Activ

TRANSILVANIA AGRINATUR SRL

CUI: 33258422
CIF: 33258422
Reg. Com.: J12/1888/2014
CAEN: 4690
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 iunie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:46

Despre TRANSILVANIA AGRINATUR SRL

TRANSILVANIA AGRINATUR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat" (cod CAEN 4690), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, TRANSILVANIA AGRINATUR SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
49.372 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
49.372 RON
Capital propriu
20.194 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Alexandru cel Mare nr. 4, 407280
Detalii adresaCamera 3
Telefon0785218520

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Alexandru cel Mare nr. 4, 407280
Cod poștal: 407280
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Alexandru cel Mare nr. 4, 407280
Detalii
Camera 3
Cod postal
407280
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.06.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
23 iulie 2014 - 1 februarie 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 49.372 RON 49.372 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 49.372 RON 49.372 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 49.372 RON 49.372 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 29.178 RON 29.179 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 20.194 RON 20.193 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active49.372RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

59,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale49.372 RON
Datorii totale29.178 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,69 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
40,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 9 10 0 0 1 1
2020 0 222 874 0 0 652 658
2019 0 242 848 0 0 606 613
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 15 1.275 0 0 1.260 1.260
2016 0 15 1.620 0 0 1.605 1.605
2015 0 434 19.423 0 0 Neraportat 20.802
2014 0 144 13.749 0 0 13.605 13.609

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 49.372 49.372 0 0 49.372
2022 0 49.372 49.372 0 0 49.372
2021 0 49.372 49.372 0 0 49.372
2020 0 49.373 49.373 0 0 49.373
2019 0 50.025 50.025 0 0 50.025
2018 0 33.214 33.214 161 2.599 30.454
2017 0 52.596 52.596 161 2.599 49.836
2016 0 45.445 45.445 161 2.599 42.685
2015 0 45.529 45.529 162 2.599 42.768
2014 0 64.568 64.568 133 2.599 61.836

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 29.178 0,0% față de anul precedent 20.194 Neraportat 0
2022 29.179 0,0% față de anul precedent 20.193 Neraportat 0
2021 29.179 0,0% față de anul precedent 20.193 Neraportat 0
2020 29.179 +0,0% față de anul precedent 20.194 Neraportat 0
2019 29.173 +224,5% față de anul precedent 20.852 Neraportat 0
2018 8.989 -68,3% față de anul precedent 24.225 Neraportat 0
2017 28.371 +42,1% față de anul precedent 24.225 Neraportat 0
2016 19.960 +8,2% față de anul precedent 25.485 Neraportat 0
2015 18.440 -76,0% față de anul precedent 27.089 Neraportat 0
2014 76.677 -12.109 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

37din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GRGABRIELA RAMONA FADERadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14203/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
29.178 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
29.179 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1 RON
Angajati
0
Datorii
29.179 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
658 RON
Angajati
0
Datorii
29.179 RON +0.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
613 RON
Angajati
0
Datorii
29.173 RON +224.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.989 RON -68.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.260 RON
Angajati
0
Datorii
28.371 RON +42.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.605 RON
Angajati
0
Datorii
19.960 RON +8.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.802 RON
Angajati
0
Datorii
18.440 RON -75.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.609 RON
Angajati
0
Datorii
76.677 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTRANSILVANIA AGRINATUR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Sat Floreşti Com. Floreşti (CLUJ)

TRANSILVANIA AGRINATUR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Sat Floreşti Com. Floreşti (CLUJ)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.042026Mentiune · Buletin 14203/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
TRANSILVANIA AGRINATUR SRL
CUI
33258422
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.04.2026
Registrul Comerțului
J12/1888/2014
EUID
ROONRC.J12/1888/2014
Sediu
Jud. Cluj, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Strada ALEXANDRU CEL MARE, Nr. 4, Camera
Județ
Cluj
Număr încheiere
307601
Data încheierii
15.04.2026
Număr dosar
1481719
Data dosarului
07.04.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Anca-Teodora Dragoi

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 2 din 27.02.2026 la contract de comodat din 05.01.2018
Vezi Buletinul ONRC nr. 14203/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4690, Cluj

NOVARE GRUP ACHIZITII SRL
CUI: 33275008CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
802.276 RON
Profit
197.973 RON
Angajati
1
WELDING PROTECTION SRL
CUI: 33228278CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.633.296 RON
Profit
1.015.029 RON
Angajati
0
BLISSBOUTIQUE SRL
CUI: 33293306CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.790 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

AUTONIK DOI SRL
CUI: 33258414CAEN: 4782
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.200 RON
Profit
54.881 RON
Angajati
0
AUTONIK UNU SRL
CUI: 33258430CAEN: 4782
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.050 RON
Profit
54.322 RON
Angajati
0
EWTEX SRL-D
CUI: 33249076CAEN: 9601
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.040 RON
Profit
75.764 RON
Angajati
0
LA BEIZIL SRL
CUI: 33269189CAEN: 5630
Activ
CLUJ, Sat Luna Com. Luna2014-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.452 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SABERT TRANS SRL
CUI: 33178609CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.296 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MALCORD INSTAL ACCENT SRL
CUI: 33361010CAEN: 4312
Activ
CLUJ, Sat Soporu de Câmpie Com. Frata2014-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.567 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
YARDI CALL CENTER SRL
CUI: 32509291CAEN: 8220
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.358.873 RON
Profit
8.300.017 RON
Angajati
642
CARAVANA FOOD SRL
CUI: 34078810CAEN: 5611
Activ
CLUJ, Sat Rădaia Com. Baciu2015-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.793.984 RON
Profit
194.836 RON
Angajati
12
A & G CONTAB SRL
CUI: 20168875CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.520 RON
Profit
13.422 RON
Angajati
1
WEBSYLVANIA CONSULTING S.R.L.
CUI: 39013499CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.992 RON
Profit
149.457 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRANSILVANIA AGRINATUR SRL?

CUI-ul TRANSILVANIA AGRINATUR SRL este 33258422.

Unde este sediul TRANSILVANIA AGRINATUR SRL?

TRANSILVANIA AGRINATUR SRL are sediul in Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Alexandru cel Mare nr. 4, 407280, Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata TRANSILVANIA AGRINATUR SRL?

TRANSILVANIA AGRINATUR SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TRANSILVANIA AGRINATUR SRL in 2023?

In 2023, TRANSILVANIA AGRINATUR SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are TRANSILVANIA AGRINATUR SRL?

TRANSILVANIA AGRINATUR SRL are codul CAEN principal 4690 (Comerţ cu ridicata nespecializat).

Ce profit a inregistrat TRANSILVANIA AGRINATUR SRL in 2023?

TRANSILVANIA AGRINATUR SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.