Activ Plătitor TVA

MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L.

CUI: 33001320
CIF: RO33001320
Reg. Com.: J2014000202151
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 aprilie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:30

Despre MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L.

MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgovişte, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 527.957 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+191.2%). Profitul net inregistrat a fost de 40.785 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 142.091 RON in 2014 la 527.957 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
527.957 RON
Venituri totale
534.826 RON
Cheltuieli totale
485.372 RON
Profit brut
49.454 RON
Profit net
40.785 RON
Marja profit net
7,73%
Active imobilizate
379 RON
Active circulante
226.168 RON
Stocuri
803 RON
Creanțe
196.449 RON
Casa & conturi bănci
28.916 RON
Capital propriu
83.163 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Ionel Fernic nr. 2

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Ionel Fernic nr. 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Ionel Fernic nr. 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.03.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 decembrie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
527.957 RON
Rezultat net
40.785 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 527.957 RON 181.276 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 534.826 RON 184.978 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 485.372 RON 180.735 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 49.454 RON 4.243 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 40.785 RON 3.308 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 379 RON 379 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 226.168 RON 218.437 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 226.547 RON 218.816 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 803 RON 26.204 RON
CreanțeSume de încasat 196.449 RON 185.357 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 28.916 RON 6.876 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 143.384 RON 176.437 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 83.163 RON 42.379 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active226.547RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

63,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale226.547 RON
Datorii totale143.384 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
18,0 %Profit net / active totale
ROE
49,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,58 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
36,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 527.957 +191,2% față de anul precedent 534.826 485.372 49.454 +1.065,5% față de anul precedent 40.785 +1.132,9% față de anul precedent 0 0
2023 181.276 -67,3% față de anul precedent 184.978 180.735 4.243 -90,4% față de anul precedent 3.308 -91,4% față de anul precedent 0 0
2022 555.027 +7,4% față de anul precedent 573.094 528.974 44.120 -62,0% față de anul precedent 38.470 -65,4% față de anul precedent 0 0
2021 516.802 +19,1% față de anul precedent 551.435 435.314 116.121 +62,3% față de anul precedent 111.327 +65,5% față de anul precedent 0 0
2020 433.764 +4,2% față de anul precedent 451.514 379.950 71.564 +154,1% față de anul precedent 67.275 +182,9% față de anul precedent 0 0
2019 416.444 -14,5% față de anul precedent 438.779 410.616 28.163 -12,2% față de anul precedent 23.783 -11,8% față de anul precedent 0 0
2018 486.762 +9,6% față de anul precedent 518.906 486.829 32.077 -35,9% față de anul precedent 26.976 -40,7% față de anul precedent 0 0
2017 443.967 +60,8% față de anul precedent 460.309 410.282 50.027 45.464 0 0
2016 276.188 +8,8% față de anul precedent 278.144 285.220 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.076 10.525
2015 253.750 +78,6% față de anul precedent 256.674 239.747 16.927 +27,8% față de anul precedent 9.227 +3,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 142.091 142.799 129.552 13.247 8.963 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 379 226.168 226.547 803 196.449 28.916
2023 379 218.437 218.816 26.204 185.357 6.876
2022 16.742 232.259 249.001 999 215.543 15.717
2021 44.795 500.038 544.833 7.686 459.758 32.594
2020 72.847 376.917 449.764 2.781 337.713 36.423
2019 100.899 310.169 411.068 1.847 275.722 32.600
2018 27.504 233.881 261.385 1.488 224.646 7.747
2017 68.306 198.739 267.045 451 165.810 32.478
2016 109.109 133.274 242.383 0 125.143 8.131
2015 149.911 40.082 189.993 0 27.612 12.470
2014 6.267 18.025 24.292 0 16.212 1.813

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 143.384 -18,7% față de anul precedent 83.163 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 176.437 -16,0% față de anul precedent 42.379 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 209.931 -20,6% față de anul precedent 39.070 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 264.233 -5,1% față de anul precedent 280.600 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 278.400 -9,6% față de anul precedent 171.364 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 307.910 +69,2% față de anul precedent 104.089 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 182.010 -14,8% față de anul precedent 80.306 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 213.716 -8,9% față de anul precedent 53.329 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 234.517 +36,7% față de anul precedent 7.866 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 171.603 +1.034,3% față de anul precedent 18.390 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2014 15.129 9.163 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

23din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MMMARIA MANUELA MOICEANUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4068/2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 527.957 RON. Profit: 40.785 RON

Cifra de afaceri: 527.957 RON. Profit: 40.785 RON

Cifra de afaceri
527.957 RON +191.24% față de anul precedent
Profit net
40.785 RON +1132.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
143.384 RON -18.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 181.276 RON. Profit: 3.308 RON

Cifra de afaceri: 181.276 RON. Profit: 3.308 RON

Cifra de afaceri
181.276 RON -67.34% față de anul precedent
Profit net
3.308 RON -91.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
176.437 RON -15.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 555.027 RON. Profit: 38.470 RON

Cifra de afaceri: 555.027 RON. Profit: 38.470 RON

Cifra de afaceri
555.027 RON +7.4% față de anul precedent
Profit net
38.470 RON -65.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
209.931 RON -20.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 516.802 RON. Profit: 111.327 RON

Cifra de afaceri: 516.802 RON. Profit: 111.327 RON

Cifra de afaceri
516.802 RON +19.14% față de anul precedent
Profit net
111.327 RON +65.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
264.233 RON -5.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 433.764 RON. Profit: 67.275 RON

