Activ Plătitor TVA

GEOAGRI CADASTRU SRL

CUI: 32793427
CIF: RO32793427
Reg. Com.: J2014001788409
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 februarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 02:31

Despre GEOAGRI CADASTRU SRL

GEOAGRI CADASTRU SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GEOAGRI CADASTRU SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.685.907 RON, in scadere fata de anul precedent (-30.5%). Profitul net inregistrat a fost de 699.604 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 69, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 499.471 RON in 2014 la 7.685.907 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. In ultimele 12 luni au fost publicate 2 modificari in Monitorul Oficial pentru aceasta firma. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
7.685.907 RON
Venituri totale
9.112.186 RON
Cheltuieli totale
8.267.173 RON
Profit brut
845.013 RON
Profit net
699.604 RON
Marja profit net
9,10%
Active imobilizate
2.033.222 RON
Active circulante
5.071.312 RON
Stocuri
4.081.163 RON
Creanțe
353.585 RON
Casa & conturi bănci
636.564 RON
Capital propriu
3.916.464 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld. Pierre de Coubertin nr. 3-5
Detalii adresaCLĂDIREA OFFICE BUILDING. CAMERA 5V

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld. Pierre de Coubertin nr. 3-5
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld. Pierre de Coubertin nr. 3-5
Detalii
CLĂDIREA OFFICE BUILDING. CAMERA 5V
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.02.2014
Organ fiscal competent
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
7.685.907 RON
Rezultat net
699.604 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 7.685.907 RON 11.064.006 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 9.112.186 RON 13.348.668 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 8.267.173 RON 9.835.478 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 845.013 RON 3.513.190 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 699.604 RON 3.056.772 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.033.222 RON 1.757.409 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 5.071.312 RON 4.288.125 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 7.104.534 RON 6.045.534 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.081.163 RON 2.678.699 RON
CreanțeSume de încasat 353.585 RON 233.747 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 636.564 RON 1.375.679 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.983.762 RON 821.832 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.916.464 RON 5.066.860 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 69 persoane 80 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active7.104.534RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

42,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale7.104.534 RON
Datorii totale2.983.762 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,8 %Profit net / active totale
ROE
17,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,70 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
55,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 7.685.907 -30,5% față de anul precedent 9.112.186 8.267.173 845.013 -76,0% față de anul precedent 699.604 -77,1% față de anul precedent 0 0
2023 11.064.006 +25,8% față de anul precedent 13.348.668 9.835.478 3.513.190 +19,3% față de anul precedent 3.056.772 +21,1% față de anul precedent 0 0
2022 8.797.383 +218,7% față de anul precedent 8.828.458 5.883.245 2.945.213 +912,4% față de anul precedent 2.523.525 +848,1% față de anul precedent 0 0
2021 2.760.563 +60,1% față de anul precedent 3.279.232 2.988.306 290.926 +153,1% față de anul precedent 266.166 +167,1% față de anul precedent 0 0
2020 1.724.282 +5,8% față de anul precedent 1.730.349 1.615.421 114.928 -72,5% față de anul precedent 99.669 -75,2% față de anul precedent 0 0
2019 1.630.283 +48,2% față de anul precedent 1.631.412 1.214.059 417.353 +1.294,4% față de anul precedent 402.031 +2.026,5% față de anul precedent 0 0
2018 1.100.346 +10,1% față de anul precedent 1.101.279 1.071.348 29.931 +41,5% față de anul precedent 18.906 +69,5% față de anul precedent 0 0
2017 999.733 -6,7% față de anul precedent 999.963 978.810 21.153 -42,4% față de anul precedent 11.152 -59,4% față de anul precedent 0 0
2016 1.071.809 -13,8% față de anul precedent 1.072.534 1.035.783 36.751 +117,9% față de anul precedent 27.463 +229,7% față de anul precedent 0 0
2015 1.243.087 +148,9% față de anul precedent 1.244.804 1.227.938 16.866 -89,1% față de anul precedent 8.330 -93,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 499.471 500.061 345.003 155.058 132.096 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.033.222 5.071.312 7.104.534 4.081.163 353.585 636.564
2023 1.757.409 4.288.125 6.045.534 2.678.699 233.747 1.375.679
2022 1.007.063 3.187.557 4.194.620 489.277 652.922 2.045.358
2021 224.493 1.102.232 1.326.725 504.464 155.450 442.318
2020 45.741 982.363 1.028.104 0 583.989 398.374
2019 10.410 773.416 783.826 0 292.690 480.726
2018 9.047 316.146 325.193 0 232.432 83.714
2017 25.426 329.278 354.704 0 237.223 92.055
2016 50.993 286.850 337.843 0 233.211 53.639
2015 76.409 263.226 339.635 0 98.751 164.475
2014 13.933 255.444 269.377 0 101.370 154.074

