Activ Plătitor TVA

PRUXO CONSULTING S.R.L.

CUI: 32810323
CIF: RO32810323
Reg. Com.: J33/149/2014
CAEN: 4321
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 februarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 15:09

Despre PRUXO CONSULTING S.R.L.

PRUXO CONSULTING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Vatra-Dornei, judetul SUCEAVA, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PRUXO CONSULTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 129.429 RON, in scadere fata de anul precedent (-27.9%). Profitul net inregistrat a fost de 7.509 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 75.830 RON in 2014 la 129.429 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
129.429 RON
Venituri totale
129.429 RON
Cheltuieli totale
120.652 RON
Profit brut
8.777 RON
Profit net
7.509 RON
Marja profit net
5,80%
Active imobilizate
5.596 RON
Active circulante
9.900 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.427 RON
Casa & conturi bănci
7.473 RON
Capital propriu
7.749 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei, Str. Mălinilor nr. 22, 725700
Telefon0743479626

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei, Str. Mălinilor nr. 22, 725700
Cod poștal: 725700
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei, Str. Mălinilor nr. 22, 725700
Cod postal
725700
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.02.2014
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Vatra Dornei
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
129.429 RON
Rezultat net
7.509 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 129.429 RON 179.569 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 129.429 RON 179.893 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 120.652 RON 165.710 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 8.777 RON 14.183 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 7.509 RON 12.600 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.596 RON 15.180 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.900 RON 16.179 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 15.496 RON 31.359 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.427 RON 2.427 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.473 RON 13.752 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.747 RON 17.300 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.749 RON 14.059 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active15.496RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

50,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale15.496 RON
Datorii totale7.747 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
48,5 %Profit net / active totale
ROE
96,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,28 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
50,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 129.429 -27,9% față de anul precedent 129.429 120.652 8.777 -38,1% față de anul precedent 7.509 -40,4% față de anul precedent 0 0
2023 179.569 -72,6% față de anul precedent 179.893 165.710 14.183 -91,9% față de anul precedent 12.600 -92,6% față de anul precedent 0 0
2022 655.313 +500,6% față de anul precedent 655.313 479.480 175.833 +375,0% față de anul precedent 169.525 +372,3% față de anul precedent 0 0
2021 109.119 -7,6% față de anul precedent 112.682 75.663 37.019 +27,2% față de anul precedent 35.892 +28,6% față de anul precedent 0 0
2020 118.135 -48,7% față de anul precedent 121.681 92.573 29.108 -2,6% față de anul precedent 27.912 +1,7% față de anul precedent 0 0
2019 230.142 +80,8% față de anul precedent 242.848 212.976 29.872 -1,5% față de anul precedent 27.447 -5,5% față de anul precedent 0 0
2018 127.308 +44,3% față de anul precedent 128.176 97.846 30.330 -51,1% față de anul precedent 29.049 -51,0% față de anul precedent 0 0
2017 88.222 -7,1% față de anul precedent 89.315 27.325 61.990 +13,7% față de anul precedent 59.310 +14,8% față de anul precedent 0 0
2016 95.000 -28,2% față de anul precedent 95.379 40.854 54.525 +35,5% față de anul precedent 51.663 +42,5% față de anul precedent 0 0
2015 132.319 +74,5% față de anul precedent 133.042 92.795 40.247 +349,1% față de anul precedent 36.261 +443,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 75.830 76.337 67.375 8.962 6.672 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.596 9.900 15.496 0 2.427 7.473
2023 15.180 16.179 31.359 0 2.427 13.752
2022 22.805 160.155 182.960 59 80.791 79.305
2021 33.261 45.936 79.197 10.371 2.417 33.148
2020 36.134 20.730 56.864 12.099 2.417 6.214
2019 6.968 48.116 55.084 41.077 5.925 1.114
2018 6.385 41.637 48.022 1.880 2.251 37.506
2017 6.689 54.936 61.625 975 2.200 51.761
2016 9.338 44.176 53.514 975 2.200 41.001
2015 4.152 44.398 48.550 7.228 2.501 34.669
2014 0 14.611 14.611 1.266 0 13.345

