Activ e‑Factură

LUAMAR NEXT ACTIV SRL

CUI: 32693584
CIF: 32693584
Reg. Com.: J2014000103296
CAEN: 9013
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 ianuarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Alte activități de creație artistică

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:07

Despre LUAMAR NEXT ACTIV SRL

LUAMAR NEXT ACTIV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de creație artistică" (cod CAEN 9013), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LUAMAR NEXT ACTIV SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
57 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
57 RON
Capital propriu
-5.208 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Ştefan cel Mare nr. 27, 100568

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Ştefan cel Mare nr. 27, 100568
Cod poștal: 100568
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Ştefan cel Mare nr. 27, 100568
Cod postal
100568
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.01.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 57 RON 57 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 57 RON 57 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 57 RON 57 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.265 RON 5.265 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -5.208 RON -5.208 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active57RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

9.236,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale57 RON
Datorii totale5.265 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-9.136,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 616 0 0 616 616
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 -100,0% față de anul precedent 0 200 0 0 200 200
2015 365 +4,3% față de anul precedent 365 1.645 0 0 Neraportat 1.291
2014 350 350 3.640 0 0 3.290 3.301

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 57 57 0 0 57
2023 0 57 57 0 0 57
2022 0 57 57 0 0 57
2021 0 57 57 0 0 57
2020 0 57 57 0 0 57
2019 0 57 57 0 0 57
2018 0 257 257 0 201 56
2017 0 673 673 0 201 472
2016 0 673 673 0 201 472
2015 0 873 873 0 201 672
2014 0 664 664 0 200 464

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.265 0,0% față de anul precedent -5.208 Neraportat 0
2023 5.265 0,0% față de anul precedent -5.208 Neraportat 0
2022 5.265 0,0% față de anul precedent -5.208 Neraportat 0
2021 5.265 0,0% față de anul precedent -5.208 Neraportat 0
2020 5.265 0,0% față de anul precedent -5.208 Neraportat 0
2019 5.265 -3,7% față de anul precedent -5.208 Neraportat 0
2018 5.465 +3,8% față de anul precedent -5.208 Neraportat 0
2017 5.265 0,0% față de anul precedent -4.592 Neraportat 0
2016 5.265 0,0% față de anul precedent -4.592 Neraportat 0
2015 5.265 +39,8% față de anul precedent -4.392 Neraportat 0
2014 3.765 -3.101 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.265 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.265 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.265 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.265 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.265 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.265 RON -3.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
616 RON
Angajati
0
Datorii
5.465 RON +3.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.265 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
200 RON
Angajati
0
Datorii
5.265 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 365 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 365 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
365 RON +4.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.291 RON
Angajati
0
Datorii
5.265 RON +39.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
350 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.301 RON
Angajati
0
Datorii
3.765 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLUAMAR NEXT ACTIV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9013 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

LUAMAR NEXT ACTIV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9013 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9013, Prahova

FABIS DANCERS SRL
CUI: 21949793CAEN: 9013
Activ
PRAHOVA, Sat Drajna de Jos Com. Drajna2007-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.639 RON
Profit
3.082 RON
Angajati
3
ORTHODOX ART INNOVATION S.R.L.
CUI: 34552158CAEN: 9013
Activ
PRAHOVA, Sat Proviţa de Jos Com. Proviţa de Jos2015-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.969 RON
Profit
134.104 RON
Angajati
1
ARTSUI PROJECT S.R.L.
CUI: 45948108CAEN: 9013
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.120 RON
Profit
10.245 RON
Angajati
0

Alte firme din Prahova

TELUDI GEOPREST SRL
CUI: 32687299CAEN: 4771
Activ
PRAHOVA, Sat Ţânţăreni Com. Blejoi2014-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.245 RON
Profit
5.389 RON
Angajati
0
ANAMAT TAXI SERV SRL
CUI: 32693657CAEN: 4932
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2014-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.887 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DORYSAM AUTO CARS SRL
CUI: 32681113CAEN: 4511
Activ
PRAHOVA, Sat Berceni Com. Berceni2014-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.699.689 RON
Profit
129.648 RON
Angajati
4
LICANTE MARKET SRL
CUI: 32712961CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2014-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.114.578 RON
Profit
76.946 RON
Angajati
3
OMNIFIL INVEST SRL
CUI: 32515781CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Tătărani Com. Bărcăneşti2013-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
257.649 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VITAL AGROSERVCOM SRL
CUI: 32891786CAEN: 4621
Activ
PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni2014-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.435.370 RON
Profit
5.149 RON
Angajati
1
RANCAB TERMO SRL
CUI: 30586875CAEN: 1623
Activ
PRAHOVA, Sat Lunca Mare Com. Şotrile2012-08-24
fara e-Factura
OTERO MARKET MIXT S.R.L.
CUI: 34549314CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Măneciu-Pământeni Com. Măneciu2015-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.460 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INTERAS SRL
CUI: 1353370CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
863.040 RON
Profit
10.879 RON
Angajati
6
MALIP CORP S.R.L.
CUI: 44184371CAEN: 6210
Activ
PRAHOVA, Sat Lipăneşti Com. Lipăneşti2021-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
368.521 RON
Profit
310.136 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LUAMAR NEXT ACTIV SRL?

CUI-ul LUAMAR NEXT ACTIV SRL este 32693584.

Unde este sediul LUAMAR NEXT ACTIV SRL?

LUAMAR NEXT ACTIV SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Ştefan cel Mare nr. 27, 100568, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata LUAMAR NEXT ACTIV SRL?

LUAMAR NEXT ACTIV SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LUAMAR NEXT ACTIV SRL in 2024?

In 2024, LUAMAR NEXT ACTIV SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are LUAMAR NEXT ACTIV SRL?

LUAMAR NEXT ACTIV SRL are codul CAEN principal 9013 (Alte activități de creație artistică).

Ce profit a inregistrat LUAMAR NEXT ACTIV SRL in 2024?

LUAMAR NEXT ACTIV SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.