Activ Plătitor TVA

C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L.

CUI: 32981595
CIF: RO32981595
Reg. Com.: J23/3535/2020
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 martie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 01:20

Despre C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L.

C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Otopeni, judetul ILFOV, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 116.395 RON, in crestere fata de anul precedent (+6.2%). Profitul net inregistrat a fost de 75.860 RON (in crestere).

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
116.395 RON
Venituri totale
116.395 RON
Cheltuieli totale
28.951 RON
Profit brut
87.444 RON
Profit net
75.860 RON
Marja profit net
65,17%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
69.504 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
27.174 RON
Casa & conturi bănci
42.330 RON
Capital propriu
76.910 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Otopeni, Str. 1 Mai nr. 41D, 75100
Detalii adresacamera 1
Telefon0744309074

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Otopeni, Str. 1 Mai nr. 41D, 75100
Cod poștal: 75100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Otopeni, Str. 1 Mai nr. 41D, 75100
Detalii
camera 1
Cod postal
75100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 12.08.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 decembrie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
116.395 RON
Rezultat net
75.860 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 116.395 RON 109.570 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 116.395 RON 109.570 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 28.951 RON 33.245 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 87.444 RON 76.325 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 75.860 RON 63.116 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 69.504 RON 78.614 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 69.504 RON 78.614 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 27.174 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 42.330 RON 78.614 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.726 RON 10.630 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 76.910 RON 79.311 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active69.504RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale69.504 RON
Datorii totale2.726 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
109,1 %Profit net / active totale
ROE
98,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
25,50 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
110,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 116.395 +6,2% față de anul precedent 116.395 28.951 87.444 +14,6% față de anul precedent 75.860 +20,2% față de anul precedent 0 0
2023 109.570 +103,6% față de anul precedent 109.570 33.245 76.325 +560,9% față de anul precedent 63.116 +502,8% față de anul precedent 0 0
2022 53.814 -55,0% față de anul precedent 53.814 42.265 11.549 -85,8% față de anul precedent 10.471 -86,5% față de anul precedent 0 0
2021 119.478 +2.887,0% față de anul precedent 119.478 38.449 81.029 77.445 0 0
2020 4.000 -97,2% față de anul precedent 4.000 65.990 0 0 61.990 62.119
2019 142.284 -54,5% față de anul precedent 142.284 159.284 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 17.000 21.269
2018 312.807 +18,0% față de anul precedent 312.807 223.574 89.233 +37,2% față de anul precedent 86.105 +38,0% față de anul precedent 0 0
2017 265.000 -2,0% față de anul precedent 265.000 199.943 65.057 -45,9% față de anul precedent 62.407 -45,6% față de anul precedent 0 0
2016 270.322 +211,3% față de anul precedent 270.322 150.109 120.213 +83,1% față de anul precedent 114.807 +82,1% față de anul precedent 0 0
2015 86.842 86.842 21.175 65.667 63.061 Neraportat 0
2014 0 0 10.294 0 0 10.294 10.294

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 69.504 69.504 0 27.174 42.330
2023 0 78.614 78.614 0 0 78.614
2022 6.018 176.334 182.352 0 6.839 169.495
2021 3.909 267.316 271.225 0 136.535 130.781
2020 5.639 173.127 178.766 0 162.059 11.068
2019 6.014 236.585 242.599 0 155.351 81.234
2018 2.770 271.365 274.135 0 1.181 270.184
2017 6.018 180.711 186.729 0 0 180.711
2016 9.462 117.547 127.009 751 40.380 76.416
2015 0 70.775 70.775 0 14.000 56.775
2014 135 331 466 0 0 331

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.726 -74,4% față de anul precedent 76.910 Neraportat 0
2023 10.630 +892,5% față de anul precedent 79.311 Neraportat 0
2022 1.071 -89,4% față de anul precedent 191.412 Neraportat 0
2021 10.122 261.103 Neraportat 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 183.658 Neraportat 0
2019 1.714 -85,8% față de anul precedent 245.777 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 12.035 -2,2% față de anul precedent 267.046 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 12.309 +71,1% față de anul precedent 180.941 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 7.193 -59,6% față de anul precedent 131.420 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 17.808 +68,6% față de anul precedent 52.967 Neraportat 1
2014 10.560 -10.094 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 116.395 RON. Profit: 75.860 RON

Cifra de afaceri: 116.395 RON. Profit: 75.860 RON

Cifra de afaceri
116.395 RON +6.23% față de anul precedent
Profit net
75.860 RON +20.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.726 RON -74.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 109.570 RON. Profit: 63.116 RON

