Activ

IDAMED PSY SRL

CUI: 32799594
CIF: 32799594
Reg. Com.: J2014001845403
CAEN: 8621
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 februarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală generală

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 01:48

Despre IDAMED PSY SRL

IDAMED PSY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală generală" (cod CAEN 8621), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IDAMED PSY SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.036.069 RON, in crestere fata de anul precedent (+15.2%). Profitul net inregistrat a fost de 182.362 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 129.539 RON in 2014 la 1.036.069 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.036.069 RON
Venituri totale
1.036.069 RON
Cheltuieli totale
823.247 RON
Profit brut
212.822 RON
Profit net
182.362 RON
Marja profit net
17,60%
Active imobilizate
6.605 RON
Active circulante
256.439 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
233.926 RON
Casa & conturi bănci
22.513 RON
Capital propriu
182.602 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Sibiel nr. 3, 40436

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Sibiel nr. 3, 40436
Cod poștal: 40436
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Sibiel nr. 3, 40436
Cod postal
40436
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.02.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.036.069 RON
Rezultat net
182.362 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.036.069 RON 899.638 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.036.069 RON 899.638 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 823.247 RON 727.841 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 212.822 RON 171.797 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 182.362 RON 162.981 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 6.605 RON 7.330 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 256.439 RON 237.173 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 263.044 RON 244.503 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 233.926 RON 193.038 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 22.513 RON 44.135 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 80.442 RON 111.032 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 182.602 RON 163.221 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active263.044RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

30,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale263.044 RON
Datorii totale80.442 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
69,3 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,19 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
69,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.036.069 +15,2% față de anul precedent 1.036.069 823.247 212.822 +23,9% față de anul precedent 182.362 +11,9% față de anul precedent 0 0
2023 899.638 +35,6% față de anul precedent 899.638 727.841 171.797 +36,0% față de anul precedent 162.981 +36,0% față de anul precedent 0 0
2022 663.697 +17,8% față de anul precedent 663.699 537.381 126.318 +9,0% față de anul precedent 119.814 +8,6% față de anul precedent 0 0
2021 563.515 +28,9% față de anul precedent 563.536 447.649 115.887 +58,4% față de anul precedent 110.365 +60,5% față de anul precedent 0 0
2020 437.235 +7,2% față de anul precedent 437.352 364.208 73.144 +89,5% față de anul precedent 68.772 +99,3% față de anul precedent 0 0
2019 407.732 +9,8% față de anul precedent 407.767 369.174 38.593 +54,8% față de anul precedent 34.515 +62,7% față de anul precedent 0 0
2018 371.453 +18,8% față de anul precedent 371.463 346.533 24.930 21.215 0 0
2017 312.612 -16,0% față de anul precedent 315.701 350.756 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 35.055 38.837
2016 372.225 +25,7% față de anul precedent 372.334 291.593 80.741 +60,6% față de anul precedent 77.018 +86,0% față de anul precedent 0 0
2015 296.182 +128,6% față de anul precedent 296.182 245.895 50.287 41.402 Neraportat 0
2014 129.539 129.539 155.358 0 0 25.819 29.706

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 6.605 256.439 263.044 0 233.926 22.513
2023 7.330 237.173 244.503 0 193.038 44.135
2022 4.678 215.302 219.980 0 3.025 212.277
2021 6.611 188.768 195.379 0 2.370 186.398
2020 8.811 61.612 70.423 0 3.076 58.536
2019 11.012 12.653 23.665 0 11.023 1.630
2018 4.707 -1.719 2.988 0 0 -1.719
2017 5.836 -4.103 1.733 0 1.901 -6.004
2016 6.966 131.968 138.934 0 0 131.968
2015 8.095 124.980 133.075 0 3.895 121.085
2014 9.225 34.464 43.689 0 1.339 33.125

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 80.442 -27,6% față de anul precedent 182.602 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 111.032 +11,1% față de anul precedent 163.221 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 99.926 -16,9% față de anul precedent 120.054 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 120.228 +13,7% față de anul precedent 75.151 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2020 105.724 -17,5% față de anul precedent -35.214 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2019 128.155 -9,5% față de anul precedent -103.986 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 141.556 -12,4% față de anul precedent -138.501 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 161.559 +173,6% față de anul precedent -159.716 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 59.043 -51,3% față de anul precedent 79.891 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2015 121.179 +65,6% față de anul precedent 11.896 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 73.195 -29.506 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.036.069 RON. Profit: 182.362 RON

Cifra de afaceri: 1.036.069 RON. Profit: 182.362 RON

Cifra de afaceri
1.036.069 RON +15.17% față de anul precedent
Profit net
182.362 RON +11.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
80.442 RON -27.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 899.638 RON. Profit: 162.981 RON

Cifra de afaceri: 899.638 RON. Profit: 162.981 RON

Cifra de afaceri
899.638 RON +35.55% față de anul precedent
Profit net
162.981 RON +36.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
111.032 RON +11.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 663.697 RON. Profit: 119.814 RON

Cifra de afaceri: 663.697 RON. Profit: 119.814 RON

Cifra de afaceri
663.697 RON +17.78% față de anul precedent
Profit net
119.814 RON +8.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
99.926 RON -16.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 563.515 RON. Profit: 110.365 RON

