Activ Plătitor TVA

VISUAL CODE SRL

CUI: 32697462
CIF: RO32697462
Reg. Com.: J2014000694404
CAEN: 7411
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 ianuarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Activități de design industrial și vestimentar

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:28

Despre VISUAL CODE SRL

VISUAL CODE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de design industrial și vestimentar" (cod CAEN 7411), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VISUAL CODE SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.068.863 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+71.6%). Profitul net inregistrat a fost de 443.785 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 920 RON in 2014 la 1.068.863 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.068.863 RON
Venituri totale
1.069.557 RON
Cheltuieli totale
600.508 RON
Profit brut
469.049 RON
Profit net
443.785 RON
Marja profit net
41,52%
Active imobilizate
177.466 RON
Active circulante
694.385 RON
Stocuri
429.810 RON
Creanțe
200.470 RON
Casa & conturi bănci
64.105 RON
Capital propriu
705.836 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str ALEXANDRU MORUZZI nr. 4
Telefon0748077932

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str ALEXANDRU MORUZZI nr. 4
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str ALEXANDRU MORUZZI nr. 4
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.01.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 noiembrie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.068.863 RON
Rezultat net
443.785 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.068.863 RON 622.966 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.069.557 RON 627.290 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 600.508 RON 537.420 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 469.049 RON 89.870 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 443.785 RON 84.571 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 177.466 RON 297.200 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 694.385 RON 731.780 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 871.851 RON 1.028.980 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 429.810 RON 419.388 RON
CreanțeSume de încasat 200.470 RON 303.846 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 64.105 RON 8.546 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 166.015 RON 335.210 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 705.836 RON 694.021 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active871.851RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

19,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale871.851 RON
Datorii totale166.015 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
50,9 %Profit net / active totale
ROE
62,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,18 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
81,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.068.863 +71,6% față de anul precedent 1.069.557 600.508 469.049 +421,9% față de anul precedent 443.785 +424,8% față de anul precedent 0 0
2023 622.966 -35,4% față de anul precedent 627.290 537.420 89.870 -80,0% față de anul precedent 84.571 -80,7% față de anul precedent 0 0
2022 964.420 -30,8% față de anul precedent 976.374 527.502 448.872 +20,1% față de anul precedent 437.345 +21,0% față de anul precedent 0 0
2021 1.393.375 +37,2% față de anul precedent 1.407.472 1.033.735 373.737 +37,4% față de anul precedent 361.473 +37,8% față de anul precedent 0 0
2020 1.015.557 +220,1% față de anul precedent 1.025.580 753.602 271.978 262.386 0 0
2019 317.240 -15,8% față de anul precedent 321.419 371.730 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 50.311 53.484
2018 376.827 -16,7% față de anul precedent 383.105 377.987 5.118 -91,1% față de anul precedent 1.308 -96,4% față de anul precedent 0 0
2017 452.141 +10,1% față de anul precedent 455.846 398.076 57.770 -62,7% față de anul precedent 36.375 -69,0% față de anul precedent 0 0
2016 410.574 +13.817,8% față de anul precedent 412.152 257.302 154.850 117.322 0 0
2015 2.950 +220,7% față de anul precedent 2.950 17.079 0 0 Neraportat 14.218
2014 920 2.710 17.670 0 0 14.960 14.988

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 177.466 694.385 871.851 429.810 200.470 64.105
2023 297.200 731.780 1.028.980 419.388 303.846 8.546
2022 408.466 720.399 1.128.865 434.090 221.922 64.387
2021 214.180 487.623 701.803 128.372 236.687 122.564
2020 41.438 406.919 448.357 79.542 211.887 115.490
2019 63.888 184.930 248.818 18.733 163.667 2.530
2018 83.495 196.028 279.523 12.435 161.195 22.398
2017 2.038 180.003 182.041 17.029 40.385 122.589
2016 0 146.254 146.254 20.466 9.257 116.531
2015 0 9.113 9.113 7.643 0 1.470
2014 155 7.584 7.739 6.302 0 1.282

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 166.015 -50,5% față de anul precedent 705.836 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 335.210 -35,5% față de anul precedent 694.021 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 519.415 +568,5% față de anul precedent 609.450 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 77.704 -31,5% față de anul precedent 624.099 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 113.456 -35,7% față de anul precedent 334.901 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 176.303 +14,2% față de anul precedent 72.515 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 154.403 +142,9% față de anul precedent 125.999 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 63.564 +9,7% față de anul precedent 124.691 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 57.938 +52,0% față de anul precedent 88.316 Neraportat 2
2015 38.119 +69,2% față de anul precedent -29.006 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 22.527 -14.788 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
NMNICOLAE MARIUS DULGHERUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36238/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 16233/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.068.863 RON. Profit: 443.785 RON

Cifra de afaceri: 1.068.863 RON. Profit: 443.785 RON

Cifra de afaceri
1.068.863 RON +71.58% față de anul precedent
Profit net
443.785 RON +424.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
166.015 RON -50.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 622.966 RON. Profit: 84.571 RON

Cifra de afaceri: 622.966 RON. Profit: 84.571 RON

Cifra de afaceri
622.966 RON -35.41% față de anul precedent
Profit net
84.571 RON -80.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
335.210 RON -35.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 964.420 RON. Profit: 437.345 RON

Cifra de afaceri: 964.420 RON. Profit: 437.345 RON

Cifra de afaceri
964.420 RON -30.79% față de anul precedent
Profit net
437.345 RON +20.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
519.415 RON +568.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.393.375 RON. Profit: 361.473 RON

