 | 30.380 | 222.334 | 252.714 | 2.026 | 9.518 | 210.790 |
| 2019 | 31.883 | 171.528 | 203.411 | 11.141 | 20.510 | 139.877 |
| 2018 | 23.647 | 136.431 | 160.078 | 9.460 | 18.054 | 108.917 |
| 2017 | 13.530 | 142.873 | 156.403 | 21.025 | 12.622 | 109.226 |
| 2016 | 13.530 | 130.823 | 144.353 | 14.070 | 12.937 | 103.816 |
| 2015 | 13.530 | 87.302 | 100.832 | 2.065 | 27.541 | 57.696 |
| 2014 | 13.530 | 25.627 | 39.157 | 2.003 | 16.286 | 7.338 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 22.882 +7,9% față de anul precedent | 194.522 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2023 | 21.207 +38,5% față de anul precedent | 312.772 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 15.308 -53,9% față de anul precedent | 342.290 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 33.192 +98,4% față de anul precedent | 312.947 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 16.732 -32,1% față de anul precedent | 235.982 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2019 | 24.645 +18,5% față de anul precedent | 178.766 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2018 | 20.793 +1,0% față de anul precedent | 139.285 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2017 | 20.591 -16,9% față de anul precedent | 135.812 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 24.766 -9,4% față de anul precedent | 119.587 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2015 | 27.347 +31,7% față de anul precedent | 73.485 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2014 | 20.768 | 18.389 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| GMGHEORGHE MORARU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
15 repere. O singură cronologie.
Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27422/2026cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 8209/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 400.334 RON. Profit: 28.450 RON
Cifra de afaceri: 400.334 RON. Profit: 28.450 RON
- Cifra de afaceri
- 400.334 RON +4.85% față de anul precedent
- Profit net
- 28.450 RON -62.8% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 22.882 RON +7.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 381.806 RON. Profit: 76.482 RON
Cifra de afaceri: 381.806 RON. Profit: 76.482 RON
- Cifra de afaceri
- 381.806 RON -7.82% față de anul precedent
- Profit net
- 76.482 RON +28.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 21.207 RON +38.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 414.174 RON. Profit: 59.343 RON
Cifra de afaceri: 414.174 RON. Profit: 59.343 RON
- Cifra de afaceri
- 414.174 RON +24.46% față de anul precedent
- Profit net
- 59.343 RON -22.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 15.308 RON -53.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 332.775 RON. Profit: 76.965 RON
Cifra de afaceri: 332.775 RON. Profit: 76.965 RON
- Cifra de afaceri
- 332.775 RON +18.27% față de anul precedent
- Profit net
- 76.965 RON +34.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 33.192 RON +98.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 281.377 RON. Profit: 57.216 RON
Cifra de afaceri: 281.377 RON. Profit: 57.216 RON
- Cifra de afaceri
- 281.377 RON +2.16% față de anul precedent
- Profit net
- 57.216 RON +44.92% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 16.732 RON -32.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 275.441 RON. Profit: 39.482 RON
Cifra de afaceri: 275.441 RON. Profit: 39.482 RON
- Cifra de afaceri
- 275.441 RON +1.13% față de anul precedent
- Profit net
- 39.482 RON +1036.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 24.645 RON +18.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 272.358 RON. Profit: 3.473 RON
Cifra de afaceri: 272.358 RON. Profit: 3.473 RON
- Cifra de afaceri
- 272.358 RON +14.01% față de anul precedent
- Profit net
- 3.473 RON -78.59% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 20.793 RON +0.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 238.884 RON. Profit: 16.224 RON
Cifra de afaceri: 238.884 RON. Profit: 16.224 RON
- Cifra de afaceri
- 238.884 RON -10.86% față de anul precedent
- Profit net
- 16.224 RON -64.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 20.591 RON -16.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 267.983 RON. Profit: 46.103 RON
Cifra de afaceri: 267.983 RON. Profit: 46.103 RON
- Cifra de afaceri
- 267.983 RON -16.04% față de anul precedent
- Profit net
- 46.103 RON -16.32% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 24.766 RON -9.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 319.194 RON. Profit: 55.096 RON
Cifra de afaceri: 319.194 RON. Profit: 55.096 RON
- Cifra de afaceri
- 319.194 RON +59.27% față de anul precedent
- Profit net
- 55.096 RON +202.91% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 27.347 RON +31.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 200.414 RON. Profit: 18.189 RON
Cifra de afaceri: 200.414 RON. Profit: 18.189 RON
- Cifra de afaceri
- 200.414 RON
- Profit net
- 18.189 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 20.768 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROBAND LOGISTIC SPEED SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Nămăeşti Com. Valea Mare Pravăţ (ARGEŞ)
ROBAND LOGISTIC SPEED SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Nămăeşti Com. Valea Mare Pravăţ (ARGEŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
21.072026Mentiune · Buletin 27422/2026cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 13.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- ROBAND LOGISTIC SPEED SRL
- CUI
- 32682860
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 21.07.2026
- Registrul Comerțului
- J2014000082034
- EUID
- ROONRC.J2014000082034
- Sediu
- Sat Nămăeşti, Comuna Valea Mare Pravăţ, Jud. Argeş, Nr. 73
- Județ
- Argeş
- Număr încheiere
- 576971
- Data încheierii
- 20.07.2026
- Număr dosar
- 2786985
- Data dosarului
- 14.07.2026
- Tribunal
- Arges
- Registrator
- Maria Geamanu
Subiecte
cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2786985 din 14.07.2026
- Hotărâre asociat unic nr. 1 din 13.07.2026
04.032026Mentiune · Buletin 8209/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- ROBAND LOGISTIC SPEED SRL
- CUI
- 32682860
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 04.03.2026
- Registrul Comerțului
- J3/82/2014
- EUID
- ROONRC.J3/82/2014
- Sediu
- Jud. Argeş, Sat Nămăeşti, Comuna Valea Mare Pravăţ, Nr. 73
- Județ
- Argeş
- Număr încheiere
- 170761
- Data încheierii
- 27.02.2026
- Număr dosar
- 879784
- Data dosarului
- 26.02.2026
- Tribunal
- Arges
- Registrator
- Raluca Adriana Dumitrescu
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 879784 din 26.02.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Argeş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Argeş
Alte firme din Argeş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ROBAND LOGISTIC SPEED SRL?
CUI-ul ROBAND LOGISTIC SPEED SRL este 32682860.
Unde este sediul ROBAND LOGISTIC SPEED SRL?
ROBAND LOGISTIC SPEED SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Nămăeşti Com. Valea Mare Pravăţ, 117811, Sat Nămăeşti Com. Valea Mare Pravăţ, judetul ARGEŞ.
Cand a fost infiintata ROBAND LOGISTIC SPEED SRL?
ROBAND LOGISTIC SPEED SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ROBAND LOGISTIC SPEED SRL in 2024?
In 2024, ROBAND LOGISTIC SPEED SRL a raportat o cifra de afaceri de 400.334 RON.
Cati angajati are ROBAND LOGISTIC SPEED SRL?
ROBAND LOGISTIC SPEED SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are ROBAND LOGISTIC SPEED SRL?
ROBAND LOGISTIC SPEED SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).
Ce profit a inregistrat ROBAND LOGISTIC SPEED SRL in 2024?
ROBAND LOGISTIC SPEED SRL a inregistrat un profit net de 28.450 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.