Activ Plătitor TVAe‑Factură

IFP LOGISTIC S.R.L.

CUI: 33039589
CIF: RO33039589
Reg. Com.: J2014000628221
CAEN: 4645
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 aprilie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 08:46

Despre IFP LOGISTIC S.R.L.

IFP LOGISTIC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Brătuleni Com. Miroslava, judetul IAŞI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie" (cod CAEN 4645), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IFP LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 442.848 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+234.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 60.003 RON in 2015 la 442.848 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
442.848 RON
Venituri totale
467.472 RON
Cheltuieli totale
471.337 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
79.194 RON
Active circulante
140.707 RON
Stocuri
52.474 RON
Creanțe
35.560 RON
Casa & conturi bănci
52.673 RON
Capital propriu
126.982 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Brătuleni Com. Miroslava, Str. Industriilor nr. 32, 707307
Detalii adresaCorp birouri. Et. 1. birou 2
Telefon0747290350

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Brătuleni Com. Miroslava, Str. Industriilor nr. 32, 707307
Cod poștal: 707307
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Brătuleni Com. Miroslava, Str. Industriilor nr. 32, 707307
Detalii
Corp birouri. Et. 1. birou 2
Cod postal
707307
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.04.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
442.848 RON
Rezultat net
-3.865 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 442.848 RON 132.555 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 467.472 RON 413.844 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 471.337 RON 411.806 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 2.038 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 3.865 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 3.865 RON 2.806 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 79.194 RON 210.478 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 140.707 RON 124.359 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 219.901 RON 334.837 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 52.474 RON 36.792 RON
CreanțeSume de încasat 35.560 RON 53.579 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 52.673 RON 33.988 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 92.919 RON 203.990 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 126.982 RON 130.847 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active219.901RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

42,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale219.901 RON
Datorii totale92.919 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,51 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
57,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 442.848 +234,1% față de anul precedent 467.472 471.337 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.865 3.865
2023 132.555 -49,4% față de anul precedent 413.844 411.806 2.038 -96,7% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.806
2022 261.854 -18,0% față de anul precedent 486.940 424.569 62.371 57.473 0 0
2021 319.205 -3,3% față de anul precedent 315.432 380.298 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 64.866 68.058
2020 330.001 356.007 273.019 82.988 -3,7% față de anul precedent 79.687 -4,6% față de anul precedent 0 0
2019 0 -100,0% față de anul precedent 86.903 734 86.169 +44,2% față de anul precedent 83.562 +44,2% față de anul precedent 0 0
2018 61.200 +874,4% față de anul precedent 61.200 1.422 59.778 57.966 0 0
2017 6.281 -90,6% față de anul precedent 6.869 9.508 0 0 2.639 2.815
2016 66.664 +11,1% față de anul precedent 66.669 120.335 0 0 53.666 54.333
2015 60.003 60.313 78.532 0 0 Neraportat 20.028

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 79.194 140.707 219.901 52.474 35.560 52.673
2023 210.478 124.359 334.837 36.792 53.579 33.988
2022 330.820 104.678 435.498 41.140 58.935 4.603
2021 462.103 116.391 578.494 44.065 60.348 11.978
2020 0 148.101 148.101 45.979 40.701 61.421
2019 0 67.158 67.158 31.228 13.984 21.946
2018 0 66.147 66.147 31.128 33.808 1.211
2017 0 77.525 77.525 31.185 45.570 770
2016 0 79.456 79.456 31.573 47.096 787
2015 0 104.185 104.185 53.826 44.979 5.380

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 92.919 -54,5% față de anul precedent 126.982 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2023 203.990 -32,4% față de anul precedent 130.847 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2022 301.845 -39,9% față de anul precedent 133.653 Neraportat 6 +100,0% față de anul precedent
2021 502.314 +12.903,2% față de anul precedent 76.180 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2020 3.863 +48,2% față de anul precedent 144.238 Neraportat 2
2019 2.607 -96,9% față de anul precedent 64.551 Neraportat 0
2018 85.158 -44,9% față de anul precedent -19.011 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 154.501 +0,6% față de anul precedent -76.976 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2016 153.617 +23,9% față de anul precedent -74.161 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 124.013 -19.828 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

46din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 442.848 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 442.848 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
442.848 RON +234.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.865 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
92.919 RON -54.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 132.555 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 132.555 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
132.555 RON -49.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.806 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
203.990 RON -32.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 261.854 RON. Profit: 57.473 RON

Cifra de afaceri: 261.854 RON. Profit: 57.473 RON

Cifra de afaceri
261.854 RON -17.97% față de anul precedent
Profit net
57.473 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +100% față de anul precedent
Datorii
301.845 RON -39.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 319.205 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 319.205 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
319.205 RON -3.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
68.058 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
502.314 RON +12903.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 330.001 RON. Profit: 79.687 RON