Cifra de afaceri: 433.764 RON. Profit: 67.275 RON

Cifra de afaceri
433.764 RON +4.16% față de anul precedent
Profit net
67.275 RON +182.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
278.400 RON -9.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 416.444 RON. Profit: 23.783 RON

Cifra de afaceri: 416.444 RON. Profit: 23.783 RON

Cifra de afaceri
416.444 RON -14.45% față de anul precedent
Profit net
23.783 RON -11.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
307.910 RON +69.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 486.762 RON. Profit: 26.976 RON

Cifra de afaceri: 486.762 RON. Profit: 26.976 RON

Cifra de afaceri
486.762 RON +9.64% față de anul precedent
Profit net
26.976 RON -40.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
182.010 RON -14.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 443.967 RON. Profit: 45.464 RON

Cifra de afaceri: 443.967 RON. Profit: 45.464 RON

Cifra de afaceri
443.967 RON +60.75% față de anul precedent
Profit net
45.464 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
213.716 RON -8.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 276.188 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 276.188 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
276.188 RON +8.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.525 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
234.517 RON +36.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 253.750 RON. Profit: 9.227 RON

Cifra de afaceri: 253.750 RON. Profit: 9.227 RON

Cifra de afaceri
253.750 RON +78.58% față de anul precedent
Profit net
9.227 RON +2.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
171.603 RON +1034.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 142.091 RON. Profit: 8.963 RON

Cifra de afaceri: 142.091 RON. Profit: 8.963 RON

Cifra de afaceri
142.091 RON
Profit net
8.963 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
15.129 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Târgovişte (DÂMBOVIŢA)

MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Târgovişte (DÂMBOVIŢA)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

03.022026Mentiune · Buletin 4068/2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L.
CUI
33001320
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
03.02.2026
Registrul Comerțului
J2014000202151
EUID
ROONRC.J2014000202151
Sediu
Jud. Dâmboviţa, Municipiul Târgovişte, Strada IONEL FERNIC, Nr. 2, Bl. 38E, Etaj 1, Ap.
Județ
Dâmboviţa
Număr încheiere
79851
Data încheierii
02.02.2026
Număr dosar
163198
Data dosarului
15.01.2026
Tribunal
Dâmbovita
Registrator
Antoanela Viorica Eleonora Rizescu

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 163198 din 15.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 4068/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Dâmboviţa

ARVIT EXPRESS S.R.L.
CUI: 43571000CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Broşteni Com. Bezdead2021-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
529.254 RON
Profit
65.531 RON
Angajati
1
SIGMO EDUARD S.R.L.
CUI: 33061128CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Blidari Com. Cobia2014-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
524.577 RON
Profit
58.143 RON
Angajati
1
VLADIMIR DINAMIC TRANS S.R.L.
CUI: 44823505CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Decindeni Com. Dragomireşti2021-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
529.840 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TEO TRANS VALEA LUNGĂ S.R.L.
CUI: 39314092CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Izvoru Com. Valea Lungă2018-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
519.545 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ROBERT POPA SPEEDITION S.R.L.
CUI: 38024570CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Lazuri Com. Comişani2017-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
543.213 RON
Profit
3.824 RON
Angajati
3
GHEORGHIŢA CLAUDIA S.R.L.
CUI: 40133200CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Glodeni Com. Glodeni2018-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
513.365 RON
Profit
45.833 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Dâmboviţa

NĂSTASE VIOREL TRANS S.R.L.
CUI: 32977446CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Puţu cu Salcie Com. Mătăsaru2014-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
567.200 RON
Profit
149.301 RON
Angajati
2
FIILI ILIE S.R.L.
CUI: 33006310CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2014-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.314 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ANTOMAR LOGISTIC S.R.L.
CUI: 32912927CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bărbuleţu Com. Bărbuleţu2014-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
589.224 RON
Profit
25.148 RON
Angajati
2
CCF TEAM QUALITY SRL
CUI: 33011316CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Brezoaia Com. Brezoaele2014-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.078 RON
Profit
45.872 RON
Angajati
1

Alte firme din Dâmboviţa

QUAD TEK S.R.L.
CUI: 32993980CAEN: 6210
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Viişoara Com. Ulmi2014-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.115 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AMNA VISION S.R.L.
CUI: 32959709CAEN: 8699
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Aninoasa Com. Aninoasa2014-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.113 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DR COVRIG DENT S.R.L.
CUI: 32475644CAEN: 8623
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Vişina Com. Vişina2013-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.780 RON
Profit
6.297 RON
Angajati
1
ROCAD SURVEY S.R.L.
CUI: 33497357CAEN: 7112
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2014-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
880.651 RON
Profit
419.782 RON
Angajati
5
TIPO BOMI SRL
CUI: 27332613CAEN: 1812
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2010-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.685 RON
Profit
3.753 RON
Angajati
0
MEDIAPOL VEST S.R.L.
CUI: 36323967CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Greci Com. Petreşti2016-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L.?

CUI-ul MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L. este 33001320.

Unde este sediul MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L.?

MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Ionel Fernic nr. 2, Mun. Târgovişte, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L.?

MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L. in 2024?

In 2024, MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 527.957 RON.

Cati angajati are MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L.?

MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L.?

MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L. in 2024?

MOICEANU DARIUS TRANSPORT S.R.L. a inregistrat un profit net de 40.785 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.