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.983.762 +263,1% față de anul precedent 3.916.464 Neraportat 69 -13,8% față de anul precedent
2023 821.832 +41,2% față de anul precedent 5.066.860 Neraportat 80 +53,9% față de anul precedent
2022 582.057 +107,4% față de anul precedent 3.510.088 Neraportat 52 +62,5% față de anul precedent
2021 280.672 +11,9% față de anul precedent 986.563 Neraportat 32 +45,5% față de anul precedent
2020 250.764 +81,9% față de anul precedent 720.397 Neraportat 22 +29,4% față de anul precedent
2019 137.826 +55,2% față de anul precedent 620.728 Neraportat 17 -5,6% față de anul precedent
2018 88.782 -37,1% față de anul precedent 218.697 Neraportat 18 -5,3% față de anul precedent
2017 141.149 -0,0% față de anul precedent 199.791 Neraportat 19 -9,5% față de anul precedent
2016 141.196 -19,3% față de anul precedent 188.639 Neraportat 21 0,0% față de anul precedent
2015 174.879 +48,8% față de anul precedent 161.176 Neraportat 21 +425,0% față de anul precedent
2014 117.562 152.846 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

37din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
TATINITA AXENTEadministratorNeraportatăNeraportată
RBRadu-Florian BelloiuadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2026 3 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33243/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3869/2026sedii secundare
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 1350/2026modificare durată mandat persoane împuternicite

modificare durată mandat persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 7.685.907 RON. Profit: 699.604 RON

Cifra de afaceri: 7.685.907 RON. Profit: 699.604 RON

Cifra de afaceri
7.685.907 RON -30.53% față de anul precedent
Profit net
699.604 RON -77.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
69 -13.75% față de anul precedent
Datorii
2.983.762 RON +263.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 11.064.006 RON. Profit: 3.056.772 RON

Cifra de afaceri: 11.064.006 RON. Profit: 3.056.772 RON

Cifra de afaceri
11.064.006 RON +25.76% față de anul precedent
Profit net
3.056.772 RON +21.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
80 +53.85% față de anul precedent
Datorii
821.832 RON +41.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 8.797.383 RON. Profit: 2.523.525 RON

Cifra de afaceri: 8.797.383 RON. Profit: 2.523.525 RON

Cifra de afaceri
8.797.383 RON +218.68% față de anul precedent
Profit net
2.523.525 RON +848.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
52 +62.5% față de anul precedent
Datorii
582.057 RON +107.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.760.563 RON. Profit: 266.166 RON

Cifra de afaceri: 2.760.563 RON. Profit: 266.166 RON

Cifra de afaceri
2.760.563 RON +60.1% față de anul precedent
Profit net
266.166 RON +167.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 +45.45% față de anul precedent
Datorii
280.672 RON +11.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.724.282 RON. Profit: 99.669 RON

Cifra de afaceri: 1.724.282 RON. Profit: 99.669 RON

Cifra de afaceri
1.724.282 RON +5.77% față de anul precedent
Profit net
99.669 RON -75.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 +29.41% față de anul precedent
Datorii
250.764 RON +81.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.630.283 RON. Profit: 402.031 RON

Cifra de afaceri: 1.630.283 RON. Profit: 402.031 RON

Cifra de afaceri
1.630.283 RON +48.16% față de anul precedent
Profit net
402.031 RON +2026.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 -5.56% față de anul precedent
Datorii
137.826 RON +55.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.100.346 RON. Profit: 18.906 RON

Cifra de afaceri: 1.100.346 RON. Profit: 18.906 RON

Cifra de afaceri
1.100.346 RON +10.06% față de anul precedent
Profit net
18.906 RON +69.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 -5.26% față de anul precedent
Datorii
88.782 RON -37.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 999.733 RON. Profit: 11.152 RON

Cifra de afaceri: 999.733 RON. Profit: 11.152 RON

Cifra de afaceri
999.733 RON -6.72% față de anul precedent
Profit net
11.152 RON -59.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 -9.52% față de anul precedent
Datorii
141.149 RON -0.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.071.809 RON. Profit: 27.463 RON

Cifra de afaceri: 1.071.809 RON. Profit: 27.463 RON

Cifra de afaceri
1.071.809 RON -13.78% față de anul precedent
Profit net
27.463 RON +229.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 0% față de anul precedent
Datorii
141.196 RON -19.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.243.087 RON. Profit: 8.330 RON

Cifra de afaceri: 1.243.087 RON. Profit: 8.330 RON

Cifra de afaceri
1.243.087 RON +148.88% față de anul precedent
Profit net
8.330 RON -93.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 +425% față de anul precedent
Datorii
174.879 RON +48.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 499.471 RON. Profit: 132.096 RON

Cifra de afaceri: 499.471 RON. Profit: 132.096 RON

Cifra de afaceri
499.471 RON
Profit net
132.096 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
117.562 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGEOAGRI CADASTRU SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

