Activ

VLADI & SAVIC SRL

CUI: 32810897
CIF: 32810897
Reg. Com.: J16/296/2014
CAEN: 4771
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 februarie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 23:52

Despre VLADI & SAVIC SRL

VLADI & SAVIC SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei" (cod CAEN 4771), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VLADI & SAVIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 175.233 RON, in scadere fata de anul precedent (-13.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 42.115 RON in 2014 la 175.233 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
175.233 RON
Venituri totale
175.233 RON
Cheltuieli totale
197.928 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
35.541 RON
Stocuri
12.749 RON
Creanțe
938 RON
Casa & conturi bănci
21.854 RON
Capital propriu
-76.308 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Grigore Pleşoianu nr. 34
Telefon0735838950

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Grigore Pleşoianu nr. 34
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Grigore Pleşoianu nr. 34
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.02.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
175.233 RON
Rezultat net
-23.096 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 175.233 RON 201.780 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 175.233 RON 201.780 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 197.928 RON 224.215 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 22.695 RON 22.435 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 23.096 RON 24.453 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 35.541 RON 45.469 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 35.541 RON 45.469 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 12.749 RON 30.396 RON
CreanțeSume de încasat 938 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 21.854 RON 15.073 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 111.849 RON 98.681 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -76.308 RON -53.212 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active35.541RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

314,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale35.541 RON
Datorii totale111.849 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,32 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-214,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 175.233 -13,2% față de anul precedent 175.233 197.928 0 0 22.695 23.096
2023 201.780 -21,4% față de anul precedent 201.780 224.215 0 -100,0% față de anul precedent 0 22.435 24.453
2022 256.857 +43,3% față de anul precedent 256.857 255.438 1.419 0 0 1.150
2021 179.313 +55,8% față de anul precedent 179.313 183.512 0 0 4.199 5.047
2020 115.095 -17,4% față de anul precedent 115.095 126.282 0 0 11.187 12.338
2019 139.291 +26,8% față de anul precedent 139.291 139.666 0 0 375 1.768
2018 109.815 -3,3% față de anul precedent 109.815 110.692 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 877 1.975
2017 113.615 +10,9% față de anul precedent 113.615 110.948 2.667 -35,8% față de anul precedent 1.531 -51,1% față de anul precedent 0 0
2016 102.430 +50,7% față de anul precedent 102.430 98.274 4.156 3.132 0 0
2015 67.951 +61,4% față de anul precedent 67.951 69.743 0 0 Neraportat 3.831
2014 42.115 42.115 48.509 0 0 Neraportat 7.657

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 35.541 35.541 12.749 938 21.854
2023 0 45.469 45.469 30.396 0 15.073
2022 0 45.304 45.304 40.574 0 4.730
2021 0 33.868 33.868 25.321 0 8.547
2020 0 23.940 23.940 18.302 0 5.638
2019 0 30.405 30.405 27.743 0 2.662
2018 0 24.776 24.776 22.290 0 2.486
2017 0 29.923 29.923 26.873 0 3.050
2016 0 30.257 30.257 27.811 0 2.446
2015 0 33.562 33.562 31.197 0 2.365
2014 0 31.098 31.098 28.441 0 2.657

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 111.849 +13,3% față de anul precedent -76.308 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 98.681 +33,2% față de anul precedent -53.212 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 74.064 +20,5% față de anul precedent -28.760 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 61.478 +32,9% față de anul precedent -27.610 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 46.251 +13,4% față de anul precedent -22.311 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 40.773 +22,2% față de anul precedent -10.368 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 33.376 -8,7% față de anul precedent -8.600 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 36.548 -4,9% față de anul precedent -6.625 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 38.413 -14,4% față de anul precedent -8.156 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 44.850 +16,3% față de anul precedent -11.288 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 38.555 -7.457 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 175.233 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 175.233 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
175.233 RON -13.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.096 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
111.849 RON +13.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 201.780 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 201.780 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
201.780 RON -21.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.453 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
98.681 RON +33.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 256.857 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 256.857 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
256.857 RON +43.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.150 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
74.064 RON +20.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 179.313 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 179.313 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
179.313 RON +55.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.047 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
61.478 RON +32.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 115.095 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 115.095 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
115.095 RON -17.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.338 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
46.251 RON +13.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 139.291 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 139.291 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
139.291 RON +26.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.768 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
40.773 RON +22.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 109.815 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 109.815 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
109.815 RON -3.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.975 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
33.376 RON -8.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 113.615 RON. Profit: 1.531 RON

