Activ Plătitor TVA

BRUDĂR-AGRO SRL

CUI: 33059730
CIF: RO33059730
Reg. Com.: J2014000165317
CAEN: 0150
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 aprilie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 03:57

Despre BRUDĂR-AGRO SRL

BRUDĂR-AGRO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Măerişte Com. Măerişte, judetul SĂLAJ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)" (cod CAEN 0150), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BRUDĂR-AGRO SRL a raportat o cifra de afaceri de 30.365 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-61.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Datoriile raportate (358.019 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. In ultimele 12 luni au fost publicate 2 modificari in Monitorul Oficial pentru aceasta firma. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
30.365 RON
Venituri totale
115.785 RON
Cheltuieli totale
125.752 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
387.917 RON
Active circulante
99.489 RON
Stocuri
61.071 RON
Creanțe
10.757 RON
Casa & conturi bănci
27.661 RON
Capital propriu
140.265 RON

Contact

AdresaRomania, SĂLAJ, Sat Măerişte Com. Măerişte
Detalii adresaBirou 2

Adresă sediu social

Romania, SĂLAJ, Sat Măerişte Com. Măerişte
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SĂLAJ, Sat Măerişte Com. Măerişte
Detalii
Birou 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.04.2014
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
30.365 RON
Rezultat net
-9.967 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 30.365 RON 78.620 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 115.785 RON 207.622 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 125.752 RON 129.418 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 78.204 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 65.630 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 9.967 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 9.967 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 387.917 RON 403.882 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 99.489 RON 92.987 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 487.406 RON 496.869 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 61.071 RON 52.558 RON
CreanțeSume de încasat 10.757 RON 7.703 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 27.661 RON 32.726 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 358.019 RON 363.714 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 140.265 RON 150.232 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active487.406RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

73,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale487.406 RON
Datorii totale358.019 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,28 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
28,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 30.365 -61,4% față de anul precedent 115.785 125.752 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.967 9.967
2023 78.620 -27,5% față de anul precedent 207.622 129.418 78.204 65.630 0 0
2022 108.450 +1.047,6% față de anul precedent 88.365 131.529 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 43.164 46.511
2021 9.450 +63,5% față de anul precedent 63.440 42.871 20.569 -74,8% față de anul precedent 20.320 -75,0% față de anul precedent 0 0
2020 5.780 -75,7% față de anul precedent 121.202 39.702 81.500 +1.238,0% față de anul precedent 81.291 +1.440,5% față de anul precedent 0 0
2019 23.779 +48,6% față de anul precedent 75.628 69.537 6.091 +70,0% față de anul precedent 5.277 +72,0% față de anul precedent 0 0
2018 16.000 -57,7% față de anul precedent 25.881 22.299 3.582 -72,8% față de anul precedent 3.069 -74,5% față de anul precedent 0 0
2017 37.800 +107,7% față de anul precedent 65.450 52.288 13.162 +768,2% față de anul precedent 12.028 +1.150,3% față de anul precedent 0 0
2016 18.200 21.162 19.646 1.516 962 0 0
2015 0 0 7.765 0 0 Neraportat 7.765
2014 0 0 4.268 0 0 4.268 4.268

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 387.917 99.489 487.406 61.071 10.757 27.661
2023 403.882 92.987 496.869 52.558 7.703 32.726
2022 425.987 78.580 504.567 62.462 7.005 9.113
2021 465.772 139.759 605.531 104.207 12.464 23.088
2020 29.311 137.740 167.051 110.067 12.460 15.213
2019 30.557 99.456 130.013 52.641 25.809 21.006
2018 31.931 93.190 125.121 68.132 7.865 17.193
2017 33.564 65.967 99.531 24.742 2.369 38.856
2016 31.299 20.845 52.144 10.607 1.328 8.910
2015 244 2.665 2.909 0 2.390 275
2014 428 1.602 2.030 0 945 657

