Activ Plătitor TVAe‑Factură

GAMIO CONSULTING SERVICES SRL

CUI: 32684055
CIF: RO32684055
Reg. Com.: J2014000586404
CAEN: 7320
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 ianuarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 04:45

Despre GAMIO CONSULTING SERVICES SRL

GAMIO CONSULTING SERVICES SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice" (cod CAEN 7320), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GAMIO CONSULTING SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 425.211 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+72.9%). Profitul net inregistrat a fost de 254.073 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 111.425 RON in 2014 la 425.211 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
425.211 RON
Venituri totale
425.413 RON
Cheltuieli totale
163.815 RON
Profit brut
261.598 RON
Profit net
254.073 RON
Marja profit net
59,75%
Active imobilizate
90.882 RON
Active circulante
294.281 RON
Stocuri
5.757 RON
Creanțe
237.000 RON
Casa & conturi bănci
51.524 RON
Capital propriu
254.313 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Berveni nr. 8, 13407

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Berveni nr. 8, 13407
Cod poștal: 13407
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Berveni nr. 8, 13407
Cod postal
13407
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 22.11.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
425.211 RON
Rezultat net
254.073 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 425.211 RON 245.865 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 425.413 RON 248.563 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 163.815 RON 127.862 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 261.598 RON 120.701 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 254.073 RON 100.084 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 90.882 RON 39.611 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 294.281 RON 92.836 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 385.163 RON 132.447 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.757 RON 387 RON
CreanțeSume de încasat 237.000 RON 34.223 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 51.524 RON 58.226 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 130.850 RON 9.645 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 254.313 RON 122.802 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active385.163RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

34,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale385.163 RON
Datorii totale130.850 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
66,0 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,25 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
66,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 425.211 +72,9% față de anul precedent 425.413 163.815 261.598 +116,7% față de anul precedent 254.073 +153,9% față de anul precedent 0 0
2023 245.865 +8,2% față de anul precedent 248.563 127.862 120.701 100.084 0 0
2022 227.319 -33,3% față de anul precedent 238.292 267.134 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.842 35.740
2021 340.730 -6,3% față de anul precedent 445.514 402.335 43.179 +97,4% față de anul precedent 31.665 +172,9% față de anul precedent 0 0
2020 363.650 +139,1% față de anul precedent 366.977 345.102 21.875 -80,2% față de anul precedent 11.605 -88,1% față de anul precedent 0 0
2019 152.092 +9,1% față de anul precedent 438.187 327.687 110.500 +163,3% față de anul precedent 97.386 +157,8% față de anul precedent 0 0
2018 139.436 -59,5% față de anul precedent 139.549 97.585 41.964 -86,2% față de anul precedent 37.781 -87,1% față de anul precedent 0 0
2017 344.451 +70,7% față de anul precedent 344.451 41.457 302.994 +165,5% față de anul precedent 292.660 +170,9% față de anul precedent 0 0
2016 201.751 +5,7% față de anul precedent 201.783 87.674 114.109 -28,1% față de anul precedent 108.053 -29,3% față de anul precedent 0 0
2015 190.846 +71,3% față de anul precedent 191.456 32.855 158.601 +158,5% față de anul precedent 152.857 +163,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 111.425 111.426 50.068 61.358 58.015 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 90.882 294.281 385.163 5.757 237.000 51.524
2023 39.611 92.836 132.447 387 34.223 58.226
2022 55.964 53.731 109.695 15.402 2.451 35.878
2021 136.913 321.342 458.255 170.503 4.949 145.890
2020 102.548 157.138 259.686 28.435 7.086 121.617
2019 137.665 135.238 272.903 33.380 3.571 98.287
2018 204.558 108.290 312.848 1.983 68.883 37.424
2017 164.660 135.239 299.899 1.671 4.306 129.262
2016 160.389 10.674 171.063 0 0 10.674
2015 27.923 155.289 183.212 1.873 5.753 147.663
2014 457 68.220 68.677 0 4.411 63.809

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 130.850 +1.256,7% față de anul precedent 254.313 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 9.645 -43,2% față de anul precedent 122.802 Neraportat 1
2022 16.978 -93,9% față de anul precedent 92.717 Neraportat 0
2021 279.798 +148,3% față de anul precedent 178.457 Neraportat 0
2020 112.674 -18,1% față de anul precedent 147.012 Neraportat 0
2019 137.496 -50,0% față de anul precedent 135.407 Neraportat 0
2018 274.827 +3.826,7% față de anul precedent 38.021 Neraportat 0
2017 6.999 -88,9% față de anul precedent 292.900 Neraportat 0
2016 62.770 +108,4% față de anul precedent 108.293 Neraportat 0
2015 30.115 +187,9% față de anul precedent 153.097 Neraportat 0
2014 10.462 58.215 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

2din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GMGABRIEL MIJAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19155/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 425.211 RON. Profit: 254.073 RON

Cifra de afaceri: 425.211 RON. Profit: 254.073 RON

Cifra de afaceri
425.211 RON +72.94% față de anul precedent
Profit net
254.073 RON +153.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
130.850 RON +1256.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 245.865 RON. Profit: 100.084 RON

Cifra de afaceri: 245.865 RON. Profit: 100.084 RON

Cifra de afaceri
245.865 RON +8.16% față de anul precedent
Profit net
100.084 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
9.645 RON -43.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 227.319 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 227.319 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
227.319 RON -33.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
35.740 RON
Angajati
0
Datorii
16.978 RON -93.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 340.730 RON. Profit: 31.665 RON