Cifra de afaceri: 113.615 RON. Profit: 1.531 RON

Cifra de afaceri
113.615 RON +10.92% față de anul precedent
Profit net
1.531 RON -51.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
36.548 RON -4.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 102.430 RON. Profit: 3.132 RON

Cifra de afaceri: 102.430 RON. Profit: 3.132 RON

Cifra de afaceri
102.430 RON +50.74% față de anul precedent
Profit net
3.132 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
38.413 RON -14.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 67.951 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 67.951 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
67.951 RON +61.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.831 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
44.850 RON +16.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 42.115 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 42.115 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
42.115 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.657 RON
Angajati
2
Datorii
38.555 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVLADI & SAVIC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Craiova (DOLJ)

VLADI & SAVIC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Craiova (DOLJ)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4771, Dolj

MIKOS MEGASTORE S.R.L.
CUI: 45043290CAEN: 4771
Activ
DOLJ, Sat Mârşani Com. Mârşani2021-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.562 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
GEOIZA SRB FASHION S.R.L.
CUI: 45468843CAEN: 4771
Activ
DOLJ, Mun. Băileşti2022-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.181 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MC & H WEAR FASHION S.R.L.
CUI: 38777196CAEN: 4771
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2018-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.659 RON
Profit
20.921 RON
Angajati
2
KARELLIA FASHION S.R.L.
CUI: 48563912CAEN: 4771
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.282 RON
Profit
17.173 RON
Angajati
1
MARDANY STYLE FDM SRL
CUI: 33680280CAEN: 4771
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2014-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.677 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DIAMONDBABY SRL
CUI: 36469602CAEN: 4771
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2016-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.675 RON
Profit
11.013 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4771, Dolj

HIM FASHION SRL
CUI: 32776116CAEN: 4771
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2014-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.615 RON
Profit
50.678 RON
Angajati
2
NIMONA FASHION MAN SRL
CUI: 32873771CAEN: 4771
Activ
DOLJ, Sat Cârcea Com. Cârcea2014-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.739 RON
Profit
54.727 RON
Angajati
4
CORELMAR SRL
CUI: 32702933CAEN: 4771
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2014-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.942 RON
Profit
866 RON
Angajati
0
EDI-FELIPE SRL
CUI: 32912455CAEN: 4771
Activ
DOLJ, Com. Gângiova2014-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.664 RON
Profit
6.580 RON
Angajati
0

Alte firme din Dolj

GAL ESTETIC S.R.L.
CUI: 32810536CAEN: 3250
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2014-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
2.153 RON
Angajati
1
GLASTO DETPAM SRL
CUI: 32815827CAEN: 4645
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2014-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.639 RON
Profit
6.624 RON
Angajati
0
INVEST EUROPEAN CONSULTING SRL
CUI: 32796970CAEN: 7022
Activ
DOLJ, Sat Pieleşti Com. Pieleşti2014-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.000 RON
Profit
1.375 RON
Angajati
0
SEDA STIL SRL
CUI: 32831334CAEN: 4712
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2014-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
999.877 RON
Profit
3.405 RON
Angajati
5
MARIO DIVERTIS SRL
CUI: 32966811CAEN: 9329
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2014-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.496 RON
Profit
38.926 RON
Angajati
2
IDM CONF SRL
CUI: 30573859CAEN: 1421
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2012-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.247 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VLADI & SAVIC SRL?

CUI-ul VLADI & SAVIC SRL este 32810897.

Unde este sediul VLADI & SAVIC SRL?

VLADI & SAVIC SRL are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Grigore Pleşoianu nr. 34, Mun. Craiova, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata VLADI & SAVIC SRL?

VLADI & SAVIC SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VLADI & SAVIC SRL in 2024?

In 2024, VLADI & SAVIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 175.233 RON.

Cati angajati are VLADI & SAVIC SRL?

VLADI & SAVIC SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are VLADI & SAVIC SRL?

VLADI & SAVIC SRL are codul CAEN principal 4771 (Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei).

Ce profit a inregistrat VLADI & SAVIC SRL in 2024?

VLADI & SAVIC SRL a inregistrat o pierdere neta de 23.096 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.