Activ Plătitor TVAe‑Factură

KINO FRUIT SRL

CUI: 32972805
CIF: RO32972805
Reg. Com.: J2023011941401
CAEN: 4631
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 martie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:15

Despre KINO FRUIT SRL

KINO FRUIT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor" (cod CAEN 4631), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, KINO FRUIT SRL a raportat o cifra de afaceri de 17.358.130 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.8%). Profitul net inregistrat a fost de 360.615 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 695.366 RON in 2014 la 17.358.130 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din septembrie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
17.358.130 RON
Venituri totale
17.426.823 RON
Cheltuieli totale
16.985.635 RON
Profit brut
441.188 RON
Profit net
360.615 RON
Marja profit net
2,08%
Active imobilizate
10.583 RON
Active circulante
2.066.266 RON
Stocuri
1.092.921 RON
Creanțe
150.429 RON
Casa & conturi bănci
822.916 RON
Capital propriu
1.107.742 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Maşina de Pâine nr. 10, 21133
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Maşina de Pâine nr. 10, 21133
Cod poștal: 21133
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Maşina de Pâine nr. 10, 21133
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
21133
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 27.06.2023
Organ fiscal competent
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 septembrie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
17.358.130 RON
Rezultat net
360.615 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 17.358.130 RON 17.490.819 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 17.426.823 RON 17.580.380 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 16.985.635 RON 17.527.852 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 441.188 RON 52.528 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 360.615 RON 35.812 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 10.583 RON 61.489 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.066.266 RON 1.539.336 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.076.849 RON 1.600.825 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.092.921 RON 991.717 RON
CreanțeSume de încasat 150.429 RON 219.506 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 822.916 RON 328.113 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 985.529 RON 819.296 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.107.742 RON 801.476 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.076.849RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

47,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.076.849 RON
Datorii totale985.529 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
17,4 %Profit net / active totale
ROE
32,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
53,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 17.358.130 -0,8% față de anul precedent 17.426.823 16.985.635 441.188 +739,9% față de anul precedent 360.615 +907,0% față de anul precedent 0 0
2023 17.490.819 +12,3% față de anul precedent 17.580.380 17.527.852 52.528 -80,9% față de anul precedent 35.812 -83,9% față de anul precedent 0 0
2022 15.574.045 +105,8% față de anul precedent 15.589.851 15.314.729 275.122 221.685 0 0
2021 7.566.879 +3,1% față de anul precedent 7.571.181 7.604.540 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 33.359 42.756
2020 7.339.436 -37,2% față de anul precedent 7.519.336 7.294.928 224.408 -31,9% față de anul precedent 175.388 -37,7% față de anul precedent 0 0
2019 11.689.801 +93,0% față de anul precedent 11.699.994 11.370.446 329.548 +60,4% față de anul precedent 281.279 +66,1% față de anul precedent 0 0
2018 6.056.835 +22,6% față de anul precedent 6.060.047 5.854.633 205.414 +1.185,2% față de anul precedent 169.339 +1.582,1% față de anul precedent 0 0
2017 4.938.523 +6,9% față de anul precedent 4.945.455 4.929.472 15.983 -92,1% față de anul precedent 10.067 -94,0% față de anul precedent 0 0
2016 4.620.353 +22,2% față de anul precedent 4.697.765 4.494.506 203.259 +43,2% față de anul precedent 166.933 +35,9% față de anul precedent 0 0
2015 3.781.358 +443,8% față de anul precedent 3.788.559 3.646.609 141.950 122.798 Neraportat 0
2014 695.366 696.669 720.149 0 0 23.480 23.480

