Activ Plătitor TVA

ABI ROPLATI S.R.L.

CUI: 32710782
CIF: RO32710782
Reg. Com.: J2014000066205
CAEN: 4778
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 ianuarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:29

Despre ABI ROPLATI S.R.L.

ABI ROPLATI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Deva, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi" (cod CAEN 4778), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ABI ROPLATI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 11.920.796 RON, in crestere fata de anul precedent (+5.6%). Profitul net inregistrat a fost de 690.420 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 24, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.527.760 RON in 2014 la 11.920.796 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
11.920.796 RON
Venituri totale
12.056.622 RON
Cheltuieli totale
11.216.896 RON
Profit brut
839.726 RON
Profit net
690.420 RON
Marja profit net
5,79%
Active imobilizate
2.584.935 RON
Active circulante
1.731.980 RON
Stocuri
692.303 RON
Creanțe
356.295 RON
Casa & conturi bănci
683.382 RON
Capital propriu
1.032.967 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Cal. Zarandului nr. 55 B
Telefon0040354086250
Fax0040354086251

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Cal. Zarandului nr. 55 B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Cal. Zarandului nr. 55 B
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.01.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Hunedoara
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
11.920.796 RON
Rezultat net
690.420 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 11.920.796 RON 11.290.902 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 12.056.622 RON 11.456.914 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 11.216.896 RON 10.339.166 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 839.726 RON 1.117.748 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 690.420 RON 960.697 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.584.935 RON 2.894.761 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.731.980 RON 3.119.474 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.316.915 RON 6.014.235 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 692.303 RON 903.680 RON
CreanțeSume de încasat 356.295 RON 336.087 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 683.382 RON 1.879.707 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.283.948 RON 3.871.688 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.032.967 RON 2.142.547 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 24 persoane 31 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active4.316.915RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

76,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.316.915 RON
Datorii totale3.283.948 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
16,0 %Profit net / active totale
ROE
66,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,53 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
23,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 11.920.796 +5,6% față de anul precedent 12.056.622 11.216.896 839.726 -24,9% față de anul precedent 690.420 -28,1% față de anul precedent 0 0
2023 11.290.902 -16,4% față de anul precedent 11.456.914 10.339.166 1.117.748 -7,3% față de anul precedent 960.697 -2,4% față de anul precedent 0 0
2022 13.505.855 +10,8% față de anul precedent 13.572.248 12.366.053 1.206.195 +134,9% față de anul precedent 984.193 +132,9% față de anul precedent 0 0
2021 12.185.357 +4,2% față de anul precedent 12.249.857 11.736.395 513.462 +21,4% față de anul precedent 422.513 +23,6% față de anul precedent 0 0
2020 11.694.957 -23,3% față de anul precedent 11.812.308 11.389.254 423.054 -49,8% față de anul precedent 341.792 -48,8% față de anul precedent 0 0
2019 15.256.030 +1,8% față de anul precedent 15.405.343 14.563.123 842.220 -9,5% față de anul precedent 668.056 -12,1% față de anul precedent 0 0
2018 14.982.432 +12,6% față de anul precedent 15.030.648 14.100.073 930.575 -7,6% față de anul precedent 759.887 -7,8% față de anul precedent 0 0
2017 13.301.502 +10,6% față de anul precedent 13.563.544 12.556.572 1.006.972 +42,8% față de anul precedent 824.085 +48,0% față de anul precedent 0 0
2016 12.030.112 +53,8% față de anul precedent 12.070.734 11.365.493 705.241 -42,6% față de anul precedent 556.985 -43,7% față de anul precedent 0 0
2015 7.822.658 +412,0% față de anul precedent 7.846.374 6.618.456 1.227.918 +331,3% față de anul precedent 988.856 +313,4% față de anul precedent 0 0
2014 1.527.760 1.534.054 1.249.352 284.702 239.214 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.584.935 1.731.980 4.316.915 692.303 356.295 683.382
2023 2.894.761 3.119.474 6.014.235 903.680 336.087 1.879.707
2022 2.652.034 2.095.179 4.747.213 783.105 430.657 881.417
2021 3.399.741 2.139.554 5.539.295 964.875 210.681 963.998
2020 2.985.052 1.691.650 4.676.702 838.879 322.476 530.295
2019 1.889.872 2.589.378 4.479.250 963.324 397.194 1.228.860
2018 1.799.631 1.622.613 3.422.244 647.944 235.639 239.030
2017 1.517.288 1.133.716 2.651.004 610.185 153.947 369.584
2016 1.195.220 1.741.825 2.937.045 626.104 215.180 900.541
2015 228.322 1.382.339 1.610.661 299.950 417.246 665.143
2014 69.551 979.055 1.048.606 595.706 109.992 273.357

