Activ

AROSA FOOD SRL

CUI: 32710731
CIF: 32710731
Reg. Com.: J32/70/2014
CAEN: 4639
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 ianuarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:32

Despre AROSA FOOD SRL

AROSA FOOD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Sibiu, judetul SIBIU, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4639), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AROSA FOOD SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
2.350 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
579 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
7 RON
Casa & conturi bănci
572 RON
Capital propriu
-100.479 RON

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Mun. Sibiu, Şos. Alba Iulia nr. 150

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Şos. Alba Iulia nr. 150
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Şos. Alba Iulia nr. 150
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.01.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-2.350 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.350 RON 2.331 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.350 RON 2.331 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.350 RON 2.331 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 579 RON 686 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 579 RON 686 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 7 RON 452 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 572 RON 234 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 101.058 RON 98.815 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -100.479 RON -98.129 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active579RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

17.453,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale579 RON
Datorii totale101.058 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-17.353,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 2.350 0 0 2.350 2.350
2023 0 0 2.331 0 0 2.331 2.331
2022 0 0 2.381 0 0 2.381 2.381
2021 0 1 2.653 0 0 2.652 2.652
2020 0 1 647 0 0 646 646
2019 0 1 1.073 0 0 1.072 1.072
2018 0 1 19.743 0 0 19.742 19.742
2017 0 2 19.755 0 0 19.753 19.753
2016 0 0 20.864 0 0 20.864 20.864
2015 0 2 20.056 0 0 Neraportat 20.054

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 579 579 0 7 572
2023 0 686 686 0 452 234
2022 0 501 501 0 7 494
2021 0 781 781 0 7 774
2020 0 280 280 0 7 273
2019 0 374 374 0 7 367
2018 0 564 564 354 7 203
2017 0 707 707 354 7 346
2016 0 460 460 354 7 99
2015 0 914 914 354 7 553

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 101.058 +2,3% față de anul precedent -100.479 Neraportat 0
2023 98.815 +2,6% față de anul precedent -98.129 Neraportat 0
2022 96.299 +2,2% față de anul precedent -95.798 Neraportat 0
2021 94.197 +3,5% față de anul precedent -93.416 Neraportat 0
2020 91.045 +0,6% față de anul precedent -90.765 Neraportat 0
2019 90.493 +1,0% față de anul precedent -90.119 Neraportat 0
2018 89.610 +28,0% față de anul precedent -89.046 Neraportat 0
2017 70.010 +40,0% față de anul precedent -69.303 Neraportat 0
2016 50.010 +69,0% față de anul precedent -49.550 Neraportat 0
2015 29.600 -28.686 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.350 RON
Angajati
0
Datorii
101.058 RON +2.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.331 RON
Angajati
0
Datorii
98.815 RON +2.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.381 RON
Angajati
0
Datorii
96.299 RON +2.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.652 RON
Angajati
0
Datorii
94.197 RON +3.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
646 RON
Angajati
0
Datorii
91.045 RON +0.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.072 RON
Angajati
0
Datorii
90.493 RON +0.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.742 RON
Angajati
0
Datorii
89.610 RON +28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.753 RON
Angajati
0
Datorii
70.010 RON +39.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.864 RON
Angajati
0
Datorii
50.010 RON +68.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.054 RON
Angajati
0
Datorii
29.600 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAROSA FOOD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4639 in Mun. Sibiu (SIBIU)

AROSA FOOD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4639 in Mun. Sibiu (SIBIU)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4639, Sibiu

NATURSTORE SRL
CUI: 32168054CAEN: 4639
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2013-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.577.718 RON
Profit
0 RON
Angajati
11
ŞTEFY&FLY GROUP SRL
CUI: 31151763CAEN: 4639
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2013-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.777 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Sibiu

ROMANA ANDI CONSTRUCT SRL
CUI: 32710715CAEN: 6812
Activ
SIBIU, Orş. Cisnădie2014-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
897.384 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ALŞTEF PRODUCT SRL
CUI: 32710766CAEN: 4799
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2014-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.007 RON
Profit
11.706 RON
Angajati
1
DERMA ESTHETIC CENTER SRL
CUI: 32685522CAEN: 8622
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2014-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
685.930 RON
Profit
207.421 RON
Angajati
6
INVEROS S.R.L.
CUI: 32720883CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2014-01-29
fara e-Factura
MAGIC STUDIO ART SRL
CUI: 32383699CAEN: 9622
Activ
SIBIU, Orş. Avrig2013-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.450 RON
Profit
36.458 RON
Angajati
1
RADA ASO SRL
CUI: 32968740CAEN: 4711
Activ
SIBIU, Sat Şeica Mare Com. Şeica Mare2014-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
542.543 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TATAIE AUTO SRL
CUI: 29186077CAEN: 4619
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2011-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
488.996 RON
Profit
363.665 RON
Angajati
1
FIA VET S.R.L.
CUI: 35319585CAEN: 7500
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2015-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
546.296 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MON PETIT S.R.L.
CUI: 47562803CAEN: 1071
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2023-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
793.462 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AROSA FOOD SRL?

CUI-ul AROSA FOOD SRL este 32710731.

Unde este sediul AROSA FOOD SRL?

AROSA FOOD SRL are sediul in Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Şos. Alba Iulia nr. 150, Mun. Sibiu, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata AROSA FOOD SRL?

AROSA FOOD SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AROSA FOOD SRL in 2024?

In 2024, AROSA FOOD SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are AROSA FOOD SRL?

AROSA FOOD SRL are codul CAEN principal 4639 (Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat AROSA FOOD SRL in 2024?

AROSA FOOD SRL a inregistrat o pierdere neta de 2.350 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.