Cifra de afaceri: 109.570 RON. Profit: 63.116 RON

Cifra de afaceri
109.570 RON +103.61% față de anul precedent
Profit net
63.116 RON +502.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.630 RON +892.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 53.814 RON. Profit: 10.471 RON

Cifra de afaceri: 53.814 RON. Profit: 10.471 RON

Cifra de afaceri
53.814 RON -54.96% față de anul precedent
Profit net
10.471 RON -86.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.071 RON -89.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 119.478 RON. Profit: 77.445 RON

Cifra de afaceri: 119.478 RON. Profit: 77.445 RON

Cifra de afaceri
119.478 RON +2886.95% față de anul precedent
Profit net
77.445 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.122 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.000 RON -97.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
62.119 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 142.284 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 142.284 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
142.284 RON -54.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
21.269 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.714 RON -85.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 312.807 RON. Profit: 86.105 RON

Cifra de afaceri: 312.807 RON. Profit: 86.105 RON

Cifra de afaceri
312.807 RON +18.04% față de anul precedent
Profit net
86.105 RON +37.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
12.035 RON -2.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 265.000 RON. Profit: 62.407 RON

Cifra de afaceri: 265.000 RON. Profit: 62.407 RON

Cifra de afaceri
265.000 RON -1.97% față de anul precedent
Profit net
62.407 RON -45.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.309 RON +71.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 270.322 RON. Profit: 114.807 RON

Cifra de afaceri: 270.322 RON. Profit: 114.807 RON

Cifra de afaceri
270.322 RON +211.28% față de anul precedent
Profit net
114.807 RON +82.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.193 RON -59.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 86.842 RON. Profit: 63.061 RON

Cifra de afaceri: 86.842 RON. Profit: 63.061 RON

Cifra de afaceri
86.842 RON
Profit net
63.061 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
17.808 RON +68.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.294 RON
Angajati
0
Datorii
10.560 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataC.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Orş. Otopeni (ILFOV)

C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Orş. Otopeni (ILFOV)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Ilfov

THEGSSH S.R.L.
CUI: 50305940CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2024-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.732 RON
Profit
76.489 RON
Angajati
0
THE HOUSE PUB & KITCHEN S.R.L.
CUI: 45961212CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Sat Găneasa Com. Găneasa2022-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.750 RON
Profit
60.991 RON
Angajati
1
TUDOR FINANCIAL TRUST SRL
CUI: 21551690CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2007-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.409 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BAIO MEDIA S.R.L.
CUI: 42900601CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2020-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.678 RON
Profit
115.721 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Ilfov

ALIMAR TECH SRL
CUI: 32841001CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2014-02-26
fara e-Factura
HARDMADE SRL
CUI: 32991726CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2014-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
949.647 RON
Profit
427.584 RON
Angajati
2
REINHARD INVESTMENTS S.R.L.
CUI: 32840111CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2014-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.024 RON
Profit
13.698 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

DIDY PARTY EVENTS S.R.L.
CUI: 32981471CAEN: 9329
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2014-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.004 RON
Profit
7.551 RON
Angajati
1
ECO ACTIV LIGHT SRL
CUI: 32982515CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Com. Afumaţi2014-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.226.226 RON
Profit
82.905 RON
Angajati
1
LI&CRI EXCELENŢĂ S.R.L.
CUI: 32973452CAEN: 7810
Activ
ILFOV, Sat Brăneşti Com. Brăneşti2014-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
782.449 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ATHENEUM ART SRL
CUI: 32991670CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Com. Baloteşti2014-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.458 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
RINENERGY IMPEX S.R.L.
CUI: 32897339CAEN: 0893
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2014-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAFONG IMPEX SRL
CUI: 33067163CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2014-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
543.802 RON
Profit
32.101 RON
Angajati
0
GREEN FITNESS SRL
CUI: 32047133CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Sat Brăneşti Com. Brăneşti2013-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.070.660 RON
Profit
185.976 RON
Angajati
9
BERFIN GRUP S.R.L.
CUI: 15455345CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2003-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.175.312 RON
Profit
466.816 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L.?

CUI-ul C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L. este 32981595.

Unde este sediul C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L.?

C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Otopeni, Str. 1 Mai nr. 41D, 75100, Orş. Otopeni, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L.?

C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L. in 2024?

In 2024, C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 116.395 RON.

Ce activitate are C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L.?

C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L. are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L. in 2024?

C.C.A. PROFESIONAL SERVICES S.R.L. a inregistrat un profit net de 75.860 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.