Cifra de afaceri: 1.393.375 RON. Profit: 361.473 RON

Cifra de afaceri
1.393.375 RON +37.2% față de anul precedent
Profit net
361.473 RON +37.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
77.704 RON -31.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.015.557 RON. Profit: 262.386 RON

Cifra de afaceri: 1.015.557 RON. Profit: 262.386 RON

Cifra de afaceri
1.015.557 RON +220.12% față de anul precedent
Profit net
262.386 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
113.456 RON -35.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 317.240 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 317.240 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
317.240 RON -15.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
53.484 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
176.303 RON +14.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 376.827 RON. Profit: 1.308 RON

Cifra de afaceri: 376.827 RON. Profit: 1.308 RON

Cifra de afaceri
376.827 RON -16.66% față de anul precedent
Profit net
1.308 RON -96.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
154.403 RON +142.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 452.141 RON. Profit: 36.375 RON

Cifra de afaceri: 452.141 RON. Profit: 36.375 RON

Cifra de afaceri
452.141 RON +10.12% față de anul precedent
Profit net
36.375 RON -69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
63.564 RON +9.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 410.574 RON. Profit: 117.322 RON

Cifra de afaceri: 410.574 RON. Profit: 117.322 RON

Cifra de afaceri
410.574 RON +13817.76% față de anul precedent
Profit net
117.322 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
57.938 RON +51.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.950 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.950 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.950 RON +220.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.218 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
38.119 RON +69.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 920 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 920 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
920 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.988 RON
Angajati
1
Datorii
22.527 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVISUAL CODE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7411 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

VISUAL CODE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7411 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

01.102026Mentiune · Buletin 36238/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
VISUAL CODE SRL
CUI
32697462
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
01.10.2026
Registrul Comerțului
J40/694/2014
EUID
ROONRC.J40/694/2014
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Strada ALEXANDRU MORUZZI, Nr. 4, Bl. B1, Scara 2, Etaj 1, Ap. 35
Județ
București
Număr încheiere
775910
Data încheierii
01.10.2026
Număr dosar
3516499
Data dosarului
03.09.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Carmen Gotu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3516499 din 03.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36238/2026 (PDF)
29.042026Mentiune · Buletin 16233/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
VISUAL CODE SRL
CUI
32697462
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
29.04.2026
Registrul Comerțului
J40/694/2014
EUID
ROONRC.J40/694/2014
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Strada ALEXANDRU MORUZZI, Nr. 4, Bl. B1, Scara 2, Etaj 1, Ap. 35
Județ
București
Număr încheiere
343930
Data încheierii
28.04.2026
Număr dosar
1646584
Data dosarului
22.04.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Maria Frînco

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Contract de comodat nr. 1 din 20.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 16233/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7411, Municipiul Bucureşti

ATELIERUL LUI NICOLAE S.R.L.
CUI: 38881617CAEN: 7411
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.109.306 RON
Profit
143.677 RON
Angajati
3
MARIANTI PROJECT DESIGN SRL
CUI: 37352243CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.163.099 RON
Profit
967.524 RON
Angajati
0
ARREDO DESIGN CONCEPT SRL
CUI: 33303604CAEN: 7411
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
848.776 RON
Profit
2.991 RON
Angajati
1
SURFACE ANATOMY SRL
CUI: 26697140CAEN: 7411
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.727.673 RON
Profit
268.910 RON
Angajati
15
PARTY PAK EVENTS SRL
CUI: 25071210CAEN: 7411
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2009-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
347.986 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7411, Municipiul Bucureşti

EOSOL DESIGN SRL
CUI: 32446223CAEN: 7411
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.843 RON
Profit
76.617 RON
Angajati
1
SKINDROME SRL
CUI: 33090360CAEN: 7411
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
553.653 RON
Profit
69.630 RON
Angajati
3
ALLISTRATION SRL
CUI: 31449230CAEN: 7411
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.707 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

STUDIO AMSOLUŢII SRL
CUI: 32697446CAEN: 1814
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
409.282 RON
Profit
107.988 RON
Angajati
4
DABO AUTO CONSULTING SRL
CUI: 32697519CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
515.046 RON
Profit
185.376 RON
Angajati
1
MOBROOM HOME EXPERT DESIGN SRL
CUI: 32698042CAEN: 3109
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.710 RON
Profit
72.714 RON
Angajati
2
IZIBIZ CONSULTING SRL
CUI: 32666113CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.880 RON
Profit
72.340 RON
Angajati
1
DIZAK KETEX SRL
CUI: 32720522CAEN: 7911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.770 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MONDO WORKERS SRL
CUI: 32403826CAEN: 7810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
755.563 RON
Profit
6.518 RON
Angajati
4
VLAD COM REAL SRL
CUI: 32994099CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.579 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DOG ELITE SRL
CUI: 29127780CAEN: 7500
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.616 RON
Profit
25.182 RON
Angajati
0
CONSANDY SERV CONSULT SRL
CUI: 35339841CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.905.178 RON
Profit
1.039.147 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VISUAL CODE SRL?

CUI-ul VISUAL CODE SRL este 32697462.

Unde este sediul VISUAL CODE SRL?

VISUAL CODE SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str ALEXANDRU MORUZZI nr. 4, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata VISUAL CODE SRL?

VISUAL CODE SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VISUAL CODE SRL in 2024?

In 2024, VISUAL CODE SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.068.863 RON.

Cati angajati are VISUAL CODE SRL?

VISUAL CODE SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are VISUAL CODE SRL?

VISUAL CODE SRL are codul CAEN principal 7411 (Activități de design industrial și vestimentar).

Ce profit a inregistrat VISUAL CODE SRL in 2024?

VISUAL CODE SRL a inregistrat un profit net de 443.785 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.