Activ Plătitor TVA

SCOICA IMOBILIARE SRL

CUI: 33018616
CIF: RO33018616
Reg. Com.: J35/917/2014
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 aprilie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 18:17

Despre SCOICA IMOBILIARE SRL

SCOICA IMOBILIARE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sânandrei Com. Sânandrei, judetul TIMIŞ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SCOICA IMOBILIARE SRL a raportat o cifra de afaceri de 930.572 RON, in scadere fata de anul precedent (-35.0%). Profitul net inregistrat a fost de 507.433 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 262.794 RON in 2014 la 930.572 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
930.572 RON
Venituri totale
1.205.890 RON
Cheltuieli totale
670.481 RON
Profit brut
535.409 RON
Profit net
507.433 RON
Marja profit net
54,53%
Active imobilizate
622.341 RON
Active circulante
1.878.217 RON
Stocuri
1.303 RON
Creanțe
1.821.180 RON
Casa & conturi bănci
55.734 RON
Capital propriu
2.085.335 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, Str. Tineretului nr. 68, 307375
Telefon0731837661

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, Str. Tineretului nr. 68, 307375
Cod poștal: 307375
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, Str. Tineretului nr. 68, 307375
Cod postal
307375
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.04.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
930.572 RON
Rezultat net
507.433 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 930.572 RON 1.431.438 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.205.890 RON 1.435.640 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 670.481 RON 916.337 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 535.409 RON 519.303 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 507.433 RON 506.638 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 622.341 RON 726.854 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.878.217 RON 1.626.832 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.500.558 RON 2.353.686 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.303 RON 2.132 RON
CreanțeSume de încasat 1.821.180 RON 1.588.671 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 55.734 RON 36.029 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 415.223 RON 513.985 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.085.335 RON 1.840.039 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.500.558RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

16,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.500.558 RON
Datorii totale415.223 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
20,3 %Profit net / active totale
ROE
24,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,52 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
83,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 930.572 -35,0% față de anul precedent 1.205.890 670.481 535.409 +3,1% față de anul precedent 507.433 +0,2% față de anul precedent 0 0
2023 1.431.438 +28,2% față de anul precedent 1.435.640 916.337 519.303 +93,2% față de anul precedent 506.638 +96,5% față de anul precedent 0 0
2022 1.116.343 +19,1% față de anul precedent 1.116.429 847.625 268.804 +0,3% față de anul precedent 257.852 -0,5% față de anul precedent 0 0
2021 937.098 +13,2% față de anul precedent 953.983 685.972 268.011 +96,7% față de anul precedent 259.235 +101,5% față de anul precedent 0 0
2020 828.164 -2,7% față de anul precedent 831.089 694.827 136.262 -45,0% față de anul precedent 128.625 -46,2% față de anul precedent 0 0
2019 850.674 -3,9% față de anul precedent 890.738 642.851 247.887 -53,0% față de anul precedent 238.980 -53,9% față de anul precedent 0 0
2018 884.988 +20,6% față de anul precedent 884.988 357.348 527.640 +33,4% față de anul precedent 518.790 +33,6% față de anul precedent 0 0
2017 734.052 +119,2% față de anul precedent 734.052 338.465 395.587 +3.567,9% față de anul precedent 388.246 +18.025,4% față de anul precedent 0 0
2016 334.914 +15,3% față de anul precedent 334.914 324.129 10.785 -83,8% față de anul precedent 2.142 -96,3% față de anul precedent 0 0
2015 290.517 +10,6% față de anul precedent 291.346 224.984 66.362 -66,8% față de anul precedent 57.622 -69,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 262.794 262.794 63.212 199.582 191.698 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 622.341 1.878.217 2.500.558 1.303 1.821.180 55.734
2023 726.854 1.626.832 2.353.686 2.132 1.588.671 36.029
2022 525.573 1.367.203 1.892.776 89 1.332.555 34.559
2021 500.304 1.607.823 2.108.127 89 1.590.813 16.921
2020 615.595 1.458.241 2.073.836 89 1.435.653 22.499
2019 825.128 1.320.680 2.145.808 89 1.274.264 46.327
2018 781.905 915.195 1.697.100 89 899.212 15.894
2017 373.950 386.776 760.726 0 359.771 27.005
2016 349.057 117.904 466.961 7.217 103.515 7.172
2015 343.761 64.896 408.657 7.217 57.008 671
2014 28.149 109.391 137.540 13.282 50.382 45.727

