Activ Plătitor TVA

CERT DESIGN & CONSULTING SRL

CUI: 32691958
CIF: RO32691958
Reg. Com.: J2014000651407
CAEN: 7499
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 ianuarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:16

Despre CERT DESIGN & CONSULTING SRL

CERT DESIGN & CONSULTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a." (cod CAEN 7499), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CERT DESIGN & CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 382.419 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.4%). Profitul net inregistrat a fost de 210.760 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 192.310 RON in 2014 la 382.419 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
382.419 RON
Venituri totale
382.419 RON
Cheltuieli totale
165.754 RON
Profit brut
216.665 RON
Profit net
210.760 RON
Marja profit net
55,11%
Active imobilizate
59.507 RON
Active circulante
185.519 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
13.152 RON
Casa & conturi bănci
172.367 RON
Capital propriu
210.960 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Ciucea nr. 2, 32526

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Ciucea nr. 2, 32526
Cod poștal: 32526
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Ciucea nr. 2, 32526
Cod postal
32526
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.01.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
382.419 RON
Rezultat net
210.760 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 382.419 RON 369.913 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 382.419 RON 369.913 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 165.754 RON 137.478 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 216.665 RON 232.435 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 210.760 RON 202.339 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 59.507 RON 11.889 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 185.519 RON 216.156 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 245.026 RON 228.045 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 13.152 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 172.367 RON 216.156 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 27.139 RON 14.956 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 210.960 RON 202.539 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active245.026RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

11,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale245.026 RON
Datorii totale27.139 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
86,0 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,84 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
86,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 382.419 +3,4% față de anul precedent 382.419 165.754 216.665 -6,8% față de anul precedent 210.760 +4,2% față de anul precedent 0 0
2023 369.913 +55,0% față de anul precedent 369.913 137.478 232.435 +11,8% față de anul precedent 202.339 +0,7% față de anul precedent 0 0
2022 238.654 -3,4% față de anul precedent 238.654 30.751 207.903 +9,2% față de anul precedent 200.886 +9,7% față de anul precedent 0 0
2021 247.139 +20,7% față de anul precedent 247.139 56.785 190.354 +63,9% față de anul precedent 183.091 +65,7% față de anul precedent 0 0
2020 204.792 -26,9% față de anul precedent 204.908 88.736 116.172 -39,3% față de anul precedent 110.483 -39,6% față de anul precedent 0 0
2019 280.119 +5,3% față de anul precedent 280.119 88.679 191.440 +65,7% față de anul precedent 183.037 +70,0% față de anul precedent 0 0
2018 266.139 +21,2% față de anul precedent 266.156 150.599 115.557 +50,7% față de anul precedent 107.674 +44,5% față de anul precedent 0 0
2017 219.616 +2,8% față de anul precedent 219.701 143.001 76.700 -33,3% față de anul precedent 74.504 -32,0% față de anul precedent 0 0
2016 213.745 -1,3% față de anul precedent 213.745 98.694 115.051 +19,2% față de anul precedent 109.552 +21,7% față de anul precedent 0 0
2015 216.576 +12,6% față de anul precedent 216.710 120.208 96.502 +60,6% față de anul precedent 90.005 +65,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 192.310 192.310 132.214 60.096 54.327 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 59.507 185.519 245.026 0 13.152 172.367
2023 11.889 216.156 228.045 0 0 216.156
2022 33.454 133.834 167.288 827 12.257 120.750
2021 7.536 174.381 181.917 827 7.294 166.260
2020 14.458 255.207 269.665 827 2.845 251.535
2019 42.762 356.379 399.141 827 3.419 352.133
2018 62.808 276.542 339.350 0 105.177 171.365
2017 88.438 264.525 352.963 0 14.217 250.308
2016 6.611 242.050 248.661 0 7.741 234.309
2015 6.957 140.292 147.249 0 11.820 128.472
2014 8.019 56.602 64.621 2.545 9.456 44.601

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 27.139 +81,5% față de anul precedent 210.960 Neraportat 1
2023 14.956 -76,5% față de anul precedent 202.539 Neraportat 0
2022 63.550 +4.725,2% față de anul precedent 103.738 Neraportat 0
2021 -1.374 -100,9% față de anul precedent 183.291 Neraportat 0
2020 158.982 -26,4% față de anul precedent 110.683 Neraportat 0
2019 215.903 +50,9% față de anul precedent 183.238 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 143.089 +122,3% față de anul precedent 196.261 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 64.375 +86,2% față de anul precedent 288.588 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 34.576 +1.172,6% față de anul precedent 214.085 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 2.717 -73,1% față de anul precedent 144.532 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 10.094 54.527 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VFVERONICA FETCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3557/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 382.419 RON. Profit: 210.760 RON

Cifra de afaceri: 382.419 RON. Profit: 210.760 RON

Cifra de afaceri
382.419 RON +3.38% față de anul precedent
Profit net
210.760 RON +4.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
27.139 RON +81.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 369.913 RON. Profit: 202.339 RON

Cifra de afaceri: 369.913 RON. Profit: 202.339 RON

Cifra de afaceri
369.913 RON +55% față de anul precedent
Profit net
202.339 RON +0.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.956 RON -76.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 238.654 RON. Profit: 200.886 RON

Cifra de afaceri: 238.654 RON. Profit: 200.886 RON

Cifra de afaceri
238.654 RON -3.43% față de anul precedent
Profit net
200.886 RON +9.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
63.550 RON +4725.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 247.139 RON. Profit: 183.091 RON

Cifra de afaceri: 247.139 RON. Profit: 183.091 RON

Cifra de afaceri
247.139 RON +20.68% față de anul precedent
Profit net
183.091 RON +65.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
-1.374 RON -100.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 204.792 RON. Profit: 110.483 RON

