Activ

ALMADU GROUP AGA SRL

CUI: 32884819
CIF: 32884819
Reg. Com.: J22/368/2014
CAEN: 4932
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 martie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 08:48

Despre ALMADU GROUP AGA SRL

ALMADU GROUP AGA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ALMADU GROUP AGA SRL a raportat o cifra de afaceri de 46.121 RON, in scadere fata de anul precedent (-34.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a scazut de la 77.376 RON in 2014 la 46.121 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
46.121 RON
Venituri totale
48.025 RON
Cheltuieli totale
88.043 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
4.469 RON
Active circulante
12.664 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
9.204 RON
Casa & conturi bănci
3.460 RON
Capital propriu
12.318 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Aleea Tudor Neculai nr. 161, 700713
Detalii adresaCAMERA 2

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Aleea Tudor Neculai nr. 161, 700713
Cod poștal: 700713
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Aleea Tudor Neculai nr. 161, 700713
Detalii
CAMERA 2
Cod postal
700713
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.03.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
46.121 RON
Rezultat net
-40.105 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 46.121 RON 70.065 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 48.025 RON 70.065 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 88.043 RON 112.256 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 40.018 RON 42.191 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 40.105 RON 42.892 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.469 RON 6.704 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 12.664 RON 54.919 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 17.133 RON 61.623 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 9.204 RON 49.204 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.460 RON 5.715 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.815 RON 9.201 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 12.318 RON 52.422 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active17.133RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

28,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale17.133 RON
Datorii totale4.815 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,63 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
71,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 46.121 -34,2% față de anul precedent 48.025 88.043 0 0 40.018 40.105
2023 70.065 +7,6% față de anul precedent 70.065 112.256 0 0 42.191 42.892
2022 65.142 -22,1% față de anul precedent 65.142 102.460 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 37.318 37.318
2021 83.648 +12,3% față de anul precedent 83.648 71.158 12.490 9.981 0 0
2020 74.512 -35,7% față de anul precedent 74.512 85.758 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.246 12.400
2019 115.960 +6,5% față de anul precedent 115.960 96.214 19.746 18.586 0 0
2018 108.859 +44,0% față de anul precedent 108.859 123.658 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.799 15.885
2017 75.624 +1,1% față de anul precedent 75.624 74.514 1.110 -95,8% față de anul precedent 298 -98,8% față de anul precedent 0 0
2016 74.821 -65,6% față de anul precedent 74.821 48.651 26.170 -79,2% față de anul precedent 24.666 -79,3% față de anul precedent 0 0
2015 217.329 +180,9% față de anul precedent 222.329 96.734 125.595 +459,3% față de anul precedent 119.081 +487,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 77.376 77.376 54.922 22.454 20.287 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.469 12.664 17.133 0 9.204 3.460
2023 6.704 54.919 61.623 0 49.204 5.715
2022 21.195 79.799 100.994 0 75.464 4.335
2021 35.687 104.098 139.785 0 75.464 28.634
2020 50.961 87.269 138.230 0 75.464 11.805
2019 58.597 100.198 158.795 1.928 78.621 19.649
2018 63.472 84.345 147.817 306 78.621 5.418
2017 38.326 152.765 191.091 306 142.414 10.045
2016 972 164.883 165.855 306 157.073 7.504
2015 2.222 139.559 141.781 300 137.000 2.259
2014 8.333 16.883 25.216 0 15.002 1.881

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.815 -47,7% față de anul precedent 12.318 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 9.201 +62,0% față de anul precedent 52.422 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 5.680 +14,2% față de anul precedent 95.314 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 4.972 -62,9% față de anul precedent 134.813 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 13.397 -37,9% față de anul precedent 124.833 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 21.562 +42,1% față de anul precedent 137.233 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2018 15.171 -64,4% față de anul precedent 132.646 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2017 42.560 +2.523,9% față de anul precedent 148.531 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 1.622 -26,7% față de anul precedent 164.233 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2015 2.213 -53,2% față de anul precedent 139.568 Neraportat 4 -42,9% față de anul precedent
2014 4.729 20.487 Neraportat 7

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 46.121 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 46.121 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
46.121 RON -34.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.105 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.815 RON -47.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 70.065 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 70.065 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
70.065 RON +7.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.892 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
9.201 RON +61.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 65.142 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 65.142 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
65.142 RON -22.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
37.318 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
5.680 RON +14.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 83.648 RON. Profit: 9.981 RON

Cifra de afaceri: 83.648 RON. Profit: 9.981 RON

Cifra de afaceri
83.648 RON +12.26% față de anul precedent
Profit net
9.981 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
4.972 RON -62.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 74.512 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 74.512 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
74.512 RON -35.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.400 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
13.397 RON -37.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 115.960 RON. Profit: 18.586 RON