GEOAGRI CADASTRU SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

3 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

08.092026Mentiune · Buletin 33243/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
GEOAGRI CADASTRU SRL
CUI
32793427
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
08.09.2026
Registrul Comerțului
J2014001788409
EUID
ROONRC.J2014001788409
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Bulevardul PIERRE DE COUBERTIN, Nr. 3-5, CLĂDIREA OFFICE
Județ
București
Număr încheiere
702689
Data încheierii
08.09.2026
Număr dosar
3444835
Data dosarului
31.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Cecilia Dorobăţ

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 15 din 28.08.2026 la contract de închiriere nr. 108 din 25.08.2016
Vezi Buletinul ONRC nr. 33243/2026 (PDF)
02.022026Mentiune · Buletin 3869/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
GEOAGRI CADASTRU SRL
CUI
32793427
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.02.2026
Registrul Comerțului
J2014001788409
EUID
ROONRC.J2014001788409
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Bulevardul PIERRE DE COUBERTIN, Nr. 3-5, CLĂDIREA OFFICE
Județ
București
Număr încheiere
81149
Data încheierii
02.02.2026
Număr dosar
371342
Data dosarului
27.01.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Ninela Rusu

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Decizia consiliului de administraţie nr. 1 din 27.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 3869/2026 (PDF)
16.012026Mentiune · Buletin 1350/2026modificare durată mandat persoane împuternicite

modificare durată mandat persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 12.01.2026

Companie
GEOAGRI CADASTRU SRL
CUI
32793427
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.01.2026
Registrul Comerțului
J2014001788409
EUID
ROONRC.J2014001788409
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Bulevardul PIERRE DE COUBERTIN, Nr. 3-5, CLĂDIREA OFFICE
Județ
București
Număr încheiere
28636
Data încheierii
15.01.2026
Număr dosar
103118
Data dosarului
13.01.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Maria Magdalena Stoian

Subiecte

modificare durată mandat persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale ordinară a asociaţilor din 12.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 1350/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Municipiul Bucureşti

INFRA PLAN SRL
CUI: 13722381CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2001-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.715.188 RON
Profit
3.978.167 RON
Angajati
20
PIPESUPPORT CONSULT SRL
CUI: 18322009CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.595.956 RON
Profit
3.837.693 RON
Angajati
15
ROENER ENERGYPRO SRL
CUI: 25188784CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2009-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.759.511 RON
Profit
803.497 RON
Angajati
10
ERAGREAT S.R.L.
CUI: 36044644CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.519.674 RON
Profit
1.889.317 RON
Angajati
3
ALU GLASS TECHNIK SRL
CUI: 24590944CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.289.285 RON
Profit
1.850.796 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Municipiul Bucureşti

CIEL ENERGY GROUP SRL
CUI: 32813036CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-02-20
fara e-Factura
MAXIM SILVER CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 32732187CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
477.658 RON
Profit
218.008 RON
Angajati
1
ATTA CIVIL ENGINEERING SRL
CUI: 32813362CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
776.990 RON
Profit
286.194 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BVL EMPIRE SRL
CUI: 32793508CAEN: 0111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-02-17
fara e-Factura
B & G SANMAR S.R.L.
CUI: 32792774CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.220 RON
Profit
151.796 RON
Angajati
1
LAURMINIC SRL
CUI: 32799616CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.911.964 RON
Profit
834.798 RON
Angajati
9
LAF BUILDINGS S.R.L.
CUI: 32765273CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-02-10
fara e-Factura
NEOPLAZA SRL
CUI: 32827210CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.915.000 RON
Profit
21.833 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.080 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TANK TRADING SRL
CUI: 33099220CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.564 RON
Profit
116.656 RON
Angajati
1
BABACO GAMES S.R.L.
CUI: 29274110CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.123.334 RON
Profit
48.169.697 RON
Angajati
633

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GEOAGRI CADASTRU SRL?

CUI-ul GEOAGRI CADASTRU SRL este 32793427.

Unde este sediul GEOAGRI CADASTRU SRL?

GEOAGRI CADASTRU SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld. Pierre de Coubertin nr. 3-5, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata GEOAGRI CADASTRU SRL?

GEOAGRI CADASTRU SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GEOAGRI CADASTRU SRL in 2024?

In 2024, GEOAGRI CADASTRU SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.685.907 RON.

Cati angajati are GEOAGRI CADASTRU SRL?

GEOAGRI CADASTRU SRL a raportat un numar mediu de 69 salariati in 2024.

Ce activitate are GEOAGRI CADASTRU SRL?

GEOAGRI CADASTRU SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat GEOAGRI CADASTRU SRL in 2024?

GEOAGRI CADASTRU SRL a inregistrat un profit net de 699.604 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
3 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.