Cifra de afaceri: 563.515 RON. Profit: 110.365 RON

Cifra de afaceri
563.515 RON +28.88% față de anul precedent
Profit net
110.365 RON +60.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
120.228 RON +13.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 437.235 RON. Profit: 68.772 RON

Cifra de afaceri: 437.235 RON. Profit: 68.772 RON

Cifra de afaceri
437.235 RON +7.24% față de anul precedent
Profit net
68.772 RON +99.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
105.724 RON -17.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 407.732 RON. Profit: 34.515 RON

Cifra de afaceri: 407.732 RON. Profit: 34.515 RON

Cifra de afaceri
407.732 RON +9.77% față de anul precedent
Profit net
34.515 RON +62.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
128.155 RON -9.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 371.453 RON. Profit: 21.215 RON

Cifra de afaceri: 371.453 RON. Profit: 21.215 RON

Cifra de afaceri
371.453 RON +18.82% față de anul precedent
Profit net
21.215 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
141.556 RON -12.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 312.612 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 312.612 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
312.612 RON -16.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
38.837 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
161.559 RON +173.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 372.225 RON. Profit: 77.018 RON

Cifra de afaceri: 372.225 RON. Profit: 77.018 RON

Cifra de afaceri
372.225 RON +25.67% față de anul precedent
Profit net
77.018 RON +86.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
59.043 RON -51.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 296.182 RON. Profit: 41.402 RON

Cifra de afaceri: 296.182 RON. Profit: 41.402 RON

Cifra de afaceri
296.182 RON +128.64% față de anul precedent
Profit net
41.402 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
121.179 RON +65.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 129.539 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 129.539 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
129.539 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.706 RON
Angajati
1
Datorii
73.195 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIDAMED PSY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8621 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

IDAMED PSY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8621 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8621, Municipiul Bucureşti

MED LIFE OCUPAŢIONAL SRL
CUI: 7879269CAEN: 8621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1995-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.050.521 RON
Profit
362.187 RON
Angajati
5
MEDICAL TERRA POINT SRL
CUI: 27440038CAEN: 8621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.028.667 RON
Profit
86.467 RON
Angajati
4
STELLA MARIS SRL
CUI: 16907406CAEN: 8621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.062.754 RON
Profit
141.397 RON
Angajati
5
CRYSTAL BEAUTY CLINIC S.R.L.
CUI: 43489645CAEN: 8621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.024.558 RON
Profit
11.747 RON
Angajati
2
DINU UROMEDICA SRL
CUI: 34243608CAEN: 8621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.321.359 RON
Profit
651.249 RON
Angajati
3
SFÂRÂIALĂ LUCULESCU MED SRL
CUI: 38227826CAEN: 8621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
914.561 RON
Profit
686.644 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8621, Municipiul Bucureşti

GENERAL FAMILY SRL
CUI: 32616239CAEN: 8621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.028 RON
Profit
99.392 RON
Angajati
3
ADAL NICOLAAS MED SRL
CUI: 32889158CAEN: 8621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
594.904 RON
Profit
338.068 RON
Angajati
3
LUXURY AESTHETICS SRL
CUI: 32578224CAEN: 8621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.088.609 RON
Profit
448.422 RON
Angajati
5
DOCTOR PLANTARIS SRL
CUI: 33105356CAEN: 8621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
421.207 RON
Profit
134.526 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

OUTLAND CASH & CARRY SRL
CUI: 32794740CAEN: 4754
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.000 RON
Profit
2.474 RON
Angajati
1
LAURMINIC SRL
CUI: 32799616CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.911.964 RON
Profit
834.798 RON
Angajati
9
ORIGINAL TRADITION SRL
CUI: 32799896CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.631.276 RON
Profit
171.389 RON
Angajati
4
IDOCTOR PHONES SRL
CUI: 32767398CAEN: 9510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-02-11
fara e-Factura
BEBYM ACTIV SRL
CUI: 32827392CAEN: 4399
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
504.924 RON
Profit
72.910 RON
Angajati
2
CECA PARTNER LOGISTIC SRL
CUI: 32511976CAEN: 5229
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.782.934 RON
Profit
70.050 RON
Angajati
1
BIZ SPIN CONSULTING SRL
CUI: 33105143CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.457 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PROSPER ART COM S.R.L.
CUI: 29280499CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-10-31
fara e-Factura
FLAT CUBE SRL
CUI: 35415841CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.967 RON
Profit
1.108 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IDAMED PSY SRL?

CUI-ul IDAMED PSY SRL este 32799594.

Unde este sediul IDAMED PSY SRL?

IDAMED PSY SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Sibiel nr. 3, 40436, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata IDAMED PSY SRL?

IDAMED PSY SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IDAMED PSY SRL in 2024?

In 2024, IDAMED PSY SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.036.069 RON.

Cati angajati are IDAMED PSY SRL?

IDAMED PSY SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are IDAMED PSY SRL?

IDAMED PSY SRL are codul CAEN principal 8621 (Activități de asistență medicală generală).

Ce profit a inregistrat IDAMED PSY SRL in 2024?

IDAMED PSY SRL a inregistrat un profit net de 182.362 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.