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 415.223 -19,2% față de anul precedent 2.085.335 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 513.985 +77,6% față de anul precedent 1.840.039 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 289.375 -10,3% față de anul precedent 1.603.401 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 322.753 -41,1% față de anul precedent 1.785.549 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 548.222 -26,7% față de anul precedent 1.526.313 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 748.120 +39,0% față de anul precedent 1.397.688 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 538.392 +345,7% față de anul precedent 1.158.708 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 120.808 -43,9% față de anul precedent 639.918 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 215.289 +40,5% față de anul precedent 251.672 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 153.195 +381,8% față de anul precedent 249.530 Neraportat 1
2014 -54.368 191.908 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 930.572 RON. Profit: 507.433 RON

Cifra de afaceri: 930.572 RON. Profit: 507.433 RON

Cifra de afaceri
930.572 RON -34.99% față de anul precedent
Profit net
507.433 RON +0.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
415.223 RON -19.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.431.438 RON. Profit: 506.638 RON

Cifra de afaceri: 1.431.438 RON. Profit: 506.638 RON

Cifra de afaceri
1.431.438 RON +28.23% față de anul precedent
Profit net
506.638 RON +96.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
513.985 RON +77.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.116.343 RON. Profit: 257.852 RON

Cifra de afaceri: 1.116.343 RON. Profit: 257.852 RON

Cifra de afaceri
1.116.343 RON +19.13% față de anul precedent
Profit net
257.852 RON -0.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
289.375 RON -10.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 937.098 RON. Profit: 259.235 RON

Cifra de afaceri: 937.098 RON. Profit: 259.235 RON

Cifra de afaceri
937.098 RON +13.15% față de anul precedent
Profit net
259.235 RON +101.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
322.753 RON -41.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 828.164 RON. Profit: 128.625 RON

Cifra de afaceri: 828.164 RON. Profit: 128.625 RON

Cifra de afaceri
828.164 RON -2.65% față de anul precedent
Profit net
128.625 RON -46.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
548.222 RON -26.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 850.674 RON. Profit: 238.980 RON

Cifra de afaceri: 850.674 RON. Profit: 238.980 RON

Cifra de afaceri
850.674 RON -3.88% față de anul precedent
Profit net
238.980 RON -53.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
748.120 RON +38.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 884.988 RON. Profit: 518.790 RON

Cifra de afaceri: 884.988 RON. Profit: 518.790 RON

Cifra de afaceri
884.988 RON +20.56% față de anul precedent
Profit net
518.790 RON +33.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
538.392 RON +345.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 734.052 RON. Profit: 388.246 RON

Cifra de afaceri: 734.052 RON. Profit: 388.246 RON

Cifra de afaceri
734.052 RON +119.18% față de anul precedent
Profit net
388.246 RON +18025.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
120.808 RON -43.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 334.914 RON. Profit: 2.142 RON

Cifra de afaceri: 334.914 RON. Profit: 2.142 RON

Cifra de afaceri
334.914 RON +15.28% față de anul precedent
Profit net
2.142 RON -96.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
215.289 RON +40.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 290.517 RON. Profit: 57.622 RON

Cifra de afaceri: 290.517 RON. Profit: 57.622 RON

Cifra de afaceri
290.517 RON +10.55% față de anul precedent
Profit net
57.622 RON -69.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
153.195 RON +381.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 262.794 RON. Profit: 191.698 RON