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.283.948 -15,2% față de anul precedent 1.032.967 Neraportat 24 -22,6% față de anul precedent
2023 3.871.688 +18,6% față de anul precedent 2.142.547 Neraportat 31 -34,0% față de anul precedent
2022 3.265.363 -28,2% față de anul precedent 1.481.850 Neraportat 47 -4,1% față de anul precedent
2021 4.545.227 +36,9% față de anul precedent 1.116.822 Neraportat 49 -9,3% față de anul precedent
2020 3.319.611 +19,9% față de anul precedent 1.379.481 Neraportat 54 -15,6% față de anul precedent
2019 2.768.211 +78,4% față de anul precedent 1.732.529 Neraportat 64 -8,6% față de anul precedent
2018 1.552.024 +1,4% față de anul precedent 1.923.117 Neraportat 70 +7,7% față de anul precedent
2017 1.530.677 -17,3% față de anul precedent 1.160.623 Neraportat 65 +8,3% față de anul precedent
2016 1.849.871 +386,0% față de anul precedent 1.087.174 Neraportat 60 +160,9% față de anul precedent
2015 380.672 -54,5% față de anul precedent 1.229.989 Neraportat 23 +35,3% față de anul precedent
2014 836.456 241.214 Neraportat 17

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

36din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ABANA BOCEAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6880/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 11.920.796 RON. Profit: 690.420 RON

Cifra de afaceri: 11.920.796 RON. Profit: 690.420 RON

Cifra de afaceri
11.920.796 RON +5.58% față de anul precedent
Profit net
690.420 RON -28.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 -22.58% față de anul precedent
Datorii
3.283.948 RON -15.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 11.290.902 RON. Profit: 960.697 RON

Cifra de afaceri: 11.290.902 RON. Profit: 960.697 RON

Cifra de afaceri
11.290.902 RON -16.4% față de anul precedent
Profit net
960.697 RON -2.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
31 -34.04% față de anul precedent
Datorii
3.871.688 RON +18.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 13.505.855 RON. Profit: 984.193 RON

Cifra de afaceri: 13.505.855 RON. Profit: 984.193 RON

Cifra de afaceri
13.505.855 RON +10.84% față de anul precedent
Profit net
984.193 RON +132.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
47 -4.08% față de anul precedent
Datorii
3.265.363 RON -28.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 12.185.357 RON. Profit: 422.513 RON

Cifra de afaceri: 12.185.357 RON. Profit: 422.513 RON

Cifra de afaceri
12.185.357 RON +4.19% față de anul precedent
Profit net
422.513 RON +23.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
49 -9.26% față de anul precedent
Datorii
4.545.227 RON +36.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 11.694.957 RON. Profit: 341.792 RON

Cifra de afaceri: 11.694.957 RON. Profit: 341.792 RON

Cifra de afaceri
11.694.957 RON -23.34% față de anul precedent
Profit net
341.792 RON -48.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
54 -15.62% față de anul precedent
Datorii
3.319.611 RON +19.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 15.256.030 RON. Profit: 668.056 RON

Cifra de afaceri: 15.256.030 RON. Profit: 668.056 RON

Cifra de afaceri
15.256.030 RON +1.83% față de anul precedent
Profit net
668.056 RON -12.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
64 -8.57% față de anul precedent
Datorii
2.768.211 RON +78.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 14.982.432 RON. Profit: 759.887 RON

Cifra de afaceri: 14.982.432 RON. Profit: 759.887 RON

Cifra de afaceri
14.982.432 RON +12.64% față de anul precedent
Profit net
759.887 RON -7.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
70 +7.69% față de anul precedent
Datorii
1.552.024 RON +1.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 13.301.502 RON. Profit: 824.085 RON

Cifra de afaceri: 13.301.502 RON. Profit: 824.085 RON

Cifra de afaceri
13.301.502 RON +10.57% față de anul precedent
Profit net
824.085 RON +47.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
65 +8.33% față de anul precedent
Datorii
1.530.677 RON -17.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 12.030.112 RON. Profit: 556.985 RON

Cifra de afaceri: 12.030.112 RON. Profit: 556.985 RON

Cifra de afaceri
12.030.112 RON +53.79% față de anul precedent
Profit net
556.985 RON -43.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
60 +160.87% față de anul precedent
Datorii
1.849.871 RON +385.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 7.822.658 RON. Profit: 988.856 RON

Cifra de afaceri: 7.822.658 RON. Profit: 988.856 RON

Cifra de afaceri
7.822.658 RON +412.03% față de anul precedent
Profit net
988.856 RON +313.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 +35.29% față de anul precedent
Datorii
380.672 RON -54.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.527.760 RON. Profit: 239.214 RON

