Activ e‑Factură

BRILLANCY SRL

CUI: 32791990
CIF: 32791990
Reg. Com.: J30/115/2014
CAEN: 4789
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 februarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 04:18

Despre BRILLANCY SRL

BRILLANCY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4789). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BRILLANCY SRL a raportat o cifra de afaceri de 103.100 RON, in crestere fata de anul precedent (+15.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 17.400 RON in 2014 la 103.100 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
103.100 RON
Venituri totale
103.120 RON
Cheltuieli totale
120.804 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
24.245 RON
Active circulante
67.394 RON
Stocuri
36.651 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
30.743 RON
Capital propriu
81.873 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Kaffka Margit nr. 12, 440125

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Kaffka Margit nr. 12, 440125
Cod poștal: 440125
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Kaffka Margit nr. 12, 440125
Cod postal
440125
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.02.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
103.100 RON
Rezultat net
-18.695 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 103.100 RON 89.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 103.120 RON 89.010 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 120.804 RON 108.632 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 17.684 RON 19.622 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 18.695 RON 20.495 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 24.245 RON 45.027 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 67.394 RON 65.027 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 91.639 RON 110.054 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 36.651 RON 57.042 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 30.743 RON 7.985 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 9.766 RON 9.486 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 81.873 RON 100.568 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active91.639RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

10,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale91.639 RON
Datorii totale9.766 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,90 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
89,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 103.100 +15,8% față de anul precedent 103.120 120.804 0 0 17.684 18.695
2023 89.000 +18,9% față de anul precedent 89.010 108.632 0 0 19.622 20.495
2022 74.850 +33,2% față de anul precedent 74.850 96.662 0 0 21.812 22.524
2021 56.200 -68,1% față de anul precedent 56.297 58.747 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.450 2.938
2020 176.085 +16,3% față de anul precedent 176.085 95.356 80.729 +66,5% față de anul precedent 79.075 +68,2% față de anul precedent 0 0
2019 151.425 +45,6% față de anul precedent 151.425 102.924 48.501 +117,7% față de anul precedent 47.014 +121,3% față de anul precedent 0 0
2018 104.025 -0,9% față de anul precedent 104.025 81.741 22.284 -46,9% față de anul precedent 21.244 -48,1% față de anul precedent 0 0
2017 104.965 +28,2% față de anul precedent 104.965 62.969 41.996 +9,3% față de anul precedent 40.947 +11,3% față de anul precedent 0 0
2016 81.885 +79,4% față de anul precedent 81.885 43.465 38.420 36.800 0 0
2015 45.650 +162,4% față de anul precedent 45.650 49.601 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 5.321
2014 17.400 17.400 16.345 1.055 533 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 24.245 67.394 91.639 36.651 0 30.743
2023 45.027 65.027 110.054 57.042 0 7.985
2022 65.808 73.544 139.352 51.759 71 21.714
2021 0 152.388 152.388 69.644 190 82.554
2020 0 204.728 204.728 60.581 0 144.147
2019 0 167.091 167.091 87.949 0 79.142
2018 0 123.380 123.380 73.084 0 50.296
2017 0 121.489 121.489 38.852 0 82.637
2016 0 81.710 81.710 37.463 0 44.247
2015 0 21.717 21.717 16.006 0 5.711
2014 0 25.267 25.267 4.942 0 20.325

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 9.766 +3,0% față de anul precedent 81.873 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 9.486 -48,1% față de anul precedent 100.568 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 18.290 +107,8% față de anul precedent 121.062 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 8.802 +631,1% față de anul precedent 143.586 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 1.204 -54,5% față de anul precedent 203.524 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 2.643 -55,6% față de anul precedent 164.448 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 5.946 -76,5% față de anul precedent 117.434 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 25.299 -4,4% față de anul precedent 96.190 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2016 26.449 +0,6% față de anul precedent 55.261 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 26.305 +7,2% față de anul precedent -4.588 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 24.534 733 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 103.100 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 103.100 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
103.100 RON +15.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.695 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.766 RON +2.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 89.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 89.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
89.000 RON +18.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.495 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.486 RON -48.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 74.850 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 74.850 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
74.850 RON +33.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.524 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.290 RON +107.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 56.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.200 RON -68.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.938 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.802 RON +631.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 176.085 RON. Profit: 79.075 RON

Cifra de afaceri: 176.085 RON. Profit: 79.075 RON

Cifra de afaceri
176.085 RON +16.29% față de anul precedent
Profit net
79.075 RON +68.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
1.204 RON -54.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 151.425 RON. Profit: 47.014 RON

