Activ

GHIŢULESCU EMIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 33229990
CIF: 33229990
Reg. Com.: F03/597/2014
CAEN: 7912
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 2 iunie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Activități ale tur-operatorilor

Surse și actualizare

Despre GHIŢULESCU EMIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

GHIŢULESCU EMIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale tur-operatorilor" (cod CAEN 7912), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 30.05.2014
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Costeşti
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7912, Argeş

TEO TUR RENT SRL
CUI: 34354916CAEN: 7912
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2015-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.438.548 RON
Profit
22.485 RON
Angajati
0
CARTEL SRL
CUI: 6827431CAEN: 7912
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1995-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.588.796 RON
Profit
96.123 RON
Angajati
15
NEW TRAVEL MUNTENIA SRL
CUI: 21518430CAEN: 7912
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2007-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.112.544 RON
Profit
616.390 RON
Angajati
15
UNIVERSAL TOURS 2006 SRL
CUI: 18345711CAEN: 7912
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2006-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.581.543 RON
Profit
102.301 RON
Angajati
3
INCOMING CULTURAL TRAVEL SRL
CUI: 36462248CAEN: 7912
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2016-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.245.486 RON
Profit
111.166 RON
Angajati
1
KIM TRUST & TRIPS S.R.L.
CUI: 45317360CAEN: 7912
Activ
ARGEŞ, Sat Rucăr Com. Rucăr2021-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
994.184 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BLANCHE MODE SRL
CUI: 9143934CAEN: 7912
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1997-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
989.667 RON
Profit
268.923 RON
Angajati
5
CARPATI GROUP SRL
CUI: 13607960CAEN: 7912
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2000-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
729.651 RON
Profit
68.239 RON
Angajati
5
CORAL TOUR CARPAT SRL
CUI: 27712787CAEN: 7912
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2010-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
688.917 RON
Profit
99.298 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GHIŢULESCU EMIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul GHIŢULESCU EMIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 33229990.

Cand a fost infiintata GHIŢULESCU EMIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

GHIŢULESCU EMIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Ce activitate are GHIŢULESCU EMIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

GHIŢULESCU EMIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 7912 (Activități ale tur-operatorilor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
17 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
17 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.