Activ Plătitor TVAe‑Factură

CEREALE AGROSELECT SRL

CUI: 33117318
CIF: RO33117318
Reg. Com.: J36/158/2014
CAEN: 0111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 mai 2014 · 12 ani
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 01:58

Despre CEREALE AGROSELECT SRL

CEREALE AGROSELECT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu, judetul TULCEA, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CEREALE AGROSELECT SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.683.719 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+2.4%). Profitul net inregistrat a fost de 1.159.742 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.553.817 RON in 2014 la 2.683.719 RON in 2024. Datoriile raportate (21.517.289 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iunie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.683.719 RON
Venituri totale
3.972.389 RON
Cheltuieli totale
2.613.868 RON
Profit brut
1.358.521 RON
Profit net
1.159.742 RON
Marja profit net
43,21%
Active imobilizate
21.621.858 RON
Active circulante
1.164.193 RON
Stocuri
716.992 RON
Creanțe
428.825 RON
Casa & conturi bănci
18.376 RON
Capital propriu
1.268.762 RON

Contact

AdresaRomania, TULCEA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu, Str. Mihai Eminescu nr. 126, 827145
Detalii adresabirou nr.2
Telefon0744332317

Adresă sediu social

Romania, TULCEA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu, Str. Mihai Eminescu nr. 126, 827145
Cod poștal: 827145
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TULCEA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu, Str. Mihai Eminescu nr. 126, 827145
Detalii
birou nr.2
Cod postal
827145
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.04.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iunie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.683.719 RON
Rezultat net
1.159.742 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.683.719 RON 2.622.132 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.972.389 RON 3.257.183 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.613.868 RON 2.280.690 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.358.521 RON 976.493 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.159.742 RON 945.278 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 21.621.858 RON 20.593.747 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.164.193 RON 1.300.352 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 22.786.051 RON 21.894.099 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 716.992 RON 745.695 RON
CreanțeSume de încasat 428.825 RON 484.775 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 18.376 RON 69.882 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 21.517.289 RON 20.931.764 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.268.762 RON 962.335 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active22.786.051RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

94,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale22.786.051 RON
Datorii totale21.517.289 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,1 %Profit net / active totale
ROE
91,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
5,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.683.719 +2,4% față de anul precedent 3.972.389 2.613.868 1.358.521 +39,1% față de anul precedent 1.159.742 +22,7% față de anul precedent 0 0
2023 2.622.132 +6,8% față de anul precedent 3.257.183 2.280.690 976.493 -20,4% față de anul precedent 945.278 -21,3% față de anul precedent 0 0
2022 2.454.470 +35,6% față de anul precedent 3.063.272 1.836.891 1.226.381 -35,0% față de anul precedent 1.200.958 -35,8% față de anul precedent 0 0
2021 1.810.136 +724,8% față de anul precedent 3.076.015 1.189.797 1.886.218 +172,3% față de anul precedent 1.870.121 +173,4% față de anul precedent 0 0
2020 219.469 -85,8% față de anul precedent 1.574.580 881.911 692.669 +437,3% față de anul precedent 683.947 +511,7% față de anul precedent 0 0
2019 1.545.484 -10,3% față de anul precedent 1.546.200 1.417.291 128.909 111.811 0 0
2018 1.722.546 -14,6% față de anul precedent 1.914.718 2.026.108 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 111.390 129.961
2017 2.017.648 -64,2% față de anul precedent 2.302.311 1.767.390 534.921 -22,9% față de anul precedent 449.334 -24,0% față de anul precedent 0 0
2016 5.638.610 +233,3% față de anul precedent 5.855.278 5.161.558 693.720 +18,7% față de anul precedent 591.025 +19,4% față de anul precedent 0 0
2015 1.691.587 +8,9% față de anul precedent 2.050.788 1.466.102 584.686 -12,2% față de anul precedent 494.889 -11,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.553.817 1.128.185 462.070 666.115 559.857 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 21.621.858 1.164.193 22.786.051 716.992 428.825 18.376
2023 20.593.747 1.300.352 21.894.099 745.695 484.775 69.882
2022 18.798.003 1.453.649 20.251.652 1.181.120 208.070 64.459
2021 14.425.979 1.113.627 15.539.606 717.939 223.326 172.362
2020 11.465.372 668.436 12.133.808 230.922 326.814 110.700
2019 9.731.748 1.525.754 11.257.502 421.475 339.152 765.127
2018 3.267.681 1.413.488 4.681.169 966.153 328.221 119.114
2017 1.333.797 2.121.367 3.455.164 1.440.943 546.784 133.640
2016 0 1.526.895 1.526.895 789.580 570.957 166.358
2015 0 1.193.089 1.193.089 686.608 491.072 15.409
2014 0 1.072.210 1.072.210 434.810 418.036 219.364

