Activ Plătitor TVA

ELI & IRI S.R.L.

CUI: 33210238
CIF: RO33210238
Reg. Com.: J12/1746/2014
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 mai 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:47

Despre ELI & IRI S.R.L.

ELI & IRI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ELI & IRI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 229.609 RON, in scadere fata de anul precedent (-41.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut de la 163.443 RON in 2014 la 229.609 RON in 2024. Datoriile raportate (429.134 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
229.609 RON
Venituri totale
229.609 RON
Cheltuieli totale
319.468 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
37.471 RON
Active circulante
556.385 RON
Stocuri
244.029 RON
Creanțe
311.513 RON
Casa & conturi bănci
843 RON
Capital propriu
164.722 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Donath, 400331

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Donath, 400331
Cod poștal: 400331
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Donath, 400331
Cod postal
400331
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.05.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
229.609 RON
Rezultat net
-92.123 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 229.609 RON 390.630 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 229.609 RON 390.630 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 319.468 RON 472.465 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 89.859 RON 81.835 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 92.123 RON 85.490 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 37.471 RON 60.098 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 556.385 RON 692.839 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 593.856 RON 752.937 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 244.029 RON 255.709 RON
CreanțeSume de încasat 311.513 RON 425.762 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 843 RON 11.368 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 429.134 RON 496.092 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 164.722 RON 256.845 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active593.856RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

72,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale593.856 RON
Datorii totale429.134 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,30 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
27,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 229.609 -41,2% față de anul precedent 229.609 319.468 0 0 89.859 92.123
2023 390.630 -49,6% față de anul precedent 390.630 472.465 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 81.835 85.490
2022 774.691 -36,1% față de anul precedent 774.691 754.707 19.984 -86,4% față de anul precedent 12.330 -90,8% față de anul precedent 0 0
2021 1.212.973 -5,6% față de anul precedent 1.213.573 1.066.760 146.813 +37,7% față de anul precedent 134.576 +41,1% față de anul precedent 0 0
2020 1.284.192 -10,9% față de anul precedent 1.284.392 1.177.804 106.588 -27,0% față de anul precedent 95.388 -27,3% față de anul precedent 0 0
2019 1.440.656 -0,6% față de anul precedent 1.440.656 1.294.681 145.975 +19,3% față de anul precedent 131.251 +21,9% față de anul precedent 0 0
2018 1.448.919 +33,6% față de anul precedent 1.448.919 1.326.532 122.387 +11,8% față de anul precedent 107.642 +9,6% față de anul precedent 0 0
2017 1.084.511 +38,1% față de anul precedent 1.084.511 975.073 109.438 +24,4% față de anul precedent 98.250 +33,6% față de anul precedent 0 0
2016 785.335 +58,0% față de anul precedent 785.335 697.343 87.992 +469,2% față de anul precedent 73.564 +2.984,4% față de anul precedent 0 0
2015 497.098 +204,1% față de anul precedent 497.098 481.639 15.459 2.385 0 0
2014 163.443 163.443 176.954 0 0 13.511 18.416

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 37.471 556.385 593.856 244.029 311.513 843
2023 60.098 692.839 752.937 255.709 425.762 11.368
2022 82.726 786.647 869.373 311.397 414.099 61.151
2021 12.958 868.229 881.187 216.744 596.830 54.655
2020 2.958 594.141 597.099 53.285 495.444 45.412
2019 2.958 524.816 527.774 65.130 431.372 28.314
2018 2.958 320.940 323.898 9.923 286.032 24.985
2017 0 210.556 210.556 46.357 162.391 1.808
2016 0 94.224 94.224 36.787 57.285 152
2015 0 39.055 39.055 38.547 340 168
2014 0 61.640 61.640 61.290 0 350

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 429.134 -13,5% față de anul precedent 164.722 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 496.092 -5,9% față de anul precedent 256.845 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 527.038 +50,1% față de anul precedent 342.335 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 351.182 +245,4% față de anul precedent 530.005 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 101.670 -20,4% față de anul precedent 495.429 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2019 127.733 +131,8% față de anul precedent 400.041 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2018 55.108 +11,5% față de anul precedent 268.790 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 49.408 +35,4% față de anul precedent 161.148 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 36.491 -33,5% față de anul precedent 57.733 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2015 54.886 -31,3% față de anul precedent -15.831 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 79.856 -18.216 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 229.609 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 229.609 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
229.609 RON -41.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
92.123 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
429.134 RON -13.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 390.630 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 390.630 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
390.630 RON -49.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
85.490 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
496.092 RON -5.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 774.691 RON. Profit: 12.330 RON

Cifra de afaceri: 774.691 RON. Profit: 12.330 RON

Cifra de afaceri
774.691 RON -36.13% față de anul precedent
Profit net
12.330 RON -90.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
527.038 RON +50.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.212.973 RON. Profit: 134.576 RON