Cifra de afaceri: 330.001 RON. Profit: 79.687 RON

Cifra de afaceri
330.001 RON
Profit net
79.687 RON -4.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
3.863 RON +48.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 83.562 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 83.562 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
83.562 RON +44.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.607 RON -96.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 61.200 RON. Profit: 57.966 RON

Cifra de afaceri: 61.200 RON. Profit: 57.966 RON

Cifra de afaceri
61.200 RON +874.37% față de anul precedent
Profit net
57.966 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
85.158 RON -44.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 6.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.281 RON -90.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.815 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
154.501 RON +0.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 66.664 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 66.664 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
66.664 RON +11.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.333 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
153.617 RON +23.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 60.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 60.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
60.003 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.028 RON
Angajati
3
Datorii
124.013 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIFP LOGISTIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4645 in Sat Brătuleni Com. Miroslava (IAŞI)

IFP LOGISTIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4645 in Sat Brătuleni Com. Miroslava (IAŞI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4645, Iaşi

SENSIS FRV SRL
CUI: 29930028CAEN: 4645
Activ
IAŞI, Sat Vişan Com. Bârnova2012-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
454.924 RON
Profit
31.629 RON
Angajati
1
APMED IMPLANT S.R.L.
CUI: 14087059CAEN: 4645
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2001-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
367.507 RON
Profit
131.844 RON
Angajati
1
COSMO VITAL EUROPA SRL
CUI: 32304644CAEN: 4645
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2013-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
466.197 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
OM SHANTI SRL
CUI: 33047085CAEN: 4645
Activ
IAŞI, Sat Bârnova Com. Bârnova2014-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
356.122 RON
Profit
17.079 RON
Angajati
1
MOLDWAYS SRL
CUI: 5744451CAEN: 4645
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1994-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.375.048 RON
Profit
320.113 RON
Angajati
8

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4645, Iaşi

HED VENTURE SRL
CUI: 32541772CAEN: 4645
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2013-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.742.718 RON
Profit
631.522 RON
Angajati
11
TIA DISTRIBUTION SRL
CUI: 33119211CAEN: 4645
Activ
IAŞI, Sat Uricani Com. Miroslava2014-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.811 RON
Profit
5.764 RON
Angajati
0

Alte firme din Iaşi

MEGA CDC S.R.L.
CUI: 33033748CAEN: 4110
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.955 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RAREŞ FOREST ASC SRL
CUI: 33017238CAEN: 0220
Activ
IAŞI, Sat Schitu Duca Com. Schitu Duca2014-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
322.937 RON
Profit
7.389 RON
Angajati
4
MEET BROKER VSN SRL
CUI: 33052405CAEN: 4632
Activ
IAŞI, Orş. Hârlău2014-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.232.777 RON
Profit
12.822 RON
Angajati
2
EDILDOX S.R.L.
CUI: 32890691CAEN: 4100
Activ
IAŞI, Sat Hlincea Com. Ciurea2014-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.028.909 RON
Profit
94.019 RON
Angajati
0
GOOD VISION FOR YOU SRL
CUI: 33211152CAEN: 8690
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2014-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.730 RON
Profit
7.575 RON
Angajati
1
VAN GAVIS GROUP SRL
CUI: 31062038CAEN: 4791
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2013-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.556 RON
Profit
36.638 RON
Angajati
0
EDOUARD BATIMENT SRL
CUI: 34813555CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Pietrăria Com. Bârnova2015-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.835 RON
Profit
240.315 RON
Angajati
1
REVOLUT DENT S.R.L.
CUI: 43402796CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.130 RON
Profit
99.078 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IFP LOGISTIC S.R.L.?

CUI-ul IFP LOGISTIC S.R.L. este 33039589.

Unde este sediul IFP LOGISTIC S.R.L.?

IFP LOGISTIC S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Sat Brătuleni Com. Miroslava, Str. Industriilor nr. 32, 707307, Sat Brătuleni Com. Miroslava, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata IFP LOGISTIC S.R.L.?

IFP LOGISTIC S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IFP LOGISTIC S.R.L. in 2024?

In 2024, IFP LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 442.848 RON.

Cati angajati are IFP LOGISTIC S.R.L.?

IFP LOGISTIC S.R.L. a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are IFP LOGISTIC S.R.L.?

IFP LOGISTIC S.R.L. are codul CAEN principal 4645 (Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie).

Ce profit a inregistrat IFP LOGISTIC S.R.L. in 2024?

IFP LOGISTIC S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 3.865 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.