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 10.583 2.066.266 2.076.849 1.092.921 150.429 822.916
2023 61.489 1.539.336 1.600.825 991.717 219.506 328.113
2022 120.092 1.943.938 2.064.030 954.788 331.355 657.795
2021 208.336 1.393.077 1.601.413 521.639 234.690 636.748
2020 315.698 784.384 1.100.082 339.626 210.258 234.500
2019 59.165 1.181.100 1.240.265 300.401 143.885 736.814
2018 38.517 876.528 915.045 247.888 151.219 477.421
2017 110.037 677.610 787.647 459.433 109.930 108.247
2016 190.648 730.234 920.882 468.911 92.510 168.813
2015 225.903 543.003 768.906 378.421 10.861 153.721
2014 171.520 263.075 434.595 210.000 26 53.049

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 985.529 +20,3% față de anul precedent 1.107.742 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2023 819.296 -37,1% față de anul precedent 801.476 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2022 1.302.571 +72,8% față de anul precedent 765.664 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2021 753.823 +276,8% față de anul precedent 859.768 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 200.083 -61,0% față de anul precedent 902.525 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 513.514 +9,5% față de anul precedent 727.136 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 469.188 -8,3% față de anul precedent 445.857 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 511.477 -22,0% față de anul precedent 276.518 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 655.536 -3,4% față de anul precedent 266.451 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 678.494 +48,0% față de anul precedent 99.518 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 458.469 -23.280 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

29din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare9 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CMCONSTANTIN MARCUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4582/2026capital social, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 17.358.130 RON. Profit: 360.615 RON

Cifra de afaceri: 17.358.130 RON. Profit: 360.615 RON

Cifra de afaceri
17.358.130 RON -0.76% față de anul precedent
Profit net
360.615 RON +906.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
985.529 RON +20.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 17.490.819 RON. Profit: 35.812 RON

Cifra de afaceri: 17.490.819 RON. Profit: 35.812 RON

Cifra de afaceri
17.490.819 RON +12.31% față de anul precedent
Profit net
35.812 RON -83.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
819.296 RON -37.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 15.574.045 RON. Profit: 221.685 RON

Cifra de afaceri: 15.574.045 RON. Profit: 221.685 RON

Cifra de afaceri
15.574.045 RON +105.82% față de anul precedent
Profit net
221.685 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
1.302.571 RON +72.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 7.566.879 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.566.879 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.566.879 RON +3.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
42.756 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
753.823 RON +276.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 7.339.436 RON. Profit: 175.388 RON

Cifra de afaceri: 7.339.436 RON. Profit: 175.388 RON

Cifra de afaceri
7.339.436 RON -37.22% față de anul precedent
Profit net
175.388 RON -37.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
200.083 RON -61.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 11.689.801 RON. Profit: 281.279 RON

Cifra de afaceri: 11.689.801 RON. Profit: 281.279 RON

Cifra de afaceri
11.689.801 RON +93% față de anul precedent
Profit net
281.279 RON +66.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
513.514 RON +9.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 6.056.835 RON. Profit: 169.339 RON

Cifra de afaceri: 6.056.835 RON. Profit: 169.339 RON

Cifra de afaceri
6.056.835 RON +22.64% față de anul precedent
Profit net
169.339 RON +1582.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
469.188 RON -8.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.938.523 RON. Profit: 10.067 RON

Cifra de afaceri: 4.938.523 RON. Profit: 10.067 RON

Cifra de afaceri
4.938.523 RON +6.89% față de anul precedent
Profit net
10.067 RON -93.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
511.477 RON -21.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.620.353 RON. Profit: 166.933 RON

Cifra de afaceri: 4.620.353 RON. Profit: 166.933 RON

Cifra de afaceri
4.620.353 RON +22.19% față de anul precedent
Profit net
166.933 RON +35.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
655.536 RON -3.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.781.358 RON. Profit: 122.798 RON

Cifra de afaceri: 3.781.358 RON. Profit: 122.798 RON

Cifra de afaceri
3.781.358 RON +443.79% față de anul precedent
Profit net
122.798 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
678.494 RON +47.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 695.366 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 695.366 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
695.366 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.480 RON
Angajati
2
Datorii
458.469 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKINO FRUIT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4631 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