Cifra de afaceri: 204.792 RON. Profit: 110.483 RON

Cifra de afaceri
204.792 RON -26.89% față de anul precedent
Profit net
110.483 RON -39.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
158.982 RON -26.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 280.119 RON. Profit: 183.037 RON

Cifra de afaceri: 280.119 RON. Profit: 183.037 RON

Cifra de afaceri
280.119 RON +5.25% față de anul precedent
Profit net
183.037 RON +69.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
215.903 RON +50.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 266.139 RON. Profit: 107.674 RON

Cifra de afaceri: 266.139 RON. Profit: 107.674 RON

Cifra de afaceri
266.139 RON +21.18% față de anul precedent
Profit net
107.674 RON +44.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
143.089 RON +122.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 219.616 RON. Profit: 74.504 RON

Cifra de afaceri: 219.616 RON. Profit: 74.504 RON

Cifra de afaceri
219.616 RON +2.75% față de anul precedent
Profit net
74.504 RON -31.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
64.375 RON +86.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 213.745 RON. Profit: 109.552 RON

Cifra de afaceri: 213.745 RON. Profit: 109.552 RON

Cifra de afaceri
213.745 RON -1.31% față de anul precedent
Profit net
109.552 RON +21.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
34.576 RON +1172.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 216.576 RON. Profit: 90.005 RON

Cifra de afaceri: 216.576 RON. Profit: 90.005 RON

Cifra de afaceri
216.576 RON +12.62% față de anul precedent
Profit net
90.005 RON +65.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.717 RON -73.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 192.310 RON. Profit: 54.327 RON

Cifra de afaceri: 192.310 RON. Profit: 54.327 RON

Cifra de afaceri
192.310 RON
Profit net
54.327 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
10.094 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCERT DESIGN & CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CERT DESIGN & CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.012026Mentiune · Buletin 3557/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 01 din data: 23.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CERT DESIGN & CONSULTING SRL
CUI
32691958
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.01.2026
Registrul Comerțului
J40/651/2014
EUID
ROONRC.J40/651/2014
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Aleea CIUCEA, Nr. 2, Bl. P15, Scara 4, Etaj 4, Ap. 50
Județ
București
Număr încheiere
72557
Data încheierii
29.01.2026
Număr dosar
332805
Data dosarului
26.01.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela Ileana Radu

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 01 din 23.01.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 332805 din 26.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 3557/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7499, Municipiul Bucureşti

V.B. CONSULTING R.U. SRL
CUI: 25753144CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2009-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
385.979 RON
Profit
64.270 RON
Angajati
3
CLEVER TAX ADVISOR SRL
CUI: 36911100CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
379.331 RON
Profit
141.553 RON
Angajati
1
MED CONSULTING S.S.M. SRL
CUI: 17933284CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
392.740 RON
Profit
240.398 RON
Angajati
1
ALACARTE IP SRL
CUI: 36181650CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
371.484 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PGM MEDIA MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 47689875CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
411.074 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TEMATIC ART INVEST S.R.L.
CUI: 47617267CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
358.181 RON
Profit
1.851 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7499, Municipiul Bucureşti

ETHOS MUSIC SRL
CUI: 32670467CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.062.798 RON
Profit
1.725.915 RON
Angajati
2
SAFETY VPSSM SRL
CUI: 32698026CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
906.287 RON
Profit
640.162 RON
Angajati
2
ECOSTUD SRL
CUI: 32636988CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
737.897 RON
Profit
128.916 RON
Angajati
1
ZMP INTELLECTUAL PROPERTY SRL
CUI: 32710120CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.453.109 RON
Profit
302.900 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

KIBOKO WORKSHOPS SRL
CUI: 32693274CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
935.734 RON
Profit
693.957 RON
Angajati
2
ANOMIS AUTO SRL
CUI: 32690758CAEN: 4532
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
40.509 RON
Angajati
0
DABO AUTO CONSULTING SRL
CUI: 32697519CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
515.046 RON
Profit
185.376 RON
Angajati
1
ELBOW CONSTRUCT SRL
CUI: 32663940CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.159 RON
Profit
26.196 RON
Angajati
1
TRILEX LEARNING SOLUTIONS SRL
CUI: 32715674CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.661 RON
Profit
9.612 RON
Angajati
1
ROMAR BUSINESS CONCEPT SRL
CUI: 32403460CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.942.956 RON
Profit
368.270 RON
Angajati
1
EBS CINEMA SERVICES SRL
CUI: 32988801CAEN: 5914
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.370.751 RON
Profit
469.532 RON
Angajati
0
ALIMPACT EXPERT ASIG SRL
CUI: 29122707CAEN: 6622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.458 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CERT DESIGN & CONSULTING SRL?

CUI-ul CERT DESIGN & CONSULTING SRL este 32691958.

Unde este sediul CERT DESIGN & CONSULTING SRL?

CERT DESIGN & CONSULTING SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Ciucea nr. 2, 32526, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CERT DESIGN & CONSULTING SRL?

CERT DESIGN & CONSULTING SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CERT DESIGN & CONSULTING SRL in 2024?

In 2024, CERT DESIGN & CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 382.419 RON.

Cati angajati are CERT DESIGN & CONSULTING SRL?

CERT DESIGN & CONSULTING SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CERT DESIGN & CONSULTING SRL?

CERT DESIGN & CONSULTING SRL are codul CAEN principal 7499 (Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.).

Ce profit a inregistrat CERT DESIGN & CONSULTING SRL in 2024?

CERT DESIGN & CONSULTING SRL a inregistrat un profit net de 210.760 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.