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 358.019 -1,6% față de anul precedent 140.265 Neraportat 0
2023 363.714 -18,2% față de anul precedent 150.232 Neraportat 0
2022 444.528 -12,6% față de anul precedent 84.602 Neraportat 0
2021 508.482 +803,9% față de anul precedent 131.113 Neraportat 0
2020 56.257 -44,0% față de anul precedent 110.794 Neraportat 0
2019 100.510 -0,4% față de anul precedent 29.503 Neraportat 0
2018 100.895 +28,7% față de anul precedent 24.226 Neraportat 0
2017 78.374 +82,2% față de anul precedent 21.157 Neraportat 0
2016 43.015 +191,8% față de anul precedent 9.129 Neraportat 0
2015 14.742 +141,8% față de anul precedent -11.833 Neraportat 0
2014 6.098 -4.068 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
KBKEVIN BLAGAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22270/2026modificare date sediu social, capital social, participare străină la capital, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, cesiune totala, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator / persoane împuternicite

modificare date sediu social, capital social, participare străină la capital, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, cesiune totala, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator / persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 21499/2026modificare date sediu social, capital social, participare străină la capital, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social, capital social, participare străină la capital, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 30.365 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.365 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.365 RON -61.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.967 RON
Angajati
0
Datorii
358.019 RON -1.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 78.620 RON. Profit: 65.630 RON

Cifra de afaceri: 78.620 RON. Profit: 65.630 RON

Cifra de afaceri
78.620 RON -27.51% față de anul precedent
Profit net
65.630 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
363.714 RON -18.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 108.450 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 108.450 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
108.450 RON +1047.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
46.511 RON
Angajati
0
Datorii
444.528 RON -12.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 9.450 RON. Profit: 20.320 RON

Cifra de afaceri: 9.450 RON. Profit: 20.320 RON

Cifra de afaceri
9.450 RON +63.49% față de anul precedent
Profit net
20.320 RON -75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
508.482 RON +803.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.780 RON. Profit: 81.291 RON

Cifra de afaceri: 5.780 RON. Profit: 81.291 RON

Cifra de afaceri
5.780 RON -75.69% față de anul precedent
Profit net
81.291 RON +1440.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
56.257 RON -44.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 23.779 RON. Profit: 5.277 RON

Cifra de afaceri: 23.779 RON. Profit: 5.277 RON

Cifra de afaceri
23.779 RON +48.62% față de anul precedent
Profit net
5.277 RON +71.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
100.510 RON -0.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 16.000 RON. Profit: 3.069 RON

Cifra de afaceri: 16.000 RON. Profit: 3.069 RON

Cifra de afaceri
16.000 RON -57.67% față de anul precedent
Profit net
3.069 RON -74.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
100.895 RON +28.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 37.800 RON. Profit: 12.028 RON

Cifra de afaceri: 37.800 RON. Profit: 12.028 RON

Cifra de afaceri
37.800 RON +107.69% față de anul precedent
Profit net
12.028 RON +1150.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
78.374 RON +82.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 18.200 RON. Profit: 962 RON

Cifra de afaceri: 18.200 RON. Profit: 962 RON

Cifra de afaceri
18.200 RON
Profit net
962 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
43.015 RON +191.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.765 RON
Angajati
0
Datorii
14.742 RON +141.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.268 RON
Angajati
0
Datorii
6.098 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBRUDĂR-AGRO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0150 in Sat Măerişte Com. Măerişte (SĂLAJ)

BRUDĂR-AGRO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0150 in Sat Măerişte Com. Măerişte (SĂLAJ)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

11.062026Mentiune · Buletin 22270/2026modificare date sediu social, capital social, participare străină la capital, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, cesiune totala, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator / persoane împuternicite

modificare date sediu social; capital social; participare străină la capital; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; cesiune totala, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice; Numire administrator, revocare administrator / persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 26.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
BRUDĂR-AGRO SRL
CUI
33059730
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.06.2026
Registrul Comerțului
J31/165/2014
EUID
ROONRC.J31/165/2014
Sediu
Sat Cristelec, Comuna Măerişte, Jud. Sălaj, Nr. 144
Județ
Sălaj
Număr încheiere
469904
Data încheierii
10.06.2026
Număr dosar
2271064
Data dosarului
05.06.2026
Tribunal
Sălaj
Registrator
Isabelle-Mihaela Sanda

Subiecte

modificare date sediu social, capital social, participare străină la capital, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, cesiune totala, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator / persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 01 din 26.05.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2271064 din 05.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 22270/2026 (PDF)
05.062026Mentiune · Buletin 21499/2026modificare date sediu social, capital social, participare străină la capital, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social; capital social; participare străină la capital; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; retragere, adăugare asociaţi persoane fizice; Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 26.05.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
BRUDĂR-AGRO SRL
CUI
33059730
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.06.2026
Registrul Comerțului
J31/165/2014
EUID
ROONRC.J31/165/2014
Sediu
Sat Cristelec, Comuna Măerişte, Jud. Sălaj, Nr. 144
Județ
Sălaj
Număr încheiere
450369
Data încheierii
04.06.2026
Număr dosar
2154072
Data dosarului
27.05.2026
Tribunal
Sălaj
Registrator
Emil Zgondoiu