Cifra de afaceri: 115.960 RON. Profit: 18.586 RON

Cifra de afaceri
115.960 RON +6.52% față de anul precedent
Profit net
18.586 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
21.562 RON +42.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 108.859 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 108.859 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
108.859 RON +43.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
15.885 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
15.171 RON -64.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 75.624 RON. Profit: 298 RON

Cifra de afaceri: 75.624 RON. Profit: 298 RON

Cifra de afaceri
75.624 RON +1.07% față de anul precedent
Profit net
298 RON -98.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
42.560 RON +2523.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 74.821 RON. Profit: 24.666 RON

Cifra de afaceri: 74.821 RON. Profit: 24.666 RON

Cifra de afaceri
74.821 RON -65.57% față de anul precedent
Profit net
24.666 RON -79.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
1.622 RON -26.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 217.329 RON. Profit: 119.081 RON

Cifra de afaceri: 217.329 RON. Profit: 119.081 RON

Cifra de afaceri
217.329 RON +180.87% față de anul precedent
Profit net
119.081 RON +486.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -42.86% față de anul precedent
Datorii
2.213 RON -53.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 77.376 RON. Profit: 20.287 RON

Cifra de afaceri: 77.376 RON. Profit: 20.287 RON

Cifra de afaceri
77.376 RON
Profit net
20.287 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7
Datorii
4.729 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALMADU GROUP AGA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Iaşi (IAŞI)

ALMADU GROUP AGA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Iaşi (IAŞI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4932, Iaşi

AXINTE TAXI IAŞI S.R.L.
CUI: 49581186CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.142 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KAPONE D. SRL
CUI: 16773614CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2004-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.470 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
LIV MIHARD S.R.L.
CUI: 44952160CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.570 RON
Profit
9.120 RON
Angajati
0
TRAFIC CĂLIN S.R.L.
CUI: 45251290CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.370 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VALSIV SRL
CUI: 34946721CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.559 RON
Profit
19.629 RON
Angajati
0
AUTO GEORAMA S.R.L.
CUI: 43793740CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.294 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4932, Iaşi

TEOPAD REAL SRL
CUI: 32718018CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.595 RON
Profit
14.407 RON
Angajati
0
RAFAGA-RAFIOG SRL
CUI: 32990682CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.794 RON
Profit
14.831 RON
Angajati
1
RAHMANIA SRL
CUI: 32701121CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-01-24
fara e-Factura
TRANS TAX MSM SRL
CUI: 33017297CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.983 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Iaşi

ANO TERM INSTAL SRL
CUI: 32884800CAEN: 4684
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.994.415 RON
Profit
68.806 RON
Angajati
8
ADIMARC ARTIS SRL
CUI: 32884827CAEN: 8552
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.880 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LINOX TEHNIC SRL
CUI: 32872008CAEN: 4684
Activ
IAŞI, Sat Vlădiceni Com. Tomeşti2014-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.282.456 RON
Profit
1.560.519 RON
Angajati
11
ARICAT HOLDING INVEST S.R.L.
CUI: 32892919CAEN: 4661
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2014-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.589.794 RON
Profit
1.016.168 RON
Angajati
1
ZIMMERMAN G.P. SRL
CUI: 32687990CAEN: 4712
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.869.319 RON
Profit
29.046 RON
Angajati
19
BABY LUCAS SRL
CUI: 33029275CAEN: 4775
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2014-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
413.797 RON
Profit
171.170 RON
Angajati
1
ROYAL AMEX SRL
CUI: 30888890CAEN: 9200
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.693.718 RON
Profit
3.794.475 RON
Angajati
105
AKT SES SRL
CUI: 34611114CAEN: 8121
Activ
IAŞI, Sat Voroveşti Com. Miroslava2015-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.850 RON
Profit
653 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALMADU GROUP AGA SRL?

CUI-ul ALMADU GROUP AGA SRL este 32884819.

Unde este sediul ALMADU GROUP AGA SRL?

ALMADU GROUP AGA SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Aleea Tudor Neculai nr. 161, 700713, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata ALMADU GROUP AGA SRL?

ALMADU GROUP AGA SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALMADU GROUP AGA SRL in 2024?

In 2024, ALMADU GROUP AGA SRL a raportat o cifra de afaceri de 46.121 RON.

Cati angajati are ALMADU GROUP AGA SRL?

ALMADU GROUP AGA SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ALMADU GROUP AGA SRL?

ALMADU GROUP AGA SRL are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).

Ce profit a inregistrat ALMADU GROUP AGA SRL in 2024?

ALMADU GROUP AGA SRL a inregistrat o pierdere neta de 40.105 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.