Cifra de afaceri: 262.794 RON. Profit: 191.698 RON

Cifra de afaceri
262.794 RON
Profit net
191.698 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
-54.368 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSCOICA IMOBILIARE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sat Sânandrei Com. Sânandrei (TIMIŞ)

SCOICA IMOBILIARE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sat Sânandrei Com. Sânandrei (TIMIŞ)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Timiş

TRANSPORT AUTO MARFA SRL
CUI: 1835115CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
930.984 RON
Profit
154.976 RON
Angajati
2
AVI-2000 SRL
CUI: 7526143CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Sat Giarmata Com. Giarmata1995-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
915.259 RON
Profit
272.679 RON
Angajati
8
LMV SRL
CUI: 37819960CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
937.228 RON
Profit
298.658 RON
Angajati
1
G.S.A.GRISANTI SRL
CUI: 3792568CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1993-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
897.464 RON
Profit
252.217 RON
Angajati
4
ZASS PROTEUS REAL ESTATE SRL
CUI: 17968290CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
960.972 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALDEGHERI SRL
CUI: 13895200CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2001-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
872.592 RON
Profit
1.310.123 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Timiş

TAURUS AGRARLAND SRL
CUI: 32981463CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Sat Bencecu de Jos Com. Pişchia2014-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.397 RON
Profit
172.371 RON
Angajati
1
SQUASH SPORT ARENA SRL
CUI: 33023361CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.134 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TORA GENERAL CONSULTING SRL
CUI: 32903414CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
626.768 RON
Profit
200.046 RON
Angajati
1
BASELINE MOD SRL
CUI: 33076951CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
522.313 RON
Profit
211.614 RON
Angajati
1

Alte firme din Timiş

DEREVET 2014 SRL
CUI: 33018713CAEN: 7500
Activ
TIMIŞ, Orş. Făget2014-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
448.200 RON
Profit
293.575 RON
Angajati
3
FUNTASTIC FSG STUDIO S.R.L.
CUI: 33005306CAEN: 7420
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.232 RON
Profit
80.857 RON
Angajati
1
RAX IT SYSTEMS SRL
CUI: 32912048CAEN: 9510
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
316.629 RON
Profit
4.492 RON
Angajati
1
MAGNUM NATURA SRL
CUI: 33120615CAEN: 9311
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.319 RON
Profit
23.820 RON
Angajati
1
HMO TROKENBAU SRL
CUI: 31649424CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Bulgarus Com. Lenauheim2013-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
966 RON
Angajati
0
INDIVIDUAL ARYTHE S.R.L.
CUI: 34222729CAEN: 7810
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2015-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.796.566 RON
Profit
87.364 RON
Angajati
7
TEXTIL POINT SRL
CUI: 14869365CAEN: 4641
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2002-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.320.780 RON
Profit
179.633 RON
Angajati
18
MTO MACHINE WORKS S.R.L.
CUI: 41371448CAEN: 4312
Activ
TIMIŞ, Sat Sânmihaiu Român Com. Sânmihaiu Român2019-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.729 RON
Profit
1.481 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SCOICA IMOBILIARE SRL?

CUI-ul SCOICA IMOBILIARE SRL este 33018616.

Unde este sediul SCOICA IMOBILIARE SRL?

SCOICA IMOBILIARE SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, Str. Tineretului nr. 68, 307375, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata SCOICA IMOBILIARE SRL?

SCOICA IMOBILIARE SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SCOICA IMOBILIARE SRL in 2024?

In 2024, SCOICA IMOBILIARE SRL a raportat o cifra de afaceri de 930.572 RON.

Cati angajati are SCOICA IMOBILIARE SRL?

SCOICA IMOBILIARE SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SCOICA IMOBILIARE SRL?

SCOICA IMOBILIARE SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat SCOICA IMOBILIARE SRL in 2024?

SCOICA IMOBILIARE SRL a inregistrat un profit net de 507.433 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.