Subiecte

modificare date sediu social, capital social, participare străină la capital, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 01 din 26.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 21499/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0150, Sălaj

OLYCLAU S.R.L.
CUI: 50041554CAEN: 0150
Activ
SĂLAJ, Sat Cizer Com. Cizer2024-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.107 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COZMAGRO S.R.L.
CUI: 44989452CAEN: 0150
Activ
SĂLAJ, Sat Sânmihaiu Almaşului Com. Sânmihaiu Almaşului2021-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PROF BIO ECO S.R.L.
CUI: 22384522CAEN: 0150
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2007-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.148 RON
Profit
11.078 RON
Angajati
0
FERMA BORA S.R.L.
CUI: 44882986CAEN: 0150
Activ
SĂLAJ, Sat Rus Com. Rus2021-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.851 RON
Profit
34.790 RON
Angajati
0
TRANS CONSTRUCT SRL
CUI: 16256340CAEN: 0150
Activ
SĂLAJ, Sat Pericei Com. Pericei2004-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.402.855 RON
Profit
481.058 RON
Angajati
11

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0150, Sălaj

LTK RECYCLING AFFAIR SRL
CUI: 32857105CAEN: 0150
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2014-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
105.934 RON
Angajati
0
BITGILGROUP SRL
CUI: 34411477CAEN: 0150
Activ
SĂLAJ, Orş. Şimleu Silvaniei2015-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.895.682 RON
Profit
464.806 RON
Angajati
1
LAN BOVISOVIS SRL
CUI: 31726250CAEN: 0150
Activ
SĂLAJ, Sat Chieşd Com. Chieşd2013-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.939.397 RON
Profit
18.672 RON
Angajati
2
ADSVITSE SRL
CUI: 34739688CAEN: 0150
Activ
SĂLAJ, Sat Meseşenii de Sus Com. Meseşenii de Jos2015-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000 RON
Profit
851 RON
Angajati
0

Alte firme din Sălaj

GEODARIDA DARK SRL
CUI: 33059721CAEN: 4711
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2014-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.297.388 RON
Profit
163.841 RON
Angajati
7
SARA INFISSI SRL
CUI: 33015628CAEN: 4334
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2014-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.124.493 RON
Profit
31.806 RON
Angajati
5
VIOZENMEDSAN SRL
CUI: 33097636CAEN: 8622
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2014-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.268 RON
Profit
56.125 RON
Angajati
1
ESTER GRANDI LAVORI SRL
CUI: 32390866CAEN: 4100
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2013-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELECTRO ALBINUŢA S.R.L.
CUI: 33744058CAEN: 4321
Activ
SĂLAJ, Sat Ţăudu Com. Almaşu2014-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
405.153 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ASA CONSTRUCT DEPO S.R.L.
CUI: 24561361CAEN: 4683
Activ
SĂLAJ, Sat Creaca Com. Creaca2008-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
579.325 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CERVIA GREEN S.R.L.-D.
CUI: 37688082CAEN: 4120
Activ
SĂLAJ, Sat Ugruţiu Com. Dragu2017-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.199 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BRUDĂR-AGRO SRL?

CUI-ul BRUDĂR-AGRO SRL este 33059730.

Unde este sediul BRUDĂR-AGRO SRL?

BRUDĂR-AGRO SRL are sediul in Romania, SĂLAJ, Sat Măerişte Com. Măerişte, Sat Măerişte Com. Măerişte, judetul SĂLAJ.

Cand a fost infiintata BRUDĂR-AGRO SRL?

BRUDĂR-AGRO SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BRUDĂR-AGRO SRL in 2024?

In 2024, BRUDĂR-AGRO SRL a raportat o cifra de afaceri de 30.365 RON.

Ce activitate are BRUDĂR-AGRO SRL?

BRUDĂR-AGRO SRL are codul CAEN principal 0150 (Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)).

Ce profit a inregistrat BRUDĂR-AGRO SRL in 2024?

BRUDĂR-AGRO SRL a inregistrat o pierdere neta de 9.967 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.