Cifra de afaceri: 340.730 RON. Profit: 31.665 RON

Cifra de afaceri
340.730 RON -6.3% față de anul precedent
Profit net
31.665 RON +172.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
279.798 RON +148.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 363.650 RON. Profit: 11.605 RON

Cifra de afaceri: 363.650 RON. Profit: 11.605 RON

Cifra de afaceri
363.650 RON +139.1% față de anul precedent
Profit net
11.605 RON -88.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
112.674 RON -18.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 152.092 RON. Profit: 97.386 RON

Cifra de afaceri: 152.092 RON. Profit: 97.386 RON

Cifra de afaceri
152.092 RON +9.08% față de anul precedent
Profit net
97.386 RON +157.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
137.496 RON -49.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 139.436 RON. Profit: 37.781 RON

Cifra de afaceri: 139.436 RON. Profit: 37.781 RON

Cifra de afaceri
139.436 RON -59.52% față de anul precedent
Profit net
37.781 RON -87.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
274.827 RON +3826.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 344.451 RON. Profit: 292.660 RON

Cifra de afaceri: 344.451 RON. Profit: 292.660 RON

Cifra de afaceri
344.451 RON +70.73% față de anul precedent
Profit net
292.660 RON +170.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.999 RON -88.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 201.751 RON. Profit: 108.053 RON

Cifra de afaceri: 201.751 RON. Profit: 108.053 RON

Cifra de afaceri
201.751 RON +5.71% față de anul precedent
Profit net
108.053 RON -29.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
62.770 RON +108.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 190.846 RON. Profit: 152.857 RON

Cifra de afaceri: 190.846 RON. Profit: 152.857 RON

Cifra de afaceri
190.846 RON +71.28% față de anul precedent
Profit net
152.857 RON +163.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
30.115 RON +187.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 111.425 RON. Profit: 58.015 RON

Cifra de afaceri: 111.425 RON. Profit: 58.015 RON

Cifra de afaceri
111.425 RON
Profit net
58.015 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.462 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGAMIO CONSULTING SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7320 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

GAMIO CONSULTING SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7320 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.052026Mentiune · Buletin 19155/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 23.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GAMIO CONSULTING SERVICES SRL
CUI
32684055
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.05.2026
Registrul Comerțului
J40/586/2014
EUID
ROONRC.J40/586/2014
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada BERVENI, Nr. 8
Județ
București
Număr încheiere
402206
Data încheierii
18.05.2026
Număr dosar
1815183
Data dosarului
05.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Valeriu Ristea

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 23.04.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1815183 din 05.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 19155/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7320, Municipiul Bucureşti

CAD ORCHESTRA SRL
CUI: 30933869CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2012-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
444.724 RON
Profit
275.977 RON
Angajati
2
INTERBIZ RESCO SRL
CUI: 36689349CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
424.374 RON
Profit
299.045 RON
Angajati
1
QUANTITUDE S.R.L.
CUI: 48541370CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
446.949 RON
Profit
284.322 RON
Angajati
3
LOGHIN TRADE SRL
CUI: 33159461CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
419.416 RON
Profit
216.832 RON
Angajati
1
BERTOLA & ASOCIAŢII SRL
CUI: 37635770CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
486.214 RON
Profit
336.950 RON
Angajati
2
THE AZORES SRL
CUI: 32101518CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.440 RON
Profit
97.591 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7320, Municipiul Bucureşti

SEVENELEVEN M S.R.L.
CUI: 32684047CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
185.000 RON
Profit
138.977 RON
Angajati
0
ROXMA STUD SRL
CUI: 32727288CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.680 RON
Profit
45.409 RON
Angajati
0
IZIBIZ CONSULTING SRL
CUI: 32666113CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.880 RON
Profit
72.340 RON
Angajati
1
FISHEYE RESEARCH SRL
CUI: 32742113CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
399.443 RON
Profit
165.312 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.127.160 RON
Profit
431.514 RON
Angajati
2
MUNTE ATHOS EXPORT IMPORT SRL
CUI: 32682127CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.538.421 RON
Profit
1.259.399 RON
Angajati
11
HAGILAR COM.IMPEX SRL
CUI: 32690650CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-01-22
fara e-Factura
ROTANA PLST SRL
CUI: 32653571CAEN: 4686
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
323.964 RON
Profit
5.771 RON
Angajati
1
THE PATTERN SRL
CUI: 32710057CAEN: 7220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.404 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NOVO PREVIS SRL
CUI: 32394027CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.200.883 RON
Profit
315.952 RON
Angajati
6
BECLOG SRL
CUI: 32987571CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.311.484 RON
Profit
154.102 RON
Angajati
2
OVE TUNING SRL
CUI: 29112576CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-09-16
fara e-Factura
ANH PHAT 668 SRL
CUI: 35337107CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.545 RON
Profit
32.573 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GAMIO CONSULTING SERVICES SRL?

CUI-ul GAMIO CONSULTING SERVICES SRL este 32684055.

Unde este sediul GAMIO CONSULTING SERVICES SRL?

GAMIO CONSULTING SERVICES SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Berveni nr. 8, 13407, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata GAMIO CONSULTING SERVICES SRL?

GAMIO CONSULTING SERVICES SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GAMIO CONSULTING SERVICES SRL in 2024?

In 2024, GAMIO CONSULTING SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 425.211 RON.

Cati angajati are GAMIO CONSULTING SERVICES SRL?

GAMIO CONSULTING SERVICES SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are GAMIO CONSULTING SERVICES SRL?

GAMIO CONSULTING SERVICES SRL are codul CAEN principal 7320 (Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice).

Ce profit a inregistrat GAMIO CONSULTING SERVICES SRL in 2024?

GAMIO CONSULTING SERVICES SRL a inregistrat un profit net de 254.073 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.