Activ

HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL

CUI: 33204813
CIF: 33204813
Reg. Com.: J31/210/2014
CAEN: 4613
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 mai 2014 · 12 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 03:57

Despre HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL

HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Zalău, judetul SĂLAJ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii" (cod CAEN 4613), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
0 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
-7.010 RON

Contact

AdresaRomania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Bogdan Petriceicu Haşdeu nr. 16
Telefon0741216591

Adresă sediu social

Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Bogdan Petriceicu Haşdeu nr. 16
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Bogdan Petriceicu Haşdeu nr. 16
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.05.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 0 RON -85 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 0 RON -85 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON -85 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.010 RON 6.925 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -7.010 RON -7.010 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Totalul raportat este zero.

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

Neraportat

Datorii totale / active totale afișate

Active totale0 RON
Datorii totale7.010 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
Neraportat Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
Neraportat Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 -100,0% față de anul precedent 194 8.021 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.827 7.833
2018 65.156 -62,8% față de anul precedent 65.202 52.350 12.852 10.897 0 0
2017 175.270 -16,1% față de anul precedent 175.771 189.163 0 0 13.392 18.650
2016 208.794 -39,1% față de anul precedent 209.621 212.381 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.760 6.936
2015 342.794 344.187 264.428 79.759 66.520 Neraportat 0
2014 0 0 8.711 0 0 8.711 8.711

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 0 0 0 0 0
2023 0 -85 -85 0 0 -85
2022 0 -85 -85 0 0 -85
2021 0 -85 -85 0 0 -85
2020 0 8.253 8.253 0 0 8.253
2019 0 8.253 8.253 0 0 8.253
2018 7.790 8.324 16.114 0 0 8.324
2017 12.241 39.357 51.598 0 31.267 8.090
2016 16.693 32.020 48.713 0 29.063 2.957
2015 0 131.334 131.334 0 48.010 83.324
2014 0 36.654 36.654 16.271 18.124 2.259

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 7.010 +1,2% față de anul precedent -7.010 Neraportat 0
2023 6.925 0,0% față de anul precedent -7.010 Neraportat 0
2022 6.925 0,0% față de anul precedent -7.010 Neraportat 0
2021 6.925 -54,6% față de anul precedent -7.010 Neraportat 0
2020 15.263 0,0% față de anul precedent -7.010 Neraportat 0
2019 15.263 -0,2% față de anul precedent -7.010 Neraportat 0
2018 15.292 -75,2% față de anul precedent 822 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 61.673 +53,7% față de anul precedent -10.075 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 40.138 -45,3% față de anul precedent 8.575 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 73.325 +62,4% față de anul precedent 58.009 Neraportat 1
2014 45.165 -8.511 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.010 RON +1.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.925 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.925 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.925 RON -54.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.263 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.833 RON
Angajati
0
Datorii
15.263 RON -0.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 65.156 RON. Profit: 10.897 RON

Cifra de afaceri: 65.156 RON. Profit: 10.897 RON

Cifra de afaceri
65.156 RON -62.83% față de anul precedent
Profit net
10.897 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
15.292 RON -75.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 175.270 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 175.270 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
175.270 RON -16.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.650 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
61.673 RON +53.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 208.794 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 208.794 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
208.794 RON -39.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.936 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
40.138 RON -45.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 342.794 RON. Profit: 66.520 RON

Cifra de afaceri: 342.794 RON. Profit: 66.520 RON

Cifra de afaceri
342.794 RON
Profit net
66.520 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
73.325 RON +62.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.711 RON
Angajati
0
Datorii
45.165 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4613 in Mun. Zalău (SĂLAJ)

HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4613 in Mun. Zalău (SĂLAJ)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4613, Sălaj

VIVA ECO TRADE SRL
CUI: 25965945CAEN: 4613
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2009-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.273 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BUILDING XPS PARTENER S.R.L.
CUI: 37482669CAEN: 4613
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2017-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.059 RON
Profit
125.760 RON
Angajati
1

Alte firme din Sălaj

DOCTOR AUTO NIK S.R.L.
CUI: 33199580CAEN: 9531
Activ
SĂLAJ, Orş. Şimleu Silvaniei2014-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.491 RON
Profit
9.428 RON
Angajati
2
ALJ EXTENSION TRANS S.R.L.
CUI: 33204848CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Sat Bădăcin Com. Pericei2014-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PREMIUM GUARD LTD CO SRL
CUI: 33136662CAEN: 4791
Activ
SĂLAJ, Sat Pria Com. Cizer2014-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.342.632 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
FRATELO RENT SRL
CUI: 33262393CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2014-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.978.202 RON
Profit
542.262 RON
Angajati
3
MESEŞ SECURITY SRL
CUI: 32582411CAEN: 8001
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2013-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.639.310 RON
Profit
58.190 RON
Angajati
27
AUTOLUCOS SPEED SRL
CUI: 33897930CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Sat Fildu de Mijloc Com. Fildu de Jos2014-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.659 RON
Profit
9.293 RON
Angajati
1
MSA-CORP S.R.L.
CUI: 24755201CAEN: 4321
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2008-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
350.700 RON
Profit
200.056 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL?

CUI-ul HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL este 33204813.

Unde este sediul HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL?

HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL are sediul in Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Bogdan Petriceicu Haşdeu nr. 16, Mun. Zalău, judetul SĂLAJ.

Cand a fost infiintata HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL?

HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL in 2024?

In 2024, HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL?

HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL are codul CAEN principal 4613 (Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii).

Ce profit a inregistrat HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL in 2024?

HERMAN PRODUSE LEMNOASE SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.