Activ

CREMALIA S.R.L.

CUI: 32901260
CIF: 32901260
Reg. Com.: J38/144/2014
CAEN: 4779
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 martie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie

Surse și actualizare

Despre CREMALIA S.R.L.

CREMALIA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Racoviţa Com. Budeşti, judetul VÂLCEA, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie" (cod CAEN 4779), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CREMALIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
0 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
-569 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Sat Racoviţa Com. Budeşti, RACOVIŢA nr. 96, 247062
Telefon0752532328

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Sat Racoviţa Com. Budeşti, RACOVIŢA nr. 96, 247062
Cod poștal: 247062
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Sat Racoviţa Com. Budeşti, RACOVIŢA nr. 96, 247062
Cod postal
247062
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.03.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 0 RON 0 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 0 RON 0 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 569 RON 569 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -569 RON -569 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Totalul raportat este zero.

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

Neraportat

Datorii totale / active totale afișate

Active totale0 RON
Datorii totale569 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
Neraportat Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
Neraportat Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2021 23.553 23.553 24.102 0 0 549 569
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.742 0 0 2.742 2.742
2015 24.295 -87,9% față de anul precedent 24.295 52.246 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 28.882
2014 200.492 200.493 197.241 3.252 0 0 2.763

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0
2019 0 200 200 0 0 200
2018 0 200 200 0 0 200
2017 0 200 200 0 0 200
2016 0 200 200 0 0 200
2015 0 2.982 2.982 2.742 0 240
2014 194 14.228 14.422 11.140 0 3.088

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 569 0,0% față de anul precedent -569 Neraportat 0
2023 569 0,0% față de anul precedent -569 Neraportat 0
2022 569 0,0% față de anul precedent -569 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 569 -569 Neraportat 1
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0
2019 34.387 0,0% față de anul precedent -34.187 Neraportat 0
2018 34.387 0,0% față de anul precedent -34.187 Neraportat 0
2017 34.387 0,0% față de anul precedent -34.187 Neraportat 0
2016 34.387 -0,1% față de anul precedent -34.187 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 34.427 +102,7% față de anul precedent -31.445 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2014 16.985 -2.563 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
569 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9533/2024prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
569 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
569 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 23.553 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.553 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.553 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
569 RON
Angajati
1
Datorii
569 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
34.387 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
34.387 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
34.387 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.742 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
34.387 RON -0.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 24.295 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.295 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.295 RON -87.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.882 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
34.427 RON +102.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 200.492 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 200.492 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
200.492 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.763 RON
Angajati
2
Datorii
16.985 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCREMALIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4779 in Sat Racoviţa Com. Budeşti (VÂLCEA)

CREMALIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4779 in Sat Racoviţa Com. Budeşti (VÂLCEA)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

03.042024Mentiune · Buletin 9533/2024prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
CREMALIA S.R.L.
CUI
32901260
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
03.04.2024
EUID
ROONRC.J38/144/2014
Sediu
Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Nr. 96, Judet Vâlcea
Număr încheiere
2736
Data încheierii
01.04.2024
Număr dosar
6207
Data dosarului
29.03.2024
Tribunal
Vâlcea

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Contract de comodat din 06.03.2024
Vezi Buletinul ONRC nr. 9533/2024 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4779, Vâlcea

SAM ASIG S.R.L.
CUI: 32048864CAEN: 4779
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2013-07-23
fara e-Factura
JADEVAL IMPORT S.R.L.
CUI: 34242629CAEN: 4779
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2015-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.506 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LOLYK-ANTIK S.R.L.
CUI: 31232981CAEN: 4779
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2013-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.968 RON
Profit
738 RON
Angajati
0
ORTOMAG ONLINE S.R.L.
CUI: 36286710CAEN: 4779
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2016-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.482.224 RON
Profit
869.196 RON
Angajati
1

Alte firme din Vâlcea

AMRP PROD SRL-D
CUI: 32901251CAEN: 1628
Activ
VÂLCEA, Sat Săruleşti Com. Lăpuşata2014-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.698 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FARMACIA MELA S.R.L.
CUI: 32901286CAEN: 4773
Activ
VÂLCEA, Sat Negreni Com. Mihăeşti2014-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
589.040 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
YUSUF AKARSU S.R.L.
CUI: 32861246CAEN: 4941
Activ
VÂLCEA, Sat Linia Com. Budeşti2014-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.633.277 RON
Profit
434.091 RON
Angajati
9
ETYMED S.R.L.
CUI: 32425050CAEN: 8621
Activ
VÂLCEA, Loc. Prăjila Orş. Băile Govora2013-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
595.740 RON
Profit
387.107 RON
Angajati
3
AVIL MED S.R.L.
CUI: 25429262CAEN: 8623
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2009-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AVRAPET S.R.L.
CUI: 36730480CAEN: 8299
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2016-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
101.759 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CREMALIA S.R.L.?

CUI-ul CREMALIA S.R.L. este 32901260.

Unde este sediul CREMALIA S.R.L.?

CREMALIA S.R.L. are sediul in Romania, VÂLCEA, Sat Racoviţa Com. Budeşti, RACOVIŢA nr. 96, 247062, Sat Racoviţa Com. Budeşti, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata CREMALIA S.R.L.?

CREMALIA S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CREMALIA S.R.L. in 2024?

In 2024, CREMALIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are CREMALIA S.R.L.?

CREMALIA S.R.L. are codul CAEN principal 4779 (Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie).

Ce profit a inregistrat CREMALIA S.R.L. in 2024?

CREMALIA S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
25 februarie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
25 martie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.