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 7.747 -55,2% față de anul precedent 7.749 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 17.300 +31,1% față de anul precedent 14.059 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 13.195 +260,8% față de anul precedent 169.765 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 3.657 -78,8% față de anul precedent 75.540 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 17.217 -29,3% față de anul precedent 39.647 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 24.348 +30,0% față de anul precedent 30.736 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 18.733 +802,8% față de anul precedent 29.289 Neraportat 1
2017 2.075 +28,8% față de anul precedent 59.550 Neraportat 0
2016 1.611 -70,3% față de anul precedent 51.903 Neraportat 0
2015 5.416 -30,0% față de anul precedent 43.134 Neraportat 0
2014 7.739 6.872 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 129.429 RON. Profit: 7.509 RON

Cifra de afaceri: 129.429 RON. Profit: 7.509 RON

Cifra de afaceri
129.429 RON -27.92% față de anul precedent
Profit net
7.509 RON -40.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.747 RON -55.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 179.569 RON. Profit: 12.600 RON

Cifra de afaceri: 179.569 RON. Profit: 12.600 RON

Cifra de afaceri
179.569 RON -72.6% față de anul precedent
Profit net
12.600 RON -92.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.300 RON +31.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 655.313 RON. Profit: 169.525 RON

Cifra de afaceri: 655.313 RON. Profit: 169.525 RON

Cifra de afaceri
655.313 RON +500.55% față de anul precedent
Profit net
169.525 RON +372.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.195 RON +260.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 109.119 RON. Profit: 35.892 RON

Cifra de afaceri: 109.119 RON. Profit: 35.892 RON

Cifra de afaceri
109.119 RON -7.63% față de anul precedent
Profit net
35.892 RON +28.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.657 RON -78.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 118.135 RON. Profit: 27.912 RON

Cifra de afaceri: 118.135 RON. Profit: 27.912 RON

Cifra de afaceri
118.135 RON -48.67% față de anul precedent
Profit net
27.912 RON +1.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.217 RON -29.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 230.142 RON. Profit: 27.447 RON

Cifra de afaceri: 230.142 RON. Profit: 27.447 RON

Cifra de afaceri
230.142 RON +80.78% față de anul precedent
Profit net
27.447 RON -5.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
24.348 RON +29.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 127.308 RON. Profit: 29.049 RON

Cifra de afaceri: 127.308 RON. Profit: 29.049 RON

Cifra de afaceri
127.308 RON +44.3% față de anul precedent
Profit net
29.049 RON -51.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
18.733 RON +802.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 88.222 RON. Profit: 59.310 RON

Cifra de afaceri: 88.222 RON. Profit: 59.310 RON

Cifra de afaceri
88.222 RON -7.13% față de anul precedent
Profit net
59.310 RON +14.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.075 RON +28.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 95.000 RON. Profit: 51.663 RON

Cifra de afaceri: 95.000 RON. Profit: 51.663 RON

Cifra de afaceri
95.000 RON -28.2% față de anul precedent
Profit net
51.663 RON +42.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.611 RON -70.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 132.319 RON. Profit: 36.261 RON

Cifra de afaceri: 132.319 RON. Profit: 36.261 RON

Cifra de afaceri
132.319 RON +74.49% față de anul precedent
Profit net
36.261 RON +443.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.416 RON -30.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 75.830 RON. Profit: 6.672 RON

Cifra de afaceri: 75.830 RON. Profit: 6.672 RON

Cifra de afaceri
75.830 RON
Profit net
6.672 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.739 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPRUXO CONSULTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Mun. Vatra-Dornei (SUCEAVA)

PRUXO CONSULTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Mun. Vatra-Dornei (SUCEAVA)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4321, Suceava