Cifra de afaceri: 1.212.973 RON. Profit: 134.576 RON

Cifra de afaceri
1.212.973 RON -5.55% față de anul precedent
Profit net
134.576 RON +41.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
351.182 RON +245.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.284.192 RON. Profit: 95.388 RON

Cifra de afaceri: 1.284.192 RON. Profit: 95.388 RON

Cifra de afaceri
1.284.192 RON -10.86% față de anul precedent
Profit net
95.388 RON -27.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
101.670 RON -20.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.440.656 RON. Profit: 131.251 RON

Cifra de afaceri: 1.440.656 RON. Profit: 131.251 RON

Cifra de afaceri
1.440.656 RON -0.57% față de anul precedent
Profit net
131.251 RON +21.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
127.733 RON +131.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.448.919 RON. Profit: 107.642 RON

Cifra de afaceri: 1.448.919 RON. Profit: 107.642 RON

Cifra de afaceri
1.448.919 RON +33.6% față de anul precedent
Profit net
107.642 RON +9.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
55.108 RON +11.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.084.511 RON. Profit: 98.250 RON

Cifra de afaceri: 1.084.511 RON. Profit: 98.250 RON

Cifra de afaceri
1.084.511 RON +38.1% față de anul precedent
Profit net
98.250 RON +33.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
49.408 RON +35.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 785.335 RON. Profit: 73.564 RON

Cifra de afaceri: 785.335 RON. Profit: 73.564 RON

Cifra de afaceri
785.335 RON +57.98% față de anul precedent
Profit net
73.564 RON +2984.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
36.491 RON -33.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 497.098 RON. Profit: 2.385 RON

Cifra de afaceri: 497.098 RON. Profit: 2.385 RON

Cifra de afaceri
497.098 RON +204.14% față de anul precedent
Profit net
2.385 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
54.886 RON -31.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 163.443 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 163.443 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
163.443 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.416 RON
Angajati
2
Datorii
79.856 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataELI & IRI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

ELI & IRI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Cluj

ZICO ANGELI COM SRL
CUI: 9938205CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Sat Iara Com. Iara1997-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.173 RON
Profit
1.119 RON
Angajati
2
SAMBALA IMPEX S.R.L.
CUI: 5473743CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Gherla1994-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.591 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FILDAMO S.R.L.
CUI: 22474110CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
235.310 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
E & G BAR SRL
CUI: 26591520CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Sat Boju Com. Cojocna2010-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.545 RON
Profit
3.980 RON
Angajati
1
PAVEL & RENATA SRL
CUI: 11315896CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Turda1998-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.433 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
THE FLINTSTONES BAR SRL
CUI: 7576729CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Sat Aiton Com. Aiton1995-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.362 RON
Profit
11.931 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Cluj

SUEL MIXT MARKET SRL
CUI: 33184503CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Sat Luna Com. Luna2014-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
910.807 RON
Profit
76.647 RON
Angajati
1
MAGAZIN MIXT MOCAN SRL
CUI: 33217660CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Sat Copru Com. Cătina2014-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.983 RON
Profit
1.567 RON
Angajati
0
NODA CONNECTION PROJECT S.R.L.
CUI: 33287991CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Sat Macău Com. Aghireşu2014-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.490 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

GMI COSM SRL
CUI: 33210203CAEN: 2042
Activ
CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău2014-05-27
fara e-Factura
PANORMIS SRL
CUI: 33211284CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.638 RON
Profit
2.328 RON
Angajati
1
NATHEX BUILDINGS SRL
CUI: 33200790CAEN: 6812
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COLOSEO REALESTATE SRL
CUI: 33216290CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.527.762 RON
Profit
1.145.154 RON
Angajati
0
ZOOPER PRINT SRL
CUI: 33131657CAEN: 1812
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.699.621 RON
Profit
326.140 RON
Angajati
4
HANA CARS SRL
CUI: 33299651CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.345 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
C&R PRO CONSTRUCT SRL
CUI: 32455442CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.190.117 RON
Profit
18.976 RON
Angajati
5
BERITTA TEX SRL
CUI: 34039390CAEN: 4771
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2015-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
838.280 RON
Profit
10.069 RON
Angajati
5
REAL CONTA S.R.L.
CUI: 19584393CAEN: 6311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.400 RON
Profit
29.466 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ELI & IRI S.R.L.?

CUI-ul ELI & IRI S.R.L. este 33210238.

Unde este sediul ELI & IRI S.R.L.?

ELI & IRI S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Donath, 400331, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata ELI & IRI S.R.L.?

ELI & IRI S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ELI & IRI S.R.L. in 2024?

In 2024, ELI & IRI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 229.609 RON.

Cati angajati are ELI & IRI S.R.L.?

ELI & IRI S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ELI & IRI S.R.L.?

ELI & IRI S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat ELI & IRI S.R.L. in 2024?

ELI & IRI S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 92.123 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.