KINO FRUIT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4631 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.022026Mentiune · Buletin 4582/2026capital social, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 1 din data: 28.01.2026

Companie
KINO FRUIT SRL
CUI
32972805
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.02.2026
Registrul Comerțului
J2023011941401
EUID
ROONRC.J2023011941401
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada MAŞINA DE PÂINE, Nr. 10, CAMERA 1, Bl. R30, Scara 1,
Județ
București
Număr încheiere
97531
Data încheierii
05.02.2026
Număr dosar
429721
Data dosarului
29.01.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Corina Cristina Dima

Subiecte

capital social, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Contract de închiriere nr. 129 din 10.12.2025
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 28.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 4582/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4631, Municipiul Bucureşti

FRUITINTER S.R.L.
CUI: 42430992CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.398.659 RON
Profit
746.625 RON
Angajati
9
MORE BIO COMMERCE SRL
CUI: 28280814CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.882.050 RON
Profit
157.385 RON
Angajati
4
TRANS KARERA INDUSTRY SRL
CUI: 31751270CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.805.208 RON
Profit
51.583 RON
Angajati
2
JOSA PELLA FRUITS SRL
CUI: 37403126CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.850.862 RON
Profit
423.268 RON
Angajati
4
FRESH BIO INNOVATION S.R.L.
CUI: 40992749CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.260.803 RON
Profit
200.679 RON
Angajati
2
VEGETABLE LOGISTIC S.R.L.
CUI: 32469820CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.985.085 RON
Profit
1.385.864 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4631, Municipiul Bucureşti

MATIO MIX SRL
CUI: 32941078CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-03-18
fara e-Factura
VLAD COM REAL SRL
CUI: 32994099CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.579 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MUNTE ATHOS EXPORT IMPORT SRL
CUI: 32682127CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.538.421 RON
Profit
1.259.399 RON
Angajati
11
TAFRO MARKET SRL
CUI: 33049825CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.138 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BRUTAVIO S.R.L.
CUI: 32971567CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.300 RON
Profit
1.173 RON
Angajati
0
HDTT TEXTILES SRL
CUI: 32972813CAEN: 4641
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.332 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PALLADIUM ACTIV SRL
CUI: 32968146CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
966.472 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
ARKELL LIFT SRL
CUI: 32973959CAEN: 4324
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.260 RON
Profit
151.718 RON
Angajati
1
DAFCO FENDOOR SRL
CUI: 32941728CAEN: 2512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.850.295 RON
Profit
519.357 RON
Angajati
6
POPUP STORE SRL
CUI: 32999193CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.450.261 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ETHOS MUSIC SRL
CUI: 32670467CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.062.798 RON
Profit
1.725.915 RON
Angajati
2
HOIL - ZURAZEIS SRL
CUI: 33254765CAEN: 1041
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-06-06
fara e-Factura
MATEI TRANS INTERNATIONAL SRL
CUI: 29473570CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.401.434 RON
Profit
112.596 RON
Angajati
5
MARKET DREAM SRL
CUI: 35594976CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.174.095 RON
Profit
323.831 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul KINO FRUIT SRL?

CUI-ul KINO FRUIT SRL este 32972805.

Unde este sediul KINO FRUIT SRL?

KINO FRUIT SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Maşina de Pâine nr. 10, 21133, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata KINO FRUIT SRL?

KINO FRUIT SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a KINO FRUIT SRL in 2024?

In 2024, KINO FRUIT SRL a raportat o cifra de afaceri de 17.358.130 RON.

Cati angajati are KINO FRUIT SRL?

KINO FRUIT SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are KINO FRUIT SRL?

KINO FRUIT SRL are codul CAEN principal 4631 (Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor).

Ce profit a inregistrat KINO FRUIT SRL in 2024?

KINO FRUIT SRL a inregistrat un profit net de 360.615 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.