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 21.517.289 +2,8% față de anul precedent 1.268.762 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2023 20.931.764 +9,9% față de anul precedent 962.335 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 19.038.573 +43,1% față de anul precedent 1.213.079 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 13.309.416 +17,2% față de anul precedent 2.230.190 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 11.352.687 +6,6% față de anul precedent 781.121 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 10.655.065 +167,7% față de anul precedent 602.437 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 3.980.017 +85,1% față de anul precedent 701.152 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 2.150.367 +692,3% față de anul precedent 1.304.797 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2016 271.416 -17,4% față de anul precedent 1.255.479 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 328.635 -34,6% față de anul precedent 864.454 Neraportat 3
2014 502.353 569.857 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

44din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DMDINA MERGEANIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31819/2026cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.683.719 RON. Profit: 1.159.742 RON

Cifra de afaceri: 2.683.719 RON. Profit: 1.159.742 RON

Cifra de afaceri
2.683.719 RON +2.35% față de anul precedent
Profit net
1.159.742 RON +22.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
21.517.289 RON +2.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.622.132 RON. Profit: 945.278 RON

Cifra de afaceri: 2.622.132 RON. Profit: 945.278 RON

Cifra de afaceri
2.622.132 RON +6.83% față de anul precedent
Profit net
945.278 RON -21.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
20.931.764 RON +9.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.454.470 RON. Profit: 1.200.958 RON

Cifra de afaceri: 2.454.470 RON. Profit: 1.200.958 RON

Cifra de afaceri
2.454.470 RON +35.6% față de anul precedent
Profit net
1.200.958 RON -35.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
19.038.573 RON +43.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.810.136 RON. Profit: 1.870.121 RON

Cifra de afaceri: 1.810.136 RON. Profit: 1.870.121 RON

Cifra de afaceri
1.810.136 RON +724.78% față de anul precedent
Profit net
1.870.121 RON +173.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
13.309.416 RON +17.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 219.469 RON. Profit: 683.947 RON

Cifra de afaceri: 219.469 RON. Profit: 683.947 RON

Cifra de afaceri
219.469 RON -85.8% față de anul precedent
Profit net
683.947 RON +511.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
11.352.687 RON +6.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.545.484 RON. Profit: 111.811 RON

Cifra de afaceri: 1.545.484 RON. Profit: 111.811 RON

Cifra de afaceri
1.545.484 RON -10.28% față de anul precedent
Profit net
111.811 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
10.655.065 RON +167.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.722.546 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.722.546 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.722.546 RON -14.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
129.961 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.980.017 RON +85.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.017.648 RON. Profit: 449.334 RON

Cifra de afaceri: 2.017.648 RON. Profit: 449.334 RON

Cifra de afaceri
2.017.648 RON -64.22% față de anul precedent
Profit net
449.334 RON -23.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
2.150.367 RON +692.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 5.638.610 RON. Profit: 591.025 RON

Cifra de afaceri: 5.638.610 RON. Profit: 591.025 RON

Cifra de afaceri
5.638.610 RON +233.33% față de anul precedent
Profit net
591.025 RON +19.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
271.416 RON -17.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.691.587 RON. Profit: 494.889 RON

Cifra de afaceri: 1.691.587 RON. Profit: 494.889 RON

Cifra de afaceri
1.691.587 RON +8.87% față de anul precedent
Profit net
494.889 RON -11.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
328.635 RON -34.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.553.817 RON. Profit: 559.857 RON

