Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 14:25
Despre KANELA SERVICES S.R.L.
KANELA SERVICES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Mesteacăn Mun. Brad, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe" (cod CAEN 6310), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, KANELA SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 114.009 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 689 RON in 2015 la 114.009 RON in 2024. Datoriile raportate (156.927 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 114.009 RON
- Venituri totale
- 114.105 RON
- Cheltuieli totale
- 191.177 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 65.295 RON
- Active circulante
- 20.110 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 430 RON
- Casa & conturi bănci
- 19.680 RON
- Capital propriu
- -71.522 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, HUNEDOARA, Sat Mesteacăn Mun. Brad, MESTEACĂN nr. 90, 335201
- Cod postal
- 335201
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 15.04.2014
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Brad
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 24 noiembrie 2020
- Data reactivare
- 28 iulie 2022
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2015 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 114.009 RON
- Rezultat net
- -77.073 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 114.009 RON | 115.558 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 114.105 RON | 115.558 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 191.177 RON | 69.449 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 46.109 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 45.092 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 77.072 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 77.073 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 65.295 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 20.110 RON | 50.835 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 85.405 RON | 50.835 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 430 RON | 40.139 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 19.680 RON | 10.696 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 156.927 RON | 5.284 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -71.522 RON | 45.551 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,13 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -83,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 114.009 -1,3% față de anul precedent | 114.105 | 191.177 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 77.072 | 77.073 |
| 2023 | 115.558 -52,7% față de anul precedent | 115.558 | 69.449 | 46.109 -62,2% față de anul precedent | 45.092 -61,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 244.144 | 244.199 | 122.133 | 122.066 | 117.251 | 0 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 | 914 | 914 | 2.224 | 0 | 0 | 1.310 | 1.310 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 | 689 | 689 | 7.591 | 0 | 0 | Neraportat | 6.902 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 65.295 | 20.110 | 85.405 | 0 | 430 | 19.680 |
| 2023 | 0 | 50.835 | 50.835 | 0 | 40.139 | 10.696 |
| 2022 | 0 | 120.903 | 120.903 | 0 | 35.192 | 85.711 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 2017 | 460 | 2.453 | 2.913 | 1.564 | 0 | 889 |
| 2016 | 460 | 2.453 | 2.913 | 1.564 | 0 | 889 |
| 2015 | 460 | 2.453 | 2.913 | 1.564 | 0 | 889 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 156.927 +2.869,9% față de anul precedent | -71.522 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 5.284 +53,4% față de anul precedent | 45.551 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 3.444 -57,0% față de anul precedent | 117.459 | Neraportat | 1 |
| 2021 | 8.012 0,0% față de anul precedent | -8.012 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 8.012 0,0% față de anul precedent | -8.012 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 8.012 -0,0% față de anul precedent | -8.012 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 8.013 -16,7% față de anul precedent | -8.012 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 9.615 0,0% față de anul precedent | -6.702 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 9.615 0,0% față de anul precedent | -6.702 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2015 | 9.615 | -6.702 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| MTMIRCEA-IULIAN TRIF | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
14 repere. O singură cronologie.
Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36205/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 114.009 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 114.009 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 114.009 RON -1.34% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 77.073 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 156.927 RON +2869.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 115.558 RON. Profit: 45.092 RON
Cifra de afaceri: 115.558 RON. Profit: 45.092 RON
- Cifra de afaceri
- 115.558 RON -52.67% față de anul precedent
- Profit net
- 45.092 RON -61.54% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 5.284 RON +53.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 244.144 RON. Profit: 117.251 RON
Cifra de afaceri: 244.144 RON. Profit: 117.251 RON
- Cifra de afaceri
- 244.144 RON
- Profit net
- 117.251 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 3.444 RON -57.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.012 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.012 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.012 RON -0.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 914 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 914 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 914 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.310 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.013 RON -16.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 9.615 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 9.615 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 689 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 689 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 689 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.902 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 9.615 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKANELA SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6310 in Sat Mesteacăn Mun. Brad (HUNEDOARA)
KANELA SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6310 in Sat Mesteacăn Mun. Brad (HUNEDOARA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
01.102026Mentiune · Buletin 36205/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 15.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- KANELA SERVICES S.R.L.
- CUI
- 33064728
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 01.10.2026
- Registrul Comerțului
- J20/361/2014
- EUID
- ROONRC.J20/361/2014
- Sediu
- Sat Mesteacăn, Municipiul Brad, Jud. Hunedoara, Nr. 90
- Județ
- Hunedoara
- Număr încheiere
- 769993
- Data încheierii
- 30.09.2026
- Număr dosar
- 3766254
- Data dosarului
- 16.09.2026
- Tribunal
- Hunedoara
- Registrator
- Geta Voinea
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, durată societate
Documente menționate
- Hotărâre asociat unic nr. 1 din 15.09.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3766254 din 16.09.2026
- Contract de închiriere nr. 11 din 11.05.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6310, Hunedoara
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6310, Hunedoara
Alte firme din Hunedoara
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul KANELA SERVICES S.R.L.?
CUI-ul KANELA SERVICES S.R.L. este 33064728.
Unde este sediul KANELA SERVICES S.R.L.?
KANELA SERVICES S.R.L. are sediul in Romania, HUNEDOARA, Sat Mesteacăn Mun. Brad, MESTEACĂN nr. 90, 335201, Sat Mesteacăn Mun. Brad, judetul HUNEDOARA.
Cand a fost infiintata KANELA SERVICES S.R.L.?
KANELA SERVICES S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a KANELA SERVICES S.R.L. in 2024?
In 2024, KANELA SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 114.009 RON.
Cati angajati are KANELA SERVICES S.R.L.?
KANELA SERVICES S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are KANELA SERVICES S.R.L.?
KANELA SERVICES S.R.L. are codul CAEN principal 6310 (Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe).
Ce profit a inregistrat KANELA SERVICES S.R.L. in 2024?
KANELA SERVICES S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 77.073 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.