Cifra de afaceri: 151.425 RON. Profit: 47.014 RON

Cifra de afaceri
151.425 RON +45.57% față de anul precedent
Profit net
47.014 RON +121.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
2.643 RON -55.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 104.025 RON. Profit: 21.244 RON

Cifra de afaceri: 104.025 RON. Profit: 21.244 RON

Cifra de afaceri
104.025 RON -0.9% față de anul precedent
Profit net
21.244 RON -48.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
5.946 RON -76.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 104.965 RON. Profit: 40.947 RON

Cifra de afaceri: 104.965 RON. Profit: 40.947 RON

Cifra de afaceri
104.965 RON +28.19% față de anul precedent
Profit net
40.947 RON +11.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
25.299 RON -4.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 81.885 RON. Profit: 36.800 RON

Cifra de afaceri: 81.885 RON. Profit: 36.800 RON

Cifra de afaceri
81.885 RON +79.38% față de anul precedent
Profit net
36.800 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.449 RON +0.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 45.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 45.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
45.650 RON +162.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.321 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.305 RON +7.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 17.400 RON. Profit: 533 RON

Cifra de afaceri: 17.400 RON. Profit: 533 RON

Cifra de afaceri
17.400 RON
Profit net
533 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
24.534 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBRILLANCY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4789 in Mun. Satu Mare (SATU MARE)

BRILLANCY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4789 in Mun. Satu Mare (SATU MARE)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4789, Satu Mare

ESQZET CONCEPT S.R.L.
CUI: 47786444CAEN: 4789
Activ
SATU MARE, Sat Ghirişa Com. Beltiug2023-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.284 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EPIC SCENT S.R.L.
CUI: 48358110CAEN: 4789
Activ
SATU MARE, Sat Ghirişa Com. Beltiug2023-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.003 RON
Profit
48.133 RON
Angajati
1
IOVA CRISTINA S.R.L.
CUI: 16725242CAEN: 4789
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2004-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.995 RON
Profit
19.771 RON
Angajati
1
SIMA ALIN S.R.L.
CUI: 15632013CAEN: 4789
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2003-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.742 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4789, Satu Mare

MARODAR ART SRL
CUI: 30706661CAEN: 4789
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2012-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.792 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HANOSZ MARIA S.R.L.
CUI: 41601121CAEN: 4789
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2019-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.839 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STALIN TRADING S.R.L.
CUI: 29119779CAEN: 4789
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2011-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.930.580 RON
Profit
19.367 RON
Angajati
5
VASI & ERIC GSM S.R.L.
CUI: 42283638CAEN: 4789
Activ
SATU MARE, Orş. Ardud2020-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.520 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Satu Mare

DIDIBICA SRL
CUI: 32791981CAEN: 4791
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2014-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BOBIRKA CULT SRL
CUI: 32832089CAEN: 7021
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2014-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.000 RON
Profit
7.990 RON
Angajati
0
SUXUL CAF SRL
CUI: 32413340CAEN: 5630
Activ
SATU MARE, Sat Halmeu Com. Halmeu2013-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.104 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AMOPIG MEAT SRL
CUI: 33212654CAEN: 0146
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2014-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.112.715 RON
Profit
131.292 RON
Angajati
6
TOP FERMA SRL
CUI: 27484018CAEN: 0111
Activ
SATU MARE, Sat Craidorolţ Com. Craidorolţ2010-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.376.554 RON
Profit
568.880 RON
Angajati
4
PETROFRANC SM SRL
CUI: 36460263CAEN: 8299
Activ
SATU MARE, Sat Apateu Com. Culciu2016-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.403.269 RON
Profit
40.783 RON
Angajati
19

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BRILLANCY SRL?

CUI-ul BRILLANCY SRL este 32791990.

Unde este sediul BRILLANCY SRL?

BRILLANCY SRL are sediul in Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Kaffka Margit nr. 12, 440125, Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata BRILLANCY SRL?

BRILLANCY SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BRILLANCY SRL in 2024?

In 2024, BRILLANCY SRL a raportat o cifra de afaceri de 103.100 RON.

Cati angajati are BRILLANCY SRL?

BRILLANCY SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BRILLANCY SRL?

BRILLANCY SRL are codul CAEN principal 4789.

Ce profit a inregistrat BRILLANCY SRL in 2024?

BRILLANCY SRL a inregistrat o pierdere neta de 18.695 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.