Cifra de afaceri: 1.553.817 RON. Profit: 559.857 RON

Cifra de afaceri
1.553.817 RON
Profit net
559.857 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
502.353 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCEREALE AGROSELECT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu (TULCEA)

CEREALE AGROSELECT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu (TULCEA)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.082026Mentiune · Buletin 31819/2026cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 11.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CEREALE AGROSELECT SRL
CUI
33117318
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.08.2026
Registrul Comerțului
J2014000158364
EUID
ROONRC.J2014000158364
Sediu
Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, Jud. Tulcea, Strada MIHAI
Județ
Tulcea
Număr încheiere
670259
Data încheierii
25.08.2026
Număr dosar
3177898
Data dosarului
12.08.2026
Tribunal
Tulcea
Registrator
Camelia Doina Pancu

Subiecte

cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor din 11.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 12.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 31819/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Tulcea

DRĂGAICA DOBROGEI S.R.L.
CUI: 42438244CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu2020-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.684.470 RON
Profit
353.920 RON
Angajati
9
EXTRA BELMARI SRL
CUI: 29490857CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Sat Stejaru Com. Stejaru2011-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.667.643 RON
Profit
775.437 RON
Angajati
19
DENISCOM SRL
CUI: 5402580CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea1994-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.689.275 RON
Profit
1.231.383 RON
Angajati
5
ECOPET AGRICULTURA SRL
CUI: 33110816CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2014-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.658.663 RON
Profit
81.563 RON
Angajati
7
TUMULT GROUP SRL
CUI: 24248713CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Sat Peceneaga Com. Peceneaga2008-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.011.731 RON
Profit
141.361 RON
Angajati
5
AGRITOM SRL
CUI: 13409423CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Orş. Isaccea2000-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.326.793 RON
Profit
405.733 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Tulcea

COLISAM AGROPROD SRL
CUI: 33428110CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Sat Baia Com. Baia2014-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.668.350 RON
Profit
48.376 RON
Angajati
4
PAP GOLD MIT SRL
CUI: 32988992CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Sat Baia Com. Baia2014-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.054 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OAMENI BUNI SRL
CUI: 33499498CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Sat Văcăreni Com. Văcăreni2014-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
487.613 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Alte firme din Tulcea

CEREALE TRANSPORT LOGISTIC SRL
CUI: 33117334CAEN: 4621
Activ
TULCEA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu2014-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.383.529 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TOPODEI SRL
CUI: 33050412CAEN: 7112
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2014-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.059.340 RON
Profit
1.014.260 RON
Angajati
10
NICOLASAN CONSTRUCT TURDA SRL
CUI: 33165293CAEN: 4752
Activ
TULCEA, Sat Turda Com. Mihai Bravu2014-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.300.868 RON
Profit
75.990 RON
Angajati
2
GEOELY DREAM SRL
CUI: 33866217CAEN: 5510
Activ
TULCEA, Sat Baia Com. Baia2014-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.571.078 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
ACCOUNTING BIZ EXPERT SRL
CUI: 24020099CAEN: 6920
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2008-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.400 RON
Profit
145.024 RON
Angajati
2
METER DONER S.R.L.
CUI: 38559132CAEN: 4711
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2017-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
554.911 RON
Profit
81.680 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CEREALE AGROSELECT SRL?

CUI-ul CEREALE AGROSELECT SRL este 33117318.

Unde este sediul CEREALE AGROSELECT SRL?

CEREALE AGROSELECT SRL are sediul in Romania, TULCEA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu, Str. Mihai Eminescu nr. 126, 827145, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu, judetul TULCEA.

Cand a fost infiintata CEREALE AGROSELECT SRL?

CEREALE AGROSELECT SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CEREALE AGROSELECT SRL in 2024?

In 2024, CEREALE AGROSELECT SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.683.719 RON.

Cati angajati are CEREALE AGROSELECT SRL?

CEREALE AGROSELECT SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are CEREALE AGROSELECT SRL?

CEREALE AGROSELECT SRL are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Ce profit a inregistrat CEREALE AGROSELECT SRL in 2024?

CEREALE AGROSELECT SRL a inregistrat un profit net de 1.159.742 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.