TEHNO VOLT SMART S.R.L.
CUI: 47529084CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2023-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.760 RON
Profit
35.615 RON
Angajati
1
NAF ENERGY SRL
CUI: 17864770CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2005-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.066 RON
Profit
3.775 RON
Angajati
3
CVD BOG ELECTRIC S.R.L.
CUI: 50679715CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2024-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.540 RON
Profit
112.262 RON
Angajati
1
ELECTRISAN DOMOTIX S.R.L.
CUI: 46621502CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2022-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.220 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EUROAXASERVICE SRL
CUI: 34455937CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Orş. Dolhasca2015-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.078 RON
Profit
3.637 RON
Angajati
3
ALLTECH ENERGY SYSTEM S.R.L.
CUI: 44650986CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Sat Vereşti Com. Vereşti2021-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Suceava

LUX-ELECTRONIC S.R.L.
CUI: 32483051CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Sat Băneşti Com. Fântânele2013-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
337.425 RON
Profit
936 RON
Angajati
2
CHIRINELU OSTRA S.R.L.
CUI: 31822079CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Sat Tărnicioara Com. Ostra2013-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.829 RON
Profit
9.149 RON
Angajati
1
ELVIO-INSTAL S.R.L.
CUI: 33563361CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Sat Măneuţi Com. Frătăuţii Vechi2014-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.324 RON
Profit
25.427 RON
Angajati
1

Alte firme din Suceava

BIOMIGA PHARM S.R.L.
CUI: 32803440CAEN: 4649
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2014-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
817.069 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BEGREEN ECOPREST S.R.L.
CUI: 32810358CAEN: 0210
Activ
SUCEAVA, Sat Panaci Com. Panaci2014-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
572.445 RON
Profit
40.438 RON
Angajati
2
BUSINESS MUN S.R.L.
CUI: 32785734CAEN: 5221
Activ
SUCEAVA, Loc. Plopeni Orş. Salcea2014-02-13
fara e-Factura
DORNA SERV ISSM S.R.L.
CUI: 32822697CAEN: 7499
Activ
SUCEAVA, Sat Podu Coşnei Com. Coşna2014-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MONA-LISA TOP S.R.L.
CUI: 32543196CAEN: 4683
Activ
SUCEAVA, Sat Fântâna Mare Com. Fântâna Mare2013-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.313.590 RON
Profit
428.571 RON
Angajati
3
SIMPLU TREI A S.R.L.
CUI: 33066311CAEN: 4781
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2014-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
347.072 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BLOOM BROADBAND S.R.L.
CUI: 29535509CAEN: 6110
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2012-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KEVIN & VIRGIL S.R.L.
CUI: 35272997CAEN: 9531
Activ
SUCEAVA, Sat Vatra Moldoviţei Com. Vatra Moldoviţei2015-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
390.559 RON
Profit
46.654 RON
Angajati
2
AIRELU S.R.L.
CUI: 47330161CAEN: 4322
Activ
SUCEAVA, Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti2022-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.828.620 RON
Profit
999.587 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PRUXO CONSULTING S.R.L.?

CUI-ul PRUXO CONSULTING S.R.L. este 32810323.

Unde este sediul PRUXO CONSULTING S.R.L.?

PRUXO CONSULTING S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei, Str. Mălinilor nr. 22, 725700, Mun. Vatra-Dornei, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata PRUXO CONSULTING S.R.L.?

PRUXO CONSULTING S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PRUXO CONSULTING S.R.L. in 2024?

In 2024, PRUXO CONSULTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 129.429 RON.

Cati angajati are PRUXO CONSULTING S.R.L.?

PRUXO CONSULTING S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PRUXO CONSULTING S.R.L.?

PRUXO CONSULTING S.R.L. are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Ce profit a inregistrat PRUXO CONSULTING S.R.L. in 2024?

PRUXO CONSULTING S.R.L. a inregistrat un profit net de 7.509 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.