Cifra de afaceri: 1.527.760 RON. Profit: 239.214 RON

Cifra de afaceri
1.527.760 RON
Profit net
239.214 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17
Datorii
836.456 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataABI ROPLATI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

ABI ROPLATI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.022026Mentiune · Buletin 6880/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 11.02.2026

Companie
ABI ROPLATI S.R.L.
CUI
32710782
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.02.2026
Registrul Comerțului
J2014000066205
EUID
ROONRC.J2014000066205
Sediu
Jud. Hunedoara, Municipiul Deva, Calea ZĂRANDULUI, Nr. 55 B, Etaj Parter
Județ
Hunedoara
Număr încheiere
143941
Data încheierii
19.02.2026
Număr dosar
716711
Data dosarului
17.02.2026
Tribunal
Hunedoara
Registrator
Bianca-Maria Penişoară

Subiecte

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 11.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6880/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4778, Hunedoara

INSTANT INTERNATIONAL SRL
CUI: 6325370CAEN: 4778
Activ
HUNEDOARA, Orş. Simeria1994-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.764.615 RON
Profit
52.111 RON
Angajati
79
VOG GAZ DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 39686533CAEN: 4778
Activ
HUNEDOARA, Orş. Haţeg2018-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.879.725 RON
Profit
110.556 RON
Angajati
17
OPTIMED COM AP SRL
CUI: 2134785CAEN: 4778
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.313.771 RON
Profit
1.138.478 RON
Angajati
10
TOPWATER S.R.L.
CUI: 30310232CAEN: 4778
Activ
HUNEDOARA, Sat Chimindia Com. Hărău2012-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.022.659 RON
Profit
149.393 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4778, Hunedoara

SARMISMAR S.R.L.
CUI: 32403605CAEN: 4778
Activ
HUNEDOARA, Sat Sarmizegetusa Com. Sarmizegetusa2013-10-28
fara e-Factura
MAXIM BIBI S.R.L.
CUI: 32369791CAEN: 4778
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2013-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.405 RON
Profit
9.553 RON
Angajati
0
ALEGE PENTRU TINE S.R.L.
CUI: 33633670CAEN: 4778
Activ
HUNEDOARA, Mun. Brad2014-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.000 RON
Profit
142.521 RON
Angajati
1

Alte firme din Hunedoara

SEO LOGISTICS COMPANY S.R.L.
CUI: 32702640CAEN: 5226
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2014-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.897.604 RON
Profit
265.370 RON
Angajati
1
ABI HIDROPOWER S.R.L.
CUI: 32710804CAEN: 3511
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2014-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
129.514 RON
Angajati
0
RAIO TRANSVEST S.R.L.
CUI: 32662413CAEN: 4941
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2014-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.322 RON
Profit
1.320 RON
Angajati
1
SMART TOOLS S.R.L.
CUI: 32724257CAEN: 4662
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2014-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
630.375 RON
Profit
61.847 RON
Angajati
0
QUINTY LOGO LIGHT S.R.L.
CUI: 32282198CAEN: 2553
Activ
HUNEDOARA, Sat Certeju de Sus Com. Certeju de Sus2013-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
740.621 RON
Profit
317.124 RON
Angajati
1
BOGDAND SOUND S.R.L.
CUI: 33021441CAEN: 9001
Activ
HUNEDOARA, Mun. Brad2014-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.750 RON
Profit
5.320 RON
Angajati
0
GARDEN DECO DESIGN SRL
CUI: 27225692CAEN: 2366
Activ
HUNEDOARA, Sat Bârcea Mare Orş. Simeria2010-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.713.226 RON
Profit
99.017 RON
Angajati
16
FUL DELUXE SRL
CUI: 36168294CAEN: 4933
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2016-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.034 RON
Profit
4.901 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ABI ROPLATI S.R.L.?

CUI-ul ABI ROPLATI S.R.L. este 32710782.

Unde este sediul ABI ROPLATI S.R.L.?

ABI ROPLATI S.R.L. are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Cal. Zarandului nr. 55 B, Mun. Deva, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata ABI ROPLATI S.R.L.?

ABI ROPLATI S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ABI ROPLATI S.R.L. in 2024?

In 2024, ABI ROPLATI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 11.920.796 RON.

Cati angajati are ABI ROPLATI S.R.L.?

ABI ROPLATI S.R.L. a raportat un numar mediu de 24 salariati in 2024.

Ce activitate are ABI ROPLATI S.R.L.?

ABI ROPLATI S.R.L. are codul CAEN principal 4778 (Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi).

Ce profit a inregistrat ABI ROPLATI S.R.L. in 2024?

ABI ROPLATI S.R.L. a